30 Mart 2019 Cumartesi Günü Dünya Haberleri

30 Mart 2019 Cumartesi Günü Dünya Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
İsrail Askerleri 2'si Çocuk, 3 Filistinliyi Öldürdü – Hamas Siyasi Büro Şefi İsmail Haniye'nin tüm Filistinlilere katılım çağrısı yaptığı 'Milyonluk Toprak ve Dönüş Yürüyüşü' gösterilerine ka..
Thy, İtalyadaki Varlığının 60ıncı Yılında Büyümeyi Sürdürüyor
Thy, İtalya'daki Varlığının 60'ıncı Yılında Büyümeyi Sürdürüyor
İtalya'daki varlığının 60'ıncı yılını kutlayan Türk Hava Yolları (THY), en çok sefer düzenlediği ülkeler arasında yer alan bu ülkedeki büyümesini sürdürüyor.
Rabia Naz Vatan'a Ne Oldu? Rabia Naz Vatan, hayatını kaybedeli bir yıl oldu, ancak ölümünün ardındaki sır perdesi henüz aydınlatılamadı.
Papa ve Fas Kralı'ndan Kudüs Çağrısı: Ortak Miras Olarak Korunmalı Katolik Kilisesi lideri Papa Francesco ile Fas Kralı 6. Muhammed, Kudüs'ün "insanlık ve özellikle de tek tanrılı üç dinin in..
Fransa'da Sarı Yelekliler Eylemleri 20'nci Haftasında Fransa'da hükumetin ekonomik politikalarına karşı 17 Kasım 2018'de başlayan 'Sarı Yelekliler' eylemleri 20'nci haftasına girdi.
Fransa'da Sarı Yelekliler Eylemleri 20'nci Haftasında Fransa'da hükumetin ekonomik politikalarına karşı 17 Kasım 2018'de başlayan 'Sarı Yelekliler' eylemleri 20'nci haftasına girdi.
KKTC'yi Sel Vurdu Evleri Su Bastı, Araçlar Sürüklendi KUZEY Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde aşırı yağış sele neden oldu.
Güney Afrika'da Hastaneyi Maymunlar Bastı – Güney Afrika'da daha önce maymunların yaşam alanı olan bir bölgeye inşa edilmiş hastaneyi maymunlar bastı.
Rusya: Ilyushin Il-112v İlk Test Uçuşunu Başarıyla Gerçekleştirdi Rusya, Ilyushin IL-112V tipi askeri nakliye uçağının ilk test uçuşunun başarıyla gerçekleştirildiğini duyurdu.
Brexit'çilere Frexit Desteği İngiltere parlamentosu önünde gösteri düzenleyen Brexit yanlısı gruplara, Fransa'nın İngiltere'yi takip ederek AB'den ayrılmasını (Frexit) isteyen başka bir grup ..
Almanya Türk Doktoru Konuşuyor, 3 Boyutlu Yazıcılarla 'Yapay Organ' Geliştiriyor (2) Hedefimizde vücuttaki organları tekrar yapay olarak üretmek var' Bizim geliştirdiğimiz teknolojilerle kans..
Almanya Türk Doktoru Konuşuyor, 3 Boyutlu Yazıcılarla 'Yapay Organ' Geliştiriyor Hedefimizde vücuttaki organları tekrar yapay olarak üretmek var' Bizim geliştirdiğimiz teknolojilerle kanser h..
İsrail Askerleri Büyük Dönüş Yürüyüşüne Katılanlara Ateş Açtı, Filistinli Genç Öldü
İsrail Askerleri 'Büyük Dönüş Yürüyüşü'ne Katılanlara Ateş Açtı, Filistinli Genç Öldü
– Hamas Siyasi Büro Şefi İsmail Haniye'nin tüm Filistinlilere katılım çağrısı yaptığı 'Milyonluk Toprak ve Dönüş Yürüyüşü' gösterilerine katılanlara İsrail'in tepkisi sert oldu.
Türk Şirketi İnşa Etti, Putin Açılışını Yapacak Alman otomotiv devi Mercedes-Benz'in Rusya'da gerçekleştirdiği 250 milyon Euro yatırımı geçen fabrikasını inşa eden Türk inşaat şirketi ESTA Co..
Ukrayna Yarın Sandık Başında - Ukrayna'da halk, devlet başkanını seçmek için yarın sandık başına gidiyor.
Türk Askerinden, Kosova'da 500 Aileye Yardım Kosova'da KFOR barış gücü bünyesi altında 1999 yılından bu yana görev yapan Türk askeri, ihtiyaç sahibi 500 Kosovalı aileye gıda, hijyen ürünlerin..