6 Mart 2019 Çarşamba Günü Politika Haberleri

6 Mart 2019 Çarşamba Günü Politika Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Bakan Soylu: "Pkk'yı Belediyelere Ortak Etmek İsteyen Bir Yapı Var, Buna Tepkisiz Kalamayız" İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, "Bu sefer karşımızda PKK'yı belediyelere ortak etmek isteyen bir y..
Irak'ın, Yeni Tahran Büyükelçisi Kabul Edildi Irak'ın yeni İran Büyükelçisi Saad Abdulvahap, İran Dışişleri Bakanı Muhammed Cevat Zarif'e kabul mektubunu teslim etti.
Abd, 77 Venezuelalının Daha Vizesini İptal Ediyor
Abd, 77 Venezuelalının Daha Vizesini İptal Ediyor
ABD Başkan Yardımcısı Mike Pence, Venezuela Devlet Başkanı Nicolas Maduro'ya yakın üst düzey yetkili 77 memur ve aileleri için verilen vizelerin iptal edileceğini açıkladı.
Rusya: 'Abd Yasaklanmış Füzeleri Kullanırsa Cevap Vereceğiz'
Rusya: "Abd Yasaklanmış Füzeleri Kullanırsa Cevap Vereceğiz"
Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov, "ABD, yasaklanmış bölgelere nükleer füze yerleştirirse, cevap vereceğiz" dedi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Canlı Yayında Soruları Yanıtladı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Geçmişte yaşananlar çok önemli bir ders. 31 Mart'tan sonra benzer şeyler yaşanırsa işi anında yarg..
PKK'yı Belediyelere Ortak Etmek İsteyen Bir Yapı Var" İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, "AK Parti de Milliyetçi Hareket Partisi de daha önce defalarca yerel seçime girdi, böyle bir ittifak kurm..
Erdoğan: "2019'da Bugün İtibarıyla 3 Bin 306 Fetö Operasyonu Yapıldı. Erdoğan: "2019'da bugün itibarıyla 3 bin 306 FETÖ operasyonu yapıldı.
Erdoğan: "(Güvenli Bölge) Bu Süreç İçerisinde Trump Kararlı Bir Duruş Sergiledi. Erdoğan: "(Güvenli bölge) Bu süreç içerisinde Trump kararlı bir duruş sergiledi.
Erdoğan: "(Abd'nin Gts Kararı) Türkiye Her Türlü Tedbirini Alıyor. Erdoğan: "(ABD'nin GTS kararı) Türkiye her türlü tedbirini alıyor.
Erdoğan: Amerika, Silahları Alıp Gidecekse Malıdır Götürsün. Götürmeyecekse Bize Versin, Gerekirse... Erdoğan: Amerika, silahları alıp gidecekse malıdır götürsün. Götürmeyecekse bize versin, ..
Türkiye Büyük Ülke Olma Yolunda İlerleyecek'
Türkiye Büyük Ülke Olma Yolunda İlerleyecek"
AK Parti Genel Başkan Vekili Numan Kurtulmuş, "İstiyorlar ki Türkiye ele güne muhtaç hale gelsin.
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Biz ABD'nin Suriye'den Çekilme Sürecini Sıcağı Sıcağına Takip Ediyoruz. Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Biz ABD'nin Suriye'den çekilme sürecini sıcağı sıcağına takip ediyoruz.
Erdoğan: "15 Temmuz'a Göre Çok Daha Güçlü Bir Kuvvetiz. Kurdukları Kirli Tezgahları Kafalarına... Erdoğan: "15 Temmuz'a göre çok daha güçlü bir kuvvetiz. Kurdukları kirli tezgahları kafaların..
Erdoğan: "Sınırlarımız İçinde ve Ötesinde Terör Örgütüne Tarihte Görülmemiş Ağır Darbeler Vurduk.... Erdoğan: "Sınırlarımız içinde ve ötesinde terör örgütüne tarihte görülmemiş ağır darbeler ..
Erdoğan: "Milletimiz Müsterih Olsun. Fetö ile Mücadele Kararlılığımız Sürüyor. Erdoğan: "Milletimiz müsterih olsun. FETÖ ile mücadele kararlılığımız sürüyor.
İşin İçinde Kimlerin Olduğunu Bilmediğimiz Bir İttifakla Karşı Karşıyayız'
İşin İçinde Kimlerin Olduğunu Bilmediğimiz Bir İttifakla Karşı Karşıyayız"
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Leyla Şahin Usta, "İşin içinde kimlerin olduğunu bilmediğimiz bir ittifakla karşı karşıyayız. Tercihini o yönde kullanan insanlara elbette saygımız var.
Erdoğan: Terörle Mücadelede Kürt, Fransız, Yunanmış, Avustralya'dan Gelenmiş, Ayıklayacak Halimiz... Erdoğan: Terörle mücadelede Kürt, Fransız, Yunanmış, Avustralya'dan gelenmiş, ayıklayacak ..
Bakan Pakdemirli 'Kale-i Sultaniye Çanakkale' Programına Katıldı
Bakan Pakdemirli "Kale-i Sultaniye Çanakkale" Programına Katıldı
Çanakkale'de 'Kale-i Sultaniye Çanakkale' programına katılan Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, "Eğitim Bir-Sen'in en önemli görevi bir defa iyi gelecek nesiller yetiştirmek.
Tarım ve Orman Bakanı Pakdemirli Çanakkale'de Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, Eğitim Bir-Sen Çanakkale Şubesi tarafından düzenlenen "Kale-i Sultaniye Çanakkale" isimli programa katıld..
Erdoğan: "Cumhur İttifakı Ülkemizin Yaşadığı Bu Muazzam Dönüşümün Ana Eksenidir. Erdoğan: "Cumhur İttifakı ülkemizin yaşadığı bu muazzam dönüşümün ana eksenidir.
Erdoğan: "Geçmişte Yaşananlar Çok Önemli Bir Ders. 31 Mart'tan Sonra Benzer Şeyler Yaşanırsa İşi... Erdoğan: "Geçmişte yaşananlar çok önemli bir ders. 31 Mart'tan sonra benzer şeyler yaşanırs..
Baybatur: 'Manisa Büyükşehir Belediyesi ile 17 İlçede Cumhur İttifakını Zafere Taşıyacağız'
Baybatur: "Manisa Büyükşehir Belediyesi ile 17 İlçede Cumhur İttifakı'nı Zafere Taşıyacağız"
Selendi Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı'nın MHP'li Belediye Başkan adayı Nurullah Savaş'ı ziyaret eden AK Parti MKYK Üyesi ve Manisa Milletvekili Murat Baybatur, Manisa Büyükşehir Belediyesi ile 17 ilçede Cumhur...
Ak Partili Murat Baybatur: 'Manisada Hedefimiz Manisayı Türkiyede Örnek Hale Getirmek'
Ak Partili Murat Baybatur: "Manisa'da Hedefimiz Manisa'yı Türkiye'de Örnek Hale Getirmek"
AK Parti Manisa Milletvekili ve MKYK Üyesi Murat Baybatur, Cumhur İttifakı adayına destek için geldiği Manisa'nın Sarıgöl ilçesinde AK Parti lokalini ziyaret etti.
Hepimiz Bir Tarağın Dişleri Gibi Eşitiz'
Hepimiz Bir Tarağın Dişleri Gibi Eşitiz"
Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, "Edirne'dekinin Van'dakine, Van'dakinin Edirne'dekine üstünlüğü yoktur.
Erdoğan: "Kayyumların Başarısını Görmemek Bakar Kör Olmaktır. Erdoğan: "Kayyumların başarısını görmemek bakar kör olmaktır.
Erdoğan: "Ben, Hdp'ye Oy Verenlere Kalkıp da Terörist Nerede Demişim Bunu İspat Etsinler. Erdoğan: "Ben, HDP'ye oy verenlere kalkıp da terörist nerede demişim bunu ispat etsinler.
Kasapoğlu: Bu Coğrafyayı Çamurla, Çukurla Yönetmeye Kalktılar (2) SPORCULARLA BULUŞTUGençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Dicle ve Hani ilçelerindeki temaslarının ardından merkez..
AK Parti Manisa Milletvekili Baybatur, Kulada
AK Parti Manisa Milletvekili Baybatur, Kula'da
AK Parti Manisa Milletvekili Murat Baybatur, seçim çalışmaları kapsamında Kula ilçesinde ziyaretlerde bulundu.
Sorunları Halının Altına Süpürerek Süreci Yönettiler'
Sorunları Halının Altına Süpürerek Süreci Yönettiler"
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ, İzmir'de CHP'nin idaresindeki büyükşehir ve ilçe belediyelerinin, sorunları çözmek yerine halının altına süpürerek süreci yönettiğini savundu.
İktidar, Destekleri Bir An Evvel Ödemenin Gayreti İçerisinde" Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, "Bugün sayın Cumhurbaşkanımız mart ayına ait tarımsal destekleme rakamını 3 milyar 716 mi..
Kasapoğlu: Bu Coğrafyayı Çamurla, Çukurla Yönetmeye Kalktılar (2)
Kasapoğlu: Bu Coğrafyayı Çamurla, Çukurla Yönetmeye Kalktılar (2)
SPORCULARLA BULUŞTUGençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Dicle ve Hani ilçelerindeki temaslarının ardından merkezdeki Kent Meydanı'na geçti.
Venezuela, Almanya Büyükelçisini İstenmeyen Kişi İlan Etti Venezuela Devlet Başkanı Nicolas Maduro, Almanya Büyükelçisi Daniel Kriener'i istenmeyen kişi ilan etti.
Kılıçdaroğlu ve Akşener, İlk Ortak Miting İçin Denizlide (2)
Kılıçdaroğlu ve Akşener, İlk Ortak Miting İçin Denizli'de (2)
HÜKÜMETİ ELEŞTİRDİLERCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, 31 Mart yerel seçimleri öncesinde kurdukları Millet İttifakı'nın ilk ortak mitingi için Denizli'de, vatandaşların...
İmamoğlu Kasımpaşa'da Konuştu (2) Detay CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ekrem İmamoğlu, seçim çalışmaları kapsamında Kasımpaşa Kızılay Meydanı'nda miting düzenledi.
Hdp'li Temelli: 31 Mart Türkiye Açısından Hayırlara Vesile Olacak HDP Eş Genel Başkanı Sezai Temelli, Bitlis'te partisinin seçim bürosunun açılışına katıldı.
Millet İttifakı İlk Ortak Mitingini Denizli'de Yaptı İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, "Eğer bu 4 yıl rahat etmek istiyorsanız, çocuğunuzun iş bulmasını, istihdam yaratılmasını istiyorsa..
Sancaktepe Akıllı Şehirlerin Merkezi Olacak
Sancaktepe Akıllı Şehirlerin Merkezi Olacak
Sancaktepe Belediyesi Bilgi Evleri tarafından 8'incisi düzenlenen 'Gönülden Gönüllere Şiir Dinletisi' yoğun katılımla gerçekleştirildi.
Bakan Kurum: 'Bu Şehirler CHP Döneminde Ne Zaman Baharı Gördü Ki Bu Dönem Görsün'
Bakan Kurum: "Bu Şehirler CHP Döneminde Ne Zaman Baharı Gördü Ki Bu Dönem Görsün"
Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, CHP'nin "Martın sonu bahar" seçim sloganını eleştirerek, "Bu ülke, bu şehirler CHP döneminde ne zaman baharı gördü ki bu dönem görsün" dedi.
Hdpli Temelli: 31 Mart Türkiye Açısından Hayırlara Vesile Olacak
Hdp'li Temelli: 31 Mart Türkiye Açısından Hayırlara Vesile Olacak
HDP Eş Genel Başkanı Sezai Temelli, Bitlis'te partisinin seçim bürosunun açılışına katıldı.
İmamoğlu Kasımpaşa'da Konuştu CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ekrem İmamoğlu, seçim çalışmaları kapsamında Kasımpaşa Kızılay Meydanı'nda miting düzenledi.
Denizlide Millet İttifakı Mitingi
Denizli'de Millet İttifakı Mitingi
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İYİ Parti ile yapılan iş birliğinin özel bir çıkara dayalı iş birliği olmadığını kaydederek, "Bizim iş birliğimiz vatanın birliği, bütünlüğü iş birliği. Şanlı bayrağı koruma iş...
Genç'te CHP Yönetimi İstifa Etti BİNGÖL'ün Genç ilçesinde 16 yıldan beri Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İlçe Başkanlığı görevini yürüten Ali Altınbaş, 16 kişilik yönetim kuruluyla birlikte par..
Hdp Eş Genel Başkanı Sezai Temelli Açıklaması
Hdp Eş Genel Başkanı Sezai Temelli Açıklaması
HDP Eş Genel Başkanı Sezai Temelli, "25 gün boyunca 7 gün 24 saat çalışacağız. Müşahit olacağız, her eve ve herkese gideceğiz.
Huzurunuzu Bozanlara Oy Vermeyin'
Huzurunuzu Bozanlara Oy Vermeyin"
Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, "Evlerinizin önüne hendek kazanlara, huzurunuzu bozanlara oy vermeyin.
Milletvekili Taş Vatandaşlarla Buluştu AK Parti Adıyaman Milletvekili Yakup Taş, seçim çalışmaları kapsamında Gölbaşı ilçesini ziyaret etti.
Millet İttifakı İlk Ortak Mitingini Denizlide Yaptı
Millet İttifakı İlk Ortak Mitingini Denizli'de Yaptı
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İYİ Parti ile işbirliği yaptıklarını belirterek, "Özel bir çıkara dayalı değil. İşbirliğimiz demokrasi, vatanın birliği, bütünlüğü, şanlı bayrağımızı koruma işbirliği." dedi.
İmamoğlu Kasımpaşa'da Konuştu CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ekrem İmamoğlu, seçim çalışmaları kapsamında Kasımpaşa Kızılay Meydanı'nda miting düzenledi.
» 1 2 3 4 5 6