14 Mayıs 2019 Salı Günü Güncel Haberleri

14 Mayıs 2019 Salı Günü Güncel Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Bakan Akar Şehit Aileleriyle İftarda Bir Araya Geldi
Bakan Akar Şehit Aileleriyle İftarda Bir Araya Geldi
Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, düzenlenen iftar programında şehit aileleriyle bir araya geldi.
Dha Ankara - Erdoğan: Hiç Kimsenin Milletin Hakemliğinden Kaçmaya Hakkı Yok CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, "Sandığa gölge düşmüşse, en doğru yol yeniden milletin hakemliğine başvurmaktır..
Abd, Venezuela'nın Washington Büyükelçiliğini Boşaltacak ABD yönetimi, protestocu ve aktivistlerin içinde bir süredir nöbet tuttuğu Venezuela'nın Washington Büyükelçiliğini boşaltmak için yas..
19 Mayısın 100. Yılı Kutlamaları
19 Mayıs'ın 100. Yılı Kutlamaları
Atatürk ve silah arkadaşlarının Samsun'a çıkışının 100. yılı dolayısıyla düzenlenen etkinlikler çerçevesinde dünya 2'ncisi ve Avrupa Şampiyonu Milli Ampute Futbol Takımı ile Samsun protokolü maç yaptı.
Muşta Şehit Aileleri ve Gazilere İftar Verildi
Muş'ta Şehit Aileleri ve Gazilere İftar Verildi
Muş Valiliği ile Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğünce şehit aileleri ve gazilerin onuruna iftar verildi.
Fransa Sarayı'nda İftar Daveti Fransa'nın İstanbul Başkonsolosu Bertrand Buchwalter, İslam'ın Fransa'da önemli bir yere sahip olduğunu belirterek, "Fransa ile İslam arasında tarihi bir yakınl..
Başkalede Şehit ve Gazi Ailelerine İftar Yemeği Verildi
Başkale'de Şehit ve Gazi Ailelerine İftar Yemeği Verildi
Başkale Kaymakamlığınca şehit aileleri ile gazi ve yakınlarına iftar yemeği verildi.
Vali Akbıyık Engellilerle İftarda Buluştu
Vali Akbıyık Engellilerle İftarda Buluştu
Hakkari Valisi İdris Akbıyık, "Engeliler Haftası" dolayısıyla düzenlenen iftar yemeğine katıldı.
Dha Ankara - Bakan Selçuk, Engelli Öğretmen ve Öğrencilerle İftar Yaptı MİLLİ Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Engelliler Haftası etkinlikleri kapsamında, engelli öğretmen ve öğrencilerle iftar pro..
Melisa Kesmez Sait Faik Hikaye Armağanının Sahibi Oldu
Melisa Kesmez Sait Faik Hikaye Armağanı'nın Sahibi Oldu
"65. Sait Faik Abasıyanık Hikaye Armağanı", genç yazar Melisa Kesmez'e takdim edildi.
Özalpte Kursiyerlere İftar Yemeği Verildi
Özalp'te Kursiyerlere İftar Yemeği Verildi
Özalp Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (SYDV) bünyesinde faaliyet gösteren Aile Danışma ve Destek Merkezi'ndeki kursiyer ve kurs öğreticileri için iftar programı düzenlendi.
Müslümanlar Birlikte İyi Bir Gelecek İnşa Etmelidirler'
Müslümanlar Birlikte İyi Bir Gelecek İnşa Etmelidirler"
Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş, "Müslümanlar kendi aralarında yaşadıkları sorunları samimiyetle gerçekçi, derinlikli, yapıcı ve ikna edici bir yöntemle bütüncül bir bakış açısıyla ele alarak hep birlikle daha iyi bir...
İngiliz Hükümeti Brexit Anlaşmasını Haziran Ayında Oya Sunacak İngiliz hükümeti parlamentoda daha önce 3 kez reddedilen Brexit anlaşmasını haziran ayının ilk haftası yeniden milletvekillerini..
Bakan Selçuk, Engelli Öğretmen ve Öğrencilerle İftar Yaptı
Bakan Selçuk, Engelli Öğretmen ve Öğrencilerle İftar Yaptı
MİLLİ Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Engelliler Haftası etkinlikleri kapsamında, engelli öğretmen ve öğrencilerle iftar programında bir araya geldi.
Putin: 'Abd Başkanı ile Telefonda Görüşmekten Memnuniyet Duydum'
Putin: "Abd Başkanı ile Telefonda Görüşmekten Memnuniyet Duydum"
ABD Dışişleri Bakanı Mike Pompeo ile görüşen Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, "ABD Başkanı ile telefonda görüşmekten memnuniyet duydum. ABD-Rusya ilişkilerinin eski düzeye getirilmesi izlenimi oluştu" dedi.
Şehit Olursam Kardeşlerim Giyer Deyip Yıkattığı Askeri Kamuflajını Evde Bırakmış
Şehit Olursam Kardeşlerim Giyer' Deyip Yıkattığı Askeri Kamuflajını Evde Bırakmış
Hakkari'nin Irak sınırında PKK'lı teröristlerle çıkan çatışmada şehit olan Uzman Çavuş Zekeriya Zencirli'nin, 5 gün önce evinden ayrılırken "Şehit olursam kardeşlerim giyer" diyerek askeri elbisesini evde bıraktığı...
Dha Yurt - Alanya'ya Şehit Ateşi Düştü (Ek) ŞEHİDİN CENAZESİ ANTALYA'YA GETİRİLDİHakkari'nin Yüksekova ilçesi Irak sınırındaki Batıntepe üs bölgesine, PKK'lı teröristlerce sızma girişiminde b..
Özalpte Özel Öğrencilerin Yıl Sonu Sergisi
Özalp'te Özel Öğrencilerin Yıl Sonu Sergisi
Özalp ilçesinde "Engelliler Haftası" dolayısıyla Atatürk İlk ve Ortaokulunda eğitim gören 17 özel öğrencinin yıl boyunca yaptığı çalışmalar sergilendi.
Eski Cezayir Savunma Bakanı Askeri Mahkemede İfade Verdi Eski Cezayir Savunma Bakanı Halid Nizar, eski Cumhurbaşkanı Abdulaziz Buteflika'nın kardeşi Said Buteflika'nın "orduya zarar verme ve ..
Sultangazide İyilik Yapan Çocuklar Ödüllendiriliyor
Sultangazi'de 'İyilik' Yapan Çocuklar Ödüllendiriliyor
Sultangazi'de çocukların günlük hayatta yaptıkları iyilik, belediye tarafından oluşturulan 'İyilik Kumbarası'ndan karşılık buluyor.
Yaptıkları Projelerle Arkadaşlarını Bilime Yönlendiriyorlar
Yaptıkları Projelerle Arkadaşlarını Bilime Yönlendiriyorlar
Bitlis Bilim ve Sanat Merkezine farklı okullardan giden öğrenciler, çeşitli dallarda yaptıkları projelerle öğrencilerin bilime yönelmelerini sağlıyor.
Denizkurdu-2019 Tatbikatı Deniz Kuvvetleri Komutanlığınca 131 gemi, 57 uçak ve 33 helikopterle Anadolu'yu çevreleyen üç denizde eş zamanlı düzenlenen en büyük planlı tatbikatlardan Denizkurdu..
Akar ve Komutanlardan Şehit Aileleri ile İftar Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, "Asil milletimizi terör belasından kurtaracağız. Bu konuda Türk Silahlı Kuvvetleri kararlı ve azimlidir.
Tokat'ta Bisikletiyle İstinat Duvarından Düşen Öğretmen Hastanede Öldü Tokat'ta bisikletiyle istinat duvarından düşerek ağır yaralanan öğretmen hayatını kaybetti.
Erdoğan, Çiftçilerle İftarda Bir Araya Geldi Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Bayrama kadar 2,4 katrilyon kütlü pamuk, 662 trilyon yağlık ayçiçeği ve 385 trilyon çiğ süt desteği ö..
Binali Yıldırım Öğrencilerle İftar Yaptı Gülseli KENARLI / İSTANBUL DHAAK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım, iftarda üniversite öğrencilerinin evine konuk oldu.
» 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10