26 Mayıs 2019 Pazar Günü Dünya Haberleri

26 Mayıs 2019 Pazar Günü Dünya Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Güney Kıbrısta Türk üye Kızılyürek, APye girdi
Güney Kıbrıs'ta Türk üye Kızılyürek, AP'ye girdi
GÜNEY Kıbrıs'ta yapılan Avrupa Parlementosu seçimlerinde bir ilk yaşandı.
Belçika'da Sarı Yelekli eylemcilere polisten sert müdahale Brüksel'de Kuzey Tren Garı önünde toplanarak kent merkezine yürümek isteyen Sarı Yeleklilerin eylemi şiddete dönüştü. Slogan atarak ..
Araştırma: Çocukları en çok ısıran köpek cinsi 'pitbull' – ABD'de yapılan bir araştırma çocukların en çok pitbull ve kırma köpekler tarafından ısırıldığını ortaya koydu.
Bulgaristan Havacılık Kulüpleri Başkanı, uçak kazasında öldü(2)
Bulgaristan Havacılık Kulüpleri Başkanı, uçak kazasında öldü(2)
Bulgaristan Havacılık Kulüpleri Başkanı, uçak kazasında öldü (2)KIZ ARKADAŞIYLA BİRLİKTE ÖLDÜYetkililer, düşen uçağın pilotunun Bulgaristan Havacılık Kulüpleri Başkanı İvan Kostadinov; Kostadinov'nu yanındaki kişinin de...
Polis, sever gibi yapıp kediye vuran saldırganı arıyor – İngiltere'de bir genç, bir sokak kedisine vurduğu anları sosyal medyada paylaştı.
Nepal'de patlama: 2 ölü, 5 yaralı – Nepal'de meydana gelen patlamada, 2 kişi hayatını kaybederken; 5 kişi de yaralandı.
Irak, 3 Fransız vatandaşına idam cezası verdi – Irak mahkemesi, 3 Fransız vatandaşına, DEAŞ'a katıldıkları gerekçesiyle idam cezası verdi.
Cumhurbaşkanı Erdoğandan KKTCnin yeni Başbakanına tebrik telefonu
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan KKTC'nin yeni Başbakanı'na tebrik telefonu
CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde yeni kurulan Ulusal Birlik Partisi-Halkın Partisi iktidarının Başbakanı Ersin Tatar'ı arayarak kutladı.
ABD'de bir kedi kendisine saldıran çakalları böyle kovaladı – ABD'nin Los Angeles eyaletinin Azusa bölgesinde Tigger isimli bir ev kedisi, kendisine saldıran iki çakalı kovaladı.
Rum basını: Ankara fırtına'ya hazırlanıyor RUM Medyası, Kıbrıs'ta sondaj çalışmaları başlatan 'Fatih'in varlığından dolayı bölgede endişe verici bir sessizliğin hakim olduğunu yazdı.
Peru'da 7.2 büyüklüğünde deprem – Peru'da 7.2 büyüklüğünde deprem meydana geldi.
Bulgaristan, AP'ye girecek 17 milletvekili için sandık başında BULGARİSTAN'da seçmenler, Avrupa Parlamentosu'na (AP) girecek 17 Milletvekilini seçmek için sandık başında.
Bulgaristan, APye girecek 17 milletvekili için sandık başında
Bulgaristan, AP'ye girecek 17 milletvekili için sandık başında
BULGARİSTAN'da seçmenler, Avrupa Parlamentosu'na (AP) girecek 17 Milletvekilini seçmek için sandık başında.
Sarı yelekliler eylemleri 28'inci haftasında – Fransa'da Kasım 2018'de akaryakıt fiyatlarına getirilen zammı protesto etmek için başlayan sarı yelekliler eylemlerinin 28'inci haftasında prote..
Markette çocuğun boynunu kırmaya çalıştı – Ukrayna'da bir adam, markette kasa sırası beklerken yanında bulunan bir çocuğun boynunu kırmaya çalıştı.
Atina'da 5 araç daha kundaklandı Son günlerde Yunanistan'ın büyük kentlerinde yaşanan kundakçılık olayları devam ediyor.
Parkta, kendilerini uyaran kadına saldırdılar – Kanada'da bir grup çocuk, kendilerini, parkta buzdolabı taşıyan bir adama 'taş ve sopa' atmamaları konusunda ikaz kadını darp etti.
Sarı yelekliler eylemleri 28'inci haftasında – Fransa'da Kasım 2018'de akaryakıt fiyatlarına getirilen zammı protesto etmek için başlayan sarı yelekliler eylemlerinin 28'inci haftasında prote..
DHA DIŞ - Sarı yelekliler eylemleri 28'inci haftasında – Fransa'da Kasım 2018'de akaryakıt fiyatlarına getirilen zammı protesto etmek için başlayan sarı yelekliler eylemlerinin 28'inci haftas..
Almanya'dan Yahudilere 'kipa' uyarısı (2) Yazı işleri sorumlularının dikkatine: İlk haberdeki 'takke' ibaresi, 'kipa' olarak düzeltilmiştir.
YTB, Kosova'da Türkiye mezunlarına iftar verdi Kosova'da faal olan Türkiye Mezunları Birliği (TÜMEB), Yurtdışı Türkler ve Akraba Toplulukları'nın (YTB) desteğiyle Türkiye'nin değişik şehirler..
Polisin gözü önünde hırsızlık yaptı – Fas'ta trafik polisi tarafından durdurulan bir araçtan çanta çalındı.
Almanya'dan Yahudilere takke uyarısı Almanya Yahudi düşmanlığı karşıtlığı müfettişi Felix Klein, Yahudi düşmanı saldırıların artması ardıdnan, Yahudilere kamusal alanlarda takke takmanın olas..
Zarif: ABD uluslararası barışı tehdit ediyor – İran Dışişleri Bakanı Muhammed Cevad Zarif, yaptığı açıklamada, "ABD uluslararası barışı ve istikrarı tehdit ediyor" dedi.
Yunanistan, sandık başında Yunanistan'da bugün Avrupa Parlamentosu seçimleri yanı sıra belediye ve eyalet seçimleri de yapılıyor.
» 1 2