10 Mayıs 2019 Cuma Günü Politika Haberleri

10 Mayıs 2019 Cuma Günü Politika Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Bakan Kurumdan Üniversitelilere: Projeler Üretin (2)
Bakan Kurum'dan Üniversitelilere: Projeler Üretin (2)
'ŞEHİRLERİMİZİ ENGELSİZ HALE GETİRMEK İÇİN PROJELER YÜRÜTÜYORUZ'Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, memleketi Konya'daki programında, 'Dünya Engelliler Haftası' nedeniyle engelli bireyler ve aileleriyle iftar...
Çevre ve Şehircilik Bakanı Kurum Vatandaşlarla Buluştu Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Konya'da teravih namazı sonrası vatandaşlarla bir araya geldi.
Bakan Kurum: '2023te Sıfır Atık Projesi Sayesinde 100 Bin Kişiye İstihdam Sağlayacağız'
Bakan Kurum: "2023'te Sıfır Atık Projesi Sayesinde 100 Bin Kişiye İstihdam Sağlayacağız"
Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, sıfır atık projesinin çok önemli bir proje olduğunu belirterek, "2023 yılında bu projemizi geliştirdiğimizde 100 bin kişiye istihdam ve yıllık 20 milyarda tasarruf sağlamayı...
AK Parti'nin Geleneksel Büyükelçiler İftarı Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Biz NATO üyesiyiz.
Erdoğan: Hem NATO'da Stratejik Ortak Olacaksınız, Ondan Sonra Size Yaptırım Konuşulacak CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, Güney Kıbrıs Rum Yönetimi lideri Nikos Anastasiadis'in Türkiye'ye y..
Erdoğan: 'Yüzümüze Başka Konuşulması, Arkamızdan Başka İş Çevrilmesine Tahammülümüz Yok'
Erdoğan: "Yüzümüze Başka Konuşulması, Arkamızdan Başka İş Çevrilmesine Tahammülümüz Yok"
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, büyükelçilerle bir araya geldiği iftar programında, "Bizim tek istediğimiz, dostumuz olduğunu söyleyenlerin dostluğunu, müttefikimiz olduğunu ifade edenlerin müttefikliğini görmektir.
Engelli İstihdamına Çok Önem Veriyoruz'
Engelli İstihdamına Çok Önem Veriyoruz"
Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, tüm bakanlıklarda olduğu gibi bakanlıklarında da engelli istihdamına çok önem verdiklerini belirterek, "Merkez teşkilatımızda görevli personelimizin yaklaşık yüzde 10'u engelli...
AK Parti'nin Geleneksel Büyükelçiler İftarı Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Kıbrıs ve Doğu Akdeniz'de istikrar ancak Türkiye'nin ve KKTC'nin hak ve çıkarlarının..
Erdoğan: "Hem NATO Üyesi Olacaksın, NATO'da Stratejik Ortak Olacaksın, Ondan Sonra Size Yaptırım... Erdoğan: "Hem NATO üyesi olacaksın, NATO'da stratejik ortak olacaksın, ondan sonra size yap..
Erdoğan: "Ab Üyeliği Bizim İçin Başından Beri Stratejik Bir Dış Politika Hedefi Oldu, Olmayı da... Erdoğan: "AB üyeliği bizim için başından beri stratejik bir dış politika hedefi oldu, olmayı..
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Biz NATO Üyesiyiz. Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Biz NATO üyesiyiz.
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Kıbrıs ve Doğu Akdeniz'de İstikrar Ancak Türkiye'nin ve KKTC'nin Hak ve... Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Kıbrıs ve Doğu Akdeniz'de istikrar ancak Türkiye'nin ve KKTC'nin hak..
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "(Suriye'nin Kuzeyindeki Terör Örgütleri) Bu Tür Eylemler Bireysel Görülerek... Cumhurbaşkanı Erdoğan: "(Suriye'nin kuzeyindeki terör örgütleri) Bu tür eylemler bireyse..
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan: "Haksız Muamele, Ön Yargılı Yaklaşımlar, Basmakalıp... Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan: "Haksız muamele, ön yargılı yaklaşımlar, basmakalıp genellemeler..
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Yakında Suriye'nin Sınırlarımız Boyunca Uzanan Diğer Bölgelerini de... Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Yakında Suriye'nin sınırlarımız boyunca uzanan diğer bölgelerini de terö..
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Suriye'nin Kuzeyindeki Terör Örgütlerine 10 Binlerce Tır Silah, Araç, Gereç... Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Suriye'nin kuzeyindeki terör örgütlerine 10 binlerce tır silah, ..
Dışişleri Bakanlığından, Fransa'da Büyükelçilik Destekli Türk Okulu İddiasına Yalanlama Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Hami Aksoy, "Fransa'da Büyükelçilik destekli Türk okulu açılması konusunda ..
AK Parti Mkyk Toplantısı AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, "Türkiye geçmişte olduğu gibi KKTC'nin ve Türkiye Cumhuriyeti'nin hak ve menfaatlerini koruma konusunda hiçbir oldu bittiye müsamaha göst..
Fransa'da, 'Büyükelçilik Destekli Türk Okulu' İddialarına Türkiye'den Yalanlama DIŞİŞLERİ Bakanlığı, Fransa'da Büyükelçilik destekli Türk okulu açılması konusundaki Fransız basınında yer alan..
Ysk, 23 Haziran ile İlgili Seçim Usullerini İçeren Kararı Yayınladı Yüksek Seçim Kurulu (YSK), iptal edilen İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimlerinin 23 Haziran'da yapılacak seçim ..
Ömer Çelik: "23 Haziran'da Berrak Bir Seçim Sonucu Ortaya Çıkacak" AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, "YSK kararını verdi.
Türkiyenin Kosova Büyükelçisi Sakar, Kosova Çevre ve Alan Planlama Bakanı Matoshi ile Görüştü
Türkiye'nin Kosova Büyükelçisi Sakar, Kosova Çevre ve Alan Planlama Bakanı Matoshi ile Görüştü
Türkiye'nin Kosova Büyükelçisi Çağrı Sakar, Kosova Çevre ve Alan Planlama Bakanı Fatmir Matoshi ile bir araya geldi.
Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar Açıklaması
Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar Açıklaması
Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Suriye'de rejim unsurlarının Astana Mutabakatı'na aykırı bir şekilde İdlib'in güneyinde kontrol alanını genişletmeye çalıştığını belirterek "Astana Süreci'nde belirlenen İdlib sınırına...
AK Parti Mkyk Toplantısı Sona Erdi Türkiye Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığındaki AK Parti Merkez Karar ve Yönetim Kurulu (MKYK) toplantısı sona erdi.
AK Parti Mkyk Toplantısı AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, Yüksek Seçim Kurulunun (YSK) İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçiminin tekrarlanması kararıyla ilgili, "Bazı basın organlarında ö..
ABDnin B-52leri Katardaki Üsse İndi
ABD'nin B-52'leri Katar'daki Üsse İndi
ABD'nin B-52 bombardıman uçakları Katar'daki ABD üssüne indi.
Engelliler Haftası MHP Genel Başkan Yardımcısı Deniz Depboylu, "Birçok ülkede kamu kurumlarında yüzde 5 ve üzerinde engelli kotası uygulaması yapılmaktadır.
AK Parti Sözcüsü Çelik : "(Abd'nin Ortadoğu Barış Planı) Bir Çözüm Planından Çok Meşrulaştırılmış... AK Parti Sözcüsü Çelik : "(ABD'nin Ortadoğu barış planı) Bir çözüm planından çok meşrulaşt..
Çelik: "Türkiye, Geçmişte Olduğu Gibi Bugün de KKTC'nin ve Türkiye Cumhuriyeti'nin Menfaatlerini... Çelik: "Türkiye, geçmişte olduğu gibi bugün de KKTC'nin ve Türkiye Cumhuriyeti'nin menfaatl..
AK Parti Sözcüsü Çelik: "(İran'a Yönelik Ambargo) Bu Hiçbir Şekilde Bölge Barışına Hizmet... AK Parti Sözcüsü Çelik: "(İran'a yönelik ambargo) Bu hiçbir şekilde bölge barışına hizmet etmeyece..
AK Parti Sözcüsü Çelik: "(S-400 Alımı) Bununla İlgili Pozisyonumuzu Aynen Koruyoruz." AK Parti Sözcüsü Çelik: "(S-400 alımı) Bununla ilgili pozisyonumuzu aynen koruyoruz.
AK Parti Sözcüsü Çelik: "Yaptığımız İşten Eminiz. AK Parti Sözcüsü Çelik: "Yaptığımız işten eminiz.
AK Parti Sözcüsü Çelik: "Türk Demokrasisi Gururlu ve Onurlu Bir Demokrasidir, Bedeli Ödenmiş Bir... AK Parti Sözcüsü Çelik: "Türk demokrasisi gururlu ve onurlu bir demokrasidir, bedeli ödenmi..
AK Parti Sözcüsü Çelik: "Ysk'nin Kararı Milli İradenin Bir Kez Daha Hakem Tayin Edilmesidir." AK Parti Sözcüsü Çelik: "YSK'nin kararı milli iradenin bir kez daha hakem tayin edilmesidir.
Bakan Akar Şehit Evini Ziyaret Etti
Bakan Akar Şehit Evini Ziyaret Etti
HATAY (İHA) – Hatay'daki sınır birliklerini denetlemek üzere bölgede bulunan Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar ve Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Güler, Şırnak'ta şehit olan sözleşmeli er Ali Çeker'in ailesine taziye...
» 1 2