16 Mayıs 2019 Perşembe Günü Dünya Haberleri

16 Mayıs 2019 Perşembe Günü Dünya Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Matviyenko: Rusya ve Türkiye Arasındaki İlişkiler Aktif Olarak Gelişiyor Federasyon Konseyi Başkanı Valentina Matviyenko, Rusya ve Türkiye arasında çeşitli alanlardaki ilişkilerin aktif olara..
ABD Başkanı Trump: Umarım İran'la Savaş Çıkmaz Amerika Birleşik Devletleri Başkanı Donald Trump ülkesinin İran'la savaşa girmeyeceğini umduğunu söyledi. Trump, iki ülke arasında diplomatik ka..
Tır'ın Altında Kalan Çocuğun Mucize Kurtuluşu – Kolombiya'da bir çocuk, park halinde duran bir TIR'ın önünde oyun oynadığı sırada, TIR'ın hareket etmesi üzerine altında kaldı.
Nyt: ABD'yi İran'a Karşı Alarma Geçiren Uydudan Çekilmiş Füze Görüntüleriydi – New York Times, ABD'nin İran'ı 'tehdit' olarak görmesinin ve iki ülke arasındaki gerginliklerin nedenin, İran'ın..
41 Kişinin Öldüğü Uçak Kazasının Yeni Görüntüleri Yayınlandı – Rusya'nın başkenti Moskova'da havalimanına acil iniş yaptığı sırada kuyruğunu piste çarptıktan sonra alev almaya başlayan ve 41 ..
Bm: Halep'te Mülteci Kampına Roket Atıldı, 10 Filistinli Öldü Birleşmiş Milletler Yakındoğu Filistin Mültecilerine Yardım Ajansı (UNRWA), Halep'te bulunan mülteci kampına yapılan roket saldır..
Dubaide Küçük Uçak Düştü: 4 Ölü
Dubai'de Küçük Uçak Düştü: 4 Ölü
– Dubai Uluslararası Havalimanı yakınlarında küçük uçak düştü.
El Salvador'da 6.2 Büyüklüğünde Deprem -2 – El Salvador'da 6.2 büyüklüğünde deprem meydana geldi.
El Salvador'da 6.2 Büyüklüğünde Deprem – El Salvador'da 6.2 büyüklüğünde deprem meydana geldi.
Bm: Suriye'de Filistinlilerin Mülteci Kampında Saldırıda 10 Sivil Öldü Birleşmiş Milletler, Suriye'nin Halep kenti yakınlarında, Filistinli mültecilerin yaşadığı Neyrab Kampı'na düzenlenen ro..
Filistinli Mülteciler İftarda Roketle Vuruldu: 10 Ölü 30 Yaralı Suriye'nin Halep kenti yakınlarından bulunan mülteci kampına düşen roketler, iftar sofrasında bulunan 10 Filistinlinin yaşamını..
Halası Dövdü; Annesi 'Bu Bir Disiplin Yöntemi' Dedi – Kolombiya'da genç bir kadın, ağlamaya başlayan yeğenini döverek susturmaya çalıştı.
Çavuşoğlu: S-400 Sistemi Tamamen Bizim Kontrolümüzde Olacak – Resmu temasları kapsamında Letonya'da bulunan Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Letonya Dışişleri Bakanı Edgards Rinkevics ile g..
» 1 2