3 Mart 2019 Pazar Günü Politika Haberleri

3 Mart 2019 Pazar Günü Politika Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Bakan Soylu: 2019da 42 PKKlı Terörist Teslim Oldu (3)
Bakan Soylu: 2019'da 42 PKK'lı Terörist Teslim Oldu (3)
SOYLU, BEYPAZARI'NDA PROJE VE ADAY TANITIM TOPLANTISI'NA KATILDIİçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Ankara'nın Beypazarı ilçesinde düzenlenen Proje ve Aday Tanıtım Toplantısı'na katıldı.
Guiado, Venezuela'ya Doğru Yola Çıktı Kendisini "Geçici Venezuela Devlet Başkanı" ilan eden Juan Guiado, Ekvador'dan ayrılarak, ülkesi Venezuela'ya doğru yola çıktı.
CHPnin Projelerinin Ne Olduğunu Bilmiyoruz'
CHP'nin Projelerinin Ne Olduğunu Bilmiyoruz"
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Özhaseki, yerel seçimlere işaret ederek, "Biz hala CHP'nin projelerinin ne olduğunu bilmiyoruz.
AK Partinin Seyhan Adayı Fikret Yeninin Projeleri Tanıtıldı
AK Parti'nin Seyhan Adayı Fikret Yeni'nin Projeleri Tanıtıldı
AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, "Adana'da, büyükşehir ve ilçeleri Cumhur İttifakı'nın rengiyle boyadığımız zaman şimdiye kadar yapılmamış hizmetlerin çok daha fazlasını yapacağız, kazanımlarımızı koruyacağız. En önemlisi de...
CHPli Özel: DSP Genel Başkanı, Ecevit ve Atatürkün Kemiklerini Sızlatıyor
CHP'li Özel: DSP Genel Başkanı, Ecevit ve Atatürk'ün Kemiklerini Sızlatıyor
CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, "Bugün DSP'nin Genel Başkanı sarayın kapısında yatan, 4 kere randevu isteyip alamayan, referandumdan, seçimden önce 'İttifak yaparsa biz varız' diye Tayyip Erdoğan'a göz kırpan o kişi,...
İngiltere Başbakanından Pakistanlı Mevkidaşına Teşekkür İngiltere Başbakanı Theresa May, Pakistan Başbakanı Imran Khan'ı arayarak, Pakistan tarafından esir alınan Hintli pilotun iade edilmesi..
Bakan Soylu: "Bir Vilayette Açlık Grevi Yapacaklardı" İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, "Bir vilayette HDP kendi partileri içinde açlık grevi yapacaklarmış.
Filistin Devlet Başkanı Abbas, Irakta Başbakan Abdülmehdi ile Görüştü
Filistin Devlet Başkanı Abbas, Irak'ta Başbakan Abdülmehdi ile Görüştü
Filistin Devlet Başkanı Mahmud Abbas, resmi temaslarda bulunmak üzere geldiği Irak'ta, Başbakan Adil Abdülmehdi ile bir araya geldi.
Destici: Seçimde Hazineden Siyasi Bölücülere 95 Milyon Lira Verildi BÜYÜK Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, seçime 12 partinin katılmasına rağmen 5 partinin hazine yardımı a..
Demokrat Parti Adayı Sipahi, Çekmeköy İçin Projeleriyle Hazır
Demokrat Parti Adayı Sipahi, Çekmeköy İçin Projeleriyle Hazır
Demokrat Parti Çekmeköy Belediye Başkan Adayı Hüseyin Avni Sipahi, Taşdelen'de yaptığı mitingle projelerini tanıttı.
Koray Aydın: Böyle İsrafın Olduğu Yerde Ekonomik Diriliş Olmaz İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın, Türkiye'nin israf ekonomisini kullandığını belirterek, "Türkiye'nin böyle bir kon..
Hdp Eş Genel Başkanı Sezai Temelli, Iğdır'da Konuştu HALKLARIN Demokratik Partisi (HDP) Eş Genel Başkanı Sezai Temelli, Iğdır'da yaptığı konuşmada, "31 Mart'ta sandıklara giderek yerinden yön..
Sofuoğlu: Hız Tutkusu Olan Gençler İçin Pist Yapacağız AK Parti Sakarya Milletvekili Kenan Sofuoğlu, motor sporlarına uygun tesis bulunmadığını söyledi.
Kesin Aday Listeleri İlan Ediliyor Trabzon'da 2019 yerel seçimlerinde yarışacak siyasi partilerin kesin aday listeleri seçim kurullarınca ilan edildi.
Başkan Adayı Yazıcını Tanıtım Toplantısına Yoğun İlgi
Başkan Adayı Yazıcı'nı Tanıtım Toplantısına Yoğun İlgi
Cumhur İttifakı Ak Parti Marmaris Belediye Başkan Adayı Serkan Yazıcı, 'Proje ve Aday Tanıtım Toplantısı'nda vatandaşlarla yoğun ilgi gösterdi.
Özhaseki: Senin Projeler Bitti, Milleti Oyalama (3) 'ÖNEMLİ OLAN DOĞMAK DEĞİL HİZMET ETMEK'AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Özhaseki, Ankaralılar Derneği'nin (AHİD) Ata..
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, "Bir Vilayette Hdp Kendi Partileri İçinde Açlık Grevi Yapacaklarmış. IHAAW212437-SIY/03-03-2019- İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, "Bir vilayette HDP kendi parti..
Tek Haneli Enflasyon Rakamlarımıza Yeniden Döneceğiz" Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, "Cumhurbaşkanımızın da ifade ettiği gibi enflasyon oranı inşallah yeniden yüzde 6 sevilerine kada..
Bu Seçimler Hem Bir Zafer Hem de Şahlanış Seçimleri Olacak'
Bu Seçimler Hem Bir Zafer Hem de Şahlanış Seçimleri Olacak"
Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, "Bu seçimler Büyük Birlik Partimiz, Alperenler için hem bir zafer hem de şahlanış seçimleri olacak.
Aday Listeleri Kesinleşti Mahalli İdareler Genel Seçimleri'ne katılacak siyasi partilerin aday listeleri seçim kurullarınca kesinleştirildi.
Bu Coğrafyada Her Karar Önemlidir" İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, "Bu coğrafyada hiçbir karar tesadüf olamaz, her karar önemlidir.
Destici: Seçimde Hazineden Siyasi Bölücülere 95 Milyon Lira Verildi
Destici: Seçimde Hazineden Siyasi Bölücülere 95 Milyon Lira Verildi
BÜYÜK Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, seçime 12 partinin katılmasına rağmen 5 partinin hazine yardımı aldığını belirterek, "Arkasını PKK'ya dayayan siyasi bölücülere bu seçimde tam 95 milyon lira...
3. İlçe Müftüleri Kongresi
3. İlçe Müftüleri Kongresi
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, "Diyanet İşleri Başkanlığımız, faaliyetlerinde benzer bir fitne ve ihanetin bir daha yaşanmaması amacıyla gerekli tüm önlemleri almalı, sahada hiçbir boşluk bırakmamalıdır.
CHPnin Belediyecilik Anlayışı Zaten Çöp, Çukur, Çamur'
CHP'nin Belediyecilik Anlayışı Zaten Çöp, Çukur, Çamur"
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, "CHP'nin belediyecilik anlayışı zaten çöp, çukur, çamur.
İyi Parti'li Dervişoğlu: İş Birliği Olmasa Yenilmişlik Hissiyatı Olacaktı İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Müsavat Dervişoğlu, CHP ile birçok kentte seçim iş birliğine gittiklerini belirtere..
3. İlçe Müftüleri Kongresi Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, "Gençlerimize rehberlik eder, örnek olursak, iyi örneklerin yolunu açarsak, bu ülkenin gençleri Kandil'den, Pensilvanya'dan emi..
Siyasi Bölücülerin Karşısında Kim Güçlüyse Onu Destekliyoruz Dedik'
Siyasi Bölücülerin Karşısında Kim Güçlüyse Onu Destekliyoruz' Dedik"
Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici, "Doğu ve güneydoğu bölgelerinin önemli bir bölümünde devletin bekası, ülkenin bütünlüğü, milletin istiklalini ve istikbalini düşünerek aday çıkarmadık ve 'siyasi...
Özhaseki: Senin Projeler Bitti, Milleti Oyalama (3) 'ÖNEMLİ OLAN DOĞMAK DEĞİL HİZMET ETMEK'AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Özhaseki, Ankaralılar Derneği'nin (AHİD) Ata..
Sofuoğlu: Hız Tutkusu Olan Gençler İçin Pist Yapacağız
Sofuoğlu: Hız Tutkusu Olan Gençler İçin Pist Yapacağız
AK Parti Sakarya Milletvekili Kenan Sofuoğlu, motor sporlarına uygun tesis bulunmadığını söyledi.
1 Nisan Sabahı Türkiye İstikrara Uyanacak'
1 Nisan Sabahı Türkiye İstikrara Uyanacak"
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Jülide Sarıeroğlu, "Artık 31 Mart'la birlikte 4,5 sene seçimsiz bir dönem olacak.
Kesin Aday Listeleri İlan Ediliyor Şanlıurfa'da 2019 yerel seçimlerinde yarışacak siyasi partilerin kesin aday listeleri seçim kurullarınca ilan edildi.
Koray Aydın: Böyle İsrafın Olduğu Yerde Ekonomik Diriliş Olmaz
Koray Aydın: Böyle İsrafın Olduğu Yerde Ekonomik Diriliş Olmaz
İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın, Türkiye'nin israf ekonomisini kullandığını belirterek, "Türkiye'nin böyle bir konuma geleceği belliydi.
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay: "15 Temmuz Hain Darbe Girişimi Birlik ve Bütünlüğümüzü Hedef Aldığı... Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay: "15 Temmuz hain darbe girişimi birlik ve bütünlüğümüzü h..
Bizi Dünyaya Anlatacak Sporcuları Marmaristen Çıkaracağız'
Bizi Dünyaya Anlatacak Sporcuları Marmaris'ten Çıkaracağız"
Cumhur İttifakı Marmaris Belediye Başkan Adayı Serkan Yazıcı, "Bizi dünyaya anlatacak, dünyaya tanıtacak sporcuları Marmaris'ten çıkaracağız. Özel ekiplerle uygulamaya hazır, mimari projeleri çizilmiş, çok kıymetli...
Erdoğan: Bu Taklacıya Öyle Bir Ders Verin Ki Karşınıza Çıkmaya Yüz Bulamasın (2)
Erdoğan: Bu Taklacıya Öyle Bir Ders Verin Ki Karşınıza Çıkmaya Yüz Bulamasın (2)
SAMSUNLULARA SESLENDİCumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin Ordu mitinginin ardından geçtiği Samsun'da, Cumhuriyet Meydanı'nda halka hitap etti.
Kılıçdaroğlu Mamak'ta Vatandaşlarla Buluştu CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Sen memleketi getirirsin soğan kuyruğuna muhtaç edersin, neymiş efendim bunlar varlık kuyruğuymuş. Milletin ..
Yerel Seçimlere Doğru AK Parti'nin Yakutiye Belediye Başkan adayı Mahmut Uçar, "İnsan odaklı anlayış içerisinde her köşesi tarih kokan Yakutiye'yi yerel yönetimde zirveye taşımayı amaç edindi..
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay: "Bulunduğu Yörenin Gönül Dilini Konuşamayan Hiçbir Müftümüz,... Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay: "Bulunduğu yörenin gönül dilini konuşamayan hiçbir müftümüz, in..
Gemlik Belediye Başkan Adayı Berkay Bulut Açıklaması
Gemlik Belediye Başkan Adayı Berkay Bulut Açıklaması
Gemlik Belediye Başkan Adayı Berkay Bulut ekibiyle Umurbey ziyareti yaptı.
Yerel Seçimlere Doğru Cumhur İttifakı'nın Aziziye Belediye Başkan Adayı Muhammed Cevdet Orhan, yerel seçim çalışmalarını sürdürüyor.
Kesin Aday Listeleri İlan Ediliyor Malatya'da 2019 yerel seçimlerinde yarışacak siyasi partilerin kesin aday listeleri seçim kurullarınca ilan edildi.
Kesin Aday Listeleri İlan Ediliyor Rize'de 2019 yerel seçimlerinde yarışacak siyasi partilerin kesin aday listeleri seçim kurullarınca ilan edildi.
Kesin Aday Listeleri İlan Ediliyor - Erzincan Erzincan'da 2019 yerel seçimlerinde yarışacak siyasi partilerin kesin aday listeleri seçim kurullarınca ilan edildi.
» 1 2 3 4 5