28 Mayıs 2019 Salı Günü Dünya Haberleri

28 Mayıs 2019 Salı Günü Dünya Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Almanya'da 'Mevlüde Genç Ödülü' sahiplerine teslim edildi Almanya'da ilk verilmeye başlanan 'Mevlüde Genç Ödülü' sahiplerine teslim edildi.
Avrupa Komisyonu başkanlığı Fransa ve Almanya'yı karşı karşıya getirdi Avrupa Komisyonu başkanlığı Avrupa Birliği'nin lokomotifleri olan Fransa ve Almanya'yı karşı karşıya getirdi. Fransa ve ..
Kosova polisinin operasyonu Sırbistan ordusunu alarma geçirdi Kosova polisinin ülkedeki Sırp nüfusun yoğun yaşadığı kuzey bölgesinde bu sabah başlattığı operasyon, Sırbistan ile Kosova arasın..
Uluslararası Af Örgütü: İnsan hakları kuruluşu 'zorbalık' iddiaları sonrası üst düzey yönetimini... Londra merkezli insan hakları kuruluşunun üst düzey 7 yöneticisi "işyerinde baskı ve zorbal..
Almanyada Mevlüde Genç Ödülü sahiplerine teslim edildi
Almanya'da 'Mevlüde Genç Ödülü' sahiplerine teslim edildi
Almanya'da ilk verilmeye başlanan 'Mevlüde Genç Ödülü' sahiplerine teslim edildi.
ABD'de 115 yıllık otel yangında kül oldu – ABD'de 115 yıllık otelde yangın çıktı.
Kosova'da 564 yıllık camiye çirkin saldırı Kosova'da Osmanlı döneminden kalma Balkanların ilk cami olarak kabul edilen tarihi Namazgah Cami (Kırık Camii), kimliği belirsiz kişiler tarafından ..
Amerikan denizaltısı buz dağına çarpınca bu hale geldi! Fotoğraflar ilk kez yayınlandı
ABD donanmasına ait USS San Francisco denizaltısının, 2015 yılında buz dağına çarpması sonucu meydana gelen kazaya ilişkin fotoğraflar ilk kez paylaşıldı.
Brezilya'da 3 farklı cezaevinde 42 mahkum asılmış halde ölü bulundu Brezilya'da 3 farklı cezaevinde 42 mahkum asılarak öldürülmüş halde bulundu. Devlet Başkanı Jair Bolsonaro, kontrolün tekra..
Almanya'da sıcak saatler: Lüks otomobil üreticisi Porsche'ye baskın Porsche'ye ait büro ve bazı mali müşavirlere ait evlere 'Rüşvet ve görevi kötüye kullanma' iddiaları nedeniyle baskın yapıl..
'Yumurta çocuk' kendisi için toplanan parayı Christchurch mağdurlarına bağışladı – Yeni Zelanda'da cami saldırıları sonrası ırkçı sözleriyle tepki çeken Avutralya'nın Queensland Senatörü Fras..
Zelenski, Cumhurbaşkanı olarak ilk ziyaretini Donbass'a yaptı Ukrayna'da yeni seçilen devlet başkanı Volodimir Zelenski, Cumhurbaşkanı sıfatı ile ilk ziyaretini Donbass bölgesine yaptı.
İran: Türkiye'yle ilişkilerimiz stratejik ve kapsamlı İran Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Abbas Musevi, ABD'nin İran'a uyguladığı yaptırımlar konusunda Türkiye'nin davranışında bir 'çelişki' olu..
Yunan vekil seçim sonuçlarını beğenmedi, partisinden istifa etti Yunanistan'da hükümet partisi Syriza'nın Pire Milletvekili Theodora Megaloikonomou, pazar günü yapılan seçimlerdeki kötü sonuç..
Kosova polisi Rus vatandaşı gözaltına aldı.. Rusya 'bırakılsın' dedi; Thaçi, 'ajan' Kosova polisinin Kosova'nın güney bölgesindeki Sırp nüfusun yoğun olarak yaşadığı Mitroviça'da bu sabah yap..
Yumurta çocuk kendisi için toplanan parayı Christchurch mağdurlarına bağışladı
'Yumurta çocuk' kendisi için toplanan parayı Christchurch mağdurlarına bağışladı
– Yeni Zelanda'da cami saldırıları sonrası ırkçı sözleriyle tepki çeken Avutralya'nın Queensland Senatörü Fraser Anning'e yumurtalı protesto düzenleyen ve ismi 'yumurta çocuk' (Egg Boy) olarak anılan 17 yaşındaki...
Zelenski, Cumhurbaşkanı olarak ilk ziyaretini Donbassa yaptı
Zelenski, Cumhurbaşkanı olarak ilk ziyaretini Donbass'a yaptı
Ukrayna'da yeni seçilen devlet başkanı Volodimir Zelenski, Cumhurbaşkanı sıfatı ile ilk ziyaretini Donbass bölgesine yaptı.
» 1 2