15 Mayıs 2019 Çarşamba Günü Dünya Haberleri

15 Mayıs 2019 Çarşamba Günü Dünya Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Şule Çet Davasında İkinci Duruşma Sonuçlandı: Mahkeme Keşif Kararı Verdi Şule Çet'in şüpheli ölümüyle ilgili açılan davanın ikinci duruşması görüldü. Mahkeme, sanıkların tutukluluk halinin de..
Gökdelenin Temizlik Asansörü Kontrolden Çıktı, İşçiler Mahsur Kaldı – ABD'de bir gökdelenin dış kısmında bulunan temizlik asansöründeki iki temizlik işçisi, asansörün kontrolden çıkması sonuc..
Almanya'da Kara Para ve Vergi Kaçakçılığı Şüphelilerine Baskın Almanya'da kara para aklama ve vergi kaçakçılığı şüphesiyle birçok banka, vergi ve yatırım danışmanlarının ofisleriyle bazı özel..
Almanya'da AB İçi Telefon Görüşmelerinde İndirime Gidildi Avrupa Birliği (AB) sınırları içinde bugünden itibaren yürürlüğe giren anlaşmayla, meskün olunan ülkeden yurtdışına sabit ve mobil ha..
Çocuklarını Yangından Kurtarmak İçin Eve Girdi... Hiçbiri Çıkamadı... – ABD'nin Florida eyaletinde bir apartman kompleksinde çıkan yangında, bir anne ve iki çocuğu hayatını kaybetti.
Çin'de Kamyon Sürücüsü Bu Kazadan Yara Almadan Kurtuldu – Çin'de bir kamyon sürücüsü, hızlı girdiği bir virajda aracın kontrolünü yitirince, kamyon bariyerleri aşarak köprüden aşağı uçtu.
Irak S-400 Alacak Irak'ın Moskova Büyükelçisi Aydar Mansur Hadi, düzenlediği basın toplantısında Irak hükümetinin, Rusya'dan S-400 hava savunma sistemleri alınması yönünde karar aldığını söyl..
Instagram'da Ölüm/kalım Anketi Sonrası İntihar Etti – Malezya'da intihar eden 16 yaşındaki bir kızın, intihar etmeden önce Instagram'da ölüm/kalım anketi yaptığı ve kullanıcıların yüzde 69'un..
Game Of Thrones: Taht Oyunlarını Kim Kazanacak?
Game Of Thrones: Taht Oyunlarını Kim Kazanacak?
Sekiz sezon ve 72 bölüm sonra, Taht Oyunları'nın bir sonraki bölümü Pazartesi sabaha karşı yayımlanacak.
ABD İstanbul Başkonsolosluğu Görevlisi Metin Topuz, Hakkındaki Suçlamaları Reddetti: Bağlantılarım...
ABD İstanbul Başkonsolosluğu Görevlisi Metin Topuz, Hakkındaki Suçlamaları Reddetti: 'Bağlantılarım...
'FETÖ' soruşturması kapsamında 4 Ekim 2017'de tutuklanan ABD İstanbul Başkonsolosluğu görevlisi Metin Topuz, Çarşamba günü devam eden duruşmasında hakkındaki suçlamaları reddetti.
İspanya'da Yük Gemisinde Yangın – İspanya acil durum ekipleri, Mallorca Adası yakınlarında alev alan İtalya bayraklı yük gemisine müdahale ettiklerini duyurdu.
» 1 2