1 Mayıs 2019 Çarşamba Günü Politika Haberleri

1 Mayıs 2019 Çarşamba Günü Politika Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Guaido Bu Kez de Genel Grev Çağrısında Bulundu
Guaido Bu Kez de Genel Grev Çağrısında Bulundu
Venezuelalı muhalif lider Juan Guaido, başlattığı darbe girişiminin sonuçsuz kalmasına rağmen vazgeçmeyerek bugün bir kez daha sokağa indi.
İngiltere Savunma Bakanı Williamson Görevden Alındı
İngiltere Savunma Bakanı Williamson Görevden Alındı
İngiltere Milli Güvenlik Konsey'inden bilgi sızdırıldığı iddiasıyla ilgili soruşturma kapsamında Savunma Bakanı Gavin Williamson görevinden alındı.
Erdoğan: Kimi Sendikaları Makbul, Kimi Sendikaları Öteki Olarak Gören Kafa, 28 Şubat Dönemi... CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, "31 Mart seçimlerinin ardından kimi belediyelerde sendika üy..
Chp, Çaresizliğini, Kısırlığını Ortaya Koymuştur" MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, "CHP, MHP ve Devlet Bahçeli aleyhtarlığını politikalarının merkezine alarak çaresizliğini, kısırlığ..
1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü Yemeği
1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü Yemeği
Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Kimi sendikaları makbul, kimi sendikaları öteki olarak gören kafa, 28 Şubat dönemi kafasıdır.
Cumhurbaşkanı Erdoğan, İşçilerle Bir Araya Geldi
Cumhurbaşkanı Erdoğan, İşçilerle Bir Araya Geldi
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Hangi kökenden gelirsek gelelim, hangi kesime mensup olursak olalım, hangi siyasi görüşlere sahip olursak olalım, Türkiye ortak paydasının sembolü olan Rabia'mızı en üstte tutmamız...
Pursaklar Belediye Başkanı Yılmaz Görevinden İstifa Etti
Pursaklar Belediye Başkanı Yılmaz Görevinden İstifa Etti
Pursaklar Belediye Başkanı Ayhan Yılmaz, sağlık nedenlerinden dolayı görevinden istifa ettiğini açıkladı.
CHP Yönetimi Türkiye Cumhuriyeti Hükümetini Suçladı" AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, "Maalesef bir kere daha CHP yönetimi yabancı bir devletin yetkilisini referans vererek Türkiye Cumhuriyeti hü..
Pursaklar Belediye Başkanı AK Parti'li Yılmaz İstifa Etti ANKARA'nın Pursaklar İlçe Belediye Başkanı AK Parti'li Ayhan Yılmaz, "Bugün geldiğimiz nokta itibariyle maalesef baş gösteren sağlık ..
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Ülkemizin Potansiyeli Öylesine Büyük Ki Değil 82 Milyon, 182 Milyon da... Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Ülkemizin potansiyeli öylesine büyük ki değil 82 milyon, 182 milyon d..
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Kimi Sendikaları Makbul Kimi Sendikaları Öteki Olarak Gören Kafa, 28 Şubat... Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Kimi sendikaları makbul kimi sendikaları öteki olarak gören kafa,..
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Dünya'da Emek ve Dayanışma Günün Geçmişi Bir Buçuk Asrı Ancak Bulurken, Biz... Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Dünya'da emek ve dayanışma günün geçmişi bir buçuk asrı ancak bu..
Pursaklar Belediye Başkanı Ayhan Yılmaz, Sağlık Nedenlerinden Dolayı Görevinden İstifa Ettiğini... Pursaklar Belediye Başkanı Ayhan Yılmaz, sağlık nedenlerinden dolayı görevinden istifa ettiğ..
Cumhurbaşkanı Erdoğanın Kabulü
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Kabulü
Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türk Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği (TÜSİAD) Yönetim Kurulu üyelerini kabul etti.
TBMM Başkanı Şentop'tan 1 Mayıs Mesajı TBMM Başkanı Mustafa Şentop, emeğin ve alın terinin, üreterek çalışma gücünün kutlandığı 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü'nün dostluk, dayanışma ve barış ..
TOBB Hizmet Şeref Belgesi Takdim Töreni Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, "PKK, FETÖ ve onların siyasi uzantıları ile saf tutanlara karşı daima şehit ve şehit yakınlarımızın yanında olacağ..
Bosna Hersek Devlet Başkanlığı Konseyi Başkanı, Türkiye'ye Geliyor CUMHURBAŞKANLIĞI İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Bosna Hersek Devlet Başkanlığı Konseyi Başkanı Milorad Dodik ile Konsey ü..
Bosnalı Liderler Yarın Türkiye'ye Gelecek Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Bosna-Hersek Devlet Başkanlığı Konseyi Başkanı Milorad Dodik ve Konsey üyesi Şefik Caferoviç'in ya..
Bosna-Hersek Devlet Başkanlığı Konseyi Başkanı Milorad Türkiye'ye Geliyor Bosna-Hersek Devlet Başkanlığı Konseyi Başkanı Milorad Dodik ile Konsey üyesi Şefik Caferoviç, Cumhurbaşkanı Recep Ta..
AK Parti Milletvekilleri Ataş ve Turan, Başkan Arıyı Ziyaret Etti
AK Parti Milletvekilleri Ataş ve Turan, Başkan Arı'yı Ziyaret Etti
AK Parti İstanbul Milletvekili Mustafa Ataş ile AK Parti Ankara Milletvekili Hacı Turan, Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı'yı ziyaret etti.
Milletin Sözüne Kulak Vermeleri Lazım" CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak, "Millet, Ekrem İmamoğlu'nu seçti.
Demir: 'Cumhur İttifakı, Gönül Birlikteliğidir'
Demir: "Cumhur İttifakı, Gönül Birlikteliğidir"
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, "Milletimizin bize verdiği yetkiyi Samsunumuzun menfaatleri doğrultusunda en iyi şekilde kullanacağız" dedi.
Erdoğannın Beştepedeki Kabulleri
Erdoğan'nın Beştepe'deki Kabulleri
CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy'u kabulünden sonra TÜSİAD Yönetim Kurulu Üyelerini Beştepe'de kabul etti.
İran'dan ABD'nin Müslüman Kardeşler'i Terörist İlan Etme Planına Eleştiri İran Dışişleri Bakanı Mohammad Javad Zarif, ABD Başkanı Donald Trump'ın Müslüman Kardeşler'i terör örgütü ilan etme p..
ABD Uluslararası Dini Özgürlükler Komisyonu 2019 Raporu Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, ABD Uluslararası Dini Özgürlükler Komisyonu 2019 Raporu'nun Türkiye bölümünün gerçek ve tarafsı..
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Kabulü Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy'u kabul etti.
CHPli Öztrak: Milletin İradesini Masada Değiştirmenin Peşindeler
CHP'li Öztrak: Milletin İradesini Masada Değiştirmenin Peşindeler
CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak, İstanbul'da Ekrem İmamoğlu'nun seçildiğini söyleyerek, "Bunu içlerine sindirmeleri lazım. Hala daha sandıktan çıkan sonucu, milletin iradesini siyasi...
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın: "Rapor Fetö'yü Masumlaştırmaya Çalışmaktadır" Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Büyükelçi İbrahim Kalın, "Uluslararası Dini Özgürlükler Raporu'nun Türkiye bölümü gerçek..
Başkan Hürriyetten Ankara Temasları
Başkan Hürriyet'ten Ankara Temasları
İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, CHP İl ve ilçe, İYİ Parti il ve ilçe başkanlarıyla birlikte Ankara'da çeşitli temaslarda bulundu.
Kalın ve Jeffrey, Suriye Konusunu Görüştü
Kalın ve Jeffrey, Suriye Konusunu Görüştü
CUMHURBAŞKANLIĞI Sözcüsü İbrahim Kalın ve ABD'nin Suriye Özel Temsilcisi James Jeffrey, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde bir araya geldi, Suriye konusunda son gelişmeleri ele aldı.
Karamollaoğlu: Bizim Camiye Karşı Olmamız Düşünülemez (2)
Karamollaoğlu: Bizim Camiye Karşı Olmamız Düşünülemez (2)
MANSUR YAVAŞ'I ZİYARET ETTİSaadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Tezcan ve Bülbül, Güneli Ziyaret Etti
Tezcan ve Bülbül, Günel'i Ziyaret Etti
Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) Aydın Milletvekili ve PM üyesi Bülent Tezcan ile CHP Aydın Milletvekili Süleyman Bülbül Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel'i makamında ziyaret etti.
İyi Partili Paçacı: Yskyı İstanbullu Seçmenlerin İradesini İlan Etmeye Davet Ediyorum
İyi Parti'li Paçacı: Ysk'yı İstanbullu Seçmenlerin İradesini İlan Etmeye Davet Ediyorum
İYİ Parti Genel Sekreteri Cihan Paçacı, "Milletimiz ve çağdaş dünya gözünü dikmiş, 31 Mart'ta yapılan ve Sayın İmamoğlu'nun kazandığı seçimin kesin sonuçlarının bir an önce açıklanmasını beklemektedir.
Karamollaoğlu: Bizim Camiye Karşı Olmamız Düşünülemez
Karamollaoğlu: Bizim Camiye Karşı Olmamız Düşünülemez
SAADET Partisi (SP) Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, Çamlıca Camii ile ilgili, "Biz camiye düşman olabilir miyiz?
Kalın, Jeffrey ile Görüştü Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, ABD'nin Suriye Özel Temsilcisi James Jeffrey ile bir araya geldi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Bakan Soylu ve Bakan Ersoyu Kabul Etti
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Bakan Soylu ve Bakan Ersoy'u Kabul Etti
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy'u Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde kabul etti.
Torbalı Beledi·yesinin Borcu 170 Milyon
Torbalı Beledi·yesinin Borcu 170 Milyon
Torbalı Belediye Başkanı İsmail Uygur, resmi rakamlara göre belediyenin 170 milyonun üzerinde borcu olduğunu ifade ederek, "Kimsenin şüphesi olmasın; biz bu borçları da öderiz, tahribatı da ortadan kaldırırız" dedi.
Jeffrey-Kalın Görüşmesi ABD'nin Suriye Özel Temsilcisi James Jeffrey ile Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Büyükelçi İbrahim Kalın'ın Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'ndeki görüşmesi sona erdi.
Gümüşhanede 41 Yıl Sonra İlk Kez 1 Mayıs Kutlandı
Gümüşhane'de 41 Yıl Sonra İlk Kez 1 Mayıs Kutlandı
Gümüşhane'de 41 yıl sonra ilk kez 1 Mayıs İşçi ve Emekçi Bayramı düzenlenen programla kutlandı.
Kılıçdaroğlu'ndan Videolu 1 Mayıs Paylaşımı CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü'nü Twitter'dan paylaştığı video ile kutladı.
Pompeo'dan Venezuela'ya Askeri Müdahale Sinyali ABD Dışişleri Bakanı Mike Pompeo, "Barışçıl bir geçişi tercih ederiz. Ancak gerekirse askeri müdahale olabilir" dedi.
ABD'nin Suriye Özel Temsilcisi Jeffrey ile Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Büyükelçi İbrahim Kalın'ın... ABD'nin Suriye Özel Temsilcisi Jeffrey ile Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Büyükelçi İbrahim Kalın'ı..
Erdoğan'dan Memur-Sen ve Hak-İş'e Taziye Telefonu CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, Şanlıurfa'da 5 işçinin yaşamını yitirdiği kaza nedeniyle Memur-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın ve Hak-İş Gen..
Başkan Sandıkçı: 'İlçemizin Daha da Gelişmesi İçin 7/24 Çalışacağız'
Başkan Sandıkçı: "İlçemizin Daha da Gelişmesi İçin 7/24 Çalışacağız"
Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, ilçenin daha da gelişip büyümesi için 7 gün 24 saat çalışmayı sürdüreceklerini söyledi.
Wikileaks Kurucusu Julian Assange, Londra Mahkemesince Kefalet Şartlarını Yerine Getirmediği... Wikileaks kurucusu Julian Assange, Londra Mahkemesince kefalet şartlarını yerine getirmediği ge..
Cumhurbaşkanı Erdoğan'da Mahmut Arslan ve Ali Yalçın'a Taziye Telefonu Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü kutlamalarına katılmak üzere Kahramanmaraş'ın Elbista..
MHP'nin Temel Tercihi Cumhur İttifakı'nın Yaşaması" MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "MHP'nin temel tercihi Cumhur İttifakı'nın yaşaması ve yaşatılması doğrultusundadır.
» 1 2