2 Mayıs 2019 Perşembe Günü Politika Haberleri

2 Mayıs 2019 Perşembe Günü Politika Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
İran Dışişleri Bakanı Zarif : "Abd ile 40 Sene Mücadele Ettik" İran Dışişleri Bakanı Cevad Zarif, ABD'nin yaptırımları hakkında, "40 sene mücadele ettik, bundan sonra da edeceğiz" dedi.
ABD Büyükelçiliği: "Jeffrey'in Türkiye'deki Görüşmeleri Pozitif ve Yapıcıydı" ABD Büyükelçiliği, Suriye Özel Temsilcisi James Jeffrey'in Türkiye temaslarının pozitif ve yapıcı geçtiğini açıkl..
ABD Büyükelçiliği: "Jeffrey'in Türkiye'deki Görüşmeleri Pozitif ve Yapıcıydı" ANKARA (İHA) – ABD Büyükelçiliği, Suriye Özel Temsilcisi James Jeffrey'in Türkiye temaslarının pozitif ve yapıcı ..
Gri Kategorideki Terörist Etkisiz Hale Getirildi İçişleri Bakanlığı, Hatay Amanoslar kırsalında İl Jandarma Komutanlığınca gerçekleştirilen operasyonda silahlarıyla birlikte etkisiz hale geti..
Lavrov: "Pompeo'nun Venezuela'nın İç İşlerine Müdahale Etmeme Çağrısı Kulağa Sürrealist Geliyor" Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov, ABD'li mevkidaşı Mike Pompeo ile yaptığı görüşmeye ilişk..
Maduro Güçlerinden Darbeci Muhalif Leopoldo Lopez'in Evine Baskın Venezuela Devlet Başkanı Nicolas Maduro'ya bağlı kuvvetler, iki darbeci muhalif liderden biri olan Leopoldo Lopez'in Karakas'..
Erdoğan-Dodik Ortak Basın Toplantısı
Erdoğan-Dodik Ortak Basın Toplantısı
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Bosna Hersek'in karşılaştığı tüm sorunları adeta kendi derdimiz gibi çözmeye gayret ediyoruz.
Rusya'dan ABD'ye Venezuela Çıkışı Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov, ABD tarafından Rusya'nın Venezuela'da yaşanan krizdeki rolü üzerine yapılan açıklamaları sert dille eleştirerek iddiala..
Zelensky, "Rusya ile Sınırımızdan Başka Ortak Bir Şeyimiz Yok" Ukrayna Devlet Başkanlığını kazanan Vladimir Zelensky, "Rusya ile Kırım meselesi ve Donbass saldırısı sonrası tek ortak noktamız..
Erdoğan, Bosna Hersek Devlet Başkanlığı Konseyi Üyeleriyle Bir Araya Geldi
Erdoğan, Bosna Hersek Devlet Başkanlığı Konseyi Üyeleriyle Bir Araya Geldi
CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, Bosna Hersek Devlet Başkanlığı Konseyi üyelerini Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde, resmi törenle karşıladı.
Kılıçdaroğlundan Yavaşa Ziyaret
Kılıçdaroğlu'ndan Yavaş'a Ziyaret
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Biz kısır tartışmanın çok daha ötesinde Ankaralılara güzel hizmet veren bir belediye meclisi ve o belediye meclisinin de hizmet sunduğu güzel Ankara'yı hep beraber yaşamak...
Kılıçdaroğlundan Yavaşa Hayırlı Olsun Ziyareti
Kılıçdaroğlu'ndan Yavaş'a 'Hayırlı Olsun' Ziyareti
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'a 'hayırlı olsun' ziyaretinde bulundu.
Bosna-Hersek Devlet Başkanlığı Konseyi Başkanı Dodik Ankarada
Bosna-Hersek Devlet Başkanlığı Konseyi Başkanı Dodik Ankara'da
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Bosna-Hersek Devlet Başkanlığı Konseyi Başkanı Milorad Dodik'i resmi tören ile karşıladı.
Askeri Birlikleri Teftiş Eden Maduro: "Savaşma Zamanı Geldi" Venezuela Devlet Başkanı Nicolas Maduro kendisini devirmek istediği iddia edilen askerlerle bir araya geldi.
Türkiye'nin Güvenliğinin Önemli Unsurlarından Biri Suriye'nin İstikrarı" CHP Genel Başkan Yardımcısı Ünal Çeviköz, "Biz CHP olarak Türkiye'nin güvenliğinin en önemli unsurlarından birinin Sur..
CHP'li Altay: İstanbul Seçimleri Bize Göre Bitmiştir CHP Grup Başkanvekili Engin Altay, "İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimi bize göre bitmiştir.
TBMM Başkanı Şentop'a Ziyaret TBMM Başkanı Mustafa Şentop, Andean (AND) Parlamentosu Başkanı Hugo Quiroz ve beraberindeki heyet ile görüştü.
Erdoğan: Türkiye İttifakı İfademizden Fitne Çıkarma Peşine Düştüler
Erdoğan: 'Türkiye İttifakı' İfademizden Fitne Çıkarma Peşine Düştüler
CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, "Bazıları, hemen söyleme amacımızın ne olduğu gayet açık olan 'Türkiye ittifakı' ifademizi, 'cumhur ittifakı'nın alternatifi gibi göstererek, fitne çıkarma peşine düştü.
MHP Belde Belediye Başkanları, Dinçi Ziyaret Etti
MHP Belde Belediye Başkanları, Dinç'i Ziyaret Etti
MHP İl Başkanı İlhan Kaya ve beraberinde ki belde belediye başkanları İl Genel Meclis Başkanı Gürbüz Dinç'i ziyaret etti.
Bakan Çavuşoğlundan Paraguaylı Mevkidaşına 'Kudüs' Teşekkürü
Bakan Çavuşoğlu'ndan Paraguaylı Mevkidaşına "Kudüs" Teşekkürü
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, "Paraguay Cumhuriyeti'ne daha önceki yönetimin büyükelçiliği Kudüs'e taşıma kararını geri çevirdikleri için teşekkür ediyorum" dedi.
Çavuşoğlu: Amerika, İran Yaptırımlarını Gözden Geçirmek Durumunda DIŞİŞLERİ Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, "Tüm ülkeler Amerika'nın İran yaptırımlarından rahatsız. Bizim için petrol kaynaklarımızın..
Hdp Parti Yönetiminde Değişiklik Halkların Demokratik Partisi'nde (HDP) Kars Belediye Başkanı seçilen Ayhan Bilgen'den boşalan TBMM Grup Başkanvekilliği görevine Saruhan Oluç getirildi.
AK Parti'li Dağ, İzmir'deki Statlarla İlgili CHP'yi Eleştirdi -2 AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Hamza Dağ, İzmir'de yapımı süren ve yapılması planlanan statlar konusun..
7. Aile Şurası Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Medya organlarımız, kadın programları adına mahremiyeti ve ailevi değerleri hiçe sayıyorsa orada çok büyük bir sorun var demektir.
AK Parti'li Dağ, İzmir'deki Statlarla İlgili CHP'yi Eleştirdi -1 AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Hamza Dağ, İzmir'de yapımı süren ve yapılması planlanan statlar konusun..
7. Aile Şurası Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Millet olarak çağın hastalıklarına karşı elimizdeki en büyük imkan, tüm saldırılara rağmen halen varlığını güçlü bir şekilde devam ..
CHP Grup Başkanvekili Engin Altay Açıklaması CHP Grup Başkanvekili Engin Altay, "YSK yürütmenin, sarayın, tasallut, baskı, basıncına teslim olmuştur.
Hdp Kocaeli Milletvekili Ömer Faruk Gergerlioğlu Açıklaması HDP Kocaeli Milletvekili Ömer Faruk Gergerlioğlu, cezaevlerinde büyük sıkıntılar yaşandığını belirterek, "Bir an evvel bu sorunlara..
Başkanı Angıdan Akşehire Teşekkür Ziyareti
Başkanı Angı'dan Akşehir'e Teşekkür Ziyareti
AK Parti Konya İl Başkanı Hasan Angı ve il yönetim kurulundan bir grup heyet AK Parti Akşehir İlçe Başkanlığı ile Akşehir Belediyesine bir teşekkür ziyaretinde bulundu.
Bakan Çavuşoğlu: 'Askeri Bir Müdahale Venezuela Halkının Kanını Dökecektir'
Bakan Çavuşoğlu: "Askeri Bir Müdahale Venezuela Halkının Kanını Dökecektir"
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, "Bugün Venezuela yönetimiyle diplomatik ilişkilerini kesen ülkeler bile Venezuela'da herhangi bir askeri müdahaleyi desteklemiyor.
TBMM Başkanı Şentop'tan Hisarcıklıoğlu'na Tepki TBMM Başkanı Mustafa Şentop, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'nin (TOBB) Ankara'da yapılan 75'inci Genel Kurulu'nda kendisini karşılayan heye..
KKTC Başbakanı Erhürman: "Biz Ne Biliyorsak Bunu Halkımızla Paylaştık" KKTC Başbakanı Tufan Erhürman, KKTC Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı ile gerçekleştirdiği haftalık olağan görüşmesinin ardın..
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Medya Organlarını Uyarıyorum" Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Şayet medya organlarımız kadın programları adına mahremiyeti ve ailevi değerleri hiçe sayıyorsa orad..
Türkiye Aileye Güvende Yüzde 94 ile İlk Sıralarda Yer Alıyor Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, istatistiklere göre nüfusun yüzde 74'ünün en çok aileleri ile mutlu ..
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Biz Elimizden Telefonu, Tableti, Karşımızdaki Televizyonu Şöyle Bir Yana... Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Biz elimizden telefonu, tableti, karşımızdaki televizyonu şöyle bir..
AK Partili Dağdan Stat Yorumu
AK Parti'li Dağ'dan Stat Yorumu
İzmir'deki sivil toplum kuruluşlarının genç yöneticilerle bir araya gelen AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ, "2014'ten bu yana statlar konusunda yaşadıklarımızı anlatacak olursak trajikomik roman ortaya çıkar....
MHP Lideri Bahçeliye Paşa Mangalı Hediyesi
MHP Lideri Bahçeli'ye 'Paşa Mangalı' Hediyesi
Oğuzeli Belediye Başkanı Mehmet Sait Kılıç, Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli'yi ziyaret eterek, "Paşa Mangalı" hediye etti.
MHPli Belde Belediye Başkanları, Vali Aktaşı Ziyaret Etti
MHP'li Belde Belediye Başkanları, Vali Aktaş'ı Ziyaret Etti
MHP İl Başkanı İlhan Kaya başkanlığında belde belediye başkanları Nevşehir Valisi İlhami Aktaş'ı ziyaret etti.
Suç Duyurularında Bulunacağız" AK Parti Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz, İstanbul'daki sandık kurullarına yönelik soruşturmaya ilişkin, "Şaşırmadık, biz de bi..
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Aile Mefhumu Ortadan Kalkmış Bir Toplum Ne Kadar Zengin Olursa Olsun Ayakta... Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Aile mefhumu ortadan kalkmış bir toplum ne kadar zengin olursa o..
İş Yapan Şirketler Kapatılmayacak'
İş Yapan Şirketler Kapatılmayacak"
Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, Ankara Büyükşehir Belediyesi bünyesindeki bazı şirketlerin tasfiyesine ilişkin, "Kapatılacak şirketlerin büyük çoğunluğu iş yapan şirketler değil. İş yapan Halk Ekmek, ANFA gibi...
TBMM Genel Kurulu Toplanamadı TBMM Genel Kurulu toplanamadı.
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Ailede Çözülme Olursa, Millet Olarak Varlığımızın Tehlikeye Girmesi... Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Ailede çözülme olursa, millet olarak varlığımızın tehlikeye girmesi kaçı..
TOBB 75. Genel Kurulu Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Terör örgütüyle el ele olanlar bizimle ittifak halinde olamazlar.
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Güçlü Milletler Güçlü Ailelerden Oluşur. Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Güçlü milletler güçlü ailelerden oluşur.
AK Partili Dağ, İzmirdeki Statlarla İlgili CHPyi Eleştirdi
AK Parti'li Dağ, İzmir'deki Statlarla İlgili CHP'yi Eleştirdi
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Hamza Dağ, İzmir'de yapımı süren ve yapılması planlanan statlar konusuna CHP'li belediyeleri zorluk çıkarmakla suçladı.
Hamza Dağdan Çolpan Işın Tanerin Skandal Paylaşımına Tepki
Hamza Dağ'dan Çolpan Işın Taner'in Skandal Paylaşımına Tepki
Kendisini 'yaşam koçu' olarak tanımlayan Çolpan Işın Taner isimli kadının çocuk istismarı üzerine sosyal medyada yazdığı tepki çeken sözlere bir tepki de AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Hamza...
Cumhurbaşkanı Erdoğan Hububat Alım Fiyatlarını Açıkladı
Cumhurbaşkanı Erdoğan Hububat Alım Fiyatlarını Açıkladı
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "TMO tarafından geçen yıl ton başına bin 50 liradan alınan sert ekmeklik buğdayın fiyatı bu yıl yüzde 29 artışla ton başına bin 350 lira olmuştur.
Doğu Ekspresi ile Yapılan Seyahatler Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Cahit Turhan, Doğu Ekspresi'ni, Aralık 2017 ile Şubat 2019 tarihleri arasında Ankara-Kars parkurunda 265 bin 208, Kars-Ankara ..
» 1 2