25 Mart 2019 Pazartesi Günü Politika Haberleri

25 Mart 2019 Pazartesi Günü Politika Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Çevre ve Şehircilik Bakanı Kurum'dan Avcılar'a İmar Müjdesi - Çevre ve Şehircilik Bakanı Kurum'dan Avcılar'a imar müjdesi Kurum: "İmar problemini bir daha açmamak üzere 31 Mart akşamı çözüyor..
AK Parti Genel Başkanvekili Kurtulmuş: 'Dünya Trumpın Aklına Esip Attığı Tweetlerle Yönetilecek...
AK Parti Genel Başkanvekili Kurtulmuş: "Dünya Trump'ın Aklına Esip Attığı Tweetlerle Yönetilecek...
AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, ABD Başkanı Donald Trump'ın ülkesinin İsrail'in Golan Tepeleri üzerindeki egemenliğini tanıdığını ilan eden deklarasyonu imzalamasına ilişkin, "Dünya Trump'ın aklına esip...
Bakan Pakdemirli Altız Kuzuları Biberonla Besledi - Bakan Pakdemirli altız kuzuları biberonla beslediAMASYA - Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, Amasya'daki Gökhöyük Tarım İşletmesi'nde ..
CHP Lideri Kılıçdaroğlu: "Bir Hafta Bana İzin Ver. Katar Ordusuyla Yapılan Sözleşmeyi İptal Et.... - CHP Lideri Kılıçdaroğlu: "Bir hafta bana izin ver. Katar ordusuyla yapılan sözleşmeyi ipta..
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu: "Siyaset Bir Hizmet Yarışıdır. Kavga Alanı Değildir" - CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu: "Siyaset bir hizmet yarışıdır.
Bakan Dönmez: "Bizde İki Yüzlülük, Çifte Standart Yok" - Bakan Dönmez: "Bizde iki yüzlülük, çifte standart yok" "Eskişehirde, 'Burada madencilik yapmayın.
MHP İl Başkanı Yüksel Aydın Tosyada Konuştu
MHP İl Başkanı Yüksel Aydın Tosya'da Konuştu
Tosya'da vatandaşlarla bir araya gelen Milliyetçi Hareket Partisi Kastamonu İl Başkanı Yüksel Aydın, Ülkücü hareketin yapamayacağı bir fedakarlık olmadığını söyledi.
Dışişleri Bakanlığı'ndan ABD'nin 'Golan Tepeleri' Kararına Kınama DIŞİŞLERİ Bakanlığı, ABD Golan Tepeleri üzerindeki İsrail egemenliğini tanıma kararını kınadı.
CHPli İnce, Başkan Gençere Destek İstedi
CHP'li İnce, Başkan Gençer'e Destek İstedi
BALIKESİR'in Ayvalık ilçesinde partisinin düzenlediği mitinge katılan Muharrem İnce, CHP'li Belediye Başkanı ve Millet İttifakı'nın başkan adayı Rahmi Gençer'e destek istedi.
Bakan Soylu: 'Bir Koltuk İçin PKKya Yaşam Tüneli Açmaya Çalışıyorlar'
Bakan Soylu: "Bir Koltuk İçin PKK'ya Yaşam Tüneli Açmaya Çalışıyorlar"
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, "Bir tane koltuk için, bir tane belediye meclis üyesi için PKK'ya yaşam tüneli açmaya çalışıyorlar.
Başkan Eroğlu: 'Cumhurun Zararına Bir Tek Cümle Dahi Etmedik, Etmeyeceğiz'
Başkan Eroğlu: "Cumhurun Zararına Bir Tek Cümle Dahi Etmedik, Etmeyeceğiz"
Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, "Cumhurun zararına bir tek cümle dahi etmedik, etmeyeceğiz" dedi.
31 Mart Günü En Güçlü Cevabı Vereceğiz'
31 Mart Günü En Güçlü Cevabı Vereceğiz"
AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, "Geldiğimiz noktada hak edilmiş bir vatanda bedeli ödenmiş bir demokrasiyle yaşıyoruz, bedeli ödenmiş bir egemenliğin altında imzamız var.
Bakan Varank: Milletimiz Bu Operasyonlara da Pabuç Bırakmaz (3) ARSİN OSB'DE İLK DOĞAL GAZ VERİLDİSanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Of'taki programının ardından Arsin ilçesinde bulun..
Başkan Togar: 'Tekkeköyü Samsunun Başkenti Yapacağız'
Başkan Togar: "Tekkeköy'ü Samsun'un Başkenti Yapacağız"
Tekkeköy Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı'nın AK Parti adayı Hasan Togar, önümüzdeki 5 yılda 250 yataklı devlet hastanesi, yeni fakülte binaları, 3 bin kişilik üniversite öğrenci yurdu, kenevir tekstil fabrikasıyla...
Çevre ve Şehircilik Bakanı Kurumdan Avcılara İmar Müjdesi
Çevre ve Şehircilik Bakanı Kurum'dan Avcılar'a İmar Müjdesi
Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Avcılar'da açılacak Millet Bahçeleri başta olmak üzere birçok yeni projenin müjdesini verdi.
Şimdi Yeni Bir Fitne Tohumu Ekmeye Başladılar" İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, "Geçtiğimiz 7 yıl yapamadıklarını, önümüzdeki 4,5 yıl 'Türkiye büyümesin, ekonomide gürül gürül adım atmasın, mi..
Birbirinden Zıt Partiler Bir Araya Geldiler, Terör Örgütleriyle İttifak Kurdular" Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, "Nasıl oluyor da milliyetçi geçinen, Atatürk milliyetçiliğine inandığını s..
Trabzon İçin Büyük Hayallerimiz Var" Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Trabzon'a kazandırılan yatırımlara işaret ederek, "İşte tüm bu çabalar 16 yılda Trabzon'un milli gelirini 1,8 m..
Avusturya ile Kültür İstişareleri 27 Mart'ta Gerçekleştirilecek Dışişleri Bakanlığı, Türkiye ile Avusturya arasındaki kültür istişarelerinin 27 Mart'ta Viyana'da gerçekleştirileceğini açıklad..
Terör Örgütü Tarihinin En Ağır Yenilgilerini Yaşıyor" İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, "Bu ülkenin üzerine kim oyun oynarsa, bu ülkeyi kim bölmeye çalışırsa, bu ülkenin yarınlarını kim umutsuz..
Zillet İttifakında PKK'nın Yerleştirdiği 325 Aday Var" Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, "Zillet ittifakının içinde HDP'nin, PKK'nın yerleştirdiği 325 aday var. Bunların hepsini istisnasız P..
Kılıçdaroğlu: Kaybetmeye Başlayınca Bel Altı Vurmaya Başladılar (2) ÇAYCUMA'DA KONUŞTUCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Zonguldak mitinginin ardından Çaycuma ilçesine geçti.
AK Parti Genel Başkanvekili Kurtulmuş: 'Türkiyenin Sanayileşme Tarihi Aynı Zamanda Türkiyenin...
AK Parti Genel Başkanvekili Kurtulmuş: "Türkiye'nin Sanayileşme Tarihi Aynı Zamanda Türkiye'nin...
Kocaeli'de 31 Mart'ta ilk kez oy kullanacak gençlerle bir araya gelen AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, "Türkiye'nin sanayileşme tarihi aynı zamanda Türkiye'nin ihanet tarihidir" dedi.
Bakan Dönmez: 'Bizde İkiyüzlülük, Çifte Standart Yok'
Bakan Dönmez: "Bizde İkiyüzlülük, Çifte Standart Yok"
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, Nallıhan ve Beypazarı'nda maden işçileri ve vatandaşlarla bir araya geldi.
Kılıçdaroğlu: Kaybetmeye Başlayınca Bel Altı Vurmaya Başladılar (3) BARTIN'DA HALKA HİTAP ETTİ CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Zonguldak'tan Bartın'a geldi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Anlamlı 'Kütüphaneler Haftası' Mesajı CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, 'Kütüphane Haftası' nedeniyle twitter hesabından yaptığı paylaşımda, "Çocuklar, sizin de ki..
Kültür ve Turizm Bakanı Ersoydan Baba Ocağı Aksekiye Ziyaret
Kültür ve Turizm Bakanı Ersoy'dan Baba Ocağı Akseki'ye Ziyaret
Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, baba ocağı olan Antalya'nın Akseki ilçesinde AK Parti Seçim Koordinasyon Merkezi'ni ziyaret etti.
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan "Kütüphaneler Haftası" Paylaşımı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 'Kütüphaneler Haftası'nı sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımla kutladı.
Cumhurbaşkanı Erdoğandan Anlamlı Kütüphaneler Haftası Mesajı
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Anlamlı 'Kütüphaneler Haftası' Mesajı
CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, 'Kütüphane Haftası' nedeniyle twitter hesabından yaptığı paylaşımda, "Çocuklar, sizin de kitaplarınız ve bu ülke için büyük hayalleriniz olsun. Kütüphaneler Haftamız kutlu olsun" dedi.
İngiltere ve BM'den ABD'nin Golan Tepeleri Kararına Tepki ABD Başkanı Donald Trump'ın Golan Tepeleri'nde İsrail'in egemenliğini resmen tanıdığını ilan eden başkanlık kararnamesini imzalamasın..
Kılıçdaroğlu: Kaybetmeye Başlayınca Bel Altı Vurmaya Başladılar (3)
Kılıçdaroğlu: Kaybetmeye Başlayınca Bel Altı Vurmaya Başladılar (3)
BARTIN'DA HALKA HİTAP ETTİ CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Zonguldak'tan Bartın'a geldi.
CHPnin Hizmet Gibi Bir Derdi Yok'
CHP'nin Hizmet Gibi Bir Derdi Yok"
Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, "CHP'nin hizmet gibi bir derdi yok. Onların bu millete hizmet gibi bir derdi olmadığı gibi bugün terörle kol kola geziyorlar.
Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Altundan Yazıcıoğlu Mesajı
Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Altun'dan Yazıcıoğlu Mesajı
CUMHURBAŞKANLIĞI İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Büyük Birlik Partisi (BBP) Kurucu Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu'nun vefatının 10. yılı nedeniyle yayımladığı mesajda, "Anadolu'nun yiğit evladı Muhsin Yazıcıoğlu'nu...
Bakan Soylu: 'İhalara Yeni Takılacak Aparat ile Teröristler Kafasını Kaldıramayacak'
Bakan Soylu: "İha'lara Yeni Takılacak Aparat ile Teröristler Kafasını Kaldıramayacak"
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, son 2 yılda 3 bin 300 teröristin öldürüldüğünü belirterek, "Şimdi bu İnsansız Hava Araçları (İHA) var ya, bunlar havadan sınırlarda, dağlardan kimseyi milim oynatmıyorlar.
Şimdi Barışın, Demokrasinin Diliyle Konuşacağız'
Şimdi Barışın, Demokrasinin Diliyle Konuşacağız"
HDP Eş Genel Başkanı Sezai Temelli, "Siyasetin üslubunu değiştirme zamanı gelmiştir.
Hiçbir Zaman Bu Kararı Tanımayacağız'
Hiçbir Zaman Bu Kararı Tanımayacağız"
AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, ABD'nin Golan Tepeleri kararına ilişkin, "Bu kararı bir kere daha yanlış bulduğumuzu ve kararlılığımızı herkese duyurmak istiyoruz.
Bu İmzaya Karşıyız, Bunu Kabul Etmemiz Mümkün Değil" Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, ABD Başkanı Donald Trump'ın, "Golan Tepeleri üzerinde İsrail'in egemenliğini ABD'nin resmen tanıdığını"..
Martın Sonu Bahar, Yenimahalle İyi Olacak, Ankara İyi Olacak'
Martın Sonu Bahar, Yenimahalle İyi Olacak, Ankara İyi Olacak"
İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, "Martın sonu bahar, Yenimahalle iyi olacak, Ankara iyi olacak.
» 1 2 3 4 5 6 7