19 Mayıs 2019 Pazar Günü Politika Haberleri

19 Mayıs 2019 Pazar Günü Politika Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Kılıçdaroğlu, Şampiyon Galatasaray'ı Kutladı CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Spor Toto Süper Lig'in 2018-2019 sezonunda şampiyonluğunu ilan eden Galatasaray'ı kutladı.
Hiç Kimse İstanbul Üzerinde Senaryo Yazmaya Kalkışmasın" MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Hiç kimse zillete düşüp yanlış hesap yapmasın.
İyi Parti Gik Toplantısını Samsunda Yaptı
İyi Parti Gik Toplantısını Samsun'da Yaptı
İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, "İYİ Parti, 'Egemenlik kayıtsız şartsız milletindir' şiarına samimiyetle ve kararlı bir şekilde bağlıdır.
Atatürk Ülkeyi Sadece Gençlere Emanet Etmiştir'
Atatürk Ülkeyi Sadece Gençlere Emanet Etmiştir"
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Gazi Mustafa Kemal Atatürk bu ülkeyi seçmenlere emanet etmemiştir, orduya emanet etmemiştir, milletvekillerine emanet etmemiştir.
Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'Türkiye Tüm Kazanımlarını Bedel Ödeyerek Elde Etmiştir'
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Türkiye Tüm Kazanımlarını Bedel Ödeyerek Elde Etmiştir"
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Türkiye bugünkü seviyelere akrebin kıskacından geçerek gelmiş, tüm kazanımlarını bedel ödeyerek elde etmiştir.
Erdoğan: "Türkiye Bugünkü Seviyelere Akrebin Kıskacından Geçerek Gelmiş Tüm Kazanımlarını Bedel... Erdoğan: "Türkiye bugünkü seviyelere akrebin kıskacından geçerek gelmiş tüm kazanımlarını be..
Erdoğan: Gençlerimizle Bir Araya Geldiğimizde Geleceğimize Güvenim Pekişiyor (2)
Erdoğan: Gençlerimizle Bir Araya Geldiğimizde Geleceğimize Güvenim Pekişiyor (2)
KURTULUŞ MÜCADELESİNİ ANLATAN GÖSTERİ BÜYÜLEDİSamsun'da 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gneçlik ve Spor Bayramı kutlamaları kapsamında Tekkeköy ilçesinde bulunan Yaşar Doğu Kapalı Spor Salonu'nda '1919 Bitmeyen Yolculuk' isimli...
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Şayet Bugün Dünyanın Neresinde Olursa Olsun Haksızlık, Hukuksuzluk,... Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Şayet bugün dünyanın neresinde olursa olsun haksızlık, hukuksuzluk, adal..
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "(Gençlere) Siz Sahip Çıktığınız Sürece Bu Vatan Batmayacak, Bu Milletin... Cumhurbaşkanı Erdoğan: "(Gençlere) Siz sahip çıktığınız sürece bu vatan batmayacak, bu mille..
Erdoğan: 'Her Milletin Hedefi, Davası, Uğruna Ölümü Göze Aldığı Bir Kızıl Elması Vardır.
Erdoğan: "Her Milletin Hedefi, Davası, Uğruna Ölümü Göze Aldığı Bir Kızıl Elması Vardır.
Erdoğan: "Her milletin hedefi, davası, uğruna ölümü göze aldığı bir kızıl elması vardır.
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Biz, Son 17 Yılda Milletimizin Kollarına Vurulan Prangaları Tek Tek... Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Biz, son 17 yılda milletimizin kollarına vurulan prangaları tek tek parc..
Fransa'da Başörtülü Annelerin Okul Gezilerine Katılması Yasaklandı Fransa'da başörtülü annelerin ilkokul çağındaki çocuklarının okul gezilerine eşlik etmesini yasaklayan yasa tasarısı, Fransa..
CHP Myk'nin 100. Yıl Bildirgesi CHP Merkez Yönetim Kurulu (MYK) 100. Yıl Bildirgesi'nde, "CHP olarak Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarının 19 Mayıs'ta başlattıkları büyük direnişten a..
Güney Kıbrıs Rum Yönetimi Fransa'ya Deniz Üssü Veriyor Güney Kıbrıs Rum Yönetimi, tek taraflı doğalgaz arama çalışmalarının Türkiye tarafından engellenmesi önlemesi karşılığında Fransa'ya dai..
Ankara'da CHP'den '19 Mayıs' Yürüyüşü ANKARA'da CHP'liler, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlamaları kapsamında Ulus Meydanı'ndan Anıtkabir'e yürüdü.
Kılıçdaroğlu'ndan "19 Mayıs" Telefonu CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, bazı siyasi partilerin genel başkanlarını arayarak, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'nı kutladı.
Ankarada CHPden 19 Mayıs Yürüyüşü
Ankara'da CHP'den '19 Mayıs' Yürüyüşü
ANKARA'da CHP'liler, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlamaları kapsamında Ulus Meydanı'ndan Anıtkabir'e yürüdü.
Gençler Anıtkabirde Buluştu
Gençler Anıtkabir'de Buluştu
CHP Ankara İl Başkanlığınca, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla düzenlenen etkinlikte, Ankara'nın 25 ilçesinden gençler Anıtkabir'de buluştu.
Akşener, Samsuna Geldi
Akşener, Samsun'a Geldi
– İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlamaları kapsamında geldiği Samsun'da, İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş'ı makamında ziyaret etti.
CHP Myk Toplantısı CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Tüm İstanbullu kardeşlerime söylüyorum; ayın 23'ünde tatil yok, bir yerlere gitmek yok. Sandığa gideceğiz, adaleti yeniden sağlayacağ..
Kılıçdaroğlu: Sandığa Gideceğiz, Adaleti Yeniden Sağlayacağız
Kılıçdaroğlu: Sandığa Gideceğiz, Adaleti Yeniden Sağlayacağız
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Ayın 23'ünde hep beraber tatil yok, bir yerlere gitmek yok. Sandığa gideceğiz, adaleti yeniden sağlayacağız. Ekrem başkanı layık olduğu koltuğa yeniden oturtacağız" dedi.
Kılıçdaroğlu Samsunda Vatandaşlarla Buluştu
Kılıçdaroğlu Samsun'da Vatandaşlarla Buluştu
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçtaroğlu, 100. yıl etkinlikleri kapsamında geldiği Samsun'da vatandaşlarla buluştu.
Hindistanda 5 Haftadır Süren Seçimlerde Oy Verme İşlemi Bitti
Hindistan'da 5 Haftadır Süren Seçimlerde Oy Verme İşlemi Bitti
YENİ DELHİ (İHA) – Hindistan'da 11 Nisan'da başlayan genel seçimlerde oy kullanma işlemi sona erdi.
19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı 100. Yıl Törenleri Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Her gün içeride ve dışarıda ülkemize kurulan bir tuzağı bozuyor, daha güçlü bir gelece..
Erdoğan ve Bahçeli Arasında Sıcak Sohbet
Erdoğan ve Bahçeli Arasında Sıcak Sohbet
SAMSUN (İHA) – 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle Samsun'daki kutlamalar için kente gelen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin...
İçişleri Bakanı Soylu: "Bu Seçim Beni Siyaset Hayatım Boyunca En Çok Etkileyen Seçimlerden Bir... İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Ümraniye'de düzenlenen toplantıda muhtarlarla bir araya geldi..
Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'Devlet Ebed Müddet Milletin Bizatihi Kendisidir'
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Devlet Ebed Müddet Milletin Bizatihi Kendisidir"
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, devletin ebed müddet milletin bizatihi kendisi olduğunu belirterek, "Ne sömürgeciliğin, ne soykırımın, ne zulmün ne de herhangi bir başka utancın bu milletin sicilinde yeri yoktur"...
İmamoğlu: '23 Haziran Akşamı Her Şey Çok Güzel Olacak'
İmamoğlu: "23 Haziran Akşamı Her Şey Çok Güzel Olacak"
İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu, "23 Haziran akşamı her şey çok güzel olacak" dedi.
Samsunda 19 Mayıs Kutlamasına Damga Vuran 'Birlik Pozu'
Samsun'da 19 Mayıs Kutlamasına Damga Vuran "Birlik Pozu"
Samsun, 19 Mayıs 1919'un 100. yılında tarihi bir gün yaşadı.
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Gazi Mustafa Kemal, 19 Mayıs'ta İşgale Boyun Eğenlere, Çareyi Mandada... Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Gazi Mustafa Kemal, 19 Mayıs'ta işgale boyun eğenlere, çareyi mandada ..
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "2023 Hedeflerimize Bağlıyız ve Takibini Her Alanda Sıkı Şekilde Yapıyoruz. Cumhurbaşkanı Erdoğan: "2023 hedeflerimize bağlıyız ve takibini her alanda sıkı şekilde yapı..
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Bugün, 19 Mayıs'ta Samsun'dan Başlayarak 29 Ekim 2023'e Kadar Sürecek Bir... Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Bugün, 19 Mayıs'ta Samsun'dan başlayarak 29 Ekim 2023'e kadar süre..
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Onca Derin Acıya Rağmen Milletimiz Hiçbir Zaman Düşmanına Benzemek Gibi Bir... Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Onca derin acıya rağmen milletimiz hiçbir zaman düşmanına benzem..
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Her Gün İçeride ve Dışarıda Ülkemize Kurulan Bir Tuzağı Bozuyor, Daha Güçlü... Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Her gün içeride ve dışarıda ülkemize kurulan bir tuzağı bozuyor,..
Gürcistan Ara Seçimler İçin Sandık Başında
Gürcistan Ara Seçimler İçin Sandık Başında
Gürcistan'da ara seçimler için halk sandık başına gidiyor.
Destici'den 19 Mayıs Mesajı Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.
Bakan Kasapoğlu: 'Kültürde, Sanatta, Sporda, Bilimde Öncü Bir Gençlik Yetiştireceğimize İnanıyorum'
Bakan Kasapoğlu: "Kültürde, Sanatta, Sporda, Bilimde Öncü Bir Gençlik Yetiştireceğimize İnanıyorum"
Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, "Yarınlarımızda kültürde, sanatta, sporda, bilimde öncü bir gençlik yetiştireceğimize inanıyor ve yarınlar bizim diyorum.
19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, "Bundan 100 yıl önce güçlü ve lider Türkiye idealiyle ilk adımları atılan yolculuğun emanetçileri o..
İran Devrim Muhafızları Komutanı: "Savaştan Korkmuyoruz" İran Devrim Muhafızları Genel Komutanı General Hüseyin Selami, bölgede ABD'ye büyük bir yenilgi tattıracaklarını ifade ederek, "Savaş ..
Tek Tip Askerlik' Meclis'e Sunulacak TBMM'de bu hafta Kapadokya ve turizm teşvik kanun teklifleri Genel Kurul'da, 20 maddelik ekonomik paket ise Plan ve Bütçe Komisyonu'nda görüşülecek.
Türkiye- Bangladeş Siyasi İstişare Toplantısı Ankara'da Yapılacak TÜRKİYE ile Bangladeş arasında yapılacak Siyasi İstişare Toplantısı, yarın Ankara'da gerçekleştirilecek.
Bakan Çavuşoğlu Meksikada
Bakan Çavuşoğlu Meksika'da
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, resmi temaslarda bulunmak üzere Meksika'ya geldi.
Suudi Arabistan'dan Arap Liderlere İki Olağanüstü Zirveye Davet Suudi Arabistan Kralı Selman bin Abdulaziz, Körfez İşbirliği Konseyi (KİK) ve Arap Birliği liderlerini, Mekke şehrinde 30 Mayıs..
Bakan Ersoy'dan 19 Mayıs Mesajı Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, "19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı" dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
Bakan Kasapoğlu, Gençlerle Anıtkabirde
Bakan Kasapoğlu, Gençlerle Anıtkabir'de
GENÇLİK ve Spor Bakanı Mehmet Kasapoğlu, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'nda gençlerle birlikte Anıtkabir'i ziyaret etti.
Avcılarda Binali Yıldırıma Yoğun İlgi
Avcılar'da Binali Yıldırım'a Yoğun İlgi
AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Binali Yıldırım, Avcılar'da vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaştı.
» 1 2