7 Mart 2019 Perşembe Günü Dünya Haberleri

7 Mart 2019 Perşembe Günü Dünya Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Malezya'da 35 Kişi 'Kimyasal Zehirlenme' Şüphesiyle Hastaneye Kaldırıldı Malezya'da bir tankerin yasadışı olarak 'Sungai Kim Kim Nehri'ne kimyasal atık dökmesi sonucu 35 kişi 'kimyasal zehirl..
Kazada Yaralanan Ailesini Ziyarete Giderken Kaza Geçirip Öldü
Kazada Yaralanan Ailesini Ziyarete Giderken Kaza Geçirip Öldü
KKTC'de kamyonet ile otomobilin çarpışmasıyla meydana gelen kazada, 2 kişi öldü, 2 kişi de yaralandı.
Pakistan Hindistan, Keşmir'de Gerilim Yaratıyor ? 'Pakistan 219'uncu Kolordu Komutanları Konferansı' (CCC), Pakistan Genelkurmay Başkanı (COAS) General Qamar Javed Bajwa'nın başkanlığında Gen..
Keşmir'deki Saldırı: 1 Ölü, 30 Yaralı ? Pakistan ve Hindistan arasında paylaşılamayan Keşmir bölgesinde, bir otobüsün altına yerleştirilen bombanın patlaması sonucu hastaneye kaldırılan yaral..
Danimarka Polisi, Cinayet Görüntüsünü Paylaşan 14 Kişiyi Gözaltına Aldı
Danimarka Polisi, Cinayet Görüntüsünü Paylaşan 14 Kişiyi Gözaltına Aldı
– Danimarka polisi, Fas'ta öldürülen İskandinav turistlerden birinin öldürülme anının görüntülerini sosyal medyada paylaştıkları gerekçesiyle 14 kişiyi gözaltına aldı.
Arjantin'de Küçük Bir Uçak Ağaçlık Alana Düştü, O Anlar Turist Kamerasında ? Arjantin'de içinde 2 kişinin bulunduğu küçük bir uçak, ağaçlık alana düştü.
Hırsızların Planını "Sis Makinesi" Bozdu ? İngiltere'de iki hırsız, bir işyerindeki oyun konsolundaki paraları çalmak için camı kırıp içeri girdi.
İlişkilerinin Kaydedilmesine Tepki Gösteren Eşini Darp Etti, Tutuklandı
İlişkilerinin Kaydedilmesine Tepki Gösteren Eşini Darp Etti, Tutuklandı
KUZEY Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nin Gazimağusa şehrinde yaşayan Basıl Alhazınah, eşiyle ilişki görüntülerini gizlice kaydettiği ve eşine şiddet uyguladığı gerekçesiyle tutuklandı.
Cinsel Saldırıyla Suçlanan R Kelly Gayle King'e Konuştu, ABD Röportajda Çekilen Fotoğrafı Tartışıyor Amerikan CBS televizyonunun sunucusu Gayle King ve ünlü şarkıcı R Kelly'nin, Kelly hakkınd..
Keşmirdeki Patlama (2)
Keşmir'deki Patlama (2)
HİNT BASINI: 26 YARALIPakistan ve Hindistan arasında paylaşılamayan Keşmir bölgesinde, bir otobüsün altına yerleştirilen bombanın patlaması sonucu 26 kişi yaralandı.
Keşmir'de Bombalı Saldırı Sonrası Panik Kamerada ? Pakistan ve Hindistan arasında paylaşılamayan Keşmir bölgesinde, bir otobüsün altına yerleştirilen bombanın patlaması sonucu 26 kişi yaralan..
Pakistan'da Terör Operasyonu:  121 Gözaltı – Pakistan İçişleri Bakanlığı, 2014 yılında terörle mücadele için oluşturulan 'Ulusal Eylem Planı' kapsamında 121 kişinin gözaltına alındığını duyur..
Bilim İnsanları Genetiği Değiştirilmiş Hücre ile Deri Veremini Yok Etmeyi Başardı Amerikalı bilim insanları, genetiği değiştirilmiş hücrelerle, insan derisine zarar veren tehlikeli bir virüsü..
Çaldığı Paraları Doldurduğu Pantolonu Düştü, Paralar Kaldırıma Saçıldı Olay Amerika Birleşik Devletleri'nde Teksas eyaletine bağlı Houston şehrinde geçtiğimiz Aralık ayında meydan geldi.
Sığınmacı Taşıyan Kayık Devrildi: 2'si Çocuk, 3 Kişi Öldü Yunanistan'ın Sisam Adası'nın güneyinde gece geç saatlerde, 12 sığınmacıyı taşıyan bir kayığın devrilmesi sonucunda 2'si çocuk olmak ..
Keşmir'de Patlama: 18 Yaralı – Pakistan ve Hindistan arasında paylaşılamayan Keşmir bölgesinde, bir otobüsün altına yerleştirilen bombanın patlaması sonucu en az 18 kişi yaralandı.
Keşmirde Patlama: 18 Yaralı
Keşmir'de Patlama: 18 Yaralı
– Pakistan ve Hindistan arasında paylaşılamayan Keşmir bölgesinde, bir otobüsün altına yerleştirilen bombanın patlaması sonucu en az 18 kişi yaralandı.
ABD'de Uyuşturucu, Alkol ve İntihar Kaynaklı Ölümlerde Rekor Artış Amerika Birleşik Devletleri'nde, alkol, uyuşturucu ve intiharlardan kaynaklanan ölümler 2017 yılında, resmi kayıtların tutul..