3 Mart 2019 Pazar Günü Dünya Haberleri

3 Mart 2019 Pazar Günü Dünya Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Kıbrısta Rum Yönetimi, Fransa ile Askeri İşbirliğini Genişletme Kararı Aldı
Kıbrıs'ta Rum Yönetimi, Fransa ile Askeri İşbirliğini Genişletme Kararı Aldı
KIBRIS Rum yönetimi, Fransa ile askeri işbirliğini genişletme kararı aldı.
Kıbrıs Türk Emlakçılar Birliğiden Selçuk Yöntem Açıklaması
Kıbrıs Türk Emlakçılar Birliği'den 'Selçuk Yöntem' Açıklaması
KIRBIS Türk Emlakçılar Birliği (KTEB) Başkanı Hasan Sungur, Girne'de bir emlakçı tarafından 350 bin TL dolandırılan ünlü oyuncu Selçuk Yöntem ile ilgili yazılı açıklama yaptı.
İngiliz Donanmasına Ait 10 Asker Gece Kulübünde Cinsel İlişkiye Girdi İngiliz Donanmasına bağlı 10 asker gece kulübünde skandala imza attı. Alkolün dozunu fazla kaçıran ve cinsel ilişkiye gir..
Çıplak Fotoğrafları İnternette Satışa Çıkan Genç Kız, Kendini Astı
Packs de Monclova isimli uygulamada çıplak fotoğrafları satışa çıkan genç kız, depresyona girip kendini astı.
Pakistan'da Ticari Uçuşlar Geçici Bir Süreliğine Yeniden Başladı – Pakistan'ın Lahor kentinde yer alan Allama Iqbal Uluslararası Havalimanı'nda geçici bir süreliğine ticari uçuşlar yeniden ba..
Cezayir Eski Başbakanının Oğlu Bouteflika Karşıtı Eylemlerde Hayatını Kaybetti – Cezayir'de Cumhurbaşkanı Abdelaziz Bouteflika'nın yeniden seçimlere katılacağını açıklaması üzerine başlayan e..
Lübnan'da Kadınlar, Çocuk Evliliğine Karşı Yürüdü – Lübnan'da yüzlerce kadın, çocuk evliliklerini protesto etmek için eylem yaptı ve Lübnan yönetiminin 18 yaşın altındaki çocukların evlenmesi..
Lübnanda Kadınlar, Çocuk Evliliğine Karşı Yürüdü
Lübnan'da Kadınlar, Çocuk Evliliğine Karşı Yürüdü
– Lübnan'da yüzlerce kadın, çocuk evliliklerini protesto etmek için eylem yaptı ve Lübnan yönetiminin 18 yaşın altındaki çocukların evlenmesini engelleyecek bir yasa çıkarmaları talebinde bulundu.
Polis, Maskesini İsteyen Sarı Yelekli 'Engelli Eylemciye' Gaz Sıktı – Sarı yelekli eylemciler 16'ncı haftada dün yine sokaklardaydı.
Kepçe Operatörü, Fark Etmedi Kadını Kepçe İçine Alarak Kum Yükledi Çin'de kum deposu olarak kullanılan bir şantiyede meydana gelen kaza akıllara durgun verdi.