8 Mart 2019 Cuma Günü Politika Haberleri

8 Mart 2019 Cuma Günü Politika Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Kemal Kılıçdaroğlu Soruları Yanıtladı CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Ben bütün ülkücüleri seviyorum.
Biz Bu Yerel Seçimlerde Bir İttifakın İçine Girmedik'
Biz Bu Yerel Seçimlerde Bir İttifakın İçine Girmedik"
Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, "Seçimlerde Cumhur, Millet ittifakları söz konusu ama biz bu yerel seçimlerde bir ittifakın içine girmedik.
Şanlıurfa'da 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Buluşması Türkiye Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Ülke ve millet olarak bugüne kadar yaşadığımız onca badireyi sapasağla..
Bakan Pakdamirli Kütahyada
Bakan Pakdamirli Kütahya'da
Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, "Buğday ve arpadaki desteklerinizi 5 kuruştan 10 kuruşa çıkardık.
Bakan Dönmez: Bağımsız Enerji Kaynaklarına Ulaşmaya İhtiyacımız Var (3) 'DOĞU AKDENİZ'DE PETROL VE DOĞAL GAZ BULANA KADAR PES ETMEYECEĞİZ'Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, Tekird..
Hiçbir Belediyeyi Engellememiz Söz Konusu Değil'
Hiçbir Belediyeyi Engellememiz Söz Konusu Değil"
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, "Hizmet üretemeyen CHP'li belediye başkanları 'Hükümet bizi engelliyor, destek olmuyor' diyorlar.
Önemli Olan Bu Milletin Birliği ve Beraberliğidir" TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı Lütfi Elvan, "Yatırımları, yapılması gereken hizmetleri, bunların hepsini yaparız. Önemli olan bu mille..
İl Genel Meclisi Başkanı Karakuşdan Veda
İl Genel Meclisi Başkanı Karakuş'dan Veda
Kilis İl Genel Meclisi Başkanı Mehmet Metin Karakuş, 8 yıldır Meclis Başkanlığı olmak üzere 10 yıllık Meclis üyeliği görevini gurur ve şerefle yürüttüğüm İl Genel Meclisindeki son toplantıyı yaptıklarını söyledi.
Özlem Çerçioğlu, Koçarlıda Kadınlarla Buluştu
Özlem Çerçioğlu, Koçarlı'da Kadınlarla Buluştu
Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, Koçarlı'da 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü buluşmasında kadınlarla bir araya geldi.
Dünya Kadınlar Günü Mağdur Edilmiş Kadınlarla Kutlandı
Dünya Kadınlar Günü Mağdur Edilmiş Kadınlarla Kutlandı
CHP Kuşadası İlçe Örgütü, 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü nedeni ile parti binasında CHP ve İYİ Parti ilçe yönetimlerinin ve partili kadınların da katıldığı bir organizasyon yaptı.
Bakan Koca: Şiddete Uğrayan Sağlık Çalışanının İfadesi Hastanede Alınacak (2) 'ACİL İSTASYON SAYISI 3'TEN 19'A ÇIKTI'Edirne'nin ardından Kırklareli'ne geçen Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'yı Va..
8 Mart Dünya Kadınlar Gününde Pariste Sokaklar Doldu
8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nde Paris'te Sokaklar Doldu
Fransa'nın başkenti Paris'te 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kapsamında gösteriler düzenlendi.
Bakan Koca: Şiddete Uğrayan Sağlık Çalışanının İfadesi Hastanede Alınacak (2)
Bakan Koca: Şiddete Uğrayan Sağlık Çalışanının İfadesi Hastanede Alınacak (2)
'ACİL İSTASYON SAYISI 3'TEN 19'A ÇIKTI'Edirne'nin ardından Kırklareli'ne geçen Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'yı Vali Osman Bilgin karşıladı.
2019, Çiftçimiz İçin Çok Daha İyi Bir Yıl Olacak'
2019, Çiftçimiz İçin Çok Daha İyi Bir Yıl Olacak"
Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, tarım alanında beklentilerin yüksek olduğunu belirterek, "İnşallah 2019 yılı çiftçimiz, üreticimiz için çok daha bereketli, çok daha iyi bir yıl olacak.
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Bu Trenden İnen Bir Daha Binemez (3)
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Bu Trenden İnen Bir Daha Binemez (3)
KADINLAR BULUŞMASINA KATILDICumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin Genel Merkez Kadın Kolları Başkanlığı tarafından 11 Nisan Spor Salonu'nda düzenlenen 'Aynı Gök Kubbe Altında Gönül Dilimiz Türkiye 8 Mart Dünya...
AK Parti'li Kandemir'den "İttifak" Değerlendirmesi AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir, "Başkaları gibi karanlıkta el ele tutuşup, 'birbirine hiç benzemeyenler' gibi bir ittifak y..
Bakan Koca: 'Helikopter ve Uçak Ambulans Hizmetlerini Ücretsiz Sunuyoruz'
Bakan Koca: "Helikopter ve Uçak Ambulans Hizmetlerini Ücretsiz Sunuyoruz"
Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca, son 16 yılda sağlık hizmetlerinde önemli mesafeler aldıklarını belirterek, "Helikopter ve uçak ambulansı hizmetini bütün ülkede ücretsiz sunan, bu anlamda hastadan hiçbir ücret almayan,...
Dünyanın En Büyük Kadın Hareketiyiz'
Dünyanın En Büyük Kadın Hareketiyiz"
AK Parti Genel Başkanı Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, "Biz bırakın Türkiye'yi, dünyanın en büyük kadın hareketiyiz.
2023 Türkiyesinde Ayrımcılık, Ötekileştirme Olmasın" Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, "Biz istiyoruz ki 2023 Türkiyesinde ayrımcılık, ötekileştirme olmasın.
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Kayadan Ev Hanımlarına Müjde
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Kaya'dan Ev Hanımlarına Müjde
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Fatma Betül Sayan Kaya, Sancaktepe'de düzenlenen Sevgi Yürüyüşü'ne katıldı.
Kadıköy Çiçek Açtı AK Parti İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle Bağdat Caddesi'nde kadınlara çiçek dağıttı.
AK Parti İl Başkanı Şenocak: Avcılar Hak Ettiği Değere AK Parti Belediyeciliği ile Kavuşacak – AK Parti İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak, "İnşallah 31 Mart akşamı Avcılar'da İbrahim Ulusoy'..
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Çocukları Bir An Önce Aileden Kopartacak Yollar, Yöntemler Peşinde Koşuyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Çocukları bir an önce aileden kopartacak yollar, yöntemler peşinde ..
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Bazıları Benim En Az 3 Çocuk Tavsiyemi Özel Hayata Müdahale Gibi Göstermek... Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Bazıları benim en az 3 çocuk tavsiyemi özel hayata müdahale gibi ..
Kadıköy Çiçek Açtı
Kadıköy Çiçek Açtı
AK Parti İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle Bağdat Caddesi'nde kadınlara çiçek dağıttı.
Göbeklitepe Ören Yeri Resmi Açılış Töreni Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Hedefimiz bu yıl 50 milyon turisti geride bırakmak, 2023'te de 70 milyon turist hedefine ulaşmak.
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Ülke ve Millet Olarak Bugüne Kadar Yaşadığımız Onca Badireyi Sapasağlam... Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Ülke ve millet olarak bugüne kadar yaşadığımız onca badireyi sapasağ..
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Bireyi Ailesinden Kopardığınızda Onu İstediğiniz Gibi Savurmanız,... Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Bireyi ailesinden kopardığınızda onu istediğiniz gibi savurmanız, biçimlen..
AK Parti İl Başkanı Şenocak: Avcılar Hak Ettiği Değere AK Parti Belediyeciliği ile Kavuşacak
AK Parti İl Başkanı Şenocak: Avcılar Hak Ettiği Değere AK Parti Belediyeciliği ile Kavuşacak
– AK Parti İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak, "İnşallah 31 Mart akşamı Avcılar'da İbrahim Ulusoy'u belediye başkanı yapacağız. Avcılar hak ettiği değere AK Parti belediyeciliği ile kavuşacak" dedi.
Kurtulmuş: 'Arkamızda Sadece Milletimizin Duası Var'
Kurtulmuş: "Arkamızda Sadece Milletimizin Duası Var"
AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, "Arkamızda sadece milletimiz var. Sadece milletimizin duası var. Biz siyaseti halkın duası ve Hakk'ın rızası için yapıyoruz.
CHP'li Öztrak: Milletimiz Nifak Tohumları Ekilmesinden Yoruldu CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak, "Milletimiz nifak tohumları ekilmesinden yoruldu, kavga etmekten sıkıl..
CHPli Öztrak: Milletimiz Nifak Tohumları Ekilmesinden Yoruldu
CHP'li Öztrak: Milletimiz Nifak Tohumları Ekilmesinden Yoruldu
CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak, "Milletimiz nifak tohumları ekilmesinden yoruldu, kavga etmekten sıkıldı.
Cumhurbaşkanımıza Atılmış En Büyük İftiralardan Biridir'
Cumhurbaşkanımıza Atılmış En Büyük İftiralardan Biridir"
AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, "Karşımızdaki ittifakın mimarlarından biri, utanmadan, sıkılmadan Cumhurbaşkanımızın vatandaşlarımıza 'terörist' dediği gibi ahlak dışı bir iftirada bulundu.
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Bu Trenden İnen Bir Daha Binemez (2)
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Bu Trenden İnen Bir Daha Binemez (2)
GÖBEKLİTEPE ÖREN YERİNİN RESMİ AÇILIŞINI YAPTICumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, mitingin ardından kent merkezine 18 kilometre uzaklıktaki Göbeklitepe Ören Yeri'ne gitti.
Cumhur İttifakı Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yücel Yılmaz Projelerini Açıkladı
Cumhur İttifakı Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yücel Yılmaz Projelerini Açıkladı
Cumhur İttifakı'nın AK Partili Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yücel Yılmaz 31 Mart seçimleri öncesinde projeleriyle kamuoyunun önüne çıktı.
Bakan Soylu: İha'lara Öyle Bir Yazılım Yapıyoruz Ki, Kafalarını Çıkaramayacaklar (2) 'TERÖRÜN KÖKÜNÜ KAZIYORUZ'İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, seçim otobüsüyle geldiği Düzce'de halkı selamlay..
Bakan Soylu: İhalara Öyle Bir Yazılım Yapıyoruz Ki, Kafalarını Çıkaramayacaklar (2)
Bakan Soylu: İha'lara Öyle Bir Yazılım Yapıyoruz Ki, Kafalarını Çıkaramayacaklar (2)
'TERÖRÜN KÖKÜNÜ KAZIYORUZ'İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, seçim otobüsüyle geldiği Düzce'de halkı selamlayıp, çocuklara satranç takımı ve oyuncak dağıttı.
Anavatan Partisi Lideri Çelebi: Cumhur İttifakının Destekçisiyiz
Anavatan Partisi Lideri Çelebi: Cumhur İttifakı'nın Destekçisiyiz
ANAVATAN Partisi Genel Başkanı İbrahim Çelebi, Cumhur İttifakı'nın milletin çıkarları ile birebir örtüşen bir ittifak olduğunu belirterek, "Devlet tecrübesi olmuş Anavatan Partisi olarak sonuna kadar bu ittifakın...
Ürgüp, Seçim İrtibat Bürosu Açılışı Yaptı
Ürgüp, Seçim İrtibat Bürosu Açılışı Yaptı
Büyük Birlik Partisi Sivas Belediye Başkan adayı Doğan Ürgüp, Sivas Tarihi Kent meydanında bulunan seçim irtibat bürosunun açılışını yaptı.
Chp, Alaplıda Seçim Sloganıyla AK Partiyi Taklit Etti
Chp, Alaplı'da Seçim Sloganıyla AK Parti'yi Taklit Etti
CHP Zonguldak Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin, AK Parti'nin "Hizmet Gönül İşidir" sloganını taklit etti.
Bakan Kurum : 'Zeytinburnu Bizim Önceliğimizdir'
Bakan Kurum : "Zeytinburnu Bizim Önceliğimizdir"
Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Zeytinburnu'nda "8 Mart Dünya Kadınlar Günü Kadına Saygı" programına katıldı.
Tarım ve Orman Bakanı Pakdemirli Kütahya'da Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, "16 yılda AK Parti çok büyük eserler koydu.
» 1 2 3 4 5