9 Mayıs 2019 Perşembe Günü Politika Haberleri

9 Mayıs 2019 Perşembe Günü Politika Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Ankara'nın Enleri Ödül Töreni Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "31 Mart seçimleri, CHP yönetiminin sandıktaki son sabıkasıdır.
Erdoğandan, Kılıçdaroğluna; Sen Dokunulmazlığına mı Sığınıyorsun?
Erdoğan'dan, Kılıçdaroğlu'na; Sen Dokunulmazlığına mı Sığınıyorsun?
CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Yüksek Seçim Kurulu (YSK) üyelerine yönelik eleştirileri hakkında, "Sen dokunulmazlığına mı sığınıyorsun? Dokunulmazlığın var diye mi kalkıp da...
Erdoğan: "Her Aşaması Tartışılır Hale Gelmiş Bir Seçim İçin En Doğru Karar Verilmiştir" Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Sandığın başındaki görevliden, sandıktan çıkan oyun kayıtlara geçi..
Enerji Bakan Dönmez: 'Kıbrıstaki Rezervler İki Tarafa Aittir'
Enerji Bakan Dönmez: "Kıbrıs'taki Rezervler İki Tarafa Aittir"
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, "Kıbrıs'taki rezervler iki tarafa aittir ve hakça bir paylaşım gerçekleştirilmelidir.
Bakan Turhan, Karayolları Genel Müdürlüğünün İftarına Katıldı
Bakan Turhan, Karayolları Genel Müdürlüğünün İftarına Katıldı
Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Mehmet Cahit Turhan, Karayolları Genel Müdürlüğünün düzenlediği iftar yemeğine katıldı.
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 'Avrupa Günü' Mesajı CUMHURBAS¸KANI Recep Tayyip Erdoğan, 'Avrupa Günü' nedeniyle yayımladığı mesajda, Avrupa siyasetinin aşırı sağ akımların etkisi altında kaldığın..
Bakan Soylu Altındağ'da Vatandaşlarla İftar Yaptı İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Altındağ Belediyesinin düzenlediği iftarda vatandaşla buluştu.
Erdoğan: "Yapılan İş, Tespit Edilen Yolsuzluklar, Hukuksuzluklar ve Usulsüzlükler Sebebiyle Şaibeli... Erdoğan: "Yapılan iş, tespit edilen yolsuzluklar, hukuksuzluklar ve usulsüzlükler sebebi..
Erdoğan: "Kendimize Güvendiğimizde Hiçbir Yaptırım ve Bununla İlgili Tehditler, Hiçbir Ek Vergi... Erdoğan: "Kendimize güvendiğimizde hiçbir yaptırım ve bununla ilgili tehditler, hiçbir ek ve..
Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'İlerleyen Süreçte İstihdamda Çok Ciddi Bir Yükseliş Bekliyoruz.
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "İlerleyen Süreçte İstihdamda Çok Ciddi Bir Yükseliş Bekliyoruz.
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "İlerleyen süreçte istihdamda çok ciddi bir yükseliş bekliyoruz.
Binali Yıldırım: 'Oyların Tamamı Sayılsaydı 60 Bin Farkla Kazanmıştık'
Binali Yıldırım: "Oyların Tamamı Sayılsaydı 60 Bin Farkla Kazanmıştık"
İSTANBUL (İHA) – İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım, seçimlerin iptaline ilişkin, "Eğer o oyların tamamı sayılsaydı, en az biz 60 bin oy farkla sandıktan birinci çıkacaktık. 31 Mart'ta sizin...
Bakan Soylu, Altındağlılarla İftarda Buluştu
Bakan Soylu, Altındağlılarla İftarda Buluştu
İÇİŞLERİ Bakanı Süleyman Soylu, Ankara'nın Altındağ ilçesinde düzenlenen iftar programında vatandaşlarla bir araya geldi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan "Avrupa Günü" Mesajı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Avrupa Günü" münasebetiyle yayımladığı mesajında, "Türkiye olarak, müzakere sürecinde karşılaştığımız çifte..
Filistinli Çocuk Ölümden Döndü Filistin'de bir inşaatta çöken zeminin altında bir çocuk kaldı.
Bakan Gül'den Reform Eylem Grubu Toplantısıyla İlgili Değerlendirme ANKARA (İHA) – Adalet Bakanı Abdülhamit Gül, Reform Eylem Grubu'nun 6. toplantısıyla ilgili yaptığı değerlendirmede, "Siyas..
Reform Eylem Grubu Toplantısı Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, "Türkiye'nin geleceğini, demokrasi, insan hakları ve hukukun üstünlüğü gibi ortak siyasi değerler üzerinde inşa etmeye kararlıyız."..
Bakan Çavuşoğlundan S-400 Açıklaması
Bakan Çavuşoğlu'ndan 'S-400' Açıklaması
DIŞİŞLERİ Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, S-400'lerin teslimatının erteleneceği iddiasına ilişkin, "S-400'lerin Türkiye'ye getirilmesi konusunda bizden yana erteleneceğine yönelik bir açıklama olmadı" dedi.
Erdoğan: Vize Serbestisi Sürecinde 72 Kriterden 66'sını Tamamlamış Durumdayız (2) BİLDİRİ YAYIMLANDICumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında gerçekleştirilen Reform Eylem Grubu (REG) ..
Bahçeli, Partisinin 15 İl Başkanıyla Bir Araya Geldi
Bahçeli, Partisinin 15 İl Başkanıyla Bir Araya Geldi
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Yüksek Seçim Kurulu'nun (YSK) İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçiminin yenilenmesi kararı sonrası, İstanbul'da hemşehri nüfusu 250 bin ve üzerine ulaşan kentlerden partisinin 15...
Hedef 23 Haziran'da Zafere Ulaşmaktır" MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, "İstanbul, milli mutabakat ruhunun siyasi çatısı konumundaki Cumhur İttifakı'nı oluşturan MHP ve AK Parti'nin ..
Bakan Çavuşoğlu: "Abd, Bu Konuda Kendine Güveniyorsa Çalışma Grubuna Evet Demeli" Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, "ABD'nin bazı iddiaları oldu, S-400'ün F-35'ler dahil NATO sistemine vereb..
Reform Eylem Grubu Toplantısı Sona Erdi Reform Eylem Grubu, altıncı toplantısını ilk defa Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında ve Avrupa Günü'nde yaptı.
MHP Genel Başkan Yardımcısı Yalçından 'İstanbul' Gündemli Toplantıya İlişkin Açıklama
MHP Genel Başkan Yardımcısı Yalçın'dan "İstanbul" Gündemli Toplantıya İlişkin Açıklama
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan Yardımcısı E. Semih Yalçın, "İstanbul'da en büyük hemşehri profiline sahip olan Sivas ilinden başlayarak Kastamonu, Ordu, Giresun, Tokat, Samsun, Erzurum, Malatya, Trabzon,...
Yargıtay'da Seçim Yargıtay Birinci Hukuk Dairesi Başkanlığına, aynı daire üyesi Hasan Kaya seçildi.
Pursaklar Belediyesinin Yeni Başkanı Ertuğrul Çetin Oldu
Pursaklar Belediyesinin Yeni Başkanı Ertuğrul Çetin Oldu
Pursaklar Belediye Başkanı Ertuğrul Çetin, "Birlikte ileriye yürüyeceğimizi şimdiden taahhüt ediyorum" dedi.
Erdoğan: Vize Serbestisi Sürecinde 72 Kriterden 66sını Tamamlamış Durumdayız
Erdoğan: Vize Serbestisi Sürecinde 72 Kriterden 66'sını Tamamlamış Durumdayız
CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, "Vize serbestisi sürecinde 72 kriterden 66'sını tamamlamış durumdayız. Kalan 6 kriterle ilgili adımları en kısa zamanda atarak, AB'nin vize serbestisinde ne kadar samimi olduğunu da...
Başkan Dağdelen: 'Hizmetlere Dair Yol Haritasını Gözden Geçirdik'
Başkan Dağdelen: "Hizmetlere Dair Yol Haritasını Gözden Geçirdik"
AK Parti Kırıkkale İl Başkanı Nuh Dağdelen, partisinin İl Genel Meclisi Üyeleri ile gerçekleşen toplantıda hizmete yönelik yol haritası belirledi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'Abnin Türkiyeye Olan İhtiyacı, Türkiyenin ABye Olan İhtiyacından Daha...
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Ab'nin Türkiye'ye Olan İhtiyacı, Türkiye'nin AB'ye Olan İhtiyacından Daha...
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "AB'nin Türkiye'ye olan ihtiyacı, Türkiye'nin AB'ye olan ihtiyacından daha fazladır.
Reform Eylem Grubu Toplantısı Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Türkiye'yi Avrupa ailesinin dışına atmaya çalışanlara inat yolumuza ısrarlı bir şekilde devam ediyoruz.
CHP'den Akkuyu Nükleer Santrali İnşaatıyla İlgili Araştırma İstemi CHP, Akkuyu Nükleer Santral inşaatında çatlak oluştuğunda yönelik haberlerin araştırılmasını istedi.
Hayvan Hakları Araştırma Komisyonu'ndan İlk Toplantı HAYVAN haklarını araştırmak üzere kurulan TBMM Hayvan Haklarını Araştırma Komisyonu, ilk toplantısını yaptı.
Pursaklar Belediyesinin Yeni Başkanı 3. Tur Oylama Sonucunda 21 Oyla Ertuğrul Çetin Oldu. Pursaklar Belediyesinin yeni başkanı 3. tur oylama sonucunda 21 oyla Ertuğrul Çetin oldu.
Ayhan Yılmaz'ın İstifasıyla Boşalan Pursaklar Belediye Başkanlığına, Belediye Meclis Üyesi Ertuğrul... Ayhan Yılmaz'ın istifasıyla boşalan Pursaklar Belediye Başkanlığına, Belediye Meclis Üye..
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Gümrük Birliği'nin Güncellenmesi Sadece Türkiye'nin Değil Birliğin de... Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Gümrük Birliği'nin güncellenmesi sadece Türkiye'nin değil birliğin de ..
Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Vize Serbestisi Sürecinde 72 Kriterden 66'sını Tamamlamış Durumdayız" Dedi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Vize serbestisi sürecinde 72 kriterden 66'sını tamamlamış durumdayı..
CHP'li Öztrak: Dokunulmazlık Kaldırılacakmış, Yapabiliyorlarsa Yapsınlar CHP Genel Başkan Yardımcısı Faik Öztrak, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin, Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu'na yapt..
Bakanlık: 100 Bin Polise İstanbul'da Oy Kullandırılacağı İddiası Gerçek Dışı İÇİŞLERİ Bakanlığı, 100 bin polisin İstanbul'a getirilerek 23 Haziran'da yapılacak seçimde oy kullandırılacağına i..
CHPden MHPye 'Hodri Meydan'
CHP'den MHP'ye "Hodri Meydan"
CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak, "MHP Grubu'nun lideri Devlet Bahçeli, grubu var elinde, ortağı da var orada, hodri meydan diyoruz.
CHP Sözcüsü Öztrak'tan Bahçeli'ye Dokunulmazlık Cevabı CHP Sözcüsü Faik Öztrak, "Dokunulmazlık kaldırılacakmış.
CHP'li Gürer: İhraç Yaş Sebze Meyveler İade Ediliyor CHP Niğde Milletvekili Ömer Fethi Gürer, Türkiye'nin ihraç ettiği yaş sebze meyvelerin iadelerinin son aylarda artmaya başladığını, Rusya ..
Kılıçdaroğlunun Kabulü
Kılıçdaroğlu'nun Kabulü
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Türkiye- Türkmenistan Dostluk Derneği, Türk Boyları Konfederasyonu ve Yozgat Gönüller Platformu yöneticilerini kabul etti.
Bekir Bozdağ: Kesinleşmiş Seçimler Yenilenemez
Bekir Bozdağ: Kesinleşmiş Seçimler Yenilenemez
TBMM Anayasa Komisyonu Başkanı ve AK Parti Yozgat Milletvekili Bekir Bozdağ, "İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı Seçimi'nin iptali ve yenilenmesi sebebiyle;
Ticaret Bakanı Pekcan: "Uçuşa Geçmemiz Lazım" Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, "Ülkemiz havacılık sektöründe azımsanmayacak bir yol katetti.
» 1 2