9 Mart 2019 Cumartesi Günü Dünya Haberleri

9 Mart 2019 Cumartesi Günü Dünya Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Venezuela'da Elektrik Santralinde Patlama Venezuela'nın Bolívar eyaletinin başkenti Ciudad Guayana'da bir elektrik santralinde patlama oldu.
Meksika'da Gece Kulübüne Silahlı Saldırı: 15 Ölü Meksika'da bir gece kulübüne düzenlenen silahlı saldırıda 15 kişi hayatını kaybetti.
ABD'de Yolcu Uçağı 'Yangın Alarmı' Sonrası Acil İniş Yaptı ABD'nin New Jersey eyaletinde bulunan Newark Liberty Uluslararası Havaalanı, 'yangın alarmı' üzerine acil iniş yapan uçağa müdahale ..
Yerel Seçim 2019: Erdoğan 'Hemen Hesaplaşacağız' Dedi, Akşener'in Yanıtı 'Hodri Meydan' Oldu Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Milletvekili de değil" dediği İYİ Parti Genel Başkanı Meral A..
Sürücüsü Olmayan Motosikletin Çarpmasından Son Anda Kurtuldular Irak'ta sürücünün kontrolünden çıkan bir motosiklet, yolda bir süre ilerledikten sonra duvara çarparak durdu.
Barbie Bebek 60 Yaşında Dünyanın en ünlü oyuncak bebeği ilk olarak 9 Mart 1959'da New York Oyuncak Fuarı'nda çeşitli kılıklarda görülmüştü.
Pakistan'da Gaz Hattında Patlama: 4 Ölü Pakistan'da gaz hattında meydana gelen patlamada 4 güvenlik görevlisi hayatını kaydetti.
Trump Hortumun Vurduğu Alabama'yı Ziyaret Etti ABD Başkanı Donald Trump ve eşi Melania Trump, 23 kişinin hortum faciasında hayatını kaybettiği Alabama eyaletini ziyaret etti.