28 Mart 2019 Perşembe Günü Politika Haberleri

28 Mart 2019 Perşembe Günü Politika Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Yıldırım: '2bden Kazanılan Mahalleleri, İstanbulun En Güzel Mahalleleri Yapacağız'
Yıldırım: "2b'den Kazanılan Mahalleleri, İstanbul'un En Güzel Mahalleleri Yapacağız"
AK Parti Ümraniye Belediye Başkan Adayı İsmet Yıldırım, "İnşallah dönüşümde, bu 2B'den kazanılan mahallelerimizi yeni imar planı ile çok güzel bir hale getireceğiz.
Listelerine PKK'lıları Koyanlar Terör Örgütleriyle Mücadele Eder Mi?" AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, "Terör örgütünün lider kadrosundan 3 kişi tespit edildi, Kandil'de, Kuzey Ir..
Binali Yıldırım: "Tekrar 7 Haziran Havası Gayretindeler, Bu Millet Onlara Prim Vermez" Binali Yıldırım: "Tekrar 7 Haziran havası gayretindeler, bu millet onlara prim vermez" "Bu millet onlara..
Mevlüt Uysal'dan, Ekrem İmamoğlu'na "İlk Görüşte Aşk" Yanıtı Mevlüt Uysal'dan, Ekrem İmamoğlu'na "İlk Görüşte Aşk" yanıtı AK Parti Büyükçekmece Belediye Başkan Adayı Mevlüt Uysal: "Büyükçekme..
Numan Kurtulmuş: 'Suriye, Irak ve İran Kürtlerinin Gözünün İçine Baktığı Ülke Türkiyedir'
Numan Kurtulmuş: "Suriye, Irak ve İran Kürtlerinin Gözünün İçine Baktığı Ülke Türkiye'dir"
AK Parti Genel Başkan Vekili Numan Kurtulmuş, "İstanbul'la Diyarbakır arasında, Van arasında, Ordu'yla Şırnak arasında bir fark yoktur.
İyi Partili Belediye Başkanından Skandal Sözler: "Bana Oy Vermemek Günah İşlemektir" İYİ Partili Belediye Başkanından skandal sözler: "Bana oy vermemek günah işlemektir" Gülşehir Belediye Baş..
Beykoz Adayı Murat Aydın: "Beykoz'un Geneli İçin İfade Ediyorum; Mülkleriniz Çok Değerlenecek" Beykoz Adayı Murat Aydın: "Beykoz'un geneli için ifade ediyorum; Mülkleriniz çok değerlenecek" B..
Oflu 105 Yaşındaki Ayşe Nine'nin Erdoğan Sevgisi - Oflu 105 yaşındaki Ayşe Nine'nin Erdoğan sevgisiTRABZON - Trabzon'un Of ilçesi Bayırca mahallesinde yaşayan 105 yaşındaki Asiye Kılıç'ın Cum..
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Sayın Özhaseki, Benim Bir Ricam Olsa, Oranın İşleticileri ile Görüşsen,... Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Sayın Özhaseki, benim bir ricam olsa, oranın işleticileri ile görüşs..
Bakan Varank'tan CHP Edirne Belediye Başkan Adayı Recep Gürkan'a Sert Tepki Bakan Varank'tan CHP Edirne Belediye Başkan Adayı Recep Gürkan'a sert tepki Bakan Varank: "CHP'nin Edirne Belediye ..
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Biz Burada Başta Bir Hata Ettik" Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Biz burada başta bir hata ettik" Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan: "Ankara'ya şimdi çok büyük bir stadyum ya..
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "O Zaman Atatürk'e 'Diktatör' Dediler, Şimdi Bize Diyorlar" Cumhurbaşkanı Erdoğan: "O zaman Atatürk'e 'diktatör' dediler, şimdi bize diyorlar" "Gazi Mustafa Kemal Atatü..
Kurtulmuş'tan Muhalefete Bremen Mızıkacıları Benzetmesi Kurtulmuş'tan muhalefete Bremen Mızıkacıları benzetmesi Prof. Dr. Kurtulmuş: "Millet gereken cevabı sandıkta verecek " İSTANBUL - Çekme..
Bakan Soylu: "Dağdaki Terörist Sayısı 15 Binden 700'e İndi" Bakan Soylu: "Dağdaki terörist sayısı 15 binden 700'e indi"BALIKESİR - İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Erdek'te vatandaşlarla buluş..
Bakan Kasapoğlu: Her İmkanı Gençlerimize Sunacağız (2)
Bakan Kasapoğlu: Her İmkanı Gençlerimize Sunacağız (2)
'HERKESE YÜZME ÖĞRETECEĞİZ'Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Balıkesir ziyareti kapsamında merkez Altıeylül ilçesinde partisi tarafından düzenlenen mitinge katıldı.
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Soyadı Temelli Ama Kendi Temelsiz Biri" - "Türkiye'de Kürdistan Diye Bir... Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Soyadı Temelli ama kendi temelsiz biri" "Türkiye'de Kürdistan diye ..
Binali Yıldırım: 'İstanbulun Milli Geliri 300 Milyar Dolar Olacak'
Binali Yıldırım: "İstanbul'un Milli Geliri 300 Milyar Dolar Olacak"
AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Binali Yıldırım, "İstanbul'un milli geliri şu anda 232 milyar dolar, bu haliyle 140 ülkeden daha fazla. İstanbul'un milli geliri 300 milyar dolar olacak ve İstanbul'da...
Binali Yıldırım: "Sokak Hayvanları İçin Bir Rapor Hazırlanmalı" TGRT Haber-İhlas Haber Ajansı (İHA) ortak yayınında konuşan AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım, "Hayvanl..
Bakan Dönmez: Hangi Şer Odaklarıyla İş Birliği Yaptığınızı Bu Millet Görüyor
Bakan Dönmez: Hangi Şer Odaklarıyla İş Birliği Yaptığınızı Bu Millet Görüyor
ENERJİ ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, muhalefeti eleştirerek, "Nitekim gizlemeye çalışsalar da, saklamaya çalışsalar da sizin ne olduğunuzu, hangi şer odaklarıyla iş birliği yaptığınızı bu millet görüyor" dedi.
Binali Yıldırım: '2 Yıl İçinde Tüm Kamu Alanlarında İnternet Ücretsiz Alacak'
Binali Yıldırım: "2 Yıl İçinde Tüm Kamu Alanlarında İnternet Ücretsiz Alacak"
TGRT Haber-İhlas Haber Ajansı (İHA) ortak yayınında konuşan AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım, İstanbul'un ulaşım sorunuyla ilgili projelerini anlattı.
Ülkemiz Üzerinde Kirli Planları Olanlara Bu İmkanı Vermeyelim'
Ülkemiz Üzerinde Kirli Planları Olanlara Bu İmkanı Vermeyelim"
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Jülide Sarıeroğlu, "Kıyıda köşede 31 Mart akşamı Cumhur İttifakı'nın başına bir yol kazası gelsin diye fırsat kollayanlar, el ovuşturanlar var. Ne olursunuz ülkemiz üzerinde oyun kurmak...
Elmadağ Kentsel Dönüşüm Toplantısı
Elmadağ Kentsel Dönüşüm Toplantısı
Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Elmadağ'da yapımı devam eden kentsel dönüşüm çalışmalarına ilişkin, "596 konutu 2020 yılında teslim edeceğiz.
Binali Yıldırım: 'Tekrar 7 Haziran Havası Gayretindeler, Bu Millet Onlara Prim Vermez'
Binali Yıldırım: "Tekrar 7 Haziran Havası Gayretindeler, Bu Millet Onlara Prim Vermez"
TGRT Haber-İhlas Haber Ajansı (İHA) ortak yayınında konuşan AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım, muhalefetin 7 Haziran havası oluşturma gayreti içinde olduğunu söyleyerek, "Bu millet onlara prim...
Çok İyi Geçireceğimiz Bir 4,5 Yılımız Var'
Çok İyi Geçireceğimiz Bir 4,5 Yılımız Var"
Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, "4,5 yıl bir seçimsiz dönemimiz var önümüzde, bunu hep beraber vatandaşıyla, hükümetiyle tüm paydaşlarla çok iyi geçireceğimiz bir 4,5 yılımız var." dedi.
AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım: "Haliç'te Kesintisiz Yürüyüş Yolu Olacak. AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım: "Haliç'te kesintisiz yürüyüş yo..
TBMM Başkanı Şentop, Tekirdağda Esnafı Ziyaret Etti (2)
TBMM Başkanı Şentop, Tekirdağ'da Esnafı Ziyaret Etti (2)
'RECEP GÜRKAN ANLAYIŞINI LANETLİYORUM'TBMM Başkanı Prof. Dr. Mustafa Şentop, Tekirdağ'daki temasları kapsamında Çerkezköy ilçesinde Eğitim-Bir-Sen'in Tekirdağ 1 Nolu Şube Teşkilat buluşmasına katıldı.
DSP Büyükçekmece Belediye Başkan Adayı Şahbaz Projelerini Tanıttı Demokratik Sol Parti Büyükçekmece Belediye Başkan Adayı Ümit Şahbaz, Büyükçekmece için hazırladığı projelerini tanıttı.
AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım: "Bu Millet Onlara Prim Vermez.... AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım: "Bu millet onlara prim vermez. İstikrar..
TBMM Başkanı Şentop, Tekirdağ'da Esnafı Ziyaret Etti 2 Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı Mustafa Şentop, memleketi Tekirdağ'da esnafı ziyaret ederek, sohbet etti.
Venezuela'da Muhalif Lider Guaido 15 Yıl Kamu Görevinden Men Edildi Venezuela'da kendisini geçici devlet başkanı ilan eden eden Juan Guiado, 15 yıl boyunca kamu görevinde bulunmaktan men edil..
Pompeo'dan Çin'e Uygur Çıkışı: "Utanç Verici İkiyüzlülüğü Bırakın" ABD Dışişleri Bakanı Mike Pompeo, Çin'in Sincan bölgesinde Müslüman azınlıkların karşı yapılan muamele nedeniyle Çin'i utanç..
Bakan Kasapoğlu: Her İmkanı Gençlerimize Sunacağız GENÇLİK ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Balıkesir ziyareti kapsamında 'Üniversiteli Gençlerle Genç Kürsü' programına katıldı.
Fındıkta Kalite Artışını Ödev Olarak Görüyor Olmamız Lazım'
Fındıkta Kalite Artışını Ödev Olarak Görüyor Olmamız Lazım"
Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, "Fındıkta kalite artışını mutlaka önümüzde bir ödev olarak görüyor olmamız lazım, bahçelerin yenilenmesini mutlaka ödev olarak görüyor olmamız lazım." dedi.
Bahçeli: Erken Seçim Yoktur (2) 'İTTİFAKIMIZIN HEDEFLERİ SARSILMAZ DÜZEYDEDİR'MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Osbmaniye'deki programının ardından Mersin'e geçti.
AK Parti'nin Çubuk Mitingi Türkiye Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Milletimiz sandıkta bize öyle destek verecek ki biz de sahada terör örgütlerinin tepesine bin..
Şentoptan Edirne Belediye Başkanına 15 Temmuzda Kadeh Kaldırma Tepkisi
Şentop'tan Edirne Belediye Başkanı'na 15 Temmuz'da Kadeh Kaldırma Tepkisi
TBMM Başkanı Mustafa Şentop, "Maalesef Trakya'da Edirne'de Belediye Başkanı'nın 15 Temmuz gecesi darbecilerin şerefine kadeh kaldırıldığı bir görüntü düştü.
AK Parti'nin Çubuk Mitingi Türkiye Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Ülkemizi tökezletmek için el ovuşturanlar var, onların değirmenine gönüllü olarak su taşıyan ..
Peskov'dan Trump'a Cevap : "Rusya Venezuela'nın İç İşlerine Karışmıyor" Rusya Başkanlık Ofisi Kremlin Sözcüsü Dmitriy Peskov, ABD Başkanı Donald Trump'ın Rusya ve Venezuela arasındaki ilişkil..
Bahçeli, Altınköprü Şehitlerini Andı MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Kerkük'ün Altunköprü Kasabası'nda yaşanan katliamın 28'inci yılında paylaştığı mesajda, "Başta Altunköprü şehitleri olma..
Erdoğan: Piyasadaki Spekülatörleri Terbiye Etmemiz Şart (4) ÇUBUK'TA HALKA SESLENDİCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, yerel seçim çalışması kapsamında Ankara'nın Çubuk ilçesinde düzenlenen m..
Bakan Pakdemirli: İktidar ve Yerel Belediyelerin Aynı Partiden Olması Önemli (2)
Bakan Pakdemirli: İktidar ve Yerel Belediyelerin Aynı Partiden Olması Önemli (2)
BAKAN PAKDEMİRLİ, GİRESUN'DATarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, Giresun'da bakanlığına bağlı kurumların temsilcileri ile bir araya geldi.
Pazarlar, Gönül Belediyeciliği ile Tanışacak'
Pazarlar, Gönül Belediyeciliği ile Tanışacak"
AK Parti Kütahya İl Başkanı Ali Çetinbaş, "Pazarlar'da 5 yıl aradan sonra halkımızın desteği ile inşallah Pazarlar Belediye Başkanlığı'nı tekrar alacağız" dedi.
» 1 2 3 4 5 6 7 8