7 Mart 2019 Perşembe Günü Ekonomi Haberleri

7 Mart 2019 Perşembe Günü Ekonomi Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
İstanbul Finans Merkezi Konferansı Cumhurbaşkanlığı Finans Ofisi Başkanı Prof. Dr. Göksel Aşan, "Herkes İstanbul Finans Merkezi (İFM) projesi denildiğinde Ataşehir'e, Ümraniye sınırlarına bir..
SPK Haftalık Bülteni Sermaye Piyasası Kurulu (SPK), Turkcell İletişim Hizmetlerinin 750 milyon dolar tutarındaki borçlanma aracı ihracı başvurusunu onayladı.
İstanbul Finans Merkezi Konferansı Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, tüm vergi mimarisi ile ilgili büyük bir reform çalışmasının eş anlı başladığını belirterek, "Vergi Konseyimizle yapt..
Süper Loto Çekildi (2) Süper Loto'nun 594'üncü hafta çekilişinde 6 bilen 1 kişi, 1 milyon 965 bin 740 lira ikramiyenin sahibi oldu.
Hazine ve Maliye Bakanı Albayrak: 'Sermaye Piyasalarımızı Derinleştireceğiz'
Hazine ve Maliye Bakanı Albayrak: "Sermaye Piyasalarımızı Derinleştireceğiz"
Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, "Önümüzdeki dönemde hem yurt içinde ve hem de yurtdışında nitelikli yatırımcıya satış ve halka arzlarla sermaye piyasalarına derinlik kazandırma çalışmalarımıza devem edeceğiz"...
İstanbul Finans Merkezi Konferansı Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, "Önümüzdeki dönemde de yurt içinde ve yurt dışında hem nitelikli yatırımcıya satış hem de halka arzlarla sermaye piy..
Albayrak: "Tüm Vergi Mimarisi ile İlgili Büyük Bir Reform Çalışması Eş Anlı Başladı." Albayrak: "Tüm vergi mimarisi ile ilgili büyük bir reform çalışması eş anlı başladı.
Süper Loto Çekildi (1) Milli Piyango İdaresince düzenlenen Süper Loto'nun bu haftaki çekilişi yapıldı.
Albayrak: "Türkiye'deki Tüm Reel Sektörün, Küresel Rekabet İkliminde Çok Daha Avantajlı Konuma... Albayrak: "Türkiye'deki tüm reel sektörün, küresel rekabet ikliminde çok daha avantajlı konum..
ABD insansız savaş uçağı geliştirdi
ABD insansız savaş uçağı geliştirdi
ABD Hava Kuvvetleri, 2,5 yıldır üzerinde çalışılan prototip insansız savaş uçağının test edildiğini açıkladı.
Vergide ciddi revizyonlara gidiyoruz
'Vergide ciddi revizyonlara gidiyoruz'
Hazine ve Maliye Bakanı Albayrak, "Vergi uygulamalarında ciddi revizyonlara gidiyoruz.
Avrupa Borsaları Düşüşle Kapandı Avrupa borsaları günü düşüşle tamamladı.
Huawei, En Güçlü "1+1" Antenlerini Tanıttı Huawei, Mobil Dünya Kongresi'nde (MWC 2019) farklı senaryolarda tek bir pasif anten tarafından desteklenen tüm frekans bantları için maksimum konfig..
Deniz Ticaretinin Önemi Her Geçen Gün Artıyor" İSTANBUL (AA) – Hazine ve Maliye Bakan Yardımcısı Nureddin Nebati, "Dünyada artan ticaret hacmi ile birlikte deniz ticaretinin de önemi her geçe..
Çanakkale Ezine Osbnin Altyapı İnşaat İhalesi 26 Martta
Çanakkale Ezine Osb'nin Altyapı İnşaat İhalesi 26 Mart'ta
Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Çanakkale Ezine Gıda, İhtisas OSB'nin altyapı inşaat ihalesinin 26 Mart 2019'da gerçekleştirileceğini duyurdu.
Marmara Denizi Prens Adaları Etabı Yapay Resif Uygulaması Açılış Töreni" Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, Ziraat Bankası ve Tarım Kredi Kooperatifleri aracılığıyla balıkçılığa düşük fa..
Blockbusterın tek mağazası kaldı
Blockbuster'ın tek mağazası kaldı
ABD'li video kiralama zinciri Blockbuster'ın ülke dışındaki son mağazası da kapandı.
Avrupaya rubleyle ilk doğal gaz satışı
Avrupa'ya rubleyle ilk doğal gaz satışı
Rus enerji şirketi Gazprom, Avrupa'ya rubleyle ilk defa doğal gaz sattı.
Marmara Denizi'nde Yapay Resiflerle Balık Nüfusu Artacak Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından denizlerdeki balık popülasyonunu arttırmak amacıyla yapılan çalışmalar çerçevesinde Marmara Denizi..
Hızlı tren Halkalıya kadar hizmet verecek
'Hızlı tren Halkalı'ya kadar hizmet verecek'
Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Turhan, "Hızlı tren, önümüzdeki haftadan sonra Marmaray'daki boğaz geçişiyle Halkalı'ya kadar hizmet verecek.
Bahçeliden S-400 açıklaması
Bahçeli'den S-400 açıklaması
MHP Genel Başkanı Bahçeli, ""S-400 Hava Savunma Sistemleri hususunda ABD'nin dayatması, milli sabırları zorluyor.
6. Domatexpo Fuarı Açıldı
6. Domatexpo Fuarı Açıldı
Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, "Tüm sulama suyu kooperatifleriyle sulama suyunda elektriği yaklaşık 50 bin çiftçimize bedava kullandıracağız" dedi.
Domates Geçen Ay Akdenizli İhracatçıya Kazandırdı Akdeniz Yaş Meyve Sebze İhracatçıları Birliği Başkanı Nejdat Sin, şubat ayında en çok ihraç edilen ürünün domates olduğunu belirterek, "Domat..
Borsada Günlük İşlemler (1) Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle: Hisseler.
Borsada Günlük İşlemler (2) Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle: Hisseler.
Borsada Şehir Endekslerinin Değişimi Borsa İstanbul'da hesaplanan şehir endekslerinin, bugünkü kapanışları ile günlük değişim oranları şöyle: Şehir Endeksleri Son Kapanış Günlük Değişim ..
Borsada Endekslerin Değişimi Borsa İstanbul'da hesaplanan sektör endekslerinin bugünkü kapanış ile günlük değişim oranları şöyle: Sektör Endeksleri Son Kapanış Günlük Değişim BIST KOBİ S..
Borsada İşlem Hacmi Sıralaması Borsa İstanbul'da, BIST 100 endeksi içinde işlem gören hisse senetleri arasında günlük işlem hacmine göre ilk 20 hisse senedi ve günlük işlem hacimleri şöyle: ..
Borsada Değer Kazanan Hisseler Borsa İstanbul'da, bugün BIST 100 endeksi içinde değer kazanan 17 hisse senedinin son ve önceki kapanış fiyatları ile günlük değişim oranları şöyle: (BIST 100..
Borsada En Çok Değer Kaybeden Hisseler Borsa İstanbul'da, bugün BIST 100 endeksi içinde en çok değer kaybeden 20 hisse senedinin son ve önceki kapanış fiyatları ile günlük değişim oranları şö..
Borsa Şirketlerinin Piyasa Değeri Borsa İstanbul'daki şirketlerin toplam piyasa değeri, sürekli müzayedeye ara verilen saat 13.00 itibarıyla 879 milyar lira oldu.
Kılıçdaroğlu: Sandıkta gerekli dersi vereceğiz
Kılıçdaroğlu: Sandıkta gerekli dersi vereceğiz
CHP ve İYİ Parti'nin ortak mitinginde konuşan CHP lideri Kılıçdaroğlu, "Sandıkta gerekli dersi vereceğiz.
Küresel Veri Panoraması – Küresel piyasaların yakından izlediği Perşembe günü açıklanan verilerden seçmeler şöyle: ASYAJaponya-Öncü göstergeler Ocak ayındaki 97.2 düzeyinden Şubat'ta 95.9'a g..
Borsa Günü Düşüşle Tamamladı Borsa İstanbul'da BIST 100 endeksi, günü yüzde 1,13 değer kaybıyla 102.282,68 puandan tamamladı.
Piyasalarda Gün Sonu Borsa İstanbul'da BIST 100 endeksi, 1.170,16 puan azalışla 102.282,68 puandan kapandı.
Avro Bölgesi Büyüme Görünümünde Belirsizlikler Devam Ediyor" Avrupa Merkez Bankası (ECB) Başkanı Mario Draghi, korumacı ekonomi politikaları, gelişen piyasalardaki kırılganlıklar ve jeopoliti..
Altının Kilogramı 225 Bin 350 Liraya Yükseldi Borsa İstanbul Kıymetli Madenler ve Kıymetli Taşlar Piyasası'nda (KMKTP) standart altının kilogramı 225 bin 350 liraya yükseldi.
Borsa Günü Düşüşle Tamamladı
Borsa Günü Düşüşle Tamamladı
Borsa, günü yüzde 1,13'lük düşüşle tamamladı.
Uşak Ticaret Borsası Uşak Ticaret Borsası'nda (UTB), makarnalık buğdayın kilogramı 1,15 ila 1,30 liradan satıldı.
Kapalıçarşı'da Altın Kapalıçarşı'da 24 ayar külçe altının gramı günü yüzde 0,27 artışla 224,70 liradan tamamladı.
New York Borsası Düşüşle Açıldı New York borsası, güne düşüşle başladı.
Edirne Ticaret Borsası Edirne Ticaret Borsası'nda Anadolu kırmızı sert buğdayın kilogramı en yüksek 1,297 liradan satıldı.
Hazine Nakit Gerçekleşmeleri Hazine nakit dengesi, şubat ayında 25 milyar 873 milyon lira açık verdi.
» 1 2 3 4 5 6 7