9 Mart 2019 Cumartesi Günü Politika Haberleri

9 Mart 2019 Cumartesi Günü Politika Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.



Tarih:  Kategori: 
Özhaseki: İnsanların Ankara'da Kalması İçin 'Kültür Yolu' Projesi Hazırladım (3) MHP YENİMAHALLE TOPLANTISINDA KONUŞTUAK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Adayı Mehmet Özhaseki, Yenima..
Karamollaoğlu: Bugün İçinde Bulunduğumuz Şartlar 12 Mart, 12 Eylül, 28 Şubattan Daha Ağır
Karamollaoğlu: Bugün İçinde Bulunduğumuz Şartlar 12 Mart, 12 Eylül, 28 Şubat'tan Daha Ağır
SAADET Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, hükümete karşı tavır sergileyenlerin alaşağı edildiğini söyleyerek, "Bugün içinde bulunduğumuz şartlar 12 Mart'tan, 12 Eylül'den, 28 Şubat'tan daha ağır.
Pakistan Başbakanı Han, Ruhani ile Telefonda Görüştü Pakistan Başbakanı İmran Han, İran Cumhurbaşkanı Hasan Ruhani ile telefonda görüştü.
İsmet Yıldırım: 'Bu Seçim Türkiye İçin Çok Önemli'
İsmet Yıldırım: "Bu Seçim Türkiye İçin Çok Önemli"
AK Parti Ümraniye Belediye Başkan Adayı İsmet Yıldırım, 31 Mart'taki yerel seçimlerin hem Ümraniye hem de İstanbul için çok önemli olduğunu vurgulayarak, "Ama genel olarak Türkiye'nin de Ankara'nın da kazanması lazım ki,...
Neredeyse 5 Bin Tane Projemiz Var'
Neredeyse 5 Bin Tane Projemiz Var"
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Özhaseki, "Bizim ilçelerle birlikte neredeyse 5 bin tane projemiz var. Biz bunları yaparız ve bu bizim taahhüdümüz. Vatandaşımıza...
Beka Türkiyenin Gücü, Varoluşu Demektir'
Beka Türkiye'nin Gücü, Varoluşu Demektir"
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı, "Hedef ne, AK Parti ve Recep Tayyip Erdoğan'ın gücünü tırtıklamak.
Kurtulmuş: 'Türkiyenin Sanayileşme Tarihi, Aynı Zamanda İhanet Tarihidir'
Kurtulmuş: "Türkiye'nin Sanayileşme Tarihi, Aynı Zamanda İhanet Tarihidir"
AK Parti Genel Başkan vekili Prof. Dr. Numan Kurtulmuş, "Eğer vakti zamanında bu ülkenin karanlık odakları, Türkiye'nin sanayileşmesinin önüne geçmeseydi eğer, bugün Türkiye kendi savaş uçağını yapmış olacak, Türkiye...
Fuat Oktay: CHP Gibi Arkasını Dönüp Gidenlerden Değiliz (3) BURKAY: 6 MİLYAR DOLAR DIŞ TİCARET FAZLASI VERDİKCumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Bursa ziyaretinde kapalıçarşı esnaf ziyaretin..
Bu İttifaka Destek Olacağız'
Bu İttifaka Destek Olacağız"
Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, "Bu seçimler iki eksenli seçimdir.
Kuşadasında Resmi Kıyafetle Seçim Çalışması Tartışması
Kuşadası'nda Resmi Kıyafetle Seçim Çalışması Tartışması
Cumhur İttifakı Kuşadası Belediye Başkan Adayı Fuat Akdoğan, CHP'nin seçim çalışmalarının Aydın Büyükşehir Belediyesi'nin resmi görevlileri tarafından yapıldığını iddia etti.
Erdoğan: Hanımefendinin Kaçacak Deliği de Yok (5)
Erdoğan: Hanımefendinin Kaçacak Deliği de Yok (5)
TÜGVA 5'İNCİ GENÇLİK BULUŞMASI'NA KATILDICumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Diyarbakır'da partisince düzenlenen mitingin ardından valiliği ziyaret etti.
Cumhur İttifakı Dalaman Seçim Bürosu Açıldı
Cumhur İttifakı Dalaman Seçim Bürosu Açıldı
Dalaman'da, Cumhur İttifakı seçim bürosu açılışı yoğun katılımla gerçekleştirildi.
Çavuşoğlu ve Pekcan, Esnafla Bir Araya Geldi
Çavuşoğlu ve Pekcan, Esnafla Bir Araya Geldi
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu ve Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, Antalya'da Batı Akdeniz'i kapsayan 2 bine yakın esnafla bir araya geldi.
Fuat Oktay: CHP Gibi Arkasını Dönüp Gidenlerden Değiliz (3)
Fuat Oktay: CHP Gibi Arkasını Dönüp Gidenlerden Değiliz (3)
BURKAY: 6 MİLYAR DOLAR DIŞ TİCARET FAZLASI VERDİKCumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Bursa ziyaretinde kapalıçarşı esnaf ziyaretinin ardından Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı ile Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO)...
Gümrük Birliği Anlaşması'nın Modernizasyonunu Gerçekleştireceğiz" Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, "İnşallah Avrupa Birliği ile de Gümrük Birliği Anlaşması'nın modernizasyonunu gerçekleştir..
İyi Parti Başkanlık Divanı'ndan Açıklama İYİ Parti Başkanlık Divanı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Elazığ'daki konuşmasına ilişkin açıklama yaptı.
Erdoğan: "Mesele S-400 Değil, Türkiye'nin Suriye Başta Olmak Üzere Bölgesindeki Gelişmeler... Erdoğan: "Mesele S-400 değil, Türkiye'nin Suriye başta olmak üzere bölgesindeki gelişmeler konusu..
Erdoğan: "(S-400) Türkiye'nin Bu Hava Savunma Sistemini Niye Aldığı, Ne Şekilde Kullanacağı Açıktır. Erdoğan: "(S-400) Türkiye'nin bu hava savunma sistemini niye aldığı, ne şekilde kullanacağ..
Bakan Soylu: "Bu Coğrafyada Biz Elimizi Kıpırdatmadan Kimse Bizim Adımıza Oyun Kuramaz" İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, "Bu ülkede ve bu coğrafyada biz elimizi kıpırdatmadan kimse bizim adımı..
Soylu: Tehlike Büyük. 2014'teki Seçim Değil Bu Seçim İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Güngören Aliya İzzet Begoviç Parkı'nda düzenlenen mitingde konuştu.
Mansur Yavaş İşçi Çıkartmayacağız Ama Görevden Alacağımız İnsanlar Var (3) ETİMESGUT'TA KONUŞTUCHP Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mansur Yavaş, Etimesgut'ta seçim koordinasyon merkez..
CHP'li Gökhan: Kendimi En Güçlü Hissettiğim Dönemdeyim ÇANAKKALE'de 31 Mart yerel seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi'nden (CHP) tekrar Belediye Başkan adayı olan mevcut Başkan Ülgür Gökhan,..
Bakan Kurumdan CHPye Sert Eleştiri
Bakan Kurum'dan CHP'ye Sert Eleştiri
Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, CHP'yi eleştirerek, "Biz pehlivanı mindere çıkışından biliriz. Bunların belediyecilik kariyeri de sıfır karneleri de sıfır. Bunların dönemi çöp, çamur ve çukur dönemi olarak tarihe...
Bu Seçimler Bir Memleket Meselesi'
Bu Seçimler Bir Memleket Meselesi"
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, yerel seçimlere ilişkin "Bu seçimler siyasi bir seçim değil. Biz bu seçimleri bir memleket meselesi olarak görüyoruz.
Erdoğan: "(S-400) İnşallah Geçmişteki Pek Çok Hadise Gibi Bu Meseleyi de Akliselimin, Mantığın,... Erdoğan: "(S-400) İnşallah geçmişteki pek çok hadise gibi bu meseleyi de akliselimin, mantığ..
Atatürkün Değerlerini Kendisine, Siyasete Kalkan Yapan Tipler Var'
Atatürk'ün Değerlerini Kendisine, Siyasete Kalkan Yapan Tipler Var"
DSP Genel Başkanı Önder Aksakal, "DSP neden seçimlere katılıyor diye bir hengame başlattılar.
Hedefimiz Yılda 300 Bin Konutu Dönüştürmek" Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, "Hedefimiz yılda 300 bin konutu dönüştürmek.
Çavuşoğlu: 'Müzakrelere Kaldığımız Yerden Başlayacağız'
Çavuşoğlu: "Müzakrelere Kaldığımız Yerden Başlayacağız"
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, müzakerelere kaldıkları yerden başlayacaklarını belirterek "Vizelerin kalkması için yoğun çaba sarf ediyoruz.
Erdoğan: "Öyle Bir Gençlik İstiyoruz Ki Hangi Görüşe Mensup Olursa Olsun Okumalı, Araştırmalı,... Erdoğan: "Öyle bir gençlik istiyoruz ki hangi görüşe mensup olursa olsun okumalı, araştırmalı..
Erdoğan: "İstiyoruz Ki Bizim Gençlerimiz İnsana Sarf Malzemesi Gibi Bakan, Ölümü, Öldürmeyi ve... Erdoğan: "İstiyoruz ki bizim gençlerimiz insana sarf malzemesi gibi bakan, ölümü, öldürmeyi v..
İmamoğlu Seçim Çalışmalarını Büyükçekmece'de Sürdürdü CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ekrem İmamoğlu, seçim çalışmalarını Büyükçekmece'de sürdürdü.
Bakan Pakdemirli: Mahsulü Yüzde 25-30 Fazla Ödeyerek Alacağız (2) ANKARA'nın Gölbaşı ilçesinde çiftçilerle bir araya gelen Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, "Toprak Mahsulleri Ofisi (TM..
Nasıl Fırat Kalkanı ve Zeytin Dalı Operasyonu Yaptıysak Yine Yaparız " Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, "Kim Kilis'e, Gaziantep'e, Türkiye'ye yan bakarsa, bütün hazırlıklarımız eksiksiz bir şeki..
AK Parti İzmir İl Başkanından Saldırıya Kınama
AK Parti İzmir İl Başkanı'ndan Saldırıya Kınama
AK Parti İzmir İl Başkanı Aydın Şengül, CHP'nin seçim bürosuna yapılan saldırıyı kınadı.
CHPli Gökhan: Kendimi En Güçlü Hissettiğim Dönemdeyim
CHP'li Gökhan: Kendimi En Güçlü Hissettiğim Dönemdeyim
ÇANAKKALE'de 31 Mart yerel seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi'nden (CHP) tekrar Belediye Başkan adayı olan mevcut Başkan Ülgür Gökhan, partililerin katılımıyla yeni döneme dair projeler ve CHP Belediye Meclisi ve İl...
Başkan Ergün Yeni Dönem Projelerini Sıraladı
Başkan Ergün Yeni Dönem Projelerini Sıraladı
Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı MHP Manisa Büyükşehir Belediye Başkan adayı Cengiz Ergün, geride bıraktığı 10 yıllık görev süresinde ortaya koyduğu proje ve hizmetleri anlattı, yeni dönem...
Kılıçdaroğlu, CHPden İstifa Edip Başka Partilerden Aday Olan İsimlere Sitem Etti
Kılıçdaroğlu, CHP'den İstifa Edip Başka Partilerden Aday Olan İsimlere Sitem Etti
Muğla'nın Bodrum ilçesine yapılacak olan yeni otogarın temel atma törenine katılan Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinden ayrılan belediye başkanlarına sitem etti.
Cumhurbaşkanı Erdoğan Diyarbakır'da Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Diyarbakır Valiliğini ziyaret etti.
Kadınların Gücüne İnanıyoruz'
Kadınların Gücüne İnanıyoruz"
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, "Hem siyasette hem ekonomide hem iş hayatında hem de ailede kadınların gücüne inanıyoruz.
Herkesi Kucaklayacağız'
Herkesi Kucaklayacağız"
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, hiç kimseyi ötekileştirmeden 82 milyon vatandaşın tamamını kucakladıklarını belirterek "Bayrak bizim bayrağımız, vatan bizim vatanımız.
Kurtulmuş, Sakaryada Seçim İrtibat Bürosu Açılışına Katıldı
Kurtulmuş, Sakarya'da Seçim İrtibat Bürosu Açılışına Katıldı
AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, "Bu seçim yerel seçim olmasına rağmen bundan sonra milletimizin gideceği istikameti göstermesi bakımından önemlidir.
Bakan Soylu Üsküdar'da Konuştu (2) Cengiz ÇOBAN-İsa ALMAÇAYIR/İSTANBUL DHA-İÇİŞLERİ Bakanı Süleyman Soylu Üsküdar Kirazlıtepe'de miting düzenledi.
AK Parti'nin Diyarbakır Mitingi Türkiye Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Bu ülkede Kürt kardeşlerimin hakkını, hukukunu, kültürünü, onurunu korumak için devrim n..
İmamoğlu Seçim Çalışmalarını Büyükçekmecede Sürdürdü
İmamoğlu Seçim Çalışmalarını Büyükçekmece'de Sürdürdü
CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ekrem İmamoğlu, seçim çalışmalarını Büyükçekmece'de sürdürdü.
Bakan Kurum: 'Diyorlar Ki Biz Kürdistana Destek Vereceğiz, ya Bu Millet Sana İzin Verir Mi?'
Bakan Kurum: "Diyorlar Ki Biz Kürdistan'a Destek Vereceğiz, ya Bu Millet Sana İzin Verir Mi?"
Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, CHP Balıkesir Edremit Belediye Başkan Adayı Selman Hasan Arslan'ın mitingdeki konuşmalarına ilişkin, "Diyorlar ki biz Kürdistan'a destek vereceğiz, ya bu millet sana izin verir...
Bakan Soylu Üsküdar'da Konuştu Cengiz ÇOBAN-İsa ALMAÇAYIR/İSTANBUL DHA-İÇİŞLERİ Bakanı Süleyman Soylu Üsküdar Kirazlıtepe'de miting düzenledi.
Erdoğan: Hanımefendinin Kaçacak Deliği de Yok (3) CUMHURBAŞKANI DİYARBAKIR'DA KONUŞTUCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Elazığ temaslarının ardından Diyarbakır'a geçti.
» 1 2 3 4 5 6