25 Mart 2019 Pazartesi Günü Dünya Haberleri

25 Mart 2019 Pazartesi Günü Dünya Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Şili'de Helikopter Düştü: 6 Ölü – Şili'nin Quilpue kentinde bir helikopterin düştüğü; helikopterde bulunan 2 pilot ile 4 işçinin hayatını kaybettiği belirtildi.
Bogdanov: Trump'ın 'Golan Tepeleri' İmzası, Bizim Duruşumuzu Değiştirmez – Rusya Dışişleri Bakan Yardımcısı Mihail Bogdanov, TASS ajansına yaptığı açıklamada, ABD Başkanı Donald Trump'ın Gola..
İsrail: Hamasın İstihbarat Merkezini Vurduk
İsrail: Hamas'ın İstihbarat Merkezini Vurduk
İSRAİL ordusu, Gazze Şeridi'nde Hamas'a ait hedeflere saldırmaya başladığını duyurdu.
Trump, 'Golan Tepeleri'ne Dair Kararnameyi İmzaladı – ABD Başkanı Donald Trump, "Golan Tepeleri üzerinde İsrail'in egemenliğini ABD'nin resmen tanıdığını" ilan eden o skandal kararnameyi imza..
Trump, Golan Tepelerine Dair Kararnameyi İmzaladı
Trump, 'Golan Tepeleri'ne Dair Kararnameyi İmzaladı
– ABD Başkanı Donald Trump, "Golan Tepeleri üzerinde İsrail'in egemenliğini ABD'nin resmen tanıdığını" ilan eden o skandal kararnameyi imzaladı.
İsrail, Gazze'deki Hamas Hedeflerine Saldırıyor İSRAİL ordusu, Gazze Şeridi'nde Hamas'a ait hedeflere saldırmaya başladığını duyurdu.
British Airwaysin Düsseldorf Uçağı Yanlışlıkla Edinburgha İndi
British Airways'in Düsseldorf Uçağı Yanlışlıkla Edinburgh'a İndi
British Airways'in Düsseldorf'a gitmek üzere Londra'dan havalanan uçağı yanlışlıkla İskoçya'nın Edinburgh kentine indi.
Çin'de Silahlı Saldırgan 5 Kişiyi Öldürdü – Çin'in İç Moğolistan bölgesindeki Kailu ilçesinde meydana gelen olayda silahlı bir saldırgan 5 kişiyi öldürdü.
İrandaki Selde Ölü Sayısı 17ye Yükseldi
İran'daki Selde Ölü Sayısı 17'ye Yükseldi
İran'ın Şiraz kentinde etkili olan aşırı yağışın neden olduğu sel, en az 17 kişinin hayatını kaybetmesine ve 74 kişinin de yaralanmasına neden oldu.
Fransız Örümcek Adam' Paris'te Gökdelene Tırmandı – 'Fransız örümcek adam' lakaplı Alain Robert, Paris'te bulunan bir gökdelene 'Notre Dame Katedrali'nin restorasyon çalışması için gereken ba..
Sarı Yelekli Sivil Polisler, Eylemcileri Gözaltına Aldı Fransa'da Kasım 2018'de başlayan 'sarı yelekliler' eylemlerinde 19'uncu hafta tamamlandı.
İran'da Sel 11 Can Aldı... Otomobiller Ana Yolda Sürüklendi (2) İran'ın Şiraz kentinde etkili olan aşırı yağışın neden olduğu sel, 11 kişinin hayatını kaybetmesine neden oldu.
Yargıtay Cumhuriyet Başsavcısı Akarca, Bulgaristan Başbakanı Borisov ile Görüştü YARGITAY Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Akarca, Sofya'da Bulgaristan Başbakanı Boyko Borisov ile görüştü.
Yargıtay Cumhuriyet Başsavcısı Akarca, Bulgaristan Başbakanı Borisov ile Görüştü
Yargıtay Cumhuriyet Başsavcısı Akarca, Bulgaristan Başbakanı Borisov ile Görüştü
YARGITAY Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Akarca, Sofya'da Bulgaristan Başbakanı Boyko Borisov ile görüştü.
İran'da Sel 11 Can Aldı... Otomobiller Ana Yolda Sürüklendi İran'ın Şiraz kentinde etkili olan aşırı yağışın neden olduğu sel, 11 kişinin hayatını kaybetmesine neden oldu.
Rum Polisi, KKTCye Geçmek İsteyen Japon Bilim İnsanını Engelledi
Rum Polisi, KKTC'ye Geçmek İsteyen Japon Bilim İnsanını Engelledi
DOĞU Akdeniz Üniversitesi'ndeki (DAÜ) Fizik Günleri'ne katılmak üzere, Rum Larnaka havaalanından Ada'ya giriş yapmak isteyen Japon Yrd. Doç. Dr. Tomotako Kitamura'nın, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'ne gidişi engellendi.
Köpeği Gözü Önünde Çalındı ABD'de polis, akaryakıt istasyonu önünde bir adamın köpeğini sevme bahanesiyle çalıp kaçan 2 kişinin peşine düştü.
Karahan, Troya Öncesi Bolşoy Sahnesine Manon Lescaut İçin Çıktı
Karahan, Troya Öncesi Bolşoy Sahnesine Manon Lescaut İçin Çıktı
Devlet Opera ve Balesi Genel Müdürü Murat Karahan, Rusya'nın başkenti Moskov'daki dünyaca ünlü Bolşoy tiyatrosunda Manon Lescaut operası için bir kez daha başrolde söyledi.
Bm: Afganistan'da Hava Saldırısında 10'u Çocuk, 13 Sivil Hayatını Kaybetti – Birleşmiş Milletler Afganistan Yardım Misyonu (UNAMA), Afganistan'da uluslararası askeri kuvvetler tarafından bir ..
İngiltere'de Hapishaneye Ölü Sıçan İçinde Uyuşturucu Sokuldu Ülkenin güneyindeki Shaftesbury kasabasında bir hapishanenin bahçesinde karınlarında cep telefonları, tütün ve çok miktarda uyuştu..
Yunan Basını: Yunanistan'a Geçmek İsteyen Türk, Meriç'te Kayboldu – Yunan basını, Meriç Irmağı üzerinden Yunanistan'a geçmek isteyen bir Türk'ün kaybolduğunu duyurdu.
ABD'de Camide Yangın... Otoparkta Yeni Zelanda Saldırısına İlişkin Not Bulundu ABD'nin California eyaletinin güneyinde bir camide yangın çıktı.
İsrail: Gazze'den Düzenlenen Roket Saldırısında 7 Kişi Yaralandı – İsrail Dışişleri Bakanlığı, Tel Aviv'in kuzeyine düzenlenen roket saldırısında bir ev ve çevresindeki yerleşim alanının zara..
İsrail: Gazzeden Düzenlenen Roket Saldırısında 7 Kişi Yaralandı
İsrail: Gazze'den Düzenlenen Roket Saldırısında 7 Kişi Yaralandı
– İsrail Dışişleri Bakanlığı, Tel Aviv'in kuzeyine düzenlenen roket saldırısında bir ev ve çevresindeki yerleşim alanının zarar gördüğünü; 7 kişinin de yaralandığını duyurdu.
Eğitim Nobeli'ni Alan Kenyalı Peter Tabichi'ye 1 Milyon Dolar Ödül – 'Eğitimin Nobel'i olarak bilinen Küresel Öğretmen Ödülü'nü Kenyalı Peter Tabichi aldı.
Eğitim Nobelini Alan Kenyalı Peter Tabichiye 1 Milyon Dolar Ödül
Eğitim Nobeli'ni Alan Kenyalı Peter Tabichi'ye 1 Milyon Dolar Ödül
– 'Eğitimin Nobel'i olarak bilinen Küresel Öğretmen Ödülü'nü Kenyalı Peter Tabichi aldı.
» 1 2