17 Mayıs 2019 Cuma Günü Politika Haberleri

17 Mayıs 2019 Cuma Günü Politika Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
CHPli Kuşadası Belediye Meclis Üyesi Erdal Kılınçın Mazbatası İptal Edildi
CHP'li Kuşadası Belediye Meclis Üyesi Erdal Kılınç'ın Mazbatası İptal Edildi
Kuşadası Belediye Meclisi'nin CHP'li üyesi Erdal Kılınç'ın mazbatası Yüksek Seçim Kurulu tarafından iptal edildi.
Karamollaoğlu: Siyaset, Ülkenin Problemlerini Belirleyip, O Problemlere Çözüm Üretme Makamıdır SAADET Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, siyasetin ülkenin problemlerine çözüm üretmek ..
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay KKTC'de İftara Katıldı Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay ve Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, KKTC'de düzenlenen iftar programına katıldı.
Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'İstanbul Öyle Bu İşlerden Anlamayan, Belediyeciliği Bilmeyenlerle Olmaz'
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "İstanbul Öyle Bu İşlerden Anlamayan, Belediyeciliği Bilmeyenlerle Olmaz"
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Türkiye'de ciddi deneyime sahip olan Binali Yıldırım kardeşimizi biz İstanbul'umuza layık gördüysek bunun sebebi var. Dünyada seçilmiş bir şehir İstanbul, Peygamber Efendimizin...
Seçmenin Sandığa Gitmesini Hep Beraber Sağlayacaksınız'
Seçmenin Sandığa Gitmesini Hep Beraber Sağlayacaksınız"
İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, İstanbul'da 31 Martta yapılan yerel seçimler ile ilgili ilçe ilçe yaptırdıkları bir çalışmada 2 milyon 780 bin civarında CHP seçmenin 3 milyon 700 bine yakında AK Parti'li seçmenin...
Ulaştırma Bakanı Turhan, Tmb ve İntesin İftar Programına Katıldı
Ulaştırma Bakanı Turhan, Tmb ve İntes'in İftar Programına Katıldı
Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Mehmet Cahit Turhan, Türkiye Müteahhitler Birliği (TMB) ve Türkiye İnşaat Sanayicileri İşveren Sendikası (İntes) ortak iftar programına katıldı.
Sarıeroğlundan Yüreğir ve Sarıçam Belediyelerine Ziyaret
Sarıeroğlu'ndan Yüreğir ve Sarıçam Belediyelerine Ziyaret
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Jülide Sarıeroğlu, Yüreğir ve Sarıçam Belediye başkanlarına "hayırlı olsun" ziyaretlerinde bulundu.
Cumhurbaşkanı Erdoğan İstanbul Seçimlerinin Neden Yenilendiğini Detayıyla Anlattı
Cumhurbaşkanı Erdoğan İstanbul Seçimlerinin Neden Yenilendiğini Detayıyla Anlattı
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "İstanbul'daki yaklaşık 62 bin sandık kurulu üyesinde 20 bine yakını kanuna aykırı atanmıştır.
Dünyada Barış ve Huzura İhtiyacımız Var'
Dünyada Barış ve Huzura İhtiyacımız Var"
Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, dünyada barış ve huzura ihtiyaç olunduğunu belirterek, "Elhamdulillah bizler Saadet Partisi ve milli görüş olarak 50 yıldır siyasi sahada bu hedeflerin gerçekleşebilmesi...
Karamollaoğlu: Siyaset, Ülkenin Problemlerini Belirleyip, O Problemlere Çözüm Üretme Makamıdır
Karamollaoğlu: Siyaset, Ülkenin Problemlerini Belirleyip, O Problemlere Çözüm Üretme Makamıdır
SAADET Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, siyasetin ülkenin problemlerine çözüm üretmek için yapılması gerektiğini belirterek, "Siyasetçiler, birbirlerine laf yetiştirebilmek için konuşup, karşı taraftaki insanı,...
TBMM Başkanı Şentop'tan Şehit Aileleri ve Gaziler Onuruna İftar TBMM Başkanı Mustafa Şentop, "Şehidinin başında 'Vatan sağ olsun' diyen bir ana, bir baba, bir eş, bir evlat, bir kardeş, düşma..
Esad Rejimi İftar Vaktinde Bomba Yağdırdı: 2 Ölü Esad rejiminin iftar vaktinde İdlib'i bombalaması sonucu 2 sivil hayatını kaybetti.
Oktay, KKTC'de Vatandaşlarla İftarda Bir Araya Geldi Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, "Türkiye'nin ve KKTC'nin bölgedeki enerji denkleminden dışlanamayacağını artık herkesin kabul etmesi ..
TBMM Başkanı Şentop: "Türkiye'nin Ezici Çoğunluğu, Vatanını ve Hürriyetini Korumayı Varoluşunun Bir... TBMM Başkanı Şentop: "Türkiye'nin ezici çoğunluğu, vatanını ve hürriyetini korumayı varo..
TBMM Başkanı Şentop: "Türkiye, Bugün Artık Sadece Bir Ülkenin ve Bir Coğrafyanın Adı Değildir. TBMM Başkanı Şentop: "Türkiye, bugün artık sadece bir ülkenin ve bir coğrafyanın adı değildir.
Iraklı Sünni Lider Nuceyfi: "İran'ın Projesine Karşı Koyacağız" Irak Karar İttifakı Başkanı Sünni lider Usame Nuceyfi, bölgeyi ve Irak'ı istila eden İran'ın projesine karşı koyacaklarını söyl..
Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Selçuk: "Bayburt'ta Devam Eden Aa Muhabiri Abdülkadir... Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Selçuk: "Bayburt'ta devam eden AA muhabiri Abdülkadi..
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay: "Türkiye'nin ve KKTC'nin Bölgedeki Enerji Denkleminden... Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay: "Türkiye'nin ve KKTC'nin bölgedeki enerji denkleminden dışlanamayacağ..
Seçmen Sorgulama E-devlette İstanbul'da seçmenler, yenilenen İstanbul seçiminde nerede oy kullanacağını bugünden itibaren e-devlet üzerinden öğrenebilecek.
YSK, AK Partili Palu Belediye Başkanı'nın Mazbatasını İptal Etti
Palu Belediye Başkanı AK Partili Efrayim Ünalan'ın, hakkındaki 2 yıl 6 ay hapis cezasının onanmasının ardından mazbatası Yüksek Seçim Kurulu tarafından iptal edildi.
CHP'li Karaca'dan 19 Mayıs Mesajı CHP Genel Başkan Yardımcısı Gülizar Biçer Karaca, "Kurtuluştan kuruluşa onurla yürüdüğümüz bağımsızlık yolunda, Türkiye Cumhuriyeti'ni Ata'mızın emanet ettiğ..
Torba Teklif TBMM'de (2) 1 Ocak 2019'dan kanunun yürürlüğe girdiği tarihe kadar araç sınıfları itibarıyla geçmesi yasak olmasına rağmen 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nden geçenlere idari para ce..
Torba Teklif TBMM'de (1) Maden Tetkik ve Arama (MTA) Genel Müdürlüğü, uhdesindeki ruhsatları bölerek aynı alan için Maden ve Petrol İşleri Genel Müdürlüğünden birden fazla yeni ruhsat talep e..
Trump'tan Göçmenlere: "Kendinizi Çok Rahat Sanmayın Yakında Ayrılacaksınız" ABD Başkanı Donald Trump, dün açıkladığı yeni göçmen düzenlemesinin ardından sosyal medya Twitter hesabından göçmen..
Kosovada Sünnet Çocukları Sultan Murat Hüdavendigar Türbesini Ziyaret Etti
Kosova'da Sünnet Çocukları Sultan Murat Hüdavendigar Türbesi'ni Ziyaret Etti
Kosova'da toplu sünnet edilen çocuklar yüzyıllardır devam eden gelenek kapsamında Priştine yakınlığındaki Sultan Murat Hüdavendigar Türbesi'ni ziyaret etti.
AK Parti Bu Verilere Nasıl Ulaşmıştır" CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak, "AK Parti, YSK'ye yaptığı itirazda yer alan hem kısıtlı hem de cezaevi seçmen kütükleriyle ilg..
Kılıçdaroğlu, Adalet Partisi Genel Başkanı Öz ile Görüştü
Kılıçdaroğlu, Adalet Partisi Genel Başkanı Öz ile Görüştü
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Adalet Partisi Genel Başkanı Vecdet Öz ile görüştü.
Dışişleri'nden Avusturya'ya 'Başörtüsü Yasağı' Tepkisi DIŞİŞLERİ Bakanlığı'nca Avusturya'da ilkokullarda başörtüsünün yasaklanmasına dair kanun tasarısının kabul edilmesine tepki gösterilerek..
Türkiye- Rusya Çalışma Grubu, İlk Toplantısını Yaptı MİLLİ Savunma Bakanlığı'nca Türkiye ve Rusya arasında oluşturulan 'Çalışma Grubu' ilk toplantısının 16- 17 Mayıs'ta Ankara'da gerçekleştir..
Bahçeli, 19 Mayıs'ta Samsun'da Olacak MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 19 Mayıs'ın 100'üncü yıl dönümü dolayısıyla Samsun'da düzenlenecek törenlere katılacak.
Turizmi Teşvik Kanunu'nda Değişiklik Teklifi Komisyonda Kabul Edildi Kültür, turizm koruma ve gelişim bölgelerinde, turizm merkezlerinde bulunan bakanlık tarafından turizm amaçlı değerlendiri..
Türkiye-Rusya Çalışma Grubu İlk Toplantısını Yaptı Türkiye-Rusya Çalışma Grubu, başta İdlib olmak üzere son dönemde bölgede yaşanan gelişmeler ve alınması gereken tedbirleri, Astana ve Soçi m..
Bahçeli, Samsun'daki 19 Mayıs Kutlamalarına Katılacak MİLLİYETÇİ Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin, 19 Mayıs'ta Samsun'da düzenlenecek törene katılacağı açıklandı.
Turizm Teşviki ile İlgili Kanun Teklifi Komisyonda Kabul Edildi Turizm teşviki ile ilgili kanun teklifi, TBMM Bayındırlık, İmar, Ulaştırma ve Turizm Komisyonunda kabul edildi.
Emekli İkramiyeleri, Asgari Ücret Zammı Kadar Artırılmalı" CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, "Yıllık enflasyon oranının yüzde 20'ye ulaştığı bir durumda ikramiyelerinin de zamanla yok ..
AK Parti'den Köprü Cezaları İçin Kanun Teklifi AK Parti, İstanbul'da 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nden hatalı geçişlerin cezalarının affı için TBMM Başkanlığına bir kanun teklifi sundu.
Ysk, Palu Belediye Başkanı Ünalanın Mazbatası İptal Etti
Ysk, Palu Belediye Başkanı Ünalan'ın Mazbatası İptal Etti
Yüksek Seçim Kurulu, Elazığ'ın Palu ilçesinde seçimleri kazanıp mazbatasını alarak başkanlık koltuğuna oturan Efrayim Ünalan'ın mazbatasını iptal etti.
CHPli Öztrak: Bu Sıkıntıları Çözmeye Çalışacaksınız
CHP'li Öztrak: Bu Sıkıntıları Çözmeye Çalışacaksınız
CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak, "Şikayette bulunan vatandaşları tehdit etmeye kimsenin hakkı yoktur.
Cezayir'de Seçim Ertelenebilir Cezayir'de yaklaşmakta olan cumhurbaşkanlığı seçimi ertelenebilir.
Cezalı Köprü Geçişleri Affedilecek AK Parti Grup Başkanvekili Mehmet Muş, "15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nden hatalı geçişlerin cezalarının affını da öngören teklifi TBMM Başkanlığına sunduk." d..
AK Parti Grup Başkanvekili Mehmet Muş, İstanbul Galata Üniversitesi Adında Yeni Bir Üniversite... AK Parti Grup Başkanvekili Mehmet Muş, İstanbul Galata Üniversitesi adında yeni bir üniversit..
AK Parti Grup Başkanvekili Muş: "15 Temmuz Şehitler Köprüsünden Hatalı Geçişlerin Cezalarının... AK Parti Grup Başkanvekili Muş: "15 Temmuz Şehitler Köprüsünden hatalı geçişlerin cezalarının ..
» 1 2