13 Mayıs 2019 Pazartesi Günü Dünya Haberleri

13 Mayıs 2019 Pazartesi Günü Dünya Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Sergey Lavrov, Çin'li Mevkidaşı Wang Yi'yi Soçi'de Ağırladı – Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov, Çin Dışişleri Bakanı Wang Yi'yi Soçi'de ağırladı.
Pakistan'da Patlama: 1 Ölü 10 Yaralı – Pakistan'da bir markette patlama meydana geldi.
Hollanda'daki Tramvay Saldırısı Zanlısı Gökmen Tanış Kendi Kendini Ele Verdi Utrecht'te bir tramvayda düzenlediği saldırıda 4 kişiyi öldüren Gökmen Tanış'ın kısa sürede yakalanmasında kendi h..
Hollywood Oyuncusu ve Şarkıcı Doris Day 97 Yaşında Hayatını Kaybetti "Que Sera, Sera" şarkısıyla dünya çapında beğeni toplayan Hollywood oyuncusu ve şarkıcı Doris Day, 97 yaşında yaşamını yit..
Almanya'da Çıraklara 'Mesleki Eğitim Asgari Ücreti' Hedefleniyor Almanya'da Federal Büyük Koalisyon Hükümeti'nin, meslek eğitimi yapan çıraklara‚ 'mesleki eğitim asgari ücreti' verilmesini he..
Almanya'da Pansiyonda Ölü Bulunanlardan Birinin Evinde İki Ceset Bulundu Almanya'nın Passau kentindeki bir pansiyonda 2'si kadın 3 kişinin cesedi bulundu.
Kosova'da Gündem 'Ayı' – Kosova'da geçtiğimiz ay bir ayının 28 koyun ve kuzuyu telef etmesinin ardından, ayının her geçen gün şehre yakın mesafelerdeki insanların yaşam alanlarında görülmesiy..
Almanya'da Bıçak Taşıma Yasağı Geliyor Almanya'da bıçakla işlenin suçların artması, Aşağı Saksonya ve Bremen eyaletlerini harekete geçirdi.
İtalya'da Nehir Taştı, Birçok Ev Sular Altında Kaldı İtalya'da son bir haftadır etkili olan yağış, ülkenin kuzeyinde birçok bölgede hayatı olumsuz etkiledi.
El Freni Çekilmeyen Araç Sokağı Birbirine Kattı – Çin'de ATM'den para çekmek için aracından inen sürücü, el frenini çekmeyi unutunca, araç cadde üzerindeki dükkanlara çarparak durabildi.
İtalya'da Nehir Taştı, Birçok Ev Sular Altında Kaldı İtalya'da son bir haftadır etkili olan yağış, ülkenin kuzeyinde birçok bölgede hayatı olumsuz etkiledi.
KKTC'de, Dağılan Koalisyon Sonrası Akıncı'nın Görüşmeleri Başladı - 2 - Denktaş Açıklama KKTC'de, Dağılan Koalisyon Sonrası Akıncı'nın Görüşmeleri Başladı - 2 - Denktaş Açıklama
Işid Esaretinde Geçen 4 Yıl: 12 Yaşında Kaçırılıp 8 Erkeğe Satılan Ezidi Meryem IŞİD 2014'te Irak'taki Ezidi köylerini basıp, 6 binden fazla kadın ve çocuğu kaçırdı.
Eski Rum Bakan: Bizim İçin Türkiye ile Savaşacak Ülke Yok
Eski Rum Bakan: Bizim İçin Türkiye ile Savaşacak Ülke Yok
Eski Rum Dışişleri Bakanı Nikos Rolandis, Doğu Akdeniz'de Türkiye'nin sondaj çalışmalarını durduracak bir ülke olmadığını belirterek, "Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan oyunu akıllıca oynuyor.
Malezya'da Terör Saldırısı Planlayan 4 Kişi Gözaltına Alındı – Kraliyet Malezya Polisi (PDRM), Ramazan ayının ilk haftasında suikast ve terör saldırısı planı yapan ve DEAŞ'lı olduğu belirtile..
» 1 2