14 Mayıs 2019 Salı Günü Politika Haberleri

14 Mayıs 2019 Salı Günü Politika Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Erdoğan: Hiç Kimsenin Milletin Hakemliğinden Kaçmaya Hakkı Yok CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, "Sandığa gölge düşmüşse, en doğru yol yeniden milletin hakemliğine başvurmaktır.
CHP Kütahya İl Başkanı Sarı İstifa Etti CHP Kütahya İl Başkanı Makbul Sarı istifa etti.
Erdoğan, Çiftçilerle İftarda Bir Araya Geldi Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Milletimizin söz söylediği en büyük arena sandıklardır.
Putin: 'Abd Başkanı ile Telefonda Görüşmekten Memnuniyet Duydum'
Putin: "Abd Başkanı ile Telefonda Görüşmekten Memnuniyet Duydum"
ABD Dışişleri Bakanı Mike Pompeo ile görüşen Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, "ABD Başkanı ile telefonda görüşmekten memnuniyet duydum. ABD-Rusya ilişkilerinin eski düzeye getirilmesi izlenimi oluştu" dedi.
TBMM Başkanlığından Yakalanan İki Dhkp-C'li Hakkında Açıklama Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlığından yapılan açıklamada, "Zanlıların üzerinde yapılan aramada ise bomba düzeneği süsü veri..
Mecliste Rehin Alma Olayı TBMM'de banko görevlisini rehin almaya çalışan, DHKP-C ile bağlantılı olduğu belirlenen biri kadın iki kişi gözaltına alındı.
Irak Başbakanı Abdülmehdi'den Türkiye Ziyareti Öncesi Açıklama Irak Başbakanı Adil Abdülmehdi, yarın ki Türkiye ziyaretinde ekonomi, güvenlik ve iki ülke arasındaki su sorunu konularında görü..
Macron'dan Ölen Fransız Askerlerine İlişkin Açıklama Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron, Burkina Faso'da rehineleri kurtarma operasyonu sırasında 2 Fransız askerinin hayatını kaybetmesine y..
Meclis'te Hdp'nin Önerisi Kabul Edilmedi, Tartışma Çıktı TBMM Genel Kurulu'nda HDP milletvekilleri, cezaevlerinde yaşandığı öne sürülen hak ihlalleri ve görüş engelinin ortadan kaldırılması a..
Erdoğan: "Bayrama Kadar 2,4 Katrilyon Kütlü Pamuk, 662 Trilyon Yağlık Ayçiçeği ve 385 Trilyon Çiğ... Erdoğan: "Bayrama kadar 2,4 katrilyon kütlü pamuk, 662 trilyon yağlık ayçiçeği ve 385 tril..
Erdoğan: "2023'te Buğday Üretimini 22 Milyon Tona, Baklagilleri 1,5 Milyon Tona, Pamuk Üretimini... Erdoğan: "2023'te buğday üretimini 22 milyon tona, baklagilleri 1,5 milyon tona, pamuk üret..
İran Dini Lideri Hamaney: "Abd ile Müzakere ve Savaş Olmayacak" İran Dini Lideri Ayetullah Ali Hamaney, "ABD ile müzakere olmayacak ve savaş gerçekleşmeyecek" dedi.
Erdoğan: "Hiç Kimsenin Milletin Hakemliğinden Kaçmaya, Mızıkçılık Yapmaya, Bu Yol Açıldığı İçin... Erdoğan: "Hiç kimsenin milletin hakemliğinden kaçmaya, mızıkçılık yapmaya, bu yol açıldığı i..
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Sandığa Gölge Düşmüşse En Doğru Yol Yeniden Milletin Hakemliğine... Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Sandığa gölge düşmüşse en doğru yol yeniden milletin hakemliğine başvurmakt..
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Tek Parti Döneminde Olduğu Gibi Sandık Sonucunu Kendi Keyfine Göre Dizayn... Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Tek parti döneminde olduğu gibi sandık sonucunu kendi keyfine göre..
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Milli İrade Düşmanları İstemese de Demokrasimizin Kalitesini, Kalibresini... Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Milli irade düşmanları istemese de demokrasimizin kalitesini, kali..
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Bu Topraklardan Darbe Çıkmaz, Bu Topraklardan Bereket Çıkar." Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Bu topraklardan darbe çıkmaz, bu topraklardan bereket çıkar."
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Hırsları İçin Türkiye Gemisinin Altını Oyanlara İnat Hangi Siyasi Görüşe... Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Hırsları için Türkiye gemisinin altını oyanlara inat hangi siyasi g..
KKTC Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Burcu: "Lute, Taraflar ile Temaslarını Sürdürmektedir" Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Barış Burcu, "Kıbrıs sorunu ile ilgili çabal..
Destici: 31 Mart'ta Nerede Durmuşsak Durduğumuz Yer Orası BÜYÜK Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, "Durduğumuz yer, 31 Mart'ta, 16 Nisan'da, 24 Haziran'da nerede durmuşsak, d..
ABD'de Diyanet Camisi'nin Kundaklanması AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, ABD'de Diyanet Camisi'nin kundaklanmasına ilişkin, "Bu saldırılar sadece İslam'a değil insanlığa karşı yap..
31 Mart'ta Nerede Durmuşsak, Bugün de Durduğumuz Yer Aynı" Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, "Biz BBP olarak, 15 Temmuz gecesi, 16 Nisan referandumunda, 24 Haziran seç..
Kapadokya Alan Başkanlığı Teklifi Genel Kurulda İYİ Parti Grup Başkanvekili Lütfü Türkkan, "İstatistiklere baktığımızda ekonomi yönetimi yüzünden milletin boğazından kısmaya başladığını görüy..
CHP'lilerden İmamoğlu'nun Kampanyasına Bağış ANKARA'da, aralarında milletvekillerinin de olduğu bir grup CHP'li, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı adayı Ekrem İmamoğlu'nun seçim kampanyası..
Mansur Yavaş'tan Akşener'e Ziyaret ANKARA Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'i ziyaret etti.
TBMM Genel Kurulu
TBMM Genel Kurulu
TBMM Başkanvekili Levent Gök, AA Bayburt Muhabiri Abdulkadir Nişancı'nın, görev başındayken uçuruma düşmesine ilişkin, "Hepimizin hassasiyetle takip ettiği bir konu. Bir muhabir arkadaşımızın son derece üzücü şekilde,...
Siirt'te 30 Nisan'da Etkisiz Hale Getirilen 6 Teröristten Birinin, Mavi Kategoride Aranan Akide... Siirt'te 30 Nisan'da etkisiz hale getirilen 6 teröristten birinin, Mavi kategoride aranan Ak..
Mansur Yavaş: 'Hukuki Olmayan, Anayasaya Aykırı Önergeleri Reddedeceğim'
Mansur Yavaş: "Hukuki Olmayan, Anayasaya Aykırı Önergeleri Reddedeceğim"
Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, Büyükşehir Belediyesi mayıs ayı toplantısının ikinci oturumunda sunulan şirketlerin yönetimlerinin meclis tarafından belirlenmesi yönelik önergeye tepki gösterdi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan, TBB Başkanı Feyzioğlunu Kabul Etti
Cumhurbaşkanı Erdoğan, TBB Başkanı Feyzioğlu'nu Kabul Etti
Türkiye Barolar Birliği (TBB) Başkanı Metin Feyzioğlu, "Türkiye'nin yargı reformuna acilen ihtiyacı var. 82 milyon vatandaşımızı kucaklayacak tek yol, herkesi güvenilir bir yargıya, yargı hizmetine kavuşturmaktır.
CHPlilerden İmamoğlunun Kampanyasına Bağış
CHP'lilerden İmamoğlu'nun Kampanyasına Bağış
ANKARA'da, aralarında milletvekillerinin de olduğu bir grup CHP'li, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı adayı Ekrem İmamoğlu'nun seçim kampanyasına bağışta bulundu.
Yanlış Hesap Ysk'den Dönmüştür" MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, "Halkın sandığa yansıyan iradesi gasbedilmeye çalışılmış ancak yanlış hesap Yüksek Seçim Kurulundan (YSK) dönmüştür.
Yavaştan, Akşenere Nezaket Ziyareti
Yavaş'tan, Akşener'e Nezaket Ziyareti
Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'i makamında ziyaret etti.
Erdoğanla Görüşen Feyzioğlu: Üzerinde Uzlaşılması Gereken, Hukukun Üstünlüğüdür
Erdoğan'la Görüşen Feyzioğlu: Üzerinde Uzlaşılması Gereken, Hukukun Üstünlüğüdür
CUMHURBAŞKANLIĞI Külliyesi'nde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile görüşen Türkiye Barolar Birliği (TBB) Başkanı Metin Feyzioğlu, "82 milyon vatandaşımızı kucaklamanın ve sahiplenmenin yolu, yargımızı güvenilir...
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Mustafa Desticiyi Kabul Etti
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Mustafa Destici'yi Kabul Etti
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici'yi Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde kabul etti.
Ankara Büyükşehir Belediye Meclisi Toplantısı Canlı Yayımlandı
Ankara Büyükşehir Belediye Meclisi Toplantısı Canlı Yayımlandı
Ankara Büyükşehir Belediye Meclisi toplantısı, Ankaralıların yakından takip edebilmeleri amacıyla ilk kez sosyal medya üzerinden canlı yayımlandı.
MHP'li İsmet Büyükataman Açıklaması Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in bugün meclis grup toplantısında kullandığı "6 ..
TBMM Dışişleri Komisyonu Başkanı Bozkır'ın Kabulleri TBMM Dışişleri Komisyonu Başkanı Volkan Bozkır, Pakistan'ın Ankara Büyükelçisi Muhammed Sirus Seccad Gazi ile Moldova'nın Ankara Büyükelçi..
Çavuşoğlu: Rejimin Saldırıları, Soçi Muhtırasının Açık İhlali
Çavuşoğlu: Rejimin Saldırıları, Soçi Muhtırası'nın Açık İhlali
DIŞİŞLERİ Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, "Rejimin saldırıları Soçi Muhtırası'nın açık ihlalidir.
» 1 2 3