29 Mayıs 2019 Çarşamba Günü Politika Haberleri

29 Mayıs 2019 Çarşamba Günü Politika Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
KKTC'de yeni kurulan hükümette güvenoyu krizi Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Ulusal Birlik Partisi (UBP) eski Genel Başkanı ve Eski Başbakan, Lefkoşa Milletvekili Hüseyin Özgürgün, gerç..
Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin: 'Yükselen yeni bir trend var, Gaziantep bize...
Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin: "Yükselen yeni bir trend var, Gaziantep bize...
Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Başkanı Fatma Şahin, "Dünyada yükselen bir trend var 'nereye gideyim, ne tadayım?' Güneş ve kumdan çıkan, kültürel çeşitliliği artıran yeni bir turizm var. Böyle baktığınız zaman burası...
Hamaney: "ABD ile müzakere olmayacak" İran'ın dini lideri Ayetullah Ali Hamaney, ABD ile müzakerenin hiçbir faydası olmayacağını söyleyerek, "ABD ile müzakerenin faydası değil zararı olur.
Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'İstanbula hizmet etmek, sadece Türkiyeye değil, dünyaya hizmet etmektir'
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "İstanbul'a hizmet etmek, sadece Türkiye'ye değil, dünyaya hizmet etmektir"
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "İstanbul dünyanın merkezidir.
AK kadrolar, Nevşehir Belediyesi Ramazan etkinliklerinde
AK kadrolar, Nevşehir Belediyesi Ramazan etkinliklerinde
On bir ayın sultanı ramazan ayının güzelliklerinin yaşandığı Nevşehir'de binlerce kişi, oruçlarını Belediye Başkanı Rasim Arı'nın yanı sıra AK Parti İl, Merkez İlçe, Kadın ve Gençlik Kolları kadrolarının da katıldığı...
Akşener: Türkiye'nin birliğe beraberliğe ihtiyacı var İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, "Keskin'in, Türkiye'nin birliğe beraberliğe ihtiyacı var. Unutmayın; seçim bittikten sonra aynı ec..
Altun'dan şehitler için taziye mesajı Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Prof. Dr. Fahrettin Altun, Pençe Harekatı'nda şehit olan 2 askere rahmet diledi.
Dünyaca ünlü hafızlar Beştepe Millet Camisi'nde buluşacak Beştepe Millet Camisi, Kadir Gecesi'nde Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Türk Din Musikisi Korosu ve dünyaca ünlü hafızların yer ..
TBMM Başkanı Şentop'tan gazetecilere; Demokrasi dediğimiz tam da budur TBMM Başkanı Mustafa Şentop, Meclis'te gazeteciler ile bir araya geldiği iftarda, "Elbette yaptığınız her haberden hoşnu..
TBMM Başkanı Şentop'tan parlamento muhabirlerine iftar TBMM Başkanı Mustafa Şentop, "Demokrasimiz, hepimizin ortak çabasıyla inşa ettiğimiz bir kazanım olduğu gibi hepimizin ortak hassasiyetl..
TBMM Başkanı Mustafa Şentop, gazetecilere iftar verdi
TBMM Başkanı Mustafa Şentop, gazetecilere iftar verdi
Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı Mustafa Şentop, "Demokrasimiz, hepimizin ortak çabasıyla inşa ettiğimiz bir kazanım olduğu gibi, hepimizin ortak hassasiyetle korunmasına ve gelişmesine gayret göstermemiz gereken bir...
Kılıçdaroğlu, Yenimahalle Belediyesinin iftar programına katıldı CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Biz isteriz ki bu ülkede hepimiz huzur içinde, birlikte, kardeşçe yaşayalım. Ramazan ay..
Torba teklif TBMM Genel Kurulunda TBMM Genel Kurulunda, Bazı Kanunlar ve 635 sayılı KHK'de Değişiklik Yapan Kanun Teklifi'nin ilk 11 maddesi kabul edildi.
TBMM'de 31 Mayıs Dünya Tütünsüz Günü etkinliği düzenlenecek TBMM'de kanser başta olmak üzere birçok hastalığa neden olan tütün kullanımını bırakmaya teşvik etmek amacıyla 31 Mayıs Dünya Tütün..
Tıbbi ve Aromatik Bitki Çeşitliliğinin Korunması Araştırma Komisyonu Hacettepe Üniversitesi Eczacılık Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Arif Ahmet Başaran, "Ülkede özel alanlar belirlenerek b..
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay'ın kabulü Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu (DEİK) Başkanı Nail Olpak ve beraberindeki heyeti kabul etti.
Balkanlara dev yol projesi
Balkanlar'a dev yol projesi
Kosova'nın başkenti Priştine ile Kuzey Makedonya'nın başkenti Üsküp'ü birbirine bağlayan 65 kilometrelik en yüksek uluslararası standartları içeren otoyol hizmete açıldı.
Bakan Yardımcısı Kaymakçı: Haksız eleştirilerin kabul edilmesi mümkün değil
Bakan Yardımcısı Kaymakçı: Haksız eleştirilerin kabul edilmesi mümkün değil
DIŞİŞLERİ Bakanı Yardımcısı Faruk Kaymakçı, Avrupa Birliği'nin (AB) Türkiye ilerleme raporuyla ilgili, "Türkiye, raporda yer alan tutarlı ve makul eleştirileri tabi ki not edecek; ancak raporda yer alan haksız ve...
AK Parti Kadın Kolları heyetinden Belediye Başkanı Arıya ziyaret
AK Parti Kadın Kolları heyetinden Belediye Başkanı Arı'ya ziyaret
AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları yöneticileri ile AK Parti Nevşehir ve Kırşehir Kadın Kolları Başkanları, Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı'yı ziyaret etti.
Cumhurbaşkanı Erdoğan, ABD Başkanı Trump ile görüştü Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, "Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ile ABD Başkanı Sayın Donald Trump arasınd..
Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Altun: "İki lider, Japonya'da düzenlenecek G20 zirvesi marjında... Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Altun: "İki lider, Japonya'da düzenlenecek G20 zirvesi m..
Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Altun, "Görüşmede ayrıca çelik sektörüne yönelik ilave tarifenin... Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Altun, "Görüşmede ayrıca çelik sektörüne yönelik ilave ..
Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Altun, "Sayın Cumhurbaşkanımız, ulusal güvenliğimizin gereği... Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Altun, "Sayın Cumhurbaşkanımız, ulusal güvenliğimizin gereğ..
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Trump ile görüştü
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Trump ile görüştü
CUMHURBAŞKANLIĞI İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın ABD Başkanı Donald Trump ile telefon görüşmesi gerçekleştirdiğini belirterek, "Görüşmede ikili ve bölgesel meseleler ele...
Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Altun: "Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ile ABD... Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Altun: "Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ile ABD ..
AB Türkiye Delegasyonu Başkanı Chiristian Berger Açıklaması Avrupa Birliği (AB) Türkiye Delegasyonu Başkanı Chiristian Berger, "Türkiye ile AB'nin yakın pozisyonunu korumak isteriz" dedi.
Keskinde ilçe halkı AK Parti binası önünde toplandı
Keskin'de ilçe halkı AK Parti binası önünde toplandı
Kırıkkale'nin Keskin ilçesinde 2 Haziran seçimlerine sayılı günler kala vatandaşlar AK Parti teşkilatı binası önünde toplandı.
Pançtan uyuşturucu kullanımı uyarısı
Panç'tan uyuşturucu kullanımı uyarısı
CHP Balıkesir Büyükşehir Belediye Meclis üyesi Selim Panç, Büyükşehir Meclis toplantısında söz alarak bir gencin uyuşturucu kullanımından ölmesi konusunda açıklamalarda bulundu.
Kılıçdaroğlu'nun kabulü CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, TMMOB Mimarlar Odası Ankara Şube Başkanı Tezcan Karakuş Candan ile görüştü.
TBMM Obezite ile Mücadele Alt Komisyonu Obezite Diyetisyenliği Derneği Başkanı Prof. Dr. Nevin Şanlıer, "Her yıl 2.8 milyon insan fazla kilo ve obezite sebebi ile ölüyor.
TBMM Genel Kurulu AK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan, İstanbul Hakim Mehmet Yoylu'nun, avukatın etek boyuna yönelik sözleriyle ilgili, "Bunu kabul edemeyiz ve takipçisiyiz.
CHP milletvekillerine misafirhane talimatı Büyükşehir belediye başkanlığı seçimi için İstanbul'da görevlendirilen CHP milletvekillerine 23 Haziran'a kadar kamu misafirhanelerini kullanmama ta..
Akşener: Türkiyenin birliğe beraberliğe ihtiyacı var
Akşener: Türkiye'nin birliğe beraberliğe ihtiyacı var
İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, "Keskin'in, Türkiye'nin birliğe beraberliğe ihtiyacı var. Unutmayın; seçim bittikten sonra aynı eczaneden alışveriş yapacaksınız, komşunuzun aracıyla hastaneye gideceksiniz.
Boris Johnson, Brexit iddiaları yüzünden mahkemeye çıkacak
Boris Johnson, Brexit iddiaları yüzünden mahkemeye çıkacak
İngiltere İngiltere Ulusal Suç Ajansı Karar ve Gerekçe Bölge Hakimi Margot Coleman, Bakan Boris Johnson'ın iddialar üzerine mahkemeye çıkması gerektiğini söyledi.
MHP Lideri Bahçeli: "İstanbul'un fethi, gelmiş geçmiş en göz alıcı fetihtir" MHP Lideri Devlet Bahçeli, "İstanbul'un fethi, gelmiş geçmiş en büyük, en görkemli, en göz alıcı fetihlerden biris..
İsrail'de askerlik yasası inatlaşması seçim getiriyor İsrail'de seçimlerde 36 milletvekili ile seçimlerden birinci parti olarak çıkan Likud Partisi'nin Başkanı Başbakan Binyamin Netanyau, 5 m..
İstanbul'un fethinin 566'ncı yıl dönümü MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, İstanbul'un fethinin 566'ncı yıl dönümüne ilişkin, "Mehmedimizi Fatih, Konstantinopolis'i İstanbul yapan, hilali haçı..
"Türkiye'nin birliğe, beraberliğe ve kardeşliğe ihtiyacı var" İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, "Sakın ola ki seçimler yüzünden birbirinize küsmeyesiniz, kötü olmayasınız. Türkiye'nin bi..
Tunceli'de 'Hemşehrim Binali Başkanla' kampanyası AK Parti Tunceli İl Başkanlığı, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Binali Yıldırım için sosyal medyada 'Hemşehrim Binali Başkanla' adl..
Gençlerin Bilim ve Mühendislik Alanlarına Yönlendirilmesi Alt Komisyonu Türk Patent ve Marka Kurumu Başkanı Habip Asan, "STEM alanlarında kadın istihdamının artışı ülkenin milli gelirini de a..
Avrupa Birliği (AB) Türkiye Delegasyonu Başkanı Chiristian Berger, "Türkiye ile AB'nin yakın... Avrupa Birliği (AB) Türkiye Delegasyonu Başkanı Chiristian Berger, "Türkiye ile AB'nin yakın po..
MHP Genel Başkanı Bahçeli, "Fetih, muazzam bir sıçrama hali, müstesna bir yükseliş hamlesi, mübarek... MHP Genel Başkanı Bahçeli, "Fetih, muazzam bir sıçrama hali, müstesna bir yükseliş hamle..
HSK, duruşma sırasında avukatın etek boyu nedeniyle tepki gösteren hakim Mehmet Yoylu'yu tedbiren... HSK, duruşma sırasında avukatın etek boyu nedeniyle tepki gösteren hakim Mehmet Yoylu'yu t..
TBMM Down Sendromu, Otizm Araştırma Komisyonu HDP Batman Milletvekili Necdet İpekyüz, özel eğitim gereksinimi olanlara yönelik hizmet veren rehberlik hizmeti merkezlerinin ailelerle anlaşarak..
AK Partili Açıkgöz: Yetki karmaşası Kapadokyada tedbirleri uygulamamıza engel oluyordu
AK Parti'li Açıkgöz: Yetki karmaşası Kapadokya'da tedbirleri uygulamamıza engel oluyordu
AK Parti Nevşehir Milletvekili ve TBMM Divan Katip Üyesi Mustafa Açıkgöz, Kapadokya Alan Başkanlığı'nın kurulmasıyla büyük bir işe imza atıldığını belirterek, "Çok başlılığın getirmiş olduğu yetki karmaşası, aldığımız...
Bakan Akar ve komutanlar Adanada
Bakan Akar ve komutanlar Adana'da
Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Pençe Harekatı ilgili Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Ümit Dündar'ın Yüksekova'ya gittiğini belirterek, "Bu harekatın tamamlanmasıyla amacımız hudutlarımıza, ülkemize bu bölgeden...
Bakan Selçuk: 'İstanbul bize ecdadımızın en nadide hediyesi'
Bakan Selçuk: "İstanbul bize ecdadımızın en nadide hediyesi"
Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, "İstanbul bize ecdadımızın en nadide hediyesi" dedi.
Avrupa Birliği Türkiye Raporunu açıkladı Avrupa Birliği Türkiye raporunu açıkladı.
» 1 2 3