4 Mart 2019 Pazartesi Günü Kültür-Sanat Haberleri

4 Mart 2019 Pazartesi Günü Kültür-Sanat Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Almanya'da "5. Mevsim" Karnaval Geçidi Yapıldı Almanya'da, Ren Nehri'ne komşu şehirlerde "5. Mevsim" olarak adlandırılan karnaval kutlamalarında "Rosenmontag (Gül Pazartesi)" adı verilen büyü..
Antalya Dob'dan 8 Mart Konseri Antalya Devlet Opera ve Balesi (DOB), ünlü tenor Hakan Aysev'in de sahne alacağı "Dünya Kadınlar Günü Konseri" ile sanatseverlerle buluşacak.
Eskişehir'de İki Lise Ortak Konser Verecek Eskişehir Atatürk Güzel Sanatlar Lisesi ile Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Güzel Sanatlar Lisesi ortak konser verecek.
Foça Cezaevinde Tiyatro Oyunu Sahnelendi
Foça Cezaevinde Tiyatro Oyunu Sahnelendi
Foça Açık Ceza İnfaz Kurumu'ndaki mahkum ve çalışanlar, Yılmaz Erdoğan'ın kaleme aldığı "Bana Bir Şeyhler Oluyor" adlı tiyatro oyununu sahneledi.
Polis Çifte, Nikahta Kelepçeli Tebrik Denizli'nin Baklan ilçesinde görevli Komiser Yardımcısı Ömer Şahin ile polis memuru Lale Özyörük'ün nikah töreninde meslektaşları, gelin ve damadın bilek..
Afrikalı Öğrencilerin Kar Sevinci
Afrikalı Öğrencilerin Kar Sevinci
Pamukkale Üniversitesinde (PAÜ) eğitim gören Afrikalı öğrenciler, Denizli'nin Çameli ilçesinde düzenlenen "5. Kargın Kar Şenliği'nde karın keyfini yaşadı.
İngiliz Şarkıcı Keith Flint Hayatını Kaybetti Firestarter ve Breathe gibi şarkılarıyla ünlenen The Prodigy grubunun solisti Keith Flint evinde ölü bulundu.
Mulier (Kadın) Sergisinde Farklı Malzemeler ile Kadını Anlatacaklar
Mulier (Kadın)' Sergisinde Farklı Malzemeler ile Kadını Anlatacaklar
TRUMP Art Gallery, kadına yönelik şiddete, çocuk gelinlere ve kadınların yaşadığı sorunlara dikkat çekmek için 20 sanatçının buluştuğu 'Mulier (Kadın)' adlı karma sergiye ev sahipliği yapıyor.
Türkiye Dizi Film İhracatında Hollywood'a Rakip Oldu Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, "Türkiye, ihraç ettiği dizi filmlerde çok büyük rakamlara ulaşmış durumda.
Göbeklitepede Erdoğan Sevinci
Göbeklitepe'de Erdoğan Sevinci
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın UNESCO Dünya Miras Listesi'ndeki "tarihin sıfır noktası" olarak nitelendirilen Göbeklitepe'de program yapmayı planlaması, Şanlıurfa'da sevinçle karşılandı.
Statta Sürpriz Evlilik Teklifi
Statta Sürpriz Evlilik Teklifi
MUHAMMET MUTAF/YUNUS HOCAOĞLU - Erzurum'da, Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Galatasaray maçının yapıldığı statta mavi beyazlı taraftar Rıfat Kırkkeseli, kız arkadaşına taraftarların da desteğiyle sürpriz evlilik teklifi...