30 Mayıs 2019 Perşembe Günü Politika Haberleri

30 Mayıs 2019 Perşembe Günü Politika Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Erdoğan'dan, DMD hastası Çağlar Özyiğit ile videolu paylaşım Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, DMD hastası Çağlar Özyiğit ile bir araya geldiği videoyu paylaştı.
Erdoğan, Barzani'yi arayarak tebrik etti CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, Irak Kürt Bölgesel Yönetimi (IKBY) Başkanlığına seçilen Neçirvan Barzani'yi telefonla arayarak tebrik etti.
Cumhurbaşkanı Erdoğan, DMD hastası gençle görüştü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, DMD hastalığıyla mücadele eden Çağlar isimli gençle bir araya geldi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Barzani ile görüştü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Irak Kürt Bölgesel Yönetimi (IKBY) Başkanı Neçirvan Barzani ile bir telefon görüşmesi gerçekleştirdi.
"Engellilere uygun projelendirilmeyen binalara ruhsat verilmeyecek" Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Bakanlık olarak yapı denetim kanununda düzenlemeye gittiklerini belirterek, "Bu düz..
Kılıçdaroğlu imam hatiplilerle iftar yaptı CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, imam hatiplilerle iftar yaptı.
Kılıçdaroğlu, imam hatipliler ile iftar yaptı CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Ankara'da Genç İmam Hatipliler Derneği'nin düzenlediği iftar yemeğine katıldı.
Destici'den Yargı Reformu Strateji Belgesi değerlendirmesi Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, Yargı Reformu Strateji Belgesi'ne ilişkin "Çok memnuniyet verici bir paket..
"Adalet duygusunu korumak hepimizin en büyük görevidir" Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, "Her yerde, her zaman ve her koşulda adaleti ayakta tutmak, adalet duygusunu korumak hepimizin en büyük g..
Çevre ve Şehircilik Bakanı Kurum: "Engelli kardeşlerimize uygun projelendirilmemiş hiçbir binaya... Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, "Engelli kardeşlerimize uygun projelendirilmemiş hi..
TBMM Başkanı Şentop: İç tüzük değişikliğine ihtiyaç var TBMM Başkanı Mustafa Şentop, "Yeni sisteme göre yeni bir iç tüzük, sıfırdan iç tüzük değişikliğine ihtiyaç var, diye düşünüyorum" dedi.
Erdoğan: Reform belgesiyle AB tam üyeliğe bağlılığımızı ifade etmiş oluyoruz (2)
Erdoğan: Reform belgesiyle AB tam üyeliğe bağlılığımızı ifade etmiş oluyoruz (2)
YARGI MENSUPLARINA İFTARDA KONUŞTUCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi Sergi Salonu'nda yargı mensuplarına iftar yemeği verdi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'Türk yargısı, Türk milletinin yargısı olmalı'
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Türk yargısı, Türk milletinin yargısı olmalı"
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Şüphesiz yargıya güveni perçinleyecek olan yegane faktör, mahşeri vicdanı ferahlatan doğru ve adil kararlar vermesidir.
Hindistan Başbakanı Modi yemin ederek göreve başladı
Hindistan Başbakanı Modi yemin ederek göreve başladı
Hindistan'da ikinci kez başbakan seçilen Narendra Modi yemin ederek görevine başladı.
Erdoğan: "Hiç kimsenin milletimizin arasına nifak tohumları ekmesine, insanlarımızı birbirlerine... Erdoğan: "Hiç kimsenin milletimizin arasına nifak tohumları ekmesine, insanlarımızı birbirl..
Erdoğan: "Her fırsatta müştereklerimize vurgu yapıyor, vatandaşlarımızı Türkiye ortak paydasında... Erdoğan: "Her fırsatta müştereklerimize vurgu yapıyor, vatandaşlarımızı Türkiye ortak payda..
Erdoğan: "Bu dönem, muhataplarımızın büyük ve güçlü Türkiye'ye alışma, sindirme, kabullenme... Erdoğan: "Bu dönem, muhataplarımızın büyük ve güçlü Türkiye'ye alışma, sindirme, kabullenme döne..
AK Parti Marmaris teşkilatı iftar programı düzenledi AK Parti Marmaris İlçe Başkanlığı tarafından şehir stadyumunda iftar verildi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Putin ile telefonda görüştü CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ile telefon görüşmesi yaptı.
Bakan Çavuşoğlu Malezyalı ve Pakistanlı mevkidaşları ile görüştü
Bakan Çavuşoğlu Malezyalı ve Pakistanlı mevkidaşları ile görüştü
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Suudi Arabistan'da Malezya Dışişleri Bakanı Dato Saifuddin Abdullah ve Pakistan Dışişleri Bakanı Şah Mahmud Kureyşi ile bir araya geldi.
Erdoğan: "Türk yargısı bir vesayet odağının değil, Türk milletinin yargısı olmalı, sadece Türk... Erdoğan: "Türk yargısı bir vesayet odağının değil, Türk milletinin yargısı olmalı, sadece Tür..
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Adalet sisteminin işleyişini güçlendirmek, yargıya ve kararlarına güveni en... Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Adalet sisteminin işleyişini güçlendirmek, yargıya ve kararların..
Erdoğan: "(Yargı Reformu Strateji Belgesi) Ana gayemiz, yargının bütün tarafları için güven veren... Erdoğan: "(Yargı Reformu Strateji Belgesi) Ana gayemiz, yargının bütün tarafları için güve..
Erdoğan Putin ile telefonda görüştü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ile telefonda görüştü.
BMden Libyadan İtalyaya gelmeye çalışan göçmeler hakkında açıklama
BM'den Libya'dan İtalya'ya gelmeye çalışan göçmeler hakkında açıklama
Birleşmiş Milletler Mülteci Örgütü (UNHCR) Libya'da devam eden çatışmalar sonucu Libya'dan İtalya'ya 149 göçmenin getirildiğini duyurdu.
Görüşmede Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın, ikili ilişkilerin olumlu gündemle ilerlediğini belirterek, G20... Görüşmede Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın, ikili ilişkilerin olumlu gündemle ilerlediğini belirt..
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Rusya Devlet Başkanı Putin ile görüştü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Rusya Federasyonu Devlet Başkanı Vladimir Putin ile bir telefon görüşmesi gerçekleştirdi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Suriye rejiminin İdlib'in güneyinde ağırlıkla sivilleri hedef alan... Cumhurbaşkanı Erdoğan, Suriye rejiminin İdlib'in güneyinde ağırlıkla sivilleri hedef alan saldırıl..
Erdoğan görüşmede, İdlib'de bir an önce ateşkesin sağlanması ve akabinde siyasi çözüm sürecine... Erdoğan görüşmede, İdlib'de bir an önce ateşkesin sağlanması ve akabinde siyasi çözüm sürecin..
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Rusya Federasyonu Devlet Başkanı Vladimir Putin ile bir telefon... Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Rusya Federasyonu Devlet Başkanı Vladimir Putin ile ..
MGK bildirisi: 'Pençe Harekâtı' kapsamlı şekilde ele alınmıştır MİLLİ Güvenlik Kurulu (MGK) bildirisinde, "Kuzey Irak'ta yuvalanan PKK terör örgütüne karşı başarıyla yürütülen 'Pençe Harekatı..
Milli Güvenlik Kurulu Toplantısı Milli Güvenlik Kurulu (MGK) toplantısının ardından yayımlanan bildiride, "Kuzey Irak'ta yuvalanan PKK terör örgütüne karşı başarıyla yürütülen 'Pençe Harekatı..
TBMM Genel Kurulu TBMM Genel Kurulunda, uluslararası anlaşmaların uygun bulunmasına dair 2 kanun teklifi kabul edildi.
Torba teklif TBMM Genel Kurulunda kabul edildi (2) 1 Ocak 2019'dan sonra araç sınıfları itibarıyla geçmesi yasak olmasına rağmen 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nden geçenlere verilen idari para c..
Köprü cezalarına af getiren torba yasa, TBMM Genel Kurulu'nda kabul edildi 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nden kaçak geçiş yapanlara kesilen idari para cezalarının tahsilinden vazgeçilmesi, hurda..
MGK, "Pençe Harekâtı"nı masaya yatırdı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığındaki Milli Güvenlik Kurulu (MGK) toplantısı sona erdi.
Torba teklif, TBMM Genel Kurulunda kabul edildi (1) 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nden kaçak geçiş yapanlara kesilen idari para cezalarının tahsilinden vazgeçilmesini, hurda araçlarda uygulanan ..
MGK Bildirisi'nde, Yeni Zelanda'da olduğu gibi Sri Lanka'da da masum insanları hedef alan radikal,... MGK Bildirisi'nde, Yeni Zelanda'da olduğu gibi Sri Lanka'da da masum insanları hedef alan..
MGK Bildirisi'nde, İdlib gerginliği azaltma bölgesinde yeni bir insani krize ve kitlesel göçe engel... MGK Bildirisi'nde, İdlib gerginliği azaltma bölgesinde yeni bir insani krize ve kitlesel..
MGK Bildirisi'nde, Suriye rejiminin, gerginliği azaltma bölgesindeki sivil halka yönelik... MGK Bildirisi'nde, Suriye rejiminin, gerginliği azaltma bölgesindeki sivil halka yönelik saldırılar..
MGK'dan: "Türkiye'nin, Doğu Akdeniz'de uluslararası hukuka uygun faaliyetlerine devam edeceğinin ve... MGK'dan: "Türkiye'nin, Doğu Akdeniz'de uluslararası hukuka uygun faaliyetlerine devam ed..
MGK Bildirisi'nde, Irak'ın kuzeyinde devam eden Pençe Harekatı'nın ele alındığı belirtilerek,... MGK Bildirisi'nde, Irak'ın kuzeyinde devam eden Pençe Harekatı'nın ele alındığı belirtilerek, ..
TBMM Başkanı Şentop'tan PMD'yi ziyaret TBMM Başkanı Mustafa Şentop, yeni sisteme göre TBMM'nin bir içtüzük değişikliği hazırlaması gerektiğini belirtti.
15 Temmuz Köprüsü'nden kaçak geçiş cezalarına af geldi 15 Temmuz Köprüsü'nden geçiş ücretini ödememesi nedeniyle yazılan cezaları affeden kanun teklifi TBMM'de kabul edildi.
Milli Güvenlik Kurulu toplantısı sona erdi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığındaki Milli Güvenlik Kurulu (MGK) toplantısı sona erdi.
Kemal Kılıçdaroğlu, olimpiyat ve dünya şampiyonu bir grup sporcuyla bir araya geldi
Kemal Kılıçdaroğlu, olimpiyat ve dünya şampiyonu bir grup sporcuyla bir araya geldi
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, olimpiyat ve dünya şampiyonu bir grup sporcuyla Parti Genel Merkezindeki makamında bir araya geldi.
15 Temmuz Köprüsü'nden geçen araçlara kesilen cezaları affeden kanun teklifi Meclis'ten geçti. 15 Temmuz Köprüsü'nden geçen araçlara kesilen cezaları affeden kanun teklifi Meclis'ten geçti.
» 1 2 3