21 Mayıs 2019 Salı Günü Politika Haberleri

21 Mayıs 2019 Salı Günü Politika Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
KKTCde Koalisyon Hükümeti İçin Anlaşmaya Varıldı
KKTC'de Koalisyon Hükümeti İçin Anlaşmaya Varıldı
KKTC'de Ulusal Birlik Partisi (UBP) ve Halkın Partisi (HP), koalisyon hükümeti kurulması için anlaştı.
AP Seçim Anketinde Fransız Aşırı Sağı Lider Fransa'da Avrupa Parlamentosu (AP) seçimlerine yönelik yapılan ankette aşırı sağcı Ulusal Birlik Partisi'nin (RN), iktidardaki Cumhuriyete Yürüyüş ..
Erdoğan: Siyasi Rekabet, Bu Büyük Birlikteliğin Engeli Değil, Tam Tersi Zenginliği Olmalıdır
Erdoğan: Siyasi Rekabet, Bu Büyük Birlikteliğin Engeli Değil, Tam Tersi Zenginliği Olmalıdır
CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye'nin güvenlikten ekonomiye her alanda kritik bir dönemden geçtiğini belirterek, "Dolayısıyla birliğe, beraberliğe, her zamankinden daha çok ihtiyacımız bulunuyor.
Bakan Çavuşoğlu: 'Türkiye, Sıca ile Güçlü İlişkilerini Sürdürmeye Kararlı'
Bakan Çavuşoğlu: "Türkiye, Sıca ile Güçlü İlişkilerini Sürdürmeye Kararlı"
Guatemala'da Orta Amerika Entegrasyon Sistemi (SICA) ortak basın toplantısında konuşan Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, "Türkiye, SICA ile güçlü ilişkilerini sürdürmeye kararlıdır" dedi.
Meclis Başkanı Şentop'tan Milletvekillerine İftar Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Kendi siyasi ve şahsi çıkarları için gerektiğinde darbecilerle, küresel güçlerle, terör örgütleriyle bir..
Meclis Başkanı Şentop'tan Milletvekillerine İftar TBMM Başkanı Mustafa Şentop, "Farklılıklarımıza rağmen temel meselelerde ortak hareket edebilme ve ortak çözümler geliştirme kabiliyeti, siya..
Meclis Başkanı Şentoptan Milletvekillerine İftar
Meclis Başkanı Şentop'tan Milletvekillerine İftar
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Cumhuriyet tarihini şöyle gözden geçirdiğimizde milli birliğimizi, beraberliğimizi, kardeşliğimizi ön planda tuttuğumuz her dönemde çok büyük atılımlar gerçekleştirdiğimizi görüyoruz.
Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'Gelin Büyük ve Güçlü Türkiyeyi Birlikte İnşa Edelim'
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Gelin Büyük ve Güçlü Türkiye'yi Birlikte İnşa Edelim"
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Gelin ülkemiz ve milletimiz üzerinde oynanan bu büyük oyunu birlikte bozalım, gelin Türkiye'yi 2023 hedeflerine birlikte ulaştıralım, gelin büyük ve güçlü Türkiye'yi birlikte inşa...
Dışişleri'nden Yunanistan'daki Etkinlik ve Açıklamalara Tepki Dışişleri Bakanlığından 19 Mayıs'ta Yunanistan'da gerçekleştirilen bazı etkinlik ve açıklamalara ilişkin yapılan açıklamada, "Bu ..
Bakan Çavuşoğlu, Sıca Dışişleri Bakanları Iıı. Siyasi Forumuna Katıldı
Bakan Çavuşoğlu, Sıca Dışişleri Bakanları Iıı. Siyasi Forumu'na Katıldı
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Guatemala'da Türkiye-Orta Amerika Entegrasyon Sistemi (SICA) Dışişleri Bakanları III. Siyasi Forumu'na katıldı.
Suçluların Rakamlarını Değiştiren Belçikalı Adalet Bakanı İstifa Etti Hollanda Adalet ve Güvenlik Bakanı Mark Harbers, suçlu sığınmacılarla ilgili rakamlarda hata yapıldığının ortaya çıkmasıy..
TBMM Başkanı Şentop, Milletvekillerine İftar Verdi ANKARA (İHA) – TBMM Başkanı Mustafa Şentop, "Samsun'daki anma törenlerinde üniversiteleriyle, yetişmiş gençliğiyle, yakaladığı ekonomik ve t..
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Hepimiz 82 Milyonluk Türkiye Gemisinin Yolcularıyız. İçeride Ne Yaşanırsa... Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Hepimiz 82 milyonluk Türkiye gemisinin yolcularıyız. İçeride ne ya..
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan: "Milletimizin 15 Temmuz'da Darbeciler Karşısında Gösterdiği... Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan: "Milletimizin 15 Temmuz'da darbeciler karşısında gösterd..
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Kendi Siyasi ve Şahsi Çıkarları İçin Gerektiğinde Darbecilerle, Küresel... Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Kendi siyasi ve şahsi çıkarları için gerektiğinde darbecilerle, küre..
Avusturyada Hükümet Krizinde Gözler Güven Oylamasında
Avusturya'da Hükümet Krizinde Gözler Güven Oylamasında
Avusturya Meclis Başkanı Wolfgang Sobotka, hükümetin dağılmasının ardından Şansölye Sebastian Kurz'a yönelik güvenoyu yoklaması teklifinin mecliste tartışacağını açıkladı.
Amasya Belediye Başkanı Sarı, MHP Genel Başkanı Bahçeliyi Ziyaret Etti
Amasya Belediye Başkanı Sarı, MHP Genel Başkanı Bahçeli'yi Ziyaret Etti
Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'yi makamında ziyaret etti.
Kapadokya Alan Başkanlığı Kuruluyor TBMM Genel Kurulunda, Kapadokya'nın tarihi, kültürel ve doğal dokusunun birlikte korunması, farklı kurumlara ait planlama yetkilerinin kurulacak Kapadokya ..
TBMM Genel Kurulu AK Parti Antalya Milletvekili Atay Uslu, yabancılara Türk vatandaşlığı verilmesine ilişkin, "Türkiye'de 486 yabancı 250 bin dolarlık taşınmaz satın aldığı için, 291 yabancı ..
Bakan Çavuşoğlu, Kosta Rika Dışişleri Bakanı Ventura ile Görüştü
Bakan Çavuşoğlu, Kosta Rika Dışişleri Bakanı Ventura ile Görüştü
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, resmi temaslarda bulunmak için geldiği Guatemala'da Kosta Rika Dışişleri Bakanı Manuel E. Ventura ile görüştü.
AK Parti İstanbul Milletvekili Serkan Bayram Açıklaması AK Parti İstanbul Milletvekili Serkan Bayram, "Daha işe başlamadan vatandaş ile mahkemelik olan başkan adayını aziz milletimizin takdir..
TBMM Genel Kurulu AK Parti Grup Başkanvekili Muhammet Emin Akbaşoğlu, "Bugün 155. yılını yaşadığımız ve 21 Mayıs 1864 yılında ana vatanlarından sürgün edilen Çerkez halkının acısını en derin ..
Bakan Çavuşoğlu, Guatemalalı Mevkidaşı Polanco ile Görüştü
Bakan Çavuşoğlu, Guatemalalı Mevkidaşı Polanco ile Görüştü
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Guatemala temasları kapsamında Guatemala Dışişleri Bakanı Sandra Erica Jovel Polanco ile ikili görüşme gerçekleştirdi.
Bağdat, Ikby'yi Petrol İhracı İçin Alternatif Bulmaya Çağırdı Irak Başbakanı Adil Abdülmehdi Türkiye üzerinden petrol ihracatı yapan Irak Kürt Bölgesel Yönetimi'ni (IKBY) uyararak, İran ile A..
Yıldırımdan Gazetecilere 'Yer Sofrası' Yanıtı
Yıldırımdan Gazetecilere "Yer Sofrası" Yanıtı
Ak Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Binali Yıldırım, iftarda misafir olduğu evde yer sofrasında yemek yeren çekilen fotoğrafla ilgili olarak, "Biz gittiğimizde yer sofrası zaten hazırdı.
Çay İçin Açıklanan Fiyatlar Üreticiyi Destekler Durumda Değil" CHP Genel Başkan Yardımcısı Orhan Sarıbal, "Açıklanan çay fiyatlarındaki artış yüzde 21 olurken buna karşılık gübre fiyatları yü..
Bakan Gül Açıkladı: 11 Bin Personel Alınacak
Bakan Gül Açıkladı: 11 Bin Personel Alınacak
ADALET Bakanı Abdulhamit Gül, adliyeler ve bakanlık merkez teşkilatı ile Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü bünyesine 11 bin 78 personel alınacağını açıkladı.
İran Cumhurbaşkanı Ruhani: "Beyaz Saray Pentagon'un Baskısıyla İran'dan Özür Diliyor" İran Cumhurbaşkanı Hasan Ruhani, Beyaz Saray'ın İran'a yönelik savaş tehdidinin gerçekçi olmadığını söyle..
Adalet Bakanlığı Duyurdu: 11 Bin Personel Alınacak Adalet Bakanı Abdülhamit Gül, sosyal medya üzerinden 11 bin personel alınacağını duyurdu.
Adalet Bakanı Abdulhamit Gül: "Adliyelerde, Bakanlık Merkez Teşkilatında, Ceza ve Tevkifevleri... Adalet Bakanı Abdulhamit Gül: "Adliyelerde, Bakanlık merkez teşkilatında, Ceza ve Tevkifevler..
Adalet Bakanlığına 11 Bin Personel Alınacak. Adalet Bakanlığına 11 bin personel alınacak.
Adalet Bakanlığı 11 Bin Personel Alacak Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, adliyelerde, Bakanlık merkez teşkilatında, Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü bünyesinde 11 bin 78 personel istihdam ed..
AK Parti İstanbul Milletvekili Serkan Bayram Açıklaması AK Parti İstanbul Milletvekili Serkan Bayram, "Ekrem İmamoğlu tarafından yüzlerce vatandaşımıza açılan tazminat davaları var. Daha işe ..
TBMM Genel Kurulu AK Parti Kayseri Milletvekili Hülya Nergis, "Çocuklarımıza savaşsız ve barış içinde yaşanacak bir dünya bırakabilmek için bir daha Çerkez sürgünü gibi bir trajedinin yaşanma..
CHP TBMM Grup Toplantısı CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Fakir fukaradan, 80 milyondan topladığın paralarla sosyal yardım yapıyorsun, sonra, 'ben seni doyurdum' diyorsun. Bu kibir deği..
Ysk'da Gerekçeli Karar Çalışması Devam Ediyor Yüksek Seçim Kurulu (YSK) İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçiminin iptaline ilişkin gerekçeli kararı halen yayınlamadı.
Ysk'nın 'Gerekçeli Kararı' Bugün Açıklanmayacak YÜKSEK Seçim Kurulu'nun(YSK) İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçiminin iptaline ilişkin gerekçeli kararının bugün yayımlanmayacağı öğre..
» 1 2 3