3 Mayıs 2019 Cuma Günü Politika Haberleri

3 Mayıs 2019 Cuma Günü Politika Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
MHP'li Semih Yalçın'dan "Cumhur İttifakı" Açıklaması Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan Yardımcısı E. Semih Yalçın, bazı yazarların MHP'nin "Cumhur İttifakı" açıklamalarından rahat..
Bakan Çavuşoğlu KKTC Başbakanı Erhürman ile Akşam Yemeği Yedi Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, KKTC Başbakanı Tufan Erhürman ve Dışişleri Bakanı Kudret Özersay ile akşam yemeği yedi.
Erdoğan, Abdullah Abdullahı Kabul Etti
Erdoğan, Abdullah Abdullah'ı Kabul Etti
CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, Afganistan İcra Kurulu Başkanı Abdullah Abdullah'ı kabul etti.
Bakan Çavuşoğlu KKTCde
Bakan Çavuşoğlu KKTC'de
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Küresel Gazeteciler Konseyi (KGK) Medya Buluşması'nın açılış oturumuna katılmak üzere Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'ne (KKTC) geldi.
Kremlin'den Putin-Trump Görüşmesi Hakkında Açıklama Rusya Başkanlık Ofisi Kremlin Sarayı, ABD Başkanı Donald Trump ile Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin arasında geçen görüşmenin çok veriml..
Cumhurbaşkanı Erdoğan Yabancı Devlet Başkanlarını Ağırladı
Cumhurbaşkanı Erdoğan Yabancı Devlet Başkanlarını Ağırladı
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan bugün Büyük Çamlıca Camii'nin resmi açılışına katılan yabancı devlet başkanlarını Vahdettin Köşkü'nde ağırladı.
Ak Partili Turan:  Ysk'nın Karar Öyle de Olsa, Böyle de Olsa Bizim İçin Baş Tacı ÇANAKKALE'nin Lapseki ilçesinde hükümet konağının açılışında konuşan AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale M..
AK Parti 26ncı Dönem Kastamonu Milletvekili Murat Demir;
AK Parti 26'ncı Dönem Kastamonu Milletvekili Murat Demir;
AK Parti 26'ncı Dönem Kastamonu Milletvekili Murat Demir, 31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri sonrasında yaptığı değerlendirmede Kastamonu ölçeğinde ortada bir başarı olmadığını söyledi.
Erdoğan: Suriye'de Ülkemize Yönelik Hiç Bir Tehdide İzin Vermeyeceğiz -2 CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, "Suriye'de ülkemize yönelik hiç bir tehdide izin vermeyeceğiz.
Erdoğan: Suriye'de Ülkemize Yönelik Hiç Bir Tehdide İzin Vermeyeceğiz -1 CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, "Suriye'de ülkemize yönelik hiç bir tehdide izin vermeyeceğiz.
Deyrizor'da Koalisyon Güçleri ile Pkk/pyd'den Kanlı İnfaz PKK/PYD'li tetöristler, Deyrizor'a bağlı Elbuseyra ilçesinin Daman köyünde koalisyon güçleri ile birlikte bir eve havadan indirme ope..
Volkanın İçine Düşen ABD Askeri Şans Eseri Kurtuldu Hawaii'deki aktif Kilauea volkanına yakından bakmak isterken düşen ABD ordusu mensubu bir asker şans eseri kurtuldu.
Cumhurbaşkanı Erdoğan Yabancı Konukları Akşam Yemeğinde Ağırladı
Cumhurbaşkanı Erdoğan Yabancı Konukları Akşam Yemeğinde Ağırladı
İstanbul DHA Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, misafir devlet ve hükümet başkanları ile yabancı konuklara akşam yemeği verdi.
Lavrov ve Pompeo Venezuela'yı Görüşecek Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov ve ABD Dışişleri Bakanı Mike Pompeo arasında 6 Mayıs'ta gerçekleşecek toplantının ana gündem maddesinin Venezuela ..
Afgan Hükümeti Ulusal Meclis Loya Jirga'nın Çözüm Paketini Kabul Etti Afganistan hükümeti, Ulusal Meclisi Loya Jirga'nın, 5 günlük toplantılarının ardından hazırladığı çözüm paketini kabul ed..
AK Parti Tekirdağ İl Başkanlığına Atama AK Parti Tekirdağ İl Başkanlığına Mestan Özcan getirildi.
Trump ve Putin 1 Saatlik Telefon Görüşmesi Yaptı ABD Başkanı Donald Trump ve Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin arasında, Venezuela krizi, Kuzey Kore meselesi ve Mueller davası üzerine bir s..
Esnaf Mutluysa Toplum Mutlu Olur" AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, "Esnafımız başımızın tacı. Bir şehrin gören gözü işiten kulağı esnaftır.
Oktay'dan Tuyan Ailesine Başsağlığı Telefonu Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Yeni Zelanda'nın Christchurch kentindeki terör saldırısında ağır yaralanan ve tedavi gördüğü hastanede hayatı..
Ak Partili Turan:  Ysknın Karar Öyle de Olsa, Böyle de Olsa Bizim İçin Baş Tacı
Ak Partili Turan:  Ysk'nın Karar Öyle de Olsa, Böyle de Olsa Bizim İçin Baş Tacı
ÇANAKKALE'nin Lapseki ilçesinde hükümet konağının açılışında konuşan AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, "YSK incelesin, hukuk, kanun içerisinde değerlendirmesini yapsın, karar versin.
Erdoğan: Suriye'de Ülkemize Yönelik Hiç Bir Tehdide İzin Vermeyeceğiz CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, "Suriye'de ülkemize yönelik hiç bir tehdide izin vermeyeceğiz.
Destici: S-400lerden Asla Vazgeçmemeliyiz
Destici: S-400'lerden Asla Vazgeçmemeliyiz
BÜYÜK Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, Türkiye'nin S-400'den vazgeçmemesi halinde ABD'nin intikama yönelik adımlar atabileceğini belirterek, "Onun için birlik olmak zorundayız ve ne pahasına olursa...
Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'Türkiye Kimsenin Yutamayacağı Büyük Bir Lokmadır'
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Türkiye Kimsenin Yutamayacağı Büyük Bir Lokmadır"
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Suriye'yi önce bataklık hale getirip sonra bundan şikayet edenler şimdi de ülkemizin sınırlarını bir terör koridoruyla kuşatmaya çalışıyorlar.
CHP Belediye Başkanları Toplantısı Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu'nun katılımıyla gerçekleştirilen CHP Belediye Başkanları Toplantısı sona erdi.
Azad Cammu Keşmir Devlet Başkanı Khan: 'Keşmir Anlaşmazlığı Çözülmezse Güney Asyadaki Kırılganlık...
Azad Cammu Keşmir Devlet Başkanı Khan: "Keşmir Anlaşmazlığı Çözülmezse Güney Asya'daki Kırılganlık...
Azad Cammu Keşmir Devlet Başkanı Sardar Mossod Khan, "Hindistan askerleri 500 bin kişiyi öldürdü, kadınlarımıza tecavüz etti, 6 bin kişiyi işkenceler sonucunda kör etti.
İmamoğlu ve Yavaş Cuma Namazını Hacı Bayram Camiinde Kıldı
İmamoğlu ve Yavaş Cuma Namazını Hacı Bayram Camii'nde Kıldı
Ankara'da düzenlenen CHP belediye başkanları toplantısının ardından İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, Hacı Bayram Camii'nde birlikte cuma namazı...
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Geçen Ay İtibariyle İhracatımız Geçen Yılın Aynı Oranına Göre... Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Geçen ay itibariyle ihracatımız geçen yılın aynı ora..
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 'Ülkemizi Hedef Alan Saldırılar Karşısında Çok Daha Güçlü Duruş...
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Ülkemizi Hedef Alan Saldırılar Karşısında Çok Daha Güçlü Duruş...
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Ülkemizi hedef alan saldırılar karşısında çok daha güçlü duruş sergileyebiliyoruz.
Kılıçdaroğlu'nun Danışmanından Saadet Partisi'ne Bağış CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun başdanışmanlarından Deniz Demir, Saadet Partisi'nin yeni genel merkez binası için bağış yaptı.
AK Parti Kocaeli İl Başkanı Eryarsoy Görevinden İstifa Etti
AK Parti Kocaeli İl Başkanı Eryarsoy Görevinden İstifa Etti
AK Parti Kocaeli İl Başkanı Abdullah Eryarsoy, görevinden istifa etti.
Çavuşoğlu, Macaristan Başbakanı Orban ile Görüştü
Çavuşoğlu, Macaristan Başbakanı Orban ile Görüştü
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Macaristan Başbakanı Viktor Orban ile görüştü.
Çavuşoğlu: 'Hava Savunma Sistemine Acil Bir Şekilde İhtiyacımız Var'
Çavuşoğlu: "Hava Savunma Sistemine Acil Bir Şekilde İhtiyacımız Var"
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Macaristan Dışişleri ve Dış Ticaret Bakanı Peter Szijjarto ile gerçekleştirdiği ortak basın toplantısında S-400'ler hakkında, "Hava savunma sistemine acil bir şekilde ihtiyacımız var"...
ABD İntikam Alıcı Adımlar Atmaya Kalkabilir" BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, "Türkiye istikrarlı bir şekilde, özellikle S-400 konusunda vazgeçmezse, ABD yarın bu baskıyı intikama dönüştüre..
Dışişleri Sözcüsü Aksoy: "Saceur'ün Komuta Devir Teslim Törenine Gkry'nin de Davet Edilmesi İyi... Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Hami Aksoy, SHAPE karargahında bugün tertiplenen SACEUR'ün komut..
MHP'nin 'Nafaka 5 Yıllı Sınırlansın' Teklifi Hazır ADALET Bakanlığı ile Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı'nın 'nafaka ödeme sistemi'nde değişiklik öngören çalışması devam ederken, MH..
Karar Öyle de Olsa Böyle de Olsa Bizim İçin Baş Tacıdır'
Karar Öyle de Olsa Böyle de Olsa Bizim İçin Baş Tacıdır"
AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, İstanbul seçimlerine ilişkin, "Karar öyle de olsa böyle de olsa bizim için baş tacı ama birileri, 'Eğer bu kararı vermezse tehdit ederim, hakaret ederim, Kızılay'da yürüyemez.'...
Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'Cihat Yapıyorum Diye Hiç Kimse İbadethanelere Saldıramaz, Masumları...
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Cihat Yapıyorum Diye Hiç Kimse İbadethanelere Saldıramaz, Masumları...
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Cihat yapıyorum diye hiç kimse ibadethanelere saldıramaz, masumları katledemez. Onlar da cihat değil terördür, vahşettir, cinayettir.
Başkan Sandıkçı 'Çat Kapı' Yapacak
Başkan Sandıkçı "Çat Kapı" Yapacak
Canik Belediyesi tarafından bu yıl Ramazan etkinlikleri düzenlenmeyecek.
İspanya Dışişleri Bakanından Lopez'e "Siyasi Faaliyetleri Sınırlandırılacak" İspanya Dışişleri Bakanı Josep Borrell, İspanya'nın muhalif lider Leopoldo Lopez'in Karakas Büyükelçiliğini bir si..
Erdoğan'dan Şehit Ailesine Taziye Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Fırat Kalkanı Harekatı bölgesinde teröristlerin saldırısında şehit olan Sözleşmeli Er Yalçın Koca'nın ailesine ba..
Bahçeli: Cumhur İttifakı, İstiklalin Muhafızı Olacak MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 3 Mayıs Milliyetçiler Günü mesajında, "Türkiye Cumhuriyeti, kendi kaderine kendisi yön verecek, Cumhur İ..
Cumhur İttifakı İstikbalin Mimarı, İstiklalin Muhafızı Olacaktır" MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Bir olacağız, sağlam birlikteliğimizle ülkemizin ve milletimizin bekasını mutlaka koruyaca..
Bahçeli'den 3 Mayıs Milliyetçiler Günü Mesajı Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 3 Mayıs Milliyetçiler Günü dolayısıyla yayımladığı mesajda, " Elbette bir olacağız..
Ttk'nin Norm Kadroları Tamamlanmalı" CHP Zonguldak Milletvekili Deniz Yavuzyılmaz, yerli ve patentleri alınan ürünlerin üretiminin artırılması gerektiğini belirterek, "Enerji ve Tabii Kaynakl..
Ak Partili Özel: Talebimiz İstanbul'da Seçimin Yenilenmesi AK Parti Yüksek Seçim Kurulu (YSK) Temsilcisi ve Isparta Milletvekili Recep Özel, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimine y..
Tayland Yarım Milyarlık Taç Giyme Törenine Hazırlanıyor
Tayland Yarım Milyarlık Taç Giyme Törenine Hazırlanıyor
Tayland Kralı Vajiralongkorn, 31 milyon dolara mal olan taç giyme törenine hazırlanıyor.
Tanju Özcan'dan "Yardım" Açıklaması Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, kentte yaşayan bazı yabancı uyruklarının iki ayrı kuruluşun yanı sıra belediyeden de yardım aldığını ileri sürerek, "Biz..
Pentagon, Kuzey Kutup Bölgesinde Çin Denizaltılarının Artışına Dikkat Çekti Pentagon, dün yayımladığı raporda Çin'in kuzey kutup bölgesinde etkinliklerini derinleştirmesinin, askeri varlığını..
» 1 2