1 Mayıs 2019 Çarşamba Günü Magazin Haberleri

1 Mayıs 2019 Çarşamba Günü Magazin Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Nev Sahneden 1 Mayıs'ı Kutladı BURSA'da sahneye çıkan şarkıcı Nev, seslendirdiği şarkılarla izleyicilere nostaljik bir gece yaşattı.
Taş Fırın Erkeğine Ödül
Taş Fırın Erkeğine Ödül
TUTAP tarafından bu yıl altıncı kez düzenlenen "Uluslararası 6.Dünya Mirası Türkiye Proje Sunumu ve Ödül Töreni" Ankara Mövenpick Hotel'de yapıldı.
Almanyayı Coşturdu Sıra Türkiyede!
Almanya'yı Coşturdu Sıra Türkiye'de!
Beyaz, Almanya ekibiyle Türkiye turnesine çıkacak.
Benimle Söyleye Ozandan Hello
Benimle Söyle'ye Ozan'dan Hello
Yaz sezonunda ekranda olacak yeni şarkı yarışması 'Benimle Söyle'nin 100 ünlü jürisinden şarkıcı 90'ların 'Hello Ozan'ı Ozan Demiralp, "Yarışma çok sevilecek çok eğlendirecek ve sektörümüze hareket getirecek" dedi.
Nev Sahneden 1 Mayısı Kutladı
Nev Sahneden 1 Mayıs'ı Kutladı
BURSA'da sahneye çıkan şarkıcı Nev, seslendirdiği şarkılarla izleyicilere nostaljik bir gece yaşattı.
Güzeller İki Mevsimi Bir Arada Yaşadı ANTALYA'nın Kemer ilçesinde düzenlenen güzellik yarışmasına katılan finalistler, sıcak havada önce yatla koyları gezdi, ardından 2 bin 365 metrelik Tahta..
Güzeller İki Mevsimi Bir Arada Yaşadı
Güzeller İki Mevsimi Bir Arada Yaşadı
ANTALYA'nın Kemer ilçesinde düzenlenen güzellik yarışmasına katılan finalistler, sıcak havada önce yatla koyları gezdi, ardından 2 bin 365 metrelik Tahtalı Dağı'nın zirvesinde kar keyfi yaptı.
Aydilge, Öğrencilerle Buluştu KAHRAMANMARAŞ Sütçü İmam Üniversitesi (KSÜ) Bahar Şenliği'nde sahneye çıkan şarkıcı Aydilge, söylediği parçalarla öğrencilere unutulmaz bir gece yaşattı.
Aleyna Tilki, Buz Gibi Denize Daldı!
Aleyna Tilki, Buz Gibi Denize Daldı!
Şarkıları, klipleri ve güçlü yorumuyla adından sıkça söz ettiren, Aleyna Tilki; jean modasına kült parçalarıyla yön veren markanın ikinci kez reklam yüzü oldu!
Dünyanın En Güzel Kadını Olarak Seçildi: Jennifer Garner
Dünyanın En Güzel Kadını Olarak Seçildi: Jennifer Garner
People dergisi 2019 yılının en güzel kadının Jennifer Anne Garner olarak duyurdu. Haberi aldığında şaşkınlık yaşayan ve hiç beklemeyen Garner, bu durumu kabullenmekte zorlandı.