6 Mart 2019 Çarşamba Günü Dünya Haberleri

6 Mart 2019 Çarşamba Günü Dünya Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Eski Özbek Lider İslam Kerimovın Kızı Gülnara Kerimova Hapse Atıldı
Eski Özbek Lider İslam Kerimov'ın Kızı Gülnara Kerimova Hapse Atıldı
Gülnara Kerimova, ev hapsi kurallarını ihlal ettiği gerekçesiyle cezaevine gönderildi.
TBMM Başkanı Şentop, Azerbaycan Cumhurbaşkanı Aliyev ile Görüştü (Yeniden) Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı Mustafa Şentop, resmi temaslarda bulunmak için geldiği Azerbaycan'da Cum..
TBMM Başkanı Şentop, Azerbaycan Milli Meclis Başkanı Asadov ile Görüştü Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı Mustafa Şentop, resmi temaslarda bulunmak için geldiği Azerbaycan'da Milli ..
TBMM Başkanı Şentop, Azerbaycan Cumhurbaşkanı Aliyev ile Görüştü Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı Mustafa Şentop, resmi temaslarda bulunmak için geldiği Azerbaycan'da Cumhurbaşkanı..
Hindistan'da Bakanlık Ofislerinin Bulunduğu Binada Yangın, 1 Ölü (2) – Hindistan'ın başkenti Yeni Delhi'de bakanlık ofislerinin bulunduğu binada çıkan yangında 1 kişinin hayatını kaybettiği b..
Hindistan'da Bakanlık Ofislerinin Bulunduğu Binada Yangın, 1 Ölü – Hindistan'ın başkenti Yeni Delhi'de bakanlık ofislerinin bulunduğu binada çıkan yangında 1 kişinin hayatını kaybettiği belir..
Hemzemin Geçide Giren Sürücü, Saniye Farkı ile Ölümden Döndü ? Sırbistan'da bir sürücü, bariyerlerin bozuk olduğu hemzemin geçitten geçmek üzereyken hızla gelen bir tren araca çarptı.
Koruma Okulu' Görevlileri, Öldüresiye Dayağı Sadece İzledi Rusya'da koruma görevlisi yetiştiren bir okul önünde bir grup saldırgan, yere düşürdükleri genci öldüresiye dövdü.
Sürücünün Vitesi Karıştırması İşçinin Hayatına Mal Oldu ? Rusya'da bir çalışan, rampa üzerindeki içecekleri kamyona yüklediği sırada, acemi kamyon sürücüsünün vitesi karıştırarak aniden geri ..
Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov, Kuveyt Emiri ile Görüştü Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov, Körfez ülkelerini ziyareti kapsamında bulunduğu Kuveyt'te, Emir ile bir araya geldi.
Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov, Kuveyt Emiri ile Görüştü
Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov, Kuveyt Emiri ile Görüştü
Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov, Körfez ülkelerini ziyareti kapsamında bulunduğu Kuveyt'te, Emir ile bir araya geldi.
Afganistan'da Canlı Bomba Saldırısı: 16 Ölü Afganistan'ın Celalabad kentinde düzenlenen canlı bomba saldırısında hayatını kaybedenlerin sayısının 16'ya çıktığı belirtildi.
İsrailli Yerleşimciler, Filistinlilerin Okuluna Saldırdı, Evlerini Taşladı Flistin haber ajansı WAFA, Batı Şeria'nın kuzeyinde Urif köyünde, İsrailli yerleşimcilerin Filistinlilerin eğitim al..