30 Mayıs 2019 Perşembe Günü Dünya Haberleri

30 Mayıs 2019 Perşembe Günü Dünya Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Kerkük'te art arda 6 patlama: 6 ölü 12 yaralı – Irak'ta art arda 6 patlama meydana geldi.
Ukrayna'da genç siyasetçiye 'iç çamaşırlı' protesto – Ukrayna'da Çerkassi Bölge Konseyi toplantısında, konsey üyesi Vadim Gayovich'in konuşma yaptığı sırada bir kişi kürsüye pembe iç çamaşırı..
Araştırma: Sınav ve ödevlerde 'kopyaya karşı' yapay zekâ kontrolü – Kopenhag Üniversitesi, öğrenciler tarafından yazılan makale, ödev ya da sınav kağıtlarının kendileri tarafından yazılıp yaz..
Kanada'da küçük uçak düştü: 2 ölü – Kanada'da küçük uçak düştü, pilot ve yolcu hayatını kaybetti.
Kremlin'den Putin ve Erdoğan görüşmesine dair açıklama Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'le telefonda görüştü.
Dominik'te gıda deposunda gaz patlaması: 6 yaralı – Dominik Cumhuriyeti'nde bulunan bir gıda deposunda doğalgaz patlaması meydana geldi.
Strazburg'da bomba ihbarı polisi alarma geçirdi – Fransa'nın Strazburg şehrinde bomba ihbarı üzerine polis ekipleri harekete geçti.
Dominikte gıda deposunda gaz patlaması: 6 yaralı
Dominik'te gıda deposunda gaz patlaması: 6 yaralı
– Dominik Cumhuriyeti'nde bulunan bir gıda deposunda doğalgaz patlaması meydana geldi.
Büyükelçi Samsar, Rusyada okul öncesi eğitimin önemini anlattı
Büyükelçi Samsar, Rusya'da okul öncesi eğitimin önemini anlattı
Türkiye'nin Moskova Büyükelçisi Mehmet Samsar, okul öncesi eğitime dikkat çekerek, "Okul öncesi eğitim elzemdir.
Beyaz Saray önünde kendini ateşe veren adamın kimliği belli oldu
Beyaz Saray önünde kendini ateşe veren adamın kimliği belli oldu
– Beyaz Saray önünde bulunan parkta kendisini ateşe veren ve kaldırıldığı hastanede hayatını kaybeden adamın kimliği belli oldu.
Bulgaristan'dan Türklerin 'zorunlu göçü' 30'uncu yılında BULGARİSTAN'ın ülkede yaşayan Türklere yönelik uyguladığı asimilasyon politikası ile göçe zorlanan ve ülkeden kaçan yaklaşık 350 bin k..
Hindistanda Miss India Güzellik Yarışması finalistleri tartışma yarattı: Hepsi birbirine benziyor
Hindistan'da Miss India Güzellik Yarışması finalistleri tartışma yarattı: 'Hepsi birbirine benziyor'
Bu yılki yarışmanın 30 finalistini gösteren fotoğraf, Hindistan'da tartışma yarattı.
Bulgaristandan Türklerin zorunlu göçü 30uncu yılında
Bulgaristan'dan Türklerin 'zorunlu göçü' 30'uncu yılında
BULGARİSTAN'ın ülkede yaşayan Türklere yönelik uyguladığı asimilasyon politikası ile göçe zorlanan ve ülkeden kaçan yaklaşık 350 bin kişinin zorunlu göçünün üzerinden 30 yıl geçti.
Putin, 'füzeler anlaşmasının' durdurulmasına ilişkin taslağı Duma'ya sundu Duma Başkanı Vyaçeslav Volodin, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'in Rusya'nın Orta ve Kısa Menzilli Füzeler Anlaş..
Türkiye'nin Paris Büyükelçisi: Türk lisesiyle ilgili süreç yalan haberlerle sabote ediliyor Türkiye’nin Paris Büyükelçisi İsmail Hakkı Musa, Fransa’da Türk lisesi açılması konusundaki süreci..
Alışverişte devrim yaratabilecek duyguları okuyan yapay zeka dönemi başlıyor – İngiltere, şirketlerin yapay zeka teknolojisi ile duyguları okuyan sistemleri kullanmaya öncülük etmeye başladığ..
'Geleneksel' balina avında deniz yine kırmızıya bulandı Faroe Adaları'nda sert kışa hazırlık olarak her yıl yaz mevsiminde balina avına çıkan balıkçılar, bu yıl da dünya çapında tepki çeken '..
» 1 2