23 Mayıs 2019 Perşembe Günü Dünya Haberleri

23 Mayıs 2019 Perşembe Günü Dünya Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Depoya düşen F-16'nın pilot son anda böyle kurtuldu – ABD'de 17 Mayıs'ta gerçekleşen kazada, F-16 jeti eğitim uçuşu sırasında büyük bir deponun çatısına düşmüştü.
Shanahan: 10 bin ya da 5 bin gibi rakamlar gerçeği yansıtmıyor – ABD Savunma Bakanı Patrick Shanahan, ABD'nin Ortadoğu'ya 10 bin asker göndereceği iddialarını yalanladı.
Pentagon: Beyaz Saray, Ortadoğu'ya 10 bin asker göndermeyi planlıyor – Pentagon, Beyaz Saray'ın, olası İran tehditlerine karşı savunmayı artırmak için Ortadoğu'ya 10 bin asker göndermeyi plan..
Fransa Hükümet Sözcüsü: Gazeteciler de herkes gibi yargılanabilir – Fransa'da devlete ait gizli bilgileri paylaşmalarından dolayı İç Güvenlik Genel Yönetimi (DGSİ) tarafından gazetecilerin so..
Almanya'da saldırganlar, kendilerini ikaz eden Türk'ü hastanelik etti Almanya'da kirada oturduğu binanın açık kapısından içeri giren 2 kişiyi ikaz eden 70 yaşındaki Türk vatandaşı, saldırıya ..
ABD'de hortum: En az 3 ölü – ABD'nin Missouri eyaletinde çıkan hortum sonucu 3 kişi hayatını kaybetti.
İmran Han'dan, Narendra Modi'ye 'seçim zaferi' tebriği – Pakistan Başbakanı İmran Han, Hindistan Başbakanı Narendra Modi'yi seçim zaferinden dolayı sosyal medya hesabı üzerinden tebrik etti.
Kamyon, otomobilin üstüne devrildi... O anlar kamerada ? Çin'de kasası yük dolu bir kamyon, girdği kavşakta bir aracın üstüne devrildi.
Egemen Bağış: Bize İnsan Hakları Dersi Vermeye Çalışanlar, Birkaç Bin Göçmeni Almamak İçin...
Egemen Bağış: Bize İnsan Hakları Dersi Vermeye Çalışanlar, Birkaç Bin Göçmeni Almamak İçin...
– Rusya'da düzenlenen panelde konuşan eski Bakan ve Başmüzakerecisi Egemen Bağış, "Bize insan hakları dersi vermeye kalkan bazı ülkeler, bir kaç bin göçmeni almamak için her türlü yola başvuruyor" dedi.
Egemen Bağış: Bize İnsan Hakları Dersi Vermeye Çalışanlar, Birkaç Bin Göçmeni Almamak İçin Çabalıyor – Rusya'da düzenlenen panelde konuşan eski Bakan ve Başmüzakerecisi Egemen Bağış, "Bize in..
23-26 Mayıs AP Seçimleri: İngiltere ve Hollanda Sandık Başında Hollanda ve İngiltere Avrupa Parlamentosu seçimleri için sandık başında. Aşırı sağ partiler büyük oranda oylarını artırırken Avr..
İran'da Sokak Müzisyenlerinin Sosyal Medya Hesaplarına 'Suç İçeren İçerik' Olduğu Gerekçesiyle El... İran'da en az üç sokak müzisyeninin sosyal medya hesapları, "suç içeren içerik" barındırdı..
Çinliler İçin Apple Kullanmak Artık Bir Utanç ABD ile yaşanan ticaret savaşları ve Huawei markasına uygulanan yaptırımların Çinli kullanıcıları Apple'ı bırakmaya zorladığı belirtildi.
KKTC Dışişleri Bakanı Özersay: Türkiye ve Kktc, Doğu Akdeniz'de Oldubittiye İzin Vermeyecek KUZEY Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Başbakan Yardımcısı ve Dışişleri Bakanı Kudret Özersay, Kıbrıs Rum yö..
General Muhammed Bakıri: İran Ordusu, ABD'nin Maceracı Tavırlarını Takip Ediyor İran İslam Cumhuriyeti Silahlı Kuvvetleri Genelkurmay Başkanı General Muhammed Bakıri 'Direniş, İsar ve Zafer G..
Brexit'le Geldi, Brexit'le mi Gidecek? İngiliz Basını: Theresa May'in İstifası Cebinde İngiliz The Times gazetesi Başbakan Theresa May'in istifasının cebinde olduğunu yazdı ve kabinesinin yen..
» 1 2