15 Mayıs 2019 Çarşamba Günü Politika Haberleri

15 Mayıs 2019 Çarşamba Günü Politika Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Dışişleri Bakanlığı'ndan, Yunanistan'a Dhkp-C Tepkisi – DIŞİŞLERİ Bakanlığı, Yunanistan'da yargılanan DHKP/C mensuplara beraat kararı verilmesinin kabul edilemez olduğunu açıkladı.
Erdoğan-Abdulmehdi Ortak Basın Toplantısı
Erdoğan-Abdulmehdi Ortak Basın Toplantısı
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Temaslarımızda DEAŞ, PKK ve FETÖ terör örgütleri ile mücadelemizin kararlılıkla sürdürülmesi ve bu alanda Türkiye Irak arasında bir askeri işbirliği ve güven anlaşmasının yapılmasının...
Erdoğan: Türkiye-Irak Arasında Askeri İş Birliği ve Güven Anlaşmasının Yapılmasına Karar Verdik
Erdoğan: Türkiye-Irak Arasında Askeri İş Birliği ve Güven Anlaşmasının Yapılmasına Karar Verdik
CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, "Terörle mücadele alanında Türkiye-Irak arasında bir askeri iş birliği ve güven anlaşmasının yapılmasının isabetli olacağına aramızda karar verdik ve bunun için de Dışişleri Bakanım,...
MHP İzmir İl Başkanı Şahinden Cem Yılmaza Tepki
MHP İzmir İl Başkanı Şahin'den Cem Yılmaz'a Tepki
MHP İzmir İl Başkanı Veysel Şahin, düzenlenen iftarda basın mensuplarıyla bir araya geldi.
Erdoğan Aliyev ve Mirziyoyev ile Görüştü CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev ve Özbekistan Cumhurbaşkanı Şavkat Mirziyoyev ile telefonla görüştü.
Erdoğan: "Türkiye-Irak Arasında Bir Askeri İşbirliği ve Güven Anlaşmasının Yapılmasının İsabetli... Erdoğan: "Türkiye-Irak arasında bir askeri işbirliği ve güven anlaşmasının yapılmasının isa..
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Aliyev ve Mirziyoyev'le Yaptığı Telefon Görüşmelerinde İkili İlişkilerin... Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Aliyev ve Mirziyoyev'le yaptığı telefon görüşmelerinde ikili iliş..
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev ve Özbekistan... Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev ve Özbekistan Cumhurbaşkan..
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev ve Özbekistan... Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev ve Özbekistan Cumhurbaşkan..
İzmirde Kent İçi Ulaşım Ücretleri Meclis Tarafından Onaylandı
İzmir'de Kent İçi Ulaşım Ücretleri Meclis Tarafından Onaylandı
İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin Mayıs ayı toplantısında 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı'nda, toplu ulaşım araçlarında ücretin bir kuruş veya bir kontör, Ramazan Bayramı boyunca ise Cumhurbaşkanı...
CHPli Öztrak: 1 Milyon 376 Bin Kişi İşsizler Ordusuna Katılmış
CHP'li Öztrak: 1 Milyon 376 Bin Kişi İşsizler Ordusuna Katılmış
CHP Genel Başkan Yardımcısı Faik Öztrak, "Gördük ki işsiz sayımız 4 milyon 720 bin kişiye ulaşmış.
TBMM Dışişleri Komisyonu Başkanı Volkan Bozkır'ın Kabulü TBMM Dışişleri Komisyonu Başkanı Volkan Bozkır, Rusya Federasyonu Federasyon Konseyi Başkan Yardımcısı İlyas Umahanov, Dışişleri Komis..
Belçikada Müslümanlara Hak İsteyen Broşüre Yasak Getirildi
Belçika'da Müslümanlara Hak İsteyen Broşüre Yasak Getirildi
Belçika'da 26 Mayıs'ta yapılacak federal seçimler öncesi Yeşiller Partisi (Ecolo) tarafından dağıtılan ve Müslümanların bazı haklar almasını savunan broşürün yasaklanması büyük tepki çekti.
Maden'de Heyelan Riski Bulunan Ev ve İş Yerlerinin Tahliyesi MHP İstanbul Milletvekili Arzu Erdem, "Elazığ Maden ilçemizdeki sorunların bir an önce çözüme kavuşturulması, doğal olmayan afet a..
Nakba Hareketinin 71. Yılı Türkiye-Filistin Dostluk Grubu Başkanı ve TBMM İdare Amiri Hasan Turan, "Her gün yeni yerleşim yerleri oluşturan, işgalleri ilhaka dönüştüren İsrail, Filistin'de dö..
Kapadokya Alan Başkanlığı Kurulmasına İlişkin Kanun Teklifi Genel Kurulda TBMM Genel Kurulunda, Kapadokya Alan Başkanlığı kurulmasına ilişkin kanun teklifinin, kanunun amaç ve kapsamını tanım..
İyi Partili Nuhoğlu'na 'İki Birleşimden Uzaklaştırma' Cezası TÜRKİYE Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı Mustafa Şentop'a, Genel Kurul'da, "Meclis Başkanı FETÖ'cü" diyen İYİ Parti Milletvekil..
TBMM Başkanı Şentop'un Görüşmeleri TBMM Başkanı Mustafa Şentop, Romanya Temsilciler Meclisi Avrupa İşleri Komisyonu Başkanı Angel Tilvar ve Rusya Federasyon Konsey Başkanı Valentina Matviyenk..
CHP'li Özel: Mahmut Tanal'ın Hedef Seçilmesi Manidar CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, dün DHKP-C'li 2 teröristin Meclis'e girerek terör saldırısı girişiminde bulunmaları ile ilgili olarak, "..
TBMM Genel Kurulu TBMM Başkanı Mustafa Şentop, İYİ Parti İstanbul Milletvekili Hayrettin Nuhoğlu'nun, "şahsına yönelik FETÖ ithamına" verdiği yanıtta, "Böyle bir iddiayı, ithamı bütünüyle red..
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Irak Başbakanı Abdulmehdiyi Resmi Tören ile Karşıladı
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Irak Başbakanı Abdulmehdi'yi Resmi Tören ile Karşıladı
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Irak Başbakanı Adil Abdulmehdi'yi resmi törenle karşıladı.
CHPli Özel: Mahmut Tanalın Hedef Seçilmesi Manidar
CHP'li Özel: Mahmut Tanal'ın Hedef Seçilmesi Manidar
CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, dün DHKP-C'li 2 teröristin Meclis'e girerek terör saldırısı girişiminde bulunmaları ile ilgili olarak, "Mahmut Tanal'ın özel bir hedef seçilmesi son derece manidar ve kendisine geçmiş...
Irak'tan ABD'ye: "Ülkede İstikrar Gayet İyi" ABD'nin Irak'ta acil görevde bulunmayan bütün hükumet çalışanlarını ülkeyi terk etmeye çağırması üzerine açıklama yapan Irak Dışişleri Bakanlığı, ..
Özgür Özelden Mecliste Yakalanan Dhkp-Cli Teröristlerle İlgili Açıklama
Özgür Özel'den Meclis'te Yakalanan Dhkp-C'li Teröristlerle İlgili Açıklama
CHP Grup Başkan Vekili Özgür Özel, dün terör örgütü DHKP-C'li 2 kişinin Meclis'te bomba süsü verilmiş bir cisim ve kesici aletle yakalanmasına ilişkin konuştu.
Tıbbi ve Aromatik Bitki Çeşitliliğinin Korunması Araştırma Komisyonu Toplandı Tıbbi ve aromatik bitki çeşitliliğinin korunmasında, üretiminde ve pazarlanmasında karşılaşılan sorunlar ile alın..
Bakan Selçuk: '2018de Yarım Milyonu Aşkın Engelli Vatandaş İçin 6 Milyar 675 Milyon TL Ödeme...
Bakan Selçuk: "2018'de Yarım Milyonu Aşkın Engelli Vatandaş İçin 6 Milyar 675 Milyon TL Ödeme...
Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, "Bakıma muhtaç engelliler için 2007 yılında evde bakım yardımı kapsamında 2018'de yarım milyonu aşkın engelli vatandaş için 6 milyar 675 milyon TL ödeme...
TBMM Genel Kurulu AK Parti Grup Başkanvekili Özlem Zengin, Esenler Belediye Başkanı ve İstanbul Büyükşehir Meclisi AK Parti Grup Başkan Vekili Tevfik Göksu'nun Trabzonluları itham eden aleni ..
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay'ın Kabulü Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Ankara Sanayi Odası (ASO) Başkanı Nurettin Özdebir ve beraberindeki heyeti kabul etti.
Turizmde Teşvik Teklifi Konaklama tesislerinde, işletme tarafından taahhüt edilmesine rağmen müşterinin konaklatılmaması veya bu hizmetin yakın çevrede aynı konum, tür ve sınıfta bir işletmed..
Aksu: '19 Mayısta Samsun Bir Kez Daha Tarihi Bir Gün Yaşayacak'
Aksu: "19 Mayıs'ta Samsun Bir Kez Daha Tarihi Bir Gün Yaşayacak"
AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 19 Mayıs etkinlikleri çerçevesinde Samsun'da gerçekleştireceği temasları değerlendirdi.
İyi Parti Milletvekili Nuhoğluna İki Oturum Çıkarma Cezası
İyi Parti Milletvekili Nuhoğlu'na İki Oturum Çıkarma Cezası
İYİ Parti İstanbul Milletvekili Hayrettin Nuhoğlu'na TBMM Başkanı Mustafa Şentop'a hakaretten iki oturum çıkarma cezası verildi.
Büyükşehir Belediye Meclisinde 28 Madde Karara Bağlandı
Büyükşehir Belediye Meclisi'nde 28 Madde Karara Bağlandı
SAMSUN (İHA) – Samsun Büyükşehir Belediye Meclisi'nde kendi ilçeleriyle alakalı birer maddeye itiraz eden İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş ve Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci'nin itiraz ettiği toplam 2...
Kılıçdaroğlu'nun Engelli Vatandaşlara Yönelik Sözleri AK Parti İstanbul Milletvekili Serkan Bayram, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun, TBMM'deki partisinin grup toplantısında AK Parti'..
Başbakan May'in Brexit Planı Haziran'da Yeniden Oylanacak İngiltere Başbakanlık Ofisi tarafından yapılan açıklamada, İngiltere AB'den çıkacaksa meclis tatile girmeden Brexit oylamasının yapıl..
TBMM Başkanı Şentop Gençleri Kabul Etti TBMM Başkanı Mustafa Şentop, "Dünyanın dört bir köşesinde yaşayan gençlere çağrım, yeryüzünde yaşanan bütün acılara karşı hassas olmalarıdır.
TBMM Genel Kurulunda, İyi Parti İstanbul Milletvekili Hayrettin Nuhoğlu'na, Meclis Başkanı Mustafa... TBMM Genel Kurulunda, İYİ Parti İstanbul Milletvekili Hayrettin Nuhoğlu'na, Meclis Başkan..
» 1 2 3