27 Mart 2019 Çarşamba Günü Politika Haberleri

27 Mart 2019 Çarşamba Günü Politika Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı Duygulandıran Mektup Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı duygulandıran mektup Cumhurbaşkanı Erdoğan, küçük bir kızın gönderdiği mektubu canlı yayında duygulanarak okudu Gülderen Y..
Tunus Parlamentosu'ndan BM'ye Golan Tepeleri Çağrısı - Tunus Tunus Parlamentosu, ABD'nin Golan Tepeleri üzerinde "İsrail'in egemenliğini" resmen tanıma girişimini reddettiğini açıklayarak, ul..
Erdoğan: "Bm, Bu Kararı Vermiş Olmasına Rağmen Şu Anda Trump Maalesef Adeta Bir Ali Kıran Baş... Erdoğan: "BM, bu kararı vermiş olmasına rağmen şu anda Trump maalesef adeta bir Ali kıran baş ..
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu: "Ab Romantik Bir Projeye Dönmek Üzere" İçişleri Bakanı Süleyman Soylu: "AB romantik bir projeye dönmek üzere"ANKARA - İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, "AB proje..
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "(Mansur Yavaş) Bu Adamın Vergi ile de Sıkıntıları Var. Hepsi Dökülüyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan: "(Mansur Yavaş) Bu adamın vergi ile de sıkıntıları var. Hepsi dökülüyor.
Rumlar, Kıbrıslı Sanatçının Katil Zanlısını İade Etmiyor
Rumlar, Kıbrıslı Sanatçının Katil Zanlısını İade Etmiyor
Kıbrıslı sanatçı Hasan Işık Özgöçmen'in, Güney Kıbrıs'a kaçan katil zanlısının KKTC'ye iade edilmeyip bir mülteci kampına yerleştirildiği ortaya çıktı.
Atatürkün Kurduğu Parti Hainlere Yer Vermemeliydi'
Atatürk'ün Kurduğu Parti Hainlere Yer Vermemeliydi"
Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, CHP'nin belediye meclis üyesi adaylarına ilişkin, "Atatürk'ün kurduğu parti böyle olmamalıydı, terör örgütlerine siyasi tünel kazan partilerle yan yana yürümemeliydi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Yerel Yönetimlerde Teröre Ucundan, Kenarından, Köşesinden Bulaşanı Görevden... Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Yerel yönetimlerde teröre ucundan, kenarından, köşesinden bulaşa..
Bakan Kurum: 'Bizim Terör Kadar Önceliğimiz Kentsel Dönüşüm'
Bakan Kurum: "Bizim Terör Kadar Önceliğimiz Kentsel Dönüşüm"
SAMSUN (İHA) – İlkadım Belediyesi'nin davetiyle Samsun'a kentsel dönüşüm müjdeleri vermek için gelen Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, "Bizim terör kadar önceliğimiz kentsel dönüşüm" dedi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Milletimizin Oyunun Rengini Zorla Değiştirmeye Kalkan, Karşısında Bizi... Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Milletimizin oyunun rengini zorla değiştirmeye kalkan, karşısında biz..
Erdoğan: "Yüksek Seçim Kurulu, Bu Gbt Olaylarını Dört Dörtlük Çıkarmıyor. Erdoğan: "Yüksek Seçim Kurulu, bu GBT olaylarını dört dörtlük çıkarmıyor.
İmamoğlu: Toplum Huzursuz Kavga İstemiyor CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu, Avcılar'daki bir davet salonunda düzenlenen 'Erzincanlılar Buluşması'na katildi/ CHP İl..
Bunların Belediyecilik Kariyeri de Karneleri de Sıfır'
Bunların Belediyecilik Kariyeri de Karneleri de Sıfır"
Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, "Cumhuriyet Halk Partisi yerel seçim manifestosu açıklıyor.
İmamoğlu: Toplum Huzursuz Kavga İstemiyor
İmamoğlu: Toplum Huzursuz Kavga İstemiyor
CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu, Avcılar'daki bir davet salonunda düzenlenen 'Erzincanlılar Buluşması'na katildi/ CHP İlçe Adayı Turan Hançerli, Başakşehir Adayı Abdulhadi Akmugan, eski...
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Cumhur İttifakı ile Baş Edemeyeceklerini Anlayınca Hdp'ye Oy Veren Kürt... Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Cumhur İttifakı ile baş edemeyeceklerini anlayınca HDP'ye oy veren K..
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Cumhur İttifakı Olduğu Sürece, Bu Topraklar Üzerinde 'Kürdistan' Diye Bir... Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Cumhur İttifakı olduğu sürece, bu topraklar üzerinde 'Kürdistan' d..
Cumhurbaşkanı Erdoğanı Duygulandıran Mektup
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı Duygulandıran Mektup
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Gülderen Yiğit isimli küçük bir kızın kendisine gönderdiği mektubu canlı yayında okudu.
Terör Kadar Önceliğimiz Kentsel Dönüşüm'
Terör Kadar Önceliğimiz Kentsel Dönüşüm"
Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, "Biz bu dönüşümü vatandaşlarımızla el birliği içinde kararlı bir şekilde yönetmek zorundayız. Bizim terör kadar önceliğimiz kentsel dönüşüm." dedi.
Erdoğan: "Kürt Vatandaşlarıma Sesleniyorum; Sizin İradenize İpotek Koyanlara, Gelin Demokratik Bir... Erdoğan: "Kürt vatandaşlarıma sesleniyorum; sizin iradenize ipotek koyanlara, gelin demok..
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "(Pkk'ya Yönelik Operasyon) Kandil Bölge Sorumlusu, Çok Önemli. Bunun... Cumhurbaşkanı Erdoğan: "(PKK'ya yönelik operasyon) Kandil bölge sorumlusu, çok önemli. Bunun ya..
Erdoğan "İha'lar Koordinatları Yakalıyor Siha'lar Yakaladığı Koordinatlarla Vuruyor F16'lar Devreye... Erdoğan "İHA'lar koordinatları yakalıyor SİHA'lar yakaladığı koordinatlarla vuruyor F16'..
Bakan Çavuşoğlu: "Bunlar Beşi Boş Ver, İki Koyunu Güdemezler" Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, "Kepez'imizi, Antalya'mızı bunlara emanet edebilir miyiz?
Erdoğan: "Meydanların Diline Baktığımızda, Bu Seçimde Çok Ciddi Bir Yanılmayı Anket Şirketleri... Erdoğan: "Meydanların diline baktığımızda, bu seçimde çok ciddi bir yanılmayı anket şirketler..
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Anket Şirketlerinin Bu Defa Çok Farklı Bir Yanılgı İçinde Olduklarını,... Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Anket şirketlerinin bu defa çok farklı bir yanılgı içinde olduklarını..
Kılıçdaroğlu Küçükçekmece Mitinginde Konuştu CUMHURİYET Halk Partisi(CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, seçim çalışmaları kapsamında partisinin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı E..
ABD Hukuku Hiçe Saydı" Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, "Amerika Birleşik Devletleri'nin Başkanı hukuku hiçe sayarak, uluslararası hukuku, Birleşmiş Milletler kararlarını hiçe sayarak, bir ..
Geleceği Göremeyen Siyasetçi Kör Siyasetçidir" MHP Grup Başkanvekili Erkan Akçay, "Biz 31 Mart seçimlerinin bir beka seçimi olduğunu anlatırken, geleceği göremeyen siyasetçi kör siyasetçidir.
Aydında Ciddi Başarıya İmza Atacağız'
Aydın'da Ciddi Başarıya İmza Atacağız"
CHP Genel Başkan Yardımcısı Gülizar Biçer Karaca, 31 Mart Mahalli İdareler Seçimlerinde Aydın'da yüksek oranda alacakları oy ve kadınların desteğiyle başarılı olacaklarını söyledi.
Arınç: Bu Seçimler, Bundan Önceki Seçimlere Göre Daha Önemli TÜRKİYE Büyük Millet Meclisi (TBMM) eski Başkanı Bülent Arınç, 31 Mart Mahalli İdareler Seçimi'nin önceki seçimlere göre daha önem..
Theresa May: 'Abden Ayrılınca İstifa Edeceğim'
Theresa May: "Ab'den Ayrılınca İstifa Edeceğim"
İngiltere Başbakanı Theresa May, İngiltere Avrupa Birliğinden ayrıldıktan sonra istifa edeceğini açıkladı.
Avcılarda Başkan Adayı Ulusoy, Malatyalılarla Buluştu
Avcılar'da Başkan Adayı Ulusoy, Malatyalılarla Buluştu
AK Parti Avcılar Belediye Başkan Adayı İbrahim Ulusoy, Malatyalı vatandaşlarla bulaşarak projelerini anlattı.
Bakan Çavuşoğlu, Tekirdağ'ın İlçelerinde Esnafı Ziyaret Etti (2-Ek) 'BEN ATATÜRK'Ü DEĞİL, SENİ ELEŞTİRİYORUM'Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Çorlu'da göçmen dernekleri ve sivil toplum kuru..
Bakan Çavuşoğlu, Tekirdağ'ın İlçelerinde Esnafı Ziyaret Etti (2) 'BEN ATATÜRK'Ü DEĞİL, SENİ ELEŞTİRİYORUM'Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Çorlu'da göçmen dernekleri ve sivil toplum kuruluş..
Bahçeli'nin Miting Yaptığı Meydanın Yakınındaki Şüpheli Poşetten Çöp Çıktı ADANA'da, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin miting yaptığı meydanın yakınlarındaki ş..
Bakan Soylu: Onlara Güzel Bir Seçim Hediyesi Verdik (2) SİNCAN'DA HALKA SESLENDİİçişleri Bakanı Süleyman Soylu, yerel seçim çalışmaları kapsamında Ankara'nın Sincan ilçesinde Yenikent Kent Me..
15 Temmuz, Anadolu Topraklarının Gördüğü En Büyük İhanettir'
15 Temmuz, Anadolu Topraklarının Gördüğü En Büyük İhanettir"
AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, "Ecdadımız Anadolu coğrafyasında altın harflerle nice büyük zaferler yazmıştır, Anadolu coğrafyasında maalesef nice ihanetlerle de karşılaşmıştır ama Türkiye'nin tarihini...
Oktay, Katar Ulusal Müzesi Açılışına Katıldı Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Katar Emiri Şeyh Temim bin Hamad Al Sani'nin ev sahipliğinde gerçekleştirilen Katar Ulusal Müzesi'nin açılış ..
İçişleri Bakanı Soylu: "Ab Romantik Bir Projeye Dönmek Üzere" İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, "AB projesi kendi adına ciddi bir sıkıntıya giriyor.
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ünal, İhlas Medya Ankara Temsilcisi Yaşarın Konuğu Oldu
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ünal, İhlas Medya Ankara Temsilcisi Yaşar'ın Konuğu Oldu
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, "Terör örgütünün talimatıyla hareket eden bir siyasi parti ile İYİ Parti sen nasıl bir ittifak kurabiliyorsun? Terör örgütünün talimatlarıyla hareket eden bir siyasi partiyle...
Kılıçdaroğlu: 'Ekrem İmamoğlu İstanbulu Kendi Özgür İradesiyle ve Sizlerle Yönetecek'
Kılıçdaroğlu: "Ekrem İmamoğlu İstanbul'u Kendi Özgür İradesiyle ve Sizlerle Yönetecek"
CHP'nin Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, CHP'nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu'nun İstanbul'u kendi özgür iradesiyle yöneteceğini söyleyerek, "İstanbul gerçek anlamda yönetilecek, birlikte...
MHPli Akçaydan Kılıçdaroğluna Eleştiri
MHP'li Akçay'dan Kılıçdaroğlu'na Eleştiri
MHP Grup Başkanvekili ve Manisa Milletvekili Erkan Akçay, "Cumhur ittifakı 'Ya istiklal ya ölüm' derken, zillet ittifakı 'Ya domates, ya patlıcan' diyor.
CHP'den "Okullarda Propaganda Yapıldı" İddiası CHP Genel Başkan Yardımcısı Gülizar Biçer Karaca, "Ülkemizin pek çok yerinden okullarda AKP propagandası yapıldığı haberleri geliyor.
» 1 2 3 4 5 6 7 8