14 Mayıs 2019 Salı Günü Dünya Haberleri

14 Mayıs 2019 Salı Günü Dünya Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
İranın Dini Lideri Hamaney: ABDyle Savaş Olmayacak
İran'ın Dini Lideri Hamaney: ABD'yle Savaş Olmayacak
İran'ın dini lideri Ayetullah Ali Hamaney, ABD'nin bölgeye askeri yığınak yapmasına değinerek, "ABD'yle savaş olmayacak.
Putin: Trump'tan İlişkilerin Normalleşmesini İstediği İzlenimini Aldım – Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, ABD Dışişleri Bakanı Pompeo ve Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov ile yaptığı g..
Hayvanlardan Tanrılara Sapiens'in Yazarı Harari: Yapay Zeka ve Biyoteknoloji, İnsanlığı Yok Edebilir Hayvanlardan Tanrılara Sapiens'in yazarı İsrailli tarihçi Yuval Harari, gelecekte zenginle..
Trump, ABD'nin İran'a 120 Bin Asker Göndereceği İddiasını Yalanladı – ABD Başkanı Donald Trump, 'ABD'nin, İran tehdidine karşı bölgeye 120 bin asker göndermeye hazırlandığı' iddiasını yalanla..
Pompeo: İran ile Bir Savaş Görmüyoruz – ABD Dışişleri Bakanı Mike Pompeo, Rus mevkidaşı Sergey Lavrov ile yaptığı görüşmenin ardından düzenlenen ortak basın toplantısında, "Temelde İran ile b..
Fotoğraftaki Çocuk: Irak'ta Napalm Saldırısında Kaybettiği Ailesini Yaklaşık 30 Yıl Sonra Buldu Amar Kamin 1991'de, henüz küçük bir çocukken, Irak'ta dönemin Saddam yönetiminin Basra'ya yaptı..
Opel, 210 Bin Corsa ve Adam Model Aracı Geri Çağırdı Almanya Opel merkezinden yapılan açıklamada, Avrupa genelinde 2018 ve 2019 yılı imalatlı Opel Adam ve Corsa model 210 bin aracın servisler..
Almanya'da Yabancı Düşmanlığı Kaynaklı Suçlarda Artış Almanya Federal İçişleri Bakanı Horst Seehofer, Federal Polis Dairesi (BKA) Şefi Holger Münch ile düzenlediği ortak basın toplantısında, ..
Lavrov - Pompeo Görüşmesi Başladı ABD Dışişleri Bakanı Mike Pompeo, Rusya'nın Soçi kentinde Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov ile görüşüyor.
Suudi Arabistan: 2 İstasyona Drone ile Saldırıldı – Suudi Arabistan Enerji Bakanlığı, Doğu-Batı petrol boru hattı üzerinde bulunan 2 pompa istasyonuna drone saldırısı düzenlendiğini duyurdu.
Suudi Arabistandaki İki Adet Petrol Pompa İstasyonuna Silahlı Drone ile Saldırı Düzenlendi
Suudi Arabistan'daki İki Adet Petrol Pompa İstasyonuna 'Silahlı Drone ile Saldırı Düzenlendi'
Suudi Arabistan, iki adet petrol pompa istasyonuna drone ile saldırı düzenlendiğini açıkladı.
ABD Polisi, Gözaltına Alamadığı Hamile Kadına Kurşun Yağdırdı – ABD'de bir polis memuru, gözaltına almaya çalıştığı kadına şok tabancası ile müdahale etti.
Somali'de Patlama: 4 Ölü Somali'de bomba yüklü aracın infilak etmesi sonucu 4 kişi hayatını kaybetti.
Okyanusun 10 Bin 928 Metre Derinliğine İnen Rekortmen, İnsan Yapımı Plastik Atık Buldu Teksaslı iş adamı Victor Vescovo, özel denizaltısıyla indiği 10 bin 928 metre derinliğindeki Mariana Çuk..
Çiftlik Sahipleri, Aktivistlerin Araçlarını Devirdi Hollonda'da 200'e yakın hayvan hakları savunucusu, bir domuz çiftliğindeki hayvanların kötü koşullarda barındırıldıklarını iddia ederek böl..
Sri Lankada Camilere ve Müslümanlara Ait Dükkânlara Saldırı
Sri Lanka'da Camilere ve Müslümanlara Ait Dükkânlara Saldırı
– Sri Lanka'da 253 kişinin hayatını kaybettiği otel ve kiliselere yönelik saldırıların 3 hafta sonrasında, ülkede camiler, mescitlere ve Müslümanlara ait dükkanlara saldırı düzenlendi.
» 1 2