7 Mart 2019 Perşembe Günü Politika Haberleri

7 Mart 2019 Perşembe Günü Politika Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Özhaseki: Bizim Gibi Kitapçık Bastırıp, Altına İmza Atan Görmedim (3) MHP MAMAK İLÇE TEŞKİLATI'NIN İSTİŞARE TOPLANTISINA KATILDIAK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mehmet Özhasek..
AK Parti Sancaktepe Adayı Döğücü Regaip Kandilini Vatandaşlarla Birlikte Kutladı
AK Parti Sancaktepe Adayı Döğücü Regaip Kandili'ni Vatandaşlarla Birlikte Kutladı
AK Parti Sancaktepe Belediye Başkan Adayı Şeyma Döğücü, vatandaşların Regaip Kandili'ni kutladı.
Özhaseki: Bizim Gibi Kitapçık Bastırıp, Altına İmza Atan Görmedim (3)
Özhaseki: Bizim Gibi Kitapçık Bastırıp, Altına İmza Atan Görmedim (3)
MHP MAMAK İLÇE TEŞKİLATI'NIN İSTİŞARE TOPLANTISINA KATILDIAK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mehmet Özhaseki, MHP Mamak İlçe Teşkilatı'nın Necmettin Erbakan Kongre Merkezi'nde düzenlediği '2019 Mahalli...
8 Mart Dünya Kadınlar Günü AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Jülide Sarıeroğlu, "Köklü geleneğimizin devamı, medeniyet birikimimizin inşasında önemli rol üstlenen, dünyamızı daha yaşanabilir, ..
AK Parti'li Ünal: 2002'den Önce Hükümetler Değişir, Dertler Değişmezdi (2) MAHİR ÜNAL: SİZ HİÇ MUHALFETİN ÇALIŞTIĞINI GÖRDÜNÜZ MÜ?AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, Adıyaman'daki se..
Ak Partili Kurtulmuştan CHPye Eleştiri
Ak Partili Kurtulmuş'tan CHP'ye Eleştiri
AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, CHP'yi eleştirerek, "İstiyorlar ki her türlü yanlışı yapsınlar bizde yaptığınız yanlıştır demeyelim yok öyle şey. Bu millet sizin yanlışınıza müsaade etmeyecek, bu millet...
Kim 15 Temmuz Geçti, Bitti Derse Aymazlık Yapmış Olur'
Kim '15 Temmuz Geçti, Bitti' Derse Aymazlık Yapmış Olur"
Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Bilal Erdoğan, "Kim '15 Temmuz geçti, bitti' derse aymazlık yapmış olur.
AK Partili Ünal: 2002den Önce Hükümetler Değişir, Dertler Değişmezdi (2)
AK Parti'li Ünal: 2002'den Önce Hükümetler Değişir, Dertler Değişmezdi (2)
MAHİR ÜNAL: SİZ HİÇ MUHALFETİN ÇALIŞTIĞINI GÖRDÜNÜZ MÜ?AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, Adıyaman'daki seçim çalışmaları kapsamında Adıyaman il merkezindeki seçim bürosunda partililer ile bir araya geldi.
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu Kuşadasında
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu Kuşadası'nda
Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Aydın mitinginin ardından Kuşadası'na geldi.
Başka Bir Partiden Aday Oluyorsan Bileğine, Yüreğine Güveneceksin'
Başka Bir Partiden Aday Oluyorsan Bileğine, Yüreğine Güveneceksin"
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Jülide Sarıeroğlu, "Bizim içimizden çıkıp başka bir partiden aday oluyorsan önce bileğine, yüreğine güveneceksin.
Bu Muhalefetin Çalıştığını Gördünüz Mü?'
Bu Muhalefetin Çalıştığını Gördünüz Mü?"
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, "Bu muhalefet nerede?
Çavuşoğlundan Taksiler İçin Ötv Sözü (4)
Çavuşoğlu'ndan Taksiler İçin Ötv Sözü (4)
ÇAVUŞOĞLU: İZMİR'E 6 YILDA 67 MİLYAR TL YATIRIMDışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, İzmir'deki programının son bölümünde Karabağlar'daki seçim bürosunun açılışına katıldı.
Rus ve Hint Basınında İki Ülke Arasında Nükleer Denizaltı Anlaşması İddiası Rusya ve Hindistan basını Rusya'nın Hindistan'a nükleer denizaltı kiraladığını iddia etti.
Bakan Kurum: 'Kentsel Dönüşümün Hızlandırılmasına Katkı Sağlayacağız'
Bakan Kurum: "Kentsel Dönüşümün Hızlandırılmasına Katkı Sağlayacağız"
Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, 5 yılda 1.5 milyon konutun dönüşümünü yapacaklarını belirterek, "Belediyelerimize tam 4 milyar lira kaynak vermek suretiyle yüzde 50'ye kadar kredilerimizde faiz desteği vererek...
8 Mart Dünya Kadınlar Günü TBMM Başkanı Mustafa Şentop, "8 Mart Dünya Kadınlar Günü, kadın olmanın anlam ve önemi üzerine etraflıca düşünmek ve kadınların karşılaştığı zorlukları ele almak iç..
TBMM Başkanı Şentop'tan Regaip Gecesi Mesajı TBMM Başkanı Mustafa Şentop, İslam aleminin Regaip Gecesi'ni tebrik etti.
Kurtulmuş: Bu Millet Sizin Yanlışınıza Müsaade Etmeyecek AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, "Biz 'bu iş bir beka meselesidir' diyerek olanı biteni söyleyince sizde buna bozulacaksın..
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, İzmir'de CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Dünyanın hiçbir ülkesi kendi silah fabrikasını bir başka ülkenin ordusuna vermez. Bunu özellikle ülkücü kardeşl..
Kılıçdaroğlu ve Akşener, İkinci Ortak Mitingi Aydın'da Yaptı (2) KILIÇDAROĞLU SELÇUK'A GEÇTİ, AKŞENER KENTTEN AYRILDICHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşe..
Çavuşoğlu: 'Sokakta Sohbet Ettiğimiz CHPlilerin Yüzde 100ü İzmirin Geri Kaldığını Kabul Ediyor'
Çavuşoğlu: "Sokakta Sohbet Ettiğimiz CHP'lilerin Yüzde 100'ü İzmir'in Geri Kaldığını Kabul Ediyor"
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, "Bugün sokakta sohbet ettiğimiz CHP'lilerin yüzde 100'ü İzmir'in geri kaldığını kabul ediyor" dedi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan Siirtten Ayrıldı
Cumhurbaşkanı Erdoğan Siirt'ten Ayrıldı
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, miting programının ardından Siirt'ten ayrıldı.
Dağtekinden 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Mesajı
Dağtekin'den 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Mesajı
AK Parti Adıyaman İl Başkanı Mehmet Dağtekin, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü vesilesiyle bir mesaj yayımlayarak, 17 yıllık AK Parti'nin iktidar yolculuğunda kadınların hep ön saflarda yer aldığını, 31 Mart seçimlerinin...
Milli Eğitim Bakanı Selçuk, Paris'te Türkiye'nin 2023 Eğitim Vizyonunu Anlattı Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Ekonomik İşbirliği ve Kalkınma Örgütü'nde (OECD) Türkiye'nin 2023 eğitim vizyon..
Kurtulmuş: Bu Millet Sizin Yanlışınıza Müsaade Etmeyecek
Kurtulmuş: Bu Millet Sizin Yanlışınıza Müsaade Etmeyecek
AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, "Biz 'bu iş bir beka meselesidir' diyerek olanı biteni söyleyince sizde buna bozulacaksınız. İstiyorlar ki, her türlü yanlışı yapsınlar, bizde onlara 'sizin yaptığınız...
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal Açıklaması
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal Açıklaması
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, "Muhalefetin hiç çalıştığını gördünüz mü, muhalefetin çalıştığına sahada bir çözüm bir proje, Türkiye'nin geleceğine dair, bir cümlelerini duydunuz mu. PKK'ya, FETÖ'ya,...
Kılıçdaroğlu ve Akşener, İkinci Ortak Mitingi Aydında Yaptı (2)
Kılıçdaroğlu ve Akşener, İkinci Ortak Mitingi Aydın'da Yaptı (2)
KILIÇDAROĞLU SELÇUK'A GEÇTİ, AKŞENER KENTTEN AYRILDICHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Aydın'da yaptıkları ortak miting sonrası kentten ayrıldı.
AK Parti'nin Siirt Mitingi Türkiye Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Sokaklarında çetelerin dolaştığı, teröristlerin çukurlarla vatandaşımızın hayatını zehir etti..
ABD'li General Votel : "Suriye'den Belirli Bir Tarihte Çekilmemiz Yönünde Bir Baskı Yok" ABD'li General Joseph Votel, ABD kuvvetlerinin Suriye'den çekilme durumuyla ilgili, "Suriye'den belirl..
TBMM Başkanı Şentop: Kadına Yönelik Şiddet İnançlarımızla Uyuşmamaktadır TBMM Başkanı Mustafa Şentop, '8 Mart Dünya Kadınlar Günü' mesajında, "Toplumsal çerçevede insanlığa yönelik suç olarak..
Çavuşoğlu'ndan Taksiler İçin Ötv Sözü (3) BAKAN ÇAVUŞOĞLU GENÇLERLE BULUŞTUDışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Ege Genç İşadamları Derneği (EGİAD) tarafından restore edilen eski Portekiz Sineg..
Bahçeli: Bekayı Kabullenmeyen Belaya Kucak Açar MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "PKK beka sorunudur, PYD/YPG beka sorunudur, FETÖ beka sorunudur, emperyalizm beka sorunudur, siyasi ve ekono..
Çavuşoğlundan Taksiler İçin Ötv Sözü (3)
Çavuşoğlu'ndan Taksiler İçin Ötv Sözü (3)
BAKAN ÇAVUŞOĞLU GENÇLERLE BULUŞTUDışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Ege Genç İşadamları Derneği (EGİAD) tarafından restore edilen eski Portekiz Sinegogu'nda AK Parti Gençlik Kolları'nın düzenlediği 'İzmir genç liderlik...
AK Parti Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Murat Zorluoğlu, Projelerini Açıkladı
AK Parti Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Murat Zorluoğlu, Projelerini Açıkladı
Cumhur İttifakı AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan adayı Murat Zorluoğlu, projelerini açıkladı.
AK Partinin Siirt Mitingi
AK Parti'nin Siirt Mitingi
Türkiye Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Kürt kardeşlerimizin meselesini de Arap kardeşlerimizin meselesini de Alevi, Sünni vatandaşlarımızın sıkıntılarını da biz çözüme kavuşturduk.
AK Parti'nin Siirt Mitingi Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, "Bu ülkede Ahmedi Hani de bizim, Mem-u Zin de bizim, Yunus Emre de bizim, Mevlana da bizim. Selahaddin Eyyubi ile Alparslan'ı bin yıld..
PKK Destekçileri Listelere Yerleştiriliyor" Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Millet İttifakı'nın İzmir Büyükşehir belediye başkan adayını belirlemesinin tesadüf olmadığını ifade ederek, "İz..
Binali Yıldırım Seçim Çalışmalarını Kadıköyde Sürdürdü
Binali Yıldırım Seçim Çalışmalarını Kadıköy'de Sürdürdü
Gülseli KENARLI-Güven USTA-Akın ÇELİKTAŞ/İSTANBUL DHA-AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Binali Yıldırım, Kadıköy AK Parti İlçe Başkanlığı'nı ziyaret etti.
Bahçeli'den Kılıçdaroğlu'na 'Beka' Tepkisi MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na tepki göstererek, "CHP Genel Başkanı 'beka sorunu yok' diyor.
İyi Partili Seymen: Burada Bir Suç Unsuru Söz Konusu Değil
İyi Parti'li Seymen: Burada Bir Suç Unsuru Söz Konusu Değil
İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Hasan Seymen, "Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanının söylemediği bir şeyi söylemiş gibi vatandaşa yansıtırsa bu eleştirilebilir ve suç duyurusu konusu olabilir.
Erdoğandan Akşenere: Utan Utan, Sen Ne Terbiyeden Muafsın ya (2)
Erdoğan'dan Akşener'e: Utan Utan, Sen Ne Terbiyeden Muafsın ya (2)
ERDOĞAN, SİİRT'TE KONUŞTUCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Mardin ziyaretinin ardından Siirt'e geçti.
AK Parti'nin Siirt Mitingi Türkiye Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Biz sırtımızı emperyalistlere, bölücülere, PKK'ya, YPG'ye, PYD'ye dayayanlardan değil, eli ka..
Bakan Turhan: 2020'de 5g'yi Ülkemizin Önemli Merkezlerinde Hizmete Sunacağız (2) 'MİLLET İTTİFAKI OLMUŞ İLLET, ZİLLET İTTİFAKI'Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Mehmet Cahit Turhan, Bolu'da yapımı ..
Bakan Turhan: 2020de 5gyi Ülkemizin Önemli Merkezlerinde Hizmete Sunacağız (2)
Bakan Turhan: 2020'de 5g'yi Ülkemizin Önemli Merkezlerinde Hizmete Sunacağız (2)
'MİLLET İTTİFAKI OLMUŞ İLLET, ZİLLET İTTİFAKI'Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Mehmet Cahit Turhan, Bolu'da yapımı süren 'Güney Çevre Yolu' şantiyesi ziyaretinin ardından Düzce'nin Gölyaka ilçesinde Belediye Meydanı'nda...
MHP Genel Başkanı Bahçeli: "Avusturya Bozkurt'tan Rahatsız! CHP ve İp'in Zillet Ortağı Hdp de... IHAAW184925-SIY/07-03-2019- MHP Genel Başkanı Bahçeli: "Avusturya Bozkurt'tan rahatsız! CHP ve..
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu: "(Millet İttifakı) İzmir Belediye Başkanı Adayının Belirlenmesi... Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu: "(Millet İttifakı) İzmir belediye başkanı adayının bel..
MHP Genel Başkanı Bahçeli: "Abd, Pkk/ypg'ye Silah Sevkiyatını Aleni Şekilde Devam Ettiriyor. IHAAW184207-SIY/07-03-2019- MHP Genel Başkanı Bahçeli: "ABD, PKK/YPG'ye silah sevkiyatını aleni şe..
MHP Genel Başkanı Bahçeli: "Chp Genel Başkanı 'Beka Sorunu Yok' Diyor. IHAAW184219-SIY/07-03-2019- MHP Genel Başkanı Bahçeli: "CHP Genel Başkanı 'beka sorunu yok' diyor.
CHP'li Tekin: 1 Nisan'dan Sonra Türkiye'de Tablo Değişecek BALIKESİR'in Edremit ilçesinde, vatandaşlarla bir araya gelen CHP İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin, "1 Nisan'dan sonra Türkiye'de ..
» 1 2 3 4 5