29 Mart 2019 Cuma Günü Politika Haberleri

29 Mart 2019 Cuma Günü Politika Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Oktay-Dancila Ortak Basın Toplantısı Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, "AB-Türkiye ilişkilerinde yapıcı bir anlayışın egemen olmasına katkı sağlayan Romanya'nın ilkesel duruşunu ve gayretl..
Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'Bu Seçimlerde Anket Firmalarının Hepsi İflas Edecek'
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Bu Seçimlerde Anket Firmalarının Hepsi İflas Edecek"
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Şu anda bunu söylemek belki erken, yani çok değişik şeyler konuşuluyor.
Chp-Hdp İttifakına Asla İzin Vermeyin'
Chp-Hdp İttifakına Asla İzin Vermeyin"
TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı Lütfi Elvan, "Buradan özellikle CHP'ye, İYİ Parti'ye destek veren kardeşlerime sesleniyorum.
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay Romanya'da Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, "onur konuğu" olarak Romanya-Bulgaristan-Sırbistan-Yunanistan Dörtlü Zirvesi'ne katıldı.
Cezayirde En Büyük Buteflika Karşıtı Eylem
Cezayir'de En Büyük Buteflika Karşıtı Eylem
Cezayir'in başkenti Cezayir'de yaklaşık 1 milyon kişi Devlet Başkanı Abdelaziz Buteflika'nın istifasını talep ederek sokaklara döküldü.
Bu Birinci, İkinci Sınıf Vatandaş İşini Siyasi Düzeyde Kaldırdık'
Bu Birinci, İkinci Sınıf Vatandaş İşini Siyasi Düzeyde Kaldırdık"
AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, "Etnik kökenimiz, adlarımız farklı olabilir ama hepimizin adı soyadı Türkiye Cumhuriyeti'dir.
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Sizi Aldatabilirler, Bir Belediye Tapu Sorunu Çözemez" Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Sizi aldatabilirler, bir belediye tapu sorunu çözemez" "Tapu meselesini biz çözeriz, O b..
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay: "Ab-Türkiye İlişkilerinde Yapıcı Bir Anlayışın Egemen Olmasına... Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay: "AB-Türkiye ilişkilerinde yapıcı bir anlayışın egemen olmasın..
Sen Fetönün Kuklası Olmuşsun'
Sen Fetö'nün Kuklası Olmuşsun"
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, "(Pendik'te broşür dağıtan Yusuf Özoğul) O çocuk her seferinde 'Tamam abla, sağ ol abla, eyvallah abla' diyor.
Bakan Gül: En Büyük Kürt Partisi de Yine AK Parti'dir ADALET Bakanı Abdulhamit Gül, "En büyük Kürt partisi de yine AK Parti'dir.
Millet İttifakı'nın Son Ortak Mitingi Manisa'da Yapıldı Millet İttifakı'nın son ortak mitingi Manisa'da yapıldı CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu: "Eğer bunlara rağmen gidip oy verirseniz ..
Bakan Soylu: "Geçen Yıl, 275 Mafya Örgütünü Çökerttik" Bakan Soylu: "Geçen yıl, 275 mafya örgütünü çökerttik" "Bizim boynumuzu Kandil'in önünde eğik bırakmayın"ANKARA - İçişleri Bakanı Süleym..
Başkan Togar: 'Bizler Bu Millete Hizmetkar Olmak İçin Geldik'
Başkan Togar: "Bizler Bu Millete Hizmetkar Olmak İçin Geldik"
Tekkeköy Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı AK Parti Adayı Hasan Togar, "Bizler bu millete efendi olmak için değil hizmetkar olmak için geldik" dedi.
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay: "Türkiye, Stratejik Ortağı Romanya'yı Avrupa'nın Doğusundan... Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay: "Türkiye, stratejik ortağı Romanya'yı Avrupa'nın doğusundan Balk..
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay: "(Fetö ile Mücadele) Romanya'nın Güvenliği İçin de Tehdit Oluşturan... Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay: "(FETÖ ile mücadele) Romanya'nın güvenliği için de tehdi..
Size Güvenmeyenlere Bir Ders Verin'
Size Güvenmeyenlere Bir Ders Verin"
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Nurettin Canikli, "Size güvenmiyorlar ama biz güveniyoruz gençler ve bunu lafta bırakmıyoruz, icraatla birlikte yapıyoruz.
Kılıçdaroğlu Canlı Yayında Soruları Yanıtladı CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Hiçbir işçiyi çıkartmayacağız. Kimsenin işiyle uğraşmayız. Hangi görüşten olursa olsun işi olsun. Yolsuzlu..
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Milli İradenin Karşısında Mum Gibi Olacaklar" Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Milli iradenin karşısında mum gibi olacaklar"İSTANBUL - Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Kur ..
Bakan Gülden Sandık Çağrısı
Bakan Gül'den Sandık Çağrısı
Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, "15 Temmuz ruhuyla sandığa gideceğiz.
Türkiyede Çok Başarılı Belediyelerimiz Var'
Türkiye'de Çok Başarılı Belediyelerimiz Var"
CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun, "Türkiye'de çok başarılı belediyelerimiz var. Başta Eskişehir belediyemiz olmak üzere birçok belediyemiz harikalar yaratıyorlar.
Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'Milli İradenin Karşısında Mum Gibi Olacaklar'
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Milli İradenin Karşısında Mum Gibi Olacaklar"
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Kur oyunları ve terör örgütleri üzerinden Türkiye'nin bağımsızlığına kastedenler 31 Mart sonrasında ya daha pervasızlaşacaklar ya da milli iradenin karşısında mum gibi olacaklar,...
Kılıçdaroğlu Canlı Yayında Soruları Yanıtladı CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, bir ülkenin güçlenmesi, dinamik yapısını koruması ve üretmesi durumunda beka sorunu yaşamayacağını söyledi.
Sandıkları Patlatacağız, Bunlar da Cevabını Almış Olacak'
Sandıkları Patlatacağız, Bunlar da Cevabını Almış Olacak"
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, "Bizi tekrar bölmek, parçalamak suretiyle buradan atmak, uzaklaştırmak istiyorlar.
AK Partili Ünal: Birileri Türkiyeyi Hedefe Koymuş Durumda
AK Parti'li Ünal: Birileri Türkiye'yi Hedefe Koymuş Durumda
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, Yeni Zelanda'da Müslümanları katleden teröristin silahının üzerine kin ve nefretini sembolize etmek için bin yıllık tarihimizi yazdığını belirterek, "Bu nefretin karşısında,...
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Sizi Aldatabilirler, Bir Belediye Tapu Sorununu Çözemez. Tapu Kadastro... Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Sizi aldatabilirler, bir belediye tapu sorununu çözemez. Tapu Kadastr..
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "31 Mart'ta Demokrasiye Sahip Çıkarsanız Türkiye'nin Yükselişini Hiçbir Güç... Cumhurbaşkanı Erdoğan: "31 Mart'ta demokrasiye sahip çıkarsanız Türkiye'nin yükselişini h..
İçişleri Bakanı Soylu, Temelli'de Vatandaşlara Seslendi İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Ankara Temelli'de vatandaşlara seslendi.
Bakanlar Varank ve Kasapoğlu İş İnsanlarıyla Buluştu
Bakanlar Varank ve Kasapoğlu İş İnsanlarıyla Buluştu
Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Osmanlı döneminde önemli bir ticaret ve sanayi merkezi olan Manisa'nın Kula ilçesinin eski günlerini yakalayabilmesi için 31 Mart seçimlerinin önemli bir fırsat olduğunu...
Mustafa Savaş: 'Milli İradeyi Tehdit Ederek Oy Alamazsınız'
Mustafa Savaş: "Milli İradeyi Tehdit Ederek Oy Alamazsınız"
Cumhur İttifak Aydın Büyükşehir Belediye Başkan Adayı ve AK Parti Milletvekili Mustafa Savaş, Aydın Büyükşehir Belediyesinin mevcut yönetiminin oy çıkmayan bölgelere hizmet götürülmeyeceği yönünde tehdit ettiğini iddia...
Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Aksoy'dan 'Venezuela' Açıklaması DIŞİŞLERİ Bakanlığı Sözcüsü Hami Aksoy, ABD'nin Venezuela Özel Temsilcisi Elliott Abrams'ın Türkiye'nin Venezuela'ya yaklaşımı hak..
Bakan Çavuşoğlu, Rus Mevkidaşı Lavrov ile Antalya'da Bir Araya Geldi Bakan Çavuşoğlu, Rus mevkidaşı Lavrov ile Antalya'da bir araya geldi ANTALYA - Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu ile Rusya..
Bakan Gül: En Büyük Kürt Partisi de Yine AK Partidir
Bakan Gül: En Büyük Kürt Partisi de Yine AK Parti'dir
ADALET Bakanı Abdulhamit Gül, "En büyük Kürt partisi de yine AK Parti'dir.
Çavuşoğlu'ndan S-400 Açıklaması Çavuşoğlu'ndan S-400 açıklaması Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu: "Rusya ile bir anlaşma imzaladık.
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Ankara'da Metruk Sayılabilecek Binada Çıkan Yangında 5 Kardeşimiz Yanarak... Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Ankara'da metruk sayılabilecek binada çıkan yangında 5 kardeşimiz ..
Kendi Anonsunu Kendi Yapan Aday Kendi anonsunu kendi yapan adayMUĞLA - Muğla'nın Menteşe İlçesinde Bağımsız Menteşe Belediye Başkan Adayı Cevdet Güven, kendisine ait aracıyla kendi anonsunu k..
Efkan Ala: "1 Nisan Sabahı Türkiye Siyasi İstikrara Güçlü Bir Destekle Uyanacak" Efkan Ala: "1 Nisan sabahı Türkiye siyasi istikrara güçlü bir destekle uyanacak"BURSA - Eski İçişleri Bakanı E..
Dışişleri Sözcüsü Aksoy: "Abd'nin Venezuela Özel Temsilcisi'nin Sözleri Esefle Karşılanmıştır" Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Hami Aksoy, "ABD'nin Venezuela Özel Temsilcisi Elliott Abrams'ın Ven..
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "İstanbul, Ankara, İzmir Çok Önemli" Cumhurbaşkanı Erdoğan: "İstanbul, Ankara, İzmir çok önemli" " Buralardan gelecek netice de Türkiye'de yapılan bu seçimin kaderi üze..
MHP'li Mustafa Kalaycı: "Konyalı, PKK ile İşbirliği Yapanlara Oy Vermez" MHP'li Mustafa Kalaycı: "Konyalı, PKK ile işbirliği yapanlara oy vermez"KONYA - Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başka..
Gerçekten Duygulandım, Gözlerimden Yaş Geldi" Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, İstanbul Pendik'te AK Parti broşürü dağıtırken kendisine tepki gösteren Mine K'ye karşı kibar tavrıyla dikkati..
CHP'li Belediye Başkanı Salman'ın Sosyal Medyadaki Ses Kayıtlarına Büyük Tepki CHP'li Belediye Başkanı Salman'ın sosyal medyadaki ses kayıtlarına büyük tepki AK Parti Yalova İl Başkanı Muğlim..
Vatan Partisi'nden Millet İttifakı'na Sert Eleştiriler Vatan Partisi'nden Millet İttifakı'na sert eleştiriler İYİ Parti'nin yayınladığı klibe Vatan Partisi'nden tepkiBURSA - Vatan Partisi'nde..
Avcılar'da Sevgi Yürüyüşü Avcılar'da sevgi yürüyüşü AK Parti Avcılar Belediye Başkan Adayı Dr. İbrahim Ulusoy vatandaşlarla birlikte sevgi yürüyüşünde bulunduİSTANBUL - AK Parti Avcılar Beled..
Bakan Kurum: "Konutlara Tüm Türkiye'de 550 Binin Üzerine Başvuru Gerçekleşti" Bakan Kurum: "Konutlara tüm Türkiye'de 550 binin üzerine başvuru gerçekleşti"KONYA - Partisinin Basın Buluşması p..
Bakan Soylu: "(Meclis Üyesi Adayları) 29 Tanesinin Bal Gibi PKK ile İlgisi Var" Bakan Soylu: "(Meclis üyesi adayları) 29 tanesinin bal gibi PKK ile ilgisi var" (Şanlıurfa Belediye Başkan aday..
Bakan Soylu: "Geçen Yıl, 275 Mafya Örgütünü Çökerttik" İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, huzurlu bir Türkiye'ye gidildiğini belirterek, "Geçen yıl, 275 mafya örgütünü çökerttik. O da ulusal çap..
Bakan Varan ve Bakan Kasapoğlu Manisa'da İş İnsanlarıyla Buluştu Bakan Varan ve Bakan Kasapoğlu Manisa'da iş insanlarıyla buluştuMANİSA - Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, "Kuru meyv..
Cumhurbaşkanı Erdoğan Beykozda Vatandaşlara Seslendi
Cumhurbaşkanı Erdoğan Beykoz'da Vatandaşlara Seslendi
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Beykoz'da vatandaşlara seslenerek, "31 Mart'ta iradenize güçlü bir şekilde sahip çıkarsanız inanın bizim önümüzü kimse kesemez. Siz 31 Mart'ta demokrasiye sahip çıkarsanız Türkiye'nin...
» 1 2 3 4 5 6 7