11 Mayıs 2019 Cumartesi Günü Dünya Haberleri

11 Mayıs 2019 Cumartesi Günü Dünya Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Pakistan'da 5 Yıldızlı Otele Silahlı Baskın; Bölgeye Helikopterler Gönderildi Pakistan'ın Gvadar kentindeki 5 yıldızlı bir otele saldırı düzenlendi. Ülkenin güneyindeki Umman denizi kıyısında..
Pakistan'da Otele Silahlı Saldırı – Pakistan'da 5 yıldızlı bir otele silahlı saldırı düzenlendi.
ABD'den İran'a Karşı Savaş Gemisi ve Patriot Takviyesi ABD, İran'la artan gerilim üzerine USS Abraham Lincoln uçak gemisi ve bir bombardıman görev gücüne ek olarak 'USS Arlington' savaş gemis..
ABD ile Çin Arasında Ticaret Savaşları: 'Anlaşmak İçin Aceleye Gerek Yok' Amerika Birleşik Devletleri ile Çin arasındaki ticaret anlaşması görüşmelerinden sonuç çıkmadı. ABD Başkanı Donald Tr..
Arjantin'de Milletvekiline Silahlı Saldırı Kamera – Arjantin'de bir milletvekili ve devlet yetkilisi, Arjantin Ulusal Kongre binası yakınında silahlı saldırıya uğradı.
Rusyanın En Yaşlı İnsanı 123 Yaşında Hayatını Kaybetti
Rusya'nın En Yaşlı İnsanı 123 Yaşında Hayatını Kaybetti
– Inguşetya Cumhurbaşkanı Yunus-bek Yevkurov, Rusya'nın en yaşlı kişisi İnguşetyalı Appaz Iliev'in 123 yaşında hayatını kaybettiğini sosyal medya hesabından duyurdu.
Rusya'da Silahlı Saldırıda Yaralanan İşadamı Canını Böyle Kurtardı Rusya'da bir işadamı, silahlı bir kişinin saldırısına uğradı.
İngiltere Güzellik Kraliçesi Türkiyenin Tanıtım Yüzü Oluyor
İngiltere Güzellik Kraliçesi Türkiye'nin Tanıtım Yüzü Oluyor
İngiltere güzellik kraliçesi ve model Alisha Cowie, Türkiye'nin tanıtım yüzü olacak.