11 Mayıs 2019 Cumartesi Günü Politika Haberleri

11 Mayıs 2019 Cumartesi Günü Politika Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Rusya'dan Suriye Açıklaması Rusya Savunma Bakanlığı, Rusya'nın Suriye'ye 33 tondan fazla insani yardımda bulunduğunu muhaliflerin saldırılarıyla İdlib mutabakatını ihlal ettiğini savundu.
Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu Antalya'da Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Antalya'nın Alanya ilçesinde vatandaşla buluştu.
Karamsar Tablo Çizdim Ama Karamsar Değilim'
Karamsar Tablo Çizdim Ama Karamsar Değilim"
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Birlikte mücadele ettiğimiz zaman kazanabiliriz. Ayrı ayrı mücadele değil, birlikte mücadele etmek zorundayız. Evet baharı getireceğimizden söz ettik. Evet bahar geldi ama Bursa...
Kılıçdaroğlu'ndan 'Anneler Günü' Paylaşımı CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, twitter hesabından paylaştığı video ile Anneler Günü'nü kutladı.
Milli İradeyi Gasbetmeye Girişenler Suçüstü Yakalandı" Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Prof. Dr. Fahrettin Altun, "Milli iradeyi gasbetmeye girişenler suçüstü yakalandı.
Kılıçdaroğlu: Gazeteci, Birilerini Eleştirdi Diye Öldürülmek Amacıyla Dövülür mü? (2)
Kılıçdaroğlu: Gazeteci, 'Birilerini Eleştirdi' Diye Öldürülmek Amacıyla Dövülür mü? (2)
KILIÇDAROĞLU: BU DEVLET SIRADAN BİR DEVLET DEĞİLCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Çağdaş Gazeteciler Derneği tarafından düzenlenen 2018 yılı Başarılı Gazeteciler Ödül Töreni'ne katıldı.
Kılıçdaroğlu, Çgd 2018 Yılın Başarılı Gazetecileri Ödül Törenine Katıldı
Kılıçdaroğlu, Çgd 2018 Yılın Başarılı Gazetecileri Ödül Töreni'ne Katıldı
ANKARA (İHA) – CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Çağdaş Gazeteciler Derneği (ÇGD) 2018 Yılın Başarılı Gazetecileri Ödül Töreni'ne katıldı.
TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı Lütfi Elvan Mersinde
TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı Lütfi Elvan Mersin'de
TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı Lütfi Elvan, Mersin'de düzenlenen iftar programında vatandaşlarla bir araya geldi.
Kılıçdaroğlu: Gazeteci, 'Birilerini Eleştirdi' Diye Öldürülmek Amacıyla Dövülür Mü? CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, evinin önünde uğradığı saldırıda yaralanan Yeniçağ Gazetesi Yazarı Ya..
Milletin Gönlünü Kazanmaya Devam Edeceğiz'
Milletin Gönlünü Kazanmaya Devam Edeceğiz"
Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, "Ne yazık ki zulmün kol gezdiği, masumların ve mazlumların hüzünlü bir ramazana girdiği aya tanıklık ediyoruz.
Cumhurbaşkanı Erdoğan AK Parti İl Başkanlığından Ayrıldı CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, Ak Parti İl Başkanlığı'ndan ayrıldı.
Devlet Bahçeli Çamlıca Gişeler'de Karşılandı İSTANBUL'a karayoluyla gelen MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Çamlıca gişelerde partililer tarafından karşılandı.
Alışık Değiller Ama Alıştıracağız, Alışacaklar" Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, "Birçok ülke var. Hep başkalarını eleştirirler, başka ülkelerin açığını ararlar ama kendi açıklarını söyledi..
ABD'deki Tanker Kazası Sonucu Petrol Sızıntısı Başladı ABD'de 230 metrelik dev bir petrol tankerinin bir römorköre çarpması sonucu hasar alan tankerin petrol sızdırmaya başladığı kaydedildi.
Bakan Çavuşoğlu: 'Tehditlere Boyun Eğmiyoruz'
Bakan Çavuşoğlu: "Tehditlere Boyun Eğmiyoruz"
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu dünyada her şeyin hızlı değiştiğini belirterek "Dış politikada sürekli dost ve düşmanlık yoktur.
Cumhurbaşkanı Erdoğan AK Parti İl Başkanlığından Ayrıldı CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, Ak Parti İl Başkanlığı'ndan ayrıldı.
CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı İmamoğlu'nun KKTC Temasları Cumhuriyet Halk Partisi'nin (CHP) İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu, KKTC temasları kapsamında..
Cumhurbaşkanı Akıncı, İmamoğlu'nu Kabul Etti KKTC Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı, CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu'nu kabul etti.
Cumhurbaşkanı Erdoğan İl Başkanlığından Ayrıldı CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti İstanbul İl Başkanlığı'ndan ayrıldı.
Bahçeliyi MHPliler Çamlıca Gişelerinde Karşıladı
Bahçeli'yi MHP'liler Çamlıca Gişelerinde Karşıladı
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, İstanbul'a geldi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti İstanbul İl Başkanlığından Ayrıldı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, yaklaşık 2,5 saat süren basına kapalı toplantının ardından AK Parti İstanbul İl Başkanlı..
Devlet Bahçeli Çamlıca Gişelerde Karşılandı
Devlet Bahçeli Çamlıca Gişeler'de Karşılandı
İSTANBUL'a karayoluyla gelen MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Çamlıca gişelerde partililer tarafından karşılandı.
Eski Irak Başbakanı Maliki'den, ABD ile İran'a Diyalog Çağrısı BAĞDAT (İHA) – Eski Irak Başbakanı Nuri Maliki, ABD'nin tehditleri ardından körfezde yükselen tansiyonun düşürülmesi için Washin..
Bakan Çavuşoğlu: 'Bundan Sonraki Süreçte Turist Sayısı Artarken Kaliteyi de Artıracağız'
Bakan Çavuşoğlu: "Bundan Sonraki Süreçte Turist Sayısı Artarken Kaliteyi de Artıracağız"
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, "Alanya turizmin başlangıç noktasıdır ve bu sene görüyoruz rakamlar atıyor.
Kılıçdaroğlu: Gazeteci, 'Birilerini Eleştirdi' Diye Öldürülmek Amacıyla Dövülür Mü? CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, evinin önünde uğradığı saldırıda yaralanan Yeniçağ Gazetesi Yazarı Ya..
Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığından Kamusal İletişimde Standartlar Çalıştayı
Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı'ndan 'Kamusal İletişimde Standartlar Çalıştayı'
CUMHURBAŞKANLIĞI İletişim Başkanlığı tarafından düzenlenen 'Kamusal İletişimde Standartlar, Entegrasyon ve Koordinasyon Çalıştayı'nda, kamu kurum ve kuruluşları arasındaki iletişim planlaması ve kriz iletişiminde...
Başkan Çakmakın Anneler Günü Mesajı
Başkan Çakmak'ın Anneler Günü Mesajı
CHP Adıyaman İl Başkanı Deniz Çakmak, Anneler Günü nedeniyle yayımladığı mesajında tüm annelerin gününü kutladı.
Abd, Başkan Maduro'ya Yaptırımlarını Genişletti Trump yönetimi, Venezuela Devlet Başkanı Nicolas Maduro'yu başkanlıktan ayrılmaya zorlamak ülke ekonomisi çökertmek üzere uyguladığı yaptırımla..
Kılıçdaroğlu: Gazeteci, Birilerini Eleştirdi Diye Öldürülmek Amacıyla Dövülür Mü?
Kılıçdaroğlu: Gazeteci, 'Birilerini Eleştirdi' Diye Öldürülmek Amacıyla Dövülür Mü?
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, evinin önünde uğradığı saldırıda yaralanan Yeniçağ Gazetesi Yazarı Yavuz Selim Demirağ'ı hastanede ziyaret etti.
Vatandaşın Sorunu Bizim Sorunumuzdur'
Vatandaşın Sorunu Bizim Sorunumuzdur"
TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı Lütfi Elvan, "Mersin'de yaşayan her bir vatandaşımızın sorunu bizim sorunumuz, onların derdi bizim derdimiz. Bunların çözümüne yönelik her türlü gayreti sonuna kadar göstereceğiz.
Bakan Kurum: Kentsel Dönüşüm, Terörle Mücadele Kadar Önemlidir ÇEVRE ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, kentsel dönüşümde belediyelerin hazırlayacağı acil öncelikli riskli binaların verilerini..
Bakan Gül: Eleştirileri İtibar Cellatlığına Dönüştüremezsiniz GAZİANTEP'te, Yüksek Seçim Kurulu'nun (YSK) İstanbul seçimlerine yönelik kararı ve ardından yaşanan gelişmelerle ilgili açıklamal..
Bakan Kurum TOKİ Sosyal Konut Kura Törenine Katıldı
Bakan Kurum TOKİ Sosyal Konut Kura Törenine Katıldı
Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Konya'da TOKİ tarafından hayata geçirilen bin 353 sosyal konut projesinin kura çekiliş törenine katıldı.
Gaziantepin Yanında Olacağız'
Gaziantep'in Yanında Olacağız"
Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, Gaziantep'in her zaman yanında olacaklarını ve kentin ne sorunu varsa hepsini kendi sorunları olarak gördüklerini bildirdi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 'Anneler Günü' Mesajı CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, 'Anneler Günü' mesajında "S¸efkatin, merhametin ve fedakarlıgˆın sembolu¨, her kos¸ulda seven, koruyan, kol..
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Anneler Günü Mesajı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan,"Şefkatin, merhametin ve fedakarlığın sembolü, her koşulda seven, koruyan, kollayan ve evlatlarına kol kanat g..
Smmmo 23. Olağan Genel Kurulu Başladı
Smmmo 23. Olağan Genel Kurulu Başladı
Van'da Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası (SMMMO) 23. Olağan Genel Kurulu başladı.
Kılıçdaroğlundan Gazeteci Demirağa Ziyaret
Kılıçdaroğlu'ndan Gazeteci Demirağ'a Ziyaret
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Bir gazeteci bir programa katıldı diye, düşüncelerini aktardı diye veya birilerini eleştirdi diye öldürülmek amacıyla sopalarla dövülür mü, nerede yaşıyoruz?
Desticiden Turgut Altınoka 'Hayırlı Olsun' Ziyareti
Destici'den Turgut Altınok'a "Hayırlı Olsun" Ziyareti
BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, "İnşallah İstanbul seçimini de huzur, birlik içerisinde tamamlayacağız. Milletimiz, seçmen hangi kararı verirse de hepimiz onu başımız üstüne alıp kabul edeceğiz.
» 1 2