18 Mayıs 2019 Cumartesi Günü Güncel Haberleri

18 Mayıs 2019 Cumartesi Günü Güncel Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Er veya Geç F-35'leri Teslim Alacağız, Aparatlarını da Teslim Alacağız ve... Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Er veya geç F-35'leri teslim alacağız, aparatlarını da teslim alac..
Bursa Büyükşehir Belediyesinden Üsküp'te İftar Kuzey Makedonya'nın başkenti Üsküp'te, Bursa Büyükşehir Belediyesi ile El Hilal Yardım Kuruluşu tarafından iftar verildi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "S-400 Konusunda Geri Adım Atmak Gibi Bir Şeyimiz Kesinlikle Söz Konusu... Cumhurbaşkanı Erdoğan: "S-400 konusunda geri adım atmak gibi bir şeyimiz kesinlikle söz konus..
100. Yıla 100 Meşale ile Yürüyoruz'
100. Yıla 100 Meşale ile Yürüyoruz"
Çankırı'da Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarının Samsun'a çıkışının 100. yılı dolayısıyla 100 meşaleyle yürüyüş gerçekleştirildi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan: '82 Milyon Benim Vatandaşımdır, Kardeşimdir'
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "82 Milyon Benim Vatandaşımdır, Kardeşimdir"
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "82 milyon benim vatandaşımdır, kardeşimdir, hepsini sevmeye mecburum.
Sadakataşı'ndan Mescid-i Aksa'da İftar Sadakataşı Derneği, Mescid-i Aksa'da kurduğu sofrada yüzlerce Filistinliye iftar verdi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "(Kılıçdaroğlu'nun, Ysk'nin 7 Üyesi İçin 'Çete' İfadesini Kullanması) Bir... Cumhurbaşkanı Erdoğan: "(Kılıçdaroğlu'nun, YSK'nin 7 üyesi için 'çete' ifadesini kullanması..
Çavuşoğlu, Küba Devlet Başkanı Diaz-Canel ile Görüştü Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Küba Devlet Başkanı Miguel Diaz-Canel ile başkent Havana'da bir görüşme gerçekleştirdi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "En Büyük Hakem Millettir, Millet Ne Derse Doğru Olan Odur." Cumhurbaşkanı Erdoğan: "En büyük hakem millettir, millet ne derse doğru olan odur.
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Gençlerle Buluştu Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimlerine ilişkin, "Büyükçekmece'ye, Maltepe'ye itiraz oldu.
Ekrem İmamoğlu İyi Parti İl Başkanlığı'nın İftar Programına Katıldı CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ekrem İmamoğlu, İYİ Parti İstanbul İl Başkanlığı'nın Küçükçekmece'de düzenled..
Afad ve Neyad Çobanbeyde İftar Verdi
Afad ve Neyad Çobanbey'de İftar Verdi
HALEP/ Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD) ile Nil Eğitim ve Yardımlaşma Derneği (NEYAD) tarafından, Fırat Kalkanı Harekatı ile terörden temizlenen Bab ilçesine bağlı Çobanbey beldesinde iftar verildi.
Tel Aviv'de Eurovision Protestosu TEL İsrailli bir grup insan hakları savunucusu, Filistin'in işgal altında olduğu bir süreçte Eurovision Şarkı Yarışması'nın İsrail'in başkenti Tel Aviv'de dü..
Çanakkale'de 'Şehit Tıbbiyeliler' Anıldı ÇANAKKALE Savaşları'nda 104 yıl önce şehit düşen tıbbiyeli öğrenciler, Tarihi Gelibolu Yarımadası'nda Sağlık-Sen tarafından düzenlenen 'Tıbbiyeden Şeh..
Dha Yurt Bülteni - 16 TBMM Başkanı Şentop: Türkiye karanlık dönemi geride bıraktı TBMM Başkanı Mustafa Şentop, günümüzde kadınlar ve kızların eğitim ile inanç arasında tercihe zorlandıkları b..
Ruhani'den "İran Mantıklıdır ve Müzakere Ehlidir" Açıklaması İran Cumhurbaşkanı Hasan Ruhani, ülkesinin mantıklı hareket ettiğini ve müzakere ehli olduğunu ancak ABD ve bölgedeki müttefikleri..
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Şu Anda Biz Faizde İyi Değiliz Ama Enflasyon Yavaş Yavaş Şöyle Bir İnişe... Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Şu anda biz faizde iyi değiliz ama enflasyon yavaş yavaş şöyle bir ..
Erdoğan: "23 Haziran'da Bir Belediye Seçimine Gidiyoruz. Erdoğan: "23 Haziran'da bir belediye seçimine gidiyoruz.
Üretmeye ve Büyümeye Hep Birlikte Devam Edeceğiz'
Üretmeye ve Büyümeye Hep Birlikte Devam Edeceğiz"
Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Genel Başkanı Abdurrahman Kaan, "Biz birlikte olmanın gücüne inanarak yolumuza devam ediyoruz ve 'meselemiz Türkiye olsun.' diyoruz.
İyi Parti İl Başkanları İstanbulda Toplanacak
İyi Parti İl Başkanları İstanbul'da Toplanacak
İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, "23 Mayıs'ta İYİ Partinin tüm il başkanlarını İstanbul İl Başkanımız İstanbul'da topluyor.
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Ben İnanıyorum Ki 2023'e Kadar Çok Şey, Çok Daha Farklı Bir Şekilde Yoluna... Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Ben inanıyorum ki 2023'e kadar çok şey, çok daha farklı bir şekil..
Bakan Çavuşoğlu Küba Devlet Başkanı Canel ile Görüştü
Bakan Çavuşoğlu Küba Devlet Başkanı Canel ile Görüştü
Küba'da bulunan Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Küba Devlet Başkanı Miguel Diaz Canel ile görüştü.
Dha Dış - Ruhani, Trump'ın Çağrısına Yanıt Verdi ABD Başkanı Donald Trump'ın Tahran yönetimin yakında ABD ile konuşmak isteyeceğine yönelik ifadelerini değerlendiren İran Cumhurbaşkanı Hasan ..
Ekrem İmamoğlu, İyi Parti İl Başkanlığı'nın İftar Programına Katıldı CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ekrem İmamoğlu, İyi Parti İstanbul İl Başkanlığı'nın Küçükçekmece'de düzenle..
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "İstanbul'da Bir Tarafta Şu Anda Zaten 39 Belediyenin 25 Tanesi Partimdedir,... Cumhurbaşkanı Erdoğan: "İstanbul'da bir tarafta şu anda zaten 39 belediyenin 25 tanesi p..
Uzunkaya'dan "19 Mayıs" Mesajı Emniyet Genel Müdürü Celal Uzunkaya, "Bu ülkenin gençleri yeri gelmiş 15 yaşında cepheye koşmuş, yeri gelmiş terörle mücadelede ön safta yer almış, yeri gelmiş ..
» 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10