13 Mayıs 2019 Pazartesi Günü Politika Haberleri

13 Mayıs 2019 Pazartesi Günü Politika Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Binali Yıldırım: "Adamlar Sağlam Çalmış" AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Binali Yıldırım, "Adamlar sağlam çalmış.
Erdoğan: Cevap Çok Basit, Oyları Çaldılar CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimlerinin yenilenmesine ilişkin, "Burada cevap çok basit, oyları çaldı..
Sağlık Bakanı Koca'dan Hemşireler Günü Mesajı Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, "Bu yıl Hemşireler Günü, Anneler Günü ile aynı tarihe denk gelmiştir.
Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'Cevap Çok Basit, Oyları Çaldılar'
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Cevap Çok Basit, Oyları Çaldılar"
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "31 Mart seçimlerinden alacağımız tek ders bu değildir, sandıklara sahip çıkma konusundaki en küçük bir zafiyetin nasıl neticelere yol açacağını hep birlikte gördük.
Erdoğan: "Siyasette Kazanmak da Kaybetmek de Var. Kazanırsak İstanbul'a ve En Önemli Temsilcisi... Erdoğan: "Siyasette kazanmak da kaybetmek de var. Kazanırsak İstanbul'a ve en önemli temsilc..
Erdoğan: "(İstanbul) Ysk'nin Kararı Sadece Sandık Kurulu Üyelerinin Usulüne Uygun Atanmamış... Erdoğan: "(İstanbul) YSK'nin kararı sadece sandık kurulu üyelerinin usulüne uygun atanmamış olma..
Erdoğan: "(İstanbul Seçimleri) Çok Ciddi Yolsuzluklar Yapıldı. Erdoğan: "(İstanbul seçimleri) Çok ciddi yolsuzluklar yapıldı.
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Ak Parti'yi ve Türk Siyasetini Yeni Vizyonlarla, Yeni Projelerle, Yeni... Cumhurbaşkanı Erdoğan: "AK Parti'yi ve Türk siyasetini yeni vizyonlarla, yeni projelerle, yen..
Erdoğan: "Ak Parti Bir Kadro Partisi Olarak Kurulmuş Bugüne Kadar Kazandığı Başarılara da Hep... Erdoğan: "AK Parti bir kadro partisi olarak kurulmuş bugüne kadar kazandığı başarılara da hep ..
Demirci Beldesinde Seçim Yenilenecek Aksaray'ın Gülağaç ilçesine bağlı Demirci beldesinde seçimin yeniden yapılmasına karar verildi.
Bebek Katillerine Geçit Verilmeyecektir" MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, "Milliyetçi Hareket var olduğu müddetçe, şehit analarının 'Başımızdan bir yere gitme.
MHP'den Akşener'e Sert Cevap Milliyetçi Hareket Partisi Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in açıklamalarına tepki göstererek, "Türk Milliyetçilerinin oy..
Demirci Beldesinde Yeniden Seçim Yapılacak YÜKSEK Seçim Kurulu (YSK), Aksaray'ın Gülağaç ilçesine bağlı Demirci Beldesinde, belediye başkanının mazbatasının iptal edilmesinin ardından seçimin..
Dışişleri'nden Kırgızistan'a Fetö Tepkisi DIŞİŞLERİ Bakanlığı Sözcüsü Hakim Aksoy, "Kırgızistan Başmüftülüğünün 8 Mayıs tarihinde düzenlediği iftara bu ülkedeki FETÖ elebaşlarının da davet ed..
Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Aksoy'dan Kırgızistan'a Fetö Tepkisi Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Hami Aksoy, Kırgızistan Başmüftülüğünün 7 Mayıs tarihinde düzenlediği iftara bu ülkedeki FETÖ eleb..
Yüksek Seçim Kurulu (Ysk) Aksaray Gülağaç İlçesine Bağlı Demirci Beldesinde Yeni Seçim Kararı Verdi. Yüksek Seçim Kurulu (YSK) Aksaray Gülağaç ilçesine bağlı Demirci beldesinde yeni seçim kar..
Kılıçdaroğlu ve Akşener Bir Araya Geldi CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener, İyi Parti Genel Merkezi'nde bir araya geldi.
Bahçeli, Eski Model Otomobilini Kayseri Milletvekili Ersoya Hediye Etti
Bahçeli, Eski Model Otomobilini Kayseri Milletvekili Ersoy'a Hediye Etti
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, geçen hafta Ankara turu attığı eski model otomobilini, partisinin Kayseri Milletvekili Baki Ersoy'a hediye etti.
Çin ve Rusya Dışişleri Bakanlarından Kritik Görüşme
Çin ve Rusya Dışişleri Bakanlarından Kritik Görüşme
ABD, Rusya ve Çin arasında yaşanan ekonomik ve siyasi gerilimin zirveye çıktığı günlerde Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov, Çin Dışişleri Bakanı Wang Yi ile bir araya geldi.
MHP Genel Başkan Yardımcısı Yıldız: 'Hızını Alamadılar 1946 Seçimlerinde de İptal Yoluna Gitselerdi'
MHP Genel Başkan Yardımcısı Yıldız: "Hızını Alamadılar 1946 Seçimlerinde de İptal Yoluna Gitselerdi"
MHP Genel Başkan Yardımcısı Feti Yıldız, CHP ve İYİ Partinin seçim iptaline ilişkin başvurusunun reddine ilişkin, "24 Haziran seçimleri iptal olsun diyorlar.
Kılıçdaroğlu: Ysk, Kendisini Reddeden Bir Kurum
Kılıçdaroğlu: Ysk, Kendisini Reddeden Bir Kurum
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Yüksek Seçim Kurulu'nun (YSK), İstanbul'da tüm seçimlerin iptal edilmesine ilişkin başvuruyu reddetmesiyle ilgili, "Farklı bir karar zaten beklemiyorduk. YSK ilk önce kendisini...
Kılıçdaroğlu, Akşener'i Ziyaret Etti CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Yüksek Seçim Kurulunun (YSK), CHP ve İYİ Parti'nin İstanbul seçiminin tümünün iptal istemini reddetmesine ilişkin, "..
Ysk, İyi Parti'nin Mustafa Kemal Paşa İlçesi İtirazını Yeniden Reddetti Yüksek Seçim Kurulu (YSK), İYİ Parti'nin tam kanunsuzlukla çerçevesinde yaptığı Bursa'nın Mustafa Kemal Paşa ilçesinde ..
Yskdan CHP ve İyi Partinin İptal Başvurusuna Ret
Ysk'dan CHP ve İyi Parti'nin İptal Başvurusuna Ret
YÜKSEK Seçim Kurulu (YSK), CHP ve İYİ Parti'nin, 31 Mart'ta İstanbul'da gerçekleştirilen seçimlerin tümünün, 24 Haziran 2018 cumhurbaşkanlığı ile milletvekilliği genel seçimleri ve Mustafakemalpaşa ilçe belediye...
Ak Partili Tek,'4 İlçe Başkanımızın Ataması Yapıldı'
Ak Partili Tek,"4 İlçe Başkanımızın Ataması Yapıldı"
Tunceli'de 31 Mart tarihinde yapılan Mahalli İdareler Seçimlerinde aday adayı olan ilçe başkanlarının istifası nedeniyle boşalan 4 ilçe teşkilatına yeniden atama yapıldı.
Yüksek Seçim Kurulu (Ysk), İyi Parti'nin Tam Kanunsuzluk Çerçevesinde Bursa'nın Mustafakemalpaşa... Yüksek Seçim Kurulu (YSK), İYİ Parti'nin tam kanunsuzluk çerçevesinde Bursa'nın Mustafakema..
Ysk, CHP ve İyi Parti'nin Başvurusunu Reddetti Yüksek Seçim Kurulu (YSK), CHP ve İYİ Parti'nin tam kanunsuzluk ile İstanbul seçimlerinin tamamının iptaline yönelik başvurusunu reddetti.
Yüksek Seçim Kurulu (Ysk), CHP ve İyi Parti'nin Tam Kanunsuzluk ile İstanbul Seçimlerinin Tamamının... Yüksek Seçim Kurulu (YSK), CHP ve İYİ Parti'nin tam kanunsuzluk ile İstanbul seçimlerini..
Yavaştan Verdiği Sözlere Sadık Kalmasını İstiyoruz'
Yavaş'tan Verdiği Sözlere Sadık Kalmasını İstiyoruz"
Ankara Büyükşehir Belediye Meclisi Başkanvekili Fatih Ünal, daha önce "işçi çıkarmanın söz konusu olmayacağını, kimsenin ekmeğiyle oynamayacağını" ifade eden Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'tan, verdiği sözlere...
CHP Myk Toplantısı
CHP Myk Toplantısı
CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak, İstanbul seçimine ilişkin "AK Parti'nin adayı çıkmış, 'oyları çaldılar' diyor.
Trump'tan Çin'e: "Çin Zarar Görebilir" ABD Başkanı Donald Trump, Çin'in, ABD ile ticaret anlaşması yapmaması durumunda ciddi zarar görebileceğini dile getirdi.
TBMM Araştırma Komisyonları Çalışmalarına Başladı TBMM Genel Kurulu'nda ALS, SMA, DMD, MS hastalıkları, down sendromlu bireyler, bilişim teknolojileri bağımlılığı ile tıbbi ve aromatik bitkil..
CHP'den, '13 Mayıs, Maden İşçisinin Can Güvenliği Günü Olsun' Teklifi CHP, 13 Mayıs'ın, 'Maden İşçisinin Can Güvenliği Günü' olmasını öngören yasa teklifini TBMM Başkanlığı'na sundu.
CHPli Öztrak: Gasp Edilen Mazbataya Hukuki Kılıf Bulmaları Mümkün Değil
CHP'li Öztrak: Gasp Edilen Mazbataya Hukuki Kılıf Bulmaları Mümkün Değil
CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak, "Bu darbeye aracı olanlar, hala gerekçeli kararlarını yazamadılar.
Eski Rum Bakan Rolandis: " 'Türkiye Sondaj Yapamaz' Takıntımızla Kaldık" Eski Güney Kıbrıs Rum Dışişleri Bakanı Nikos Rolandis, Doğu Akdeniz'de Türkiye'nin sondaj çalışmalarını durduracak bir..
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Akşeneri Ziyaret Etti
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Akşener'i Ziyaret Etti
Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İYİ Parti Genel Merkezi'nde Genel Başkan Meral Akşener'i ziyaret etti.
MHPden Yeni Belediye Başkanı ve Yönetimine Eleştiri
MHP'den Yeni Belediye Başkanı ve Yönetimine Eleştiri
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Türkeli İlçe Başkanı Murat Yıldırım, 31 Mart yerel seçimlerinin ardından yeni göreve gelen belediye başkan ve yönetiminin ilçedeki yaptığı tutumu eleştirdi.
CHP Aliağa İlçe Başkanlığında Şok İstifalar CHP Aliağa İlçe Başkanlığı'ndaki 6 yönetim kurulu üyesi, görevlerinden istifa ettiklerini bildirdi.
İyi Partiden Mustafa Kemal Paşa İlçesinde Seçimin İptali İçin Yeniden Müracaat
İyi Parti'den Mustafa Kemal Paşa İlçesinde Seçimin İptali İçin Yeniden Müracaat
İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Hasan Seymen, "Bursa'nın Mustafa Kemal Paşa ilçesi ile ilgili kurul kararının, İstanbul kararı doğrultusunda tekrar değerlendirilmesi için yeniden müracaat ediyoruz" dedi.
Ankara Büyükşehir Belediye Meclisi Toplandı Ankara Büyükşehir Belediye Meclisinin bugünkü oturumunda, belediye memurlarına sosyal denge hakkının eşit bir şekilde ödenmesi oy birliğiyle kabul ..
Maden'deki Heyelan Riski CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, Maden ilçesinde heyelan riski nedeniyle bölge halkına tahliye tebligatında bulunulduğunu, heyelan riskinin sorumlusunun ilçede fa..
» 1 2