4 Mayıs 2019 Cumartesi Günü Politika Haberleri

4 Mayıs 2019 Cumartesi Günü Politika Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Medya İş Sendikası: "Anadolu Ajansı'na ve Çalışanlarına Yapılan Bu Saldırı, Özgür Basına,... Medya İş Sendikası: "Anadolu Ajansı'na ve çalışanlarına yapılan bu saldırı, özgür basına, kitleler..
TRT Genel Müdürü İbrahim Eren: "İnsanlığa Karşı Suç İşlemeye Devam Eden İsrail'in Gazze'deki Aa... TRT Genel Müdürü İbrahim Eren: "İnsanlığa karşı suç işlemeye devam eden İsrail'in Gazze'deki..
DSP Genel Başkanı Aksakal, Genel Müdür Şenol Kazancı'yı Arayarak İsrail'in Aa Ofisinin Olduğu... DSP Genel Başkanı Aksakal, Genel Müdür Şenol Kazancı'yı arayarak İsrail'in AA ofisinin olduğu ..
İsrail'in Aa Ofisinin de Olduğu Binayı Vurması TBMM Başkanı Mustafa Şentop, İsrail'in, Anadolu Ajansının (AA) çalışma ofisinin bulunduğu binayı vurarak uluslararası hukuku ve insani değerleri..
İsrail'in Aa Ofisinin de Olduğu Binayı Vurması AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, İsrail işgal ordusunun Gazze'deki Anadolu Ajansının ofisinin bulunduğu binaya yaptığı saldırının ka..
Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu Genel Müdür Şenol Kazancı'yı Arayarak İsrail'in Aa Ofisinin Olduğu... Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu Genel Müdür Şenol Kazancı'yı arayarak İsrail'in AA ofisinin olduğu ..
İsrail'in Aa Ofisinin de Olduğu Binayı Vurması AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, İsrail ordusunun hava saldırısı düzenleyerek Anadolu Ajansı (AA) ofisinin de bulunduğu binayı vurmasını kınadı.
Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Altundan İsraile Kınama (2)
Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Altun'dan İsrail'e Kınama (2)
'TERÖRLE MÜCADELEDEN ASLA VAZGEÇMEYECEĞİZ'Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, İsrail'i kınayan açıklamasının ardından Suriye ve Hakkari'de 4 askerin şehit edilmesiyle ilgili bir açıklama daha yaptı.
Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu: "Bu Saldırıdan İsrail Kadar Onu Cesaretlendirenler de Sorumludur" Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, "İsrail'in uyguladığı şiddet insanlığa karşı suçtur.
CHP'li Salıcı: İmamoğlu, Halkımızın Gözünde Belediye Başkanı CHP Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Kaan Salıcı, "Arkadaşlar biz İstanbul'u aldık.
Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Altundan İsraile Kınama
Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Altun'dan İsrail'e Kınama
CUMHURBAŞKNALIĞI İletişim Başkanı Fahrettin Altun, İsrail ordusunun Gazze Şeridi'nde Anadolu Ajansı ofisinin de bulunduğu binayı vurmasını kınadı.
AK Partili Çelik: Terörle Mücadelemiz Kararlılıkla Sürecektir
AK Parti'li Çelik: Terörle Mücadelemiz Kararlılıkla Sürecektir
AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, Hakkari ve Azez'de terör örgütü saldırılarında şehit olan askerler için twitter hesabından başsağlığı mesajı yayınlayarak, "Terörle mücadelemiz kararlılıkla sürecektir" dedi.
Bahçeli'den Şehitler İçin Taziye Mesajı MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Canımıza kasteden, bekamıza hançer sallayan, devletin ülkesi ve milletiyle bölünmez bütünlüğüne nifak ve zehir saçan..
Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, İsrail Ordusunun Gazze Şeridi'nde Aa Ofisinin de Bulunduğu Binayı... Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, İsrail ordusunun Gazze Şeridi'nde AA ofisinin de bulunduğu bin..
Bakan Soylu: 'Teröristlerin Varlığını Ortadan Kaldırmak İçin Var Gücümüzle Çalışıyoruz'
Bakan Soylu: "Teröristlerin Varlığını Ortadan Kaldırmak İçin Var Gücümüzle Çalışıyoruz"
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, "Bilinmelidir ki terör örgütü sınırların dışına doğru itilmiştir ama oradan hain saldırılarına devam etmektedir.
CHPli Salıcı: İmamoğlu, Halkımızın Gözünde Belediye Başkanı
CHP'li Salıcı: İmamoğlu, Halkımızın Gözünde Belediye Başkanı
CHP Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Kaan Salıcı, "Arkadaşlar biz İstanbul'u aldık.
Bahçeli: "Türkiye Terörle Mücadeleyi Cesaretle, Kararlılıkla Devam Ettirmelidir" MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Türkiye terörle mücadeleyi cesaretle, kararlılıkla devam ettirmelidir.
Milli Savunma Bakanı Akar: '28 Pkk/ypgli Terörist Etkisiz Hale Getirildi'
Milli Savunma Bakanı Akar: "28 Pkk/ypg'li Terörist Etkisiz Hale Getirildi"
ANKARA (İHA) – Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, "Bugün şu ana kadar Hakkari ve Tel Rıfat bölgelerinde devam eden operasyonlarda toplam 28 PKK/YPG'li terörist etkisiz hale getirildi" dedi.
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli: "Türkiye Terörle Mücadeleyi Cesaretle, Kararlılıkla Devam... MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli: "Türkiye terörle mücadeleyi cesaretle, kararlılıkla devam etti..
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli: "Canımıza Kast Eden, Bekamıza Hançer Sallayan, Devletin Ülkesi ve... MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli: "Canımıza kast eden, bekamıza hançer sallayan, devleti..
Ysk Geçmiş Kararlarına Uygun Davranmalı" CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak, "YSK'yi aklayacak tek bir şey vardır.
Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Turhan'dan Taziye Mesajı Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Mehmet Cahit Turhan, Suriye ile Hakkari'de şehit olan ve yaralanan askerler için mesaj yayımladı.
Kılıçdaroğlu'ndan Taziye Mesajı CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "YPG/PKK'lı teröristlerin alçakça saldırıları sonucu şehit olan askerlerimize Allah'tan rahmet, kederli ailelerine başsağ..
İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Kadıköy Belediyesini Ziyaret Etti
İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Kadıköy Belediyesini Ziyaret Etti
İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, bugün Kadıköy Belediye Başkanı Şerdil Dara Odabaşı'na tebrik ziyaretinde bulundu.
Kılıçdaroğlu: Suriye ve Hakkari'den Gelen Acı Haberlerle Yüreğimiz Yandı CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Twıtter hesabından yaptığı açıklamada, "Suriye ve Hakkari'den gelen acı haberler..
MHP'li Kalaycı: "Mesnetsiz ve Temelsiz Suçlamaların İspatı Muhatabı Tarafından Acilen Sağlanmalıdır" MHP Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Kalaycı, "Oya Baydar, Sayın Genel Başkanımıza çok ağır..
Adalet Bakanı Abdulhamit Gül'den Başsağlığı Mesajı Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, Hakkari'de şehit olan ve yaralanan askerlerimiz için mesaj yayımladı.
Dışişleri Bakanlığı'ndan 'Hidrokarbon' Tepkisi DIŞİŞLERİ Bakanlığı, "AB Dış İlişkiler ve Güvenlik Politikası Yüksek Temsilcisi Federica Mogherini tarafından bugün ülkemizin Doğu Akdeniz'deki ..
CHPli Öztrak: Yskyı Zan Altına Almaya Başladılar
CHP'li Öztrak: Ysk'yı Zan Altına Almaya Başladılar
CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak, "Yüksek Seçim Kurulu hangi şaibe, hangi yolsuzluğa neden olmuş da şimdi çıkıp kendini aklayacak.
AK Parti Genişletilmiş Kars İl Danışma Meclisi Toplantısı Yapıldı
AK Parti Genişletilmiş Kars İl Danışma Meclisi Toplantısı Yapıldı
AK Parti Kars Milletvekili Ahmet Arslan, 17 yılda Kars'a yapılan yatırımların vatandaşlar tarafından nasıl görüldüğünün, nasıl algılandığının çok iyi değerlendirilmesi gerektiğini söyledi.
İsrail, Gazze'yi Vurmaya Devam Ediyor Savaş uçaklarıyla abluka altındaki Gazze Şeridi'ni vurmaya başlayan İsrail ordusu, saldırılarını sürdürüyor.
Tunus'ta Akademisyenlerden "Maaş" Yürüyüşü Tunus'ta üniversitede görev yapan yüzlerce akademisyen üniversitelerdeki durumun iyileştirilmesi ve maaşlarının artırılması talebiyle başkentte yürü..
Özhaseki: Yeni Bir Parti Kurmak İsteyen Varsa Buyursun Kursun AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, "Yeni bir parti kurulabilir, herkes kurmakta özgürdür.
Özhaseki: Yeni Bir Parti Kurmak İsteyen Varsa Buyursun Kursun AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, "Yeni bir parti kurulabilir, herkes kurmakta özgürdür.
Bolu Belediye Başkanı Özcan: Ben Suçlu Değilim BOLU Belediye Başkanı CHP'li Tanju Özcan Suriyelilere belediye bütçesinden yardım yapılmayacağını açıklamasının ardından İçişleri Bakanlığı tara..
Erdoğan: Gidelim Millete, Milli İrade Nasıl Bir Karar Veriyorsa 'Başımız Üstüne Deriz' Onu... CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, MÜSİAD 25. Olağan Genel Kurulu ve genel merkez binası açılış ..
Karamollaoğlu: 1 Milyon 300 Bin Oy Az Değil SAADET Partisi (SP) Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, 31 Mart seçimlerinde kısıtlı imkanlarla aldıkları sonucu önemsediğini söyleyerek, "Türkiye g..
KKTC Cumhurbaşkanı Akıncı, Bakan Çavuşoğlu'nu Kabul Etti Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, KKTC Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı tarafından kabul edildi.
Bir İnsanın Bile Oyu Gasbedilmişse Bu Ortaya Çıksın'
Bir İnsanın Bile Oyu Gasbedilmişse Bu Ortaya Çıksın"
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, İstanbul seçim sonuçlarına ilişkin, "Nihayetinde biz yıllarca demokrasiye inandığımızı, halkın iradesine dayanarak siyaset yaptığımızı ifade etmiş insanlarız.
Cumhurbaşkanı Erdoğan Müsiad'ın Genel Merkez Binasını Açtı CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, MÜSİAD'ın Genel Merkez Binası'nın açılışını yaptı.
Geniş Haber) Erdoğan: Gidelim Millete, Milli İrade Nasıl Bir Karar Veriyorsa 'Başımız Üstüne Deriz'... CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, MÜSİAD'ın 25. Olağan Genel Kurulu ve genel merkez aç..
Özhasekinin Abdullah Gülün Yeni Parti Kuracağı İddialarına Yorumu Açıklaması
Özhaseki'nin Abdullah Gül'ün Yeni Parti Kuracağı İddialarına Yorumu Açıklaması
AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri Milletvekili Mehmet Özhaseki, 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün yeni parti kuracağı iddiaları ile ilgili olarak "Faraziyeler üzerine konuşulmaz....
» 1 2