24 Mayıs 2019 Cuma Günü Dünya Haberleri

24 Mayıs 2019 Cuma Günü Dünya Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Sudan: Askeri konsey yönetimi sivillere devretmiyor, 1 milyon muhalif yeniden sokağa iniyor Siyasi ve ekonomik krizin pençesindeki Sudan'da sular durulmuyor. Protestocular, askerler yönetimi ..
Hindistan'da eğitim merkezinde yangın: 18 ölü (2) ÖLÜ SAYISI 18'E ÇIKTIHindistan'da eğitim merkezinde çıkan yangında hayatını kaybedenlerin sayısı 18'e yükseldi.
Hindistan'da eğitim merkezinde yangın 12 ölü -2 – Hindistan'da bulunan bir eğitim merkezinde yangın çıktı.
Prof. Dr. Aybar: Brexit Mayın kaderini belirledi
Prof. Dr. Aybar: Brexit May'ın kaderini belirledi
İNGİLTERE Başbakanı Theresa May'in istifasını değerlendiren Prof. Dr. Ahmet Sedat Aybar, Brexit sürecinin yönetiminde yaşanan sorunların May'in koltuğunun kaderini belirlediğini söyledi.
Hindistan'da eğitim merkezinde yangın: 12 ölü – Hindistan'da bulunan bir eğitim merkezinde yangın çıktı.
Çin'de yolcu teknesi battı: 10 ölü, 8 kayıp – Çin'in Guizhou eyaletinde bir yolcu gemisi alabora oldu.
Pakistan'da camide patlama: 2 ölü, 15 yaralı Pakistan'nın Ketta şehrinde bulunan bir camide Cuma namazı sırasında patlama meydana geldi.
Taksici, bebeğini darp eden kadını polise teslim etti Çin'in Siçuan eyaletinde bir kadının bindiği takside 10 aylık bebeğini darp ettiği anlar, araç içi kamerasına yansıdı.
Sofya Büyükelçisi Ulusoydan soydaşlara iftar
Sofya Büyükelçisi Ulusoy'dan soydaşlara iftar
TÜRKİYE'nin Sofya Büyükelçisi Hasan Ulusoy, Türk tarihinin önemli yerlerinden olan Tuna Nehri boyundaki Vidin kentinde, soydaşlarla iftarda bir araya geldi.
Bu bitkilerde kanser karşıtı etken maddeler bulundu – Araştırmacılar, tıbbi bitki olarak kullanılan bazı bitkilerin aynı zamanda kanser karşıtı etken maddeler barındırdığını keşfettiklerini d..
Everest tırmanışında insan trafiği: 3 dağcı öldü – Dünyanın en yüksek dağı olan Everest'in zirvesine yapılan tırmanışta, yaklaşık 320 dağcının oluşturduğu insan trafiği, 3 kişinin hayatını ka..
» 1 2