24 Mart 2019 Pazar Günü Politika Haberleri

24 Mart 2019 Pazar Günü Politika Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Bakan Soylu: PKK'nın Şah Damarını Kestik (2) Çanakkale'nin ardından Burdur'a gelen İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, AK Parti Burdur İl Başkanlığı tarafından Cumhuriyet Meydanı'nda düzenlenen m..
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Dövize Yönelik Manipülatif Bazı Dayatmalar Var" Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Dövize yönelik manipülatif bazı dayatmalar var. Bunların arkasında da bazı bankala..
Doğu ve Güneydoğu Anadoluda 24 Saat Huzur Var'
Doğu ve Güneydoğu Anadolu'da 24 Saat Huzur Var"
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Batman'da da Diyarbakır'da da Şırnak'ta da Hakkari'de de annelerin gecenin bir yarısında çocuklarını alıp komşularına ziyarete gidebildiğini belirterek, "Artık 'terörist gelecek, haraç...
Bakan Soylu: PKK'nın Şah Damarını Kestik (2) BAKAN SOYLU BURDUR'A GELDİÇanakkale'nin ardından Burdur'a gelen İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, AK Parti Burdur İl Başkanlığı tarafından Cumhuriye..
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Yavuz, Boluda
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Yavuz, Bolu'da
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz, "Nükleer santralleri kurmaya başladık, iki tane nükleer santrali devreye soktuğumuz gün Türkiye'nin elektriğinin yüzde 30'unu karşılayacak, 7,4 milyar dolar paramız...
Spor Bakanı Kasapoğlu: '31 Martta Türk ve İslam Düşmanlarına En Güzel Dersi Vereceğiz'
Spor Bakanı Kasapoğlu: "31 Mart'ta Türk ve İslam Düşmanlarına En Güzel Dersi Vereceğiz"
Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, "İnşallah biz 31 Mart'taki vereceğimiz oylarla o haine ve o haninin destekçisi İslam düşmanlarına, Türk düşmanlarına en güzel dersi hep birlikte vereceğiz.
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Bu Bireysel Bir Terör Eylemi Değil, Bu Örgütlü Bir Terör Eylemidir" Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Yeni Zelanda'daki cami saldırısıyla ilgili, "Bu bireysel bir te..
Erdoğan: "Gbt'nin Doğru Çalıştığına İnanmıyorum, Bu Tür Adamların Adaylıklarının Baştan Silinip... Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "GBT sisteminin doğru çalıştığına inanmıyorum.
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Chp'nin İzmir'deki Listelerinde PKK ile İlişkili 27 Kişi Tespit Edildi" Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Birçok yerde HDP seçime girmiyor, sebebi sadece orada AK P..
AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik Adanada
AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik Adana'da
AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, Adana'da esnaf ziyareti yaparak vatandaşlarla bir araya geldi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan "Ayasofya" Açıklaması Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Üzerinde bunun öyle dururuz ki, 'müze' ifadesi ile değil, 'Ayasofya Cami' olarak koyarız. Müze statüsünden..
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "S-400 ile İlgili Geri Adım Atmamız Söz Konusu Değil" Dedi. IHAAW214708-SIY/24-03-2019- Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "S-400 ile ilgili geri adım atm..
Cumhurbaşkanı Erdoğan Tgrt Haberde
Cumhurbaşkanı Erdoğan Tgrt Haber'de
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Öyle sahte senet yaz, ondan sonra çeşitli şeylerle, yargıda kesinleşmiş, böyle bir durumu var. Bu zatın zaten seçim öncesi ya da seçim sonrası ne olacağı belli değil.
Başkan Çaylı : 'Biz Halkımızla Yol Alıyoruz'
Başkan Çaylı : "Biz Halkımızla Yol Alıyoruz"
Yenice Belediye Başkanı ve MHP Yenice Belediye Başkan adayı Zeki Çaylı, binlerce kişiyle yürüdüğü son mahalle gezisini yaptı.
Erbakan'ın Partisini Getirip PKK'ya Yamayan Ben Miyim?" İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, "Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu'na şunun için kızıyorum, 'Süleyman Soylu sen çok ahla..
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Mansur Yavaş Vergi Kaçakçısı, Neresinden Tutarsanız Elinizde... IHAAW204524-SIY/24-03-2019- Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Mansur Yavaş vergi kaçakç..
PKKnın Kürtlerin Hakları ve Özgürlüğüyle Alakası Yok'
PKK'nın Kürtlerin Hakları ve Özgürlüğüyle Alakası Yok"
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz, "Terör örgütleri hiçbir zaman kullandıkları kelimenin altını gerçekle doldurmazlar.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Anket Çalışmalarını Yaptırmıyoruz Dersek Doğru Olmaz, Ancak... IHAAW204038-SIY/24-03-2019- Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Anket çalışmalarını yaptır..
Bunların Belediyecilik Kariyeri de Karneleri de Sıfır" Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, "CHP döneminde bu şehirler, ilçeler ne zaman baharı gördü ki bu martta görsün? Biz, pehlivanı mi..
Onbinler Btp Bayrampaşa Mitinginde Buluştu BAĞIMSIZ Türkiye Partisi'nin İstanbul Bayrampaşa'daki mitinginde konuşan BTP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Adayı Selim Kotil, vatandaşlara pr..
Bakan Soylu: 'Pkknın Şah Damarını Kestik, Yüzdük Yüzdük Kuyruğuna Geldik'
Bakan Soylu: "Pkk'nın Şah Damarını Kestik, Yüzdük Yüzdük Kuyruğuna Geldik"
BURDUR (İHA) – İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, "Biz PKK'nın şah damarını kestik, yüzdük yüzdük kuyruğuna geldik.
AK Parti'li Yımaz: Seçimde Farklı Sonuç Çıkarsa, 5 Yıl Rahat Uyuyamayız AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz, "Önümüzdeki hafta bugün oy kullanacağız. 5 sene rahat uyumamız için, 5 ..
HDP Belediye Eşbaşkan Adayları Dr. Demir ve Korkmaz: Kayyumu Saraya Göndereceğiz
HDP Belediye Eşbaşkan Adayları Dr. Demir ve Korkmaz: Kayyumu Saraya Göndereceğiz
HDP Belediye Eşbaşkan Adayları Dr. Mehmet Demir ve Songül Korkmaz seçim çalışmaları kapsamında Küçük Sanayi Sitesi esnafını ve Tekstilkent emekçilerini ziyaret ederek 21 Mart'ta yapılacak Nevroz'a davet etti.
Torbalıda Gövde Gösterisi
Torbalı'da Gövde Gösterisi
Cumhur İttifakı Torbalı'da gövde gösterisi yaptı.
Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu Aksekide Vatandaşlara Seslendi
Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu Akseki'de Vatandaşlara Seslendi
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Antalya'nın Akseki ilçesinde vatandaşlarla bir araya geldi.
Onbinler Btp Bayrampaşa Mitinginde Buluştu
Onbinler Btp Bayrampaşa Mitinginde Buluştu
BAĞIMSIZ Türkiye Partisi'nin İstanbul Bayrampaşa'daki mitinginde konuşan BTP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Adayı Selim Kotil, vatandaşlara projelerini anlattı.
Çavuşoğlu, Avrupa'yı Uyardı: Yine Sizin Yüzünüzden Savaş Çıkacak (3) 'TÜRKİYE'NİN BÜYÜMESİ MİLLİ DAVAMIZIN FAYDASINADIR'Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, 'cumhur ittifakı'nın seçim çalışmala..
Bütün Partilerin Tabanlarındaki Vatandaşlarımızla Kardeşiz'
Bütün Partilerin Tabanlarındaki Vatandaşlarımızla Kardeşiz"
AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, "Biz diğer partilerin yönetimlerini eleştiriyoruz ama yanlış yaptıkları, yanlış ilişkilere girdikleri, yanlış ittifaklar kurdukları için ama bunlar diğer partilerin tabanındaki kardeşlerimize...
MHP'li Karakaya'dan, 'Cumhur İttifakı' Uyarısı MHP Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Karakaya, partililerden Cumhur İttifakı'nın ruhuna uygun çalışmalarını isteyerek, "Hiç kimse Cumhur İttifakı'..
Destici: Siyasi Bölücülere Karşı Mücadele Edeceğiz BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, "Dağdaki PKK'lı terörist ne ise onun Meclis'e gönderdiği, onun Meclis'e sokmaya çalıştığı siyasi bölücüle..
Her Bir Reyin Bu Ülkeden Pensilvanyaya, Okyanusa Atılacak Bir Ok Olduğunu Unutmayın'
Her Bir Reyin Bu Ülkeden Pensilvanya'ya, Okyanusa Atılacak Bir Ok Olduğunu Unutmayın"
Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Mehmet Cahit Turhan, "(Nasıl olsa bu seçimi alırız) deyip seçime gitmezseniz vebal altındasınız. Her bir reyin bu ülkeden Pensilvanya'ya, okyanusa atılacak bir ok olduğunu unutmayın.
Hdpnin Tunceli Mitingi
Hdp'nin Tunceli Mitingi
HDP Eş Genel Başkanı Sezai Temelli, "Yerellerde iktidara gelerek, halkın umudunu büyüterek ve sonrasında da Türkiye'yi değiştirerek, Türkiye'de iktidara gelerek, hayalini kurduğumuz çoğulcu, laik, demokratik cumhuriyeti...
Başkan Tok, Müjdeleri Kavacıktan Verdi
Başkan Tok, Müjdeleri Kavacık'tan Verdi
SAMSUN (İHA) – İlkadım Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı AK Parti İlkadım Belediye Başkan Adayı Erdoğan Tok, Kavacık Mahallesi'nde yapılan açık hava toplantısında İlkadım'a kentsel dönüşümün yanı sıra Çatalarmut,...
Romanya İsrail'deki Büyükelçiliğini Kudüs'e Taşıyacak Romanya, İsrail Büyükelçiliğini Tel Aviv'den Kudüs'e taşıyacağını açıkladı.
TBMM Başkanı Şentop: 'Piyasadaki Hareketlenmeyle Seçimleri Etkilemeye Çalışıyorlar'
TBMM Başkanı Şentop: "Piyasadaki Hareketlenmeyle Seçimleri Etkilemeye Çalışıyorlar"
TEKİRDAĞ (İHA) – TBMM Başkanı Mustafa Şentop, "Önce Avrupa piyasalarında ardından İngiltere ve Amerika piyasalarında bir oynama başladı.
AK Partili Yımaz: Seçimde Farklı Sonuç Çıkarsa, 5 Yıl Rahat Uyuyamayız
AK Parti'li Yımaz: Seçimde Farklı Sonuç Çıkarsa, 5 Yıl Rahat Uyuyamayız
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz, "Önümüzdeki hafta bugün oy kullanacağız. 5 sene rahat uyumamız için, 5 gün koşturup uyumayalım. Burada farklı bir sonuç ortaya çıkarsa, 5 yıl rahat uyuyamayız" dedi.
Destici: Siyasi Bölücülere Karşı Mücadele Edeceğiz
Destici: Siyasi Bölücülere Karşı Mücadele Edeceğiz
BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, "Dağdaki PKK'lı terörist ne ise onun Meclis'e gönderdiği, onun Meclis'e sokmaya çalıştığı siyasi bölücülere karşı biz mücadele edeceğiz" dedi.
MHPli Karakayadan, Cumhur İttifakı Uyarısı
MHP'li Karakaya'dan, 'Cumhur İttifakı' Uyarısı
MHP Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Karakaya, partililerden Cumhur İttifakı'nın ruhuna uygun çalışmalarını isteyerek, "Hiç kimse Cumhur İttifakı'na zarar verecek tavır ve davranışlar içerisinde olmayacak" dedi.
Strateji Planına Uyan Dönüşümlere Müsaade Edeceğiz" Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, kentsel dönüşüm çalışmalarına ilişkin, "Arz talep dengesini gözeterek gideceğiz.
Bunların Sandıkta Kökünü Kazıyalım" Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, "Siyasi bölücülerle örtülü, gizli kapaklı iş birliklerine girdiler.
DP Lideri Uysal: 'Tükettiğinden Daha Fazla Üreten Bir Ülke Olmak Zorundayız'
DP Lideri Uysal: "Tükettiğinden Daha Fazla Üreten Bir Ülke Olmak Zorundayız"
Demokrat Parti (DP) Genel Başkanı Gültekin Uysal, Türkiye'nin kazanmadan harcayan bir ülke olmaktan ziyade, harcadığından daha fazla kazanan bir ülke haline gelmesi gerektiğini belirterek, "Bugün bu ülkeyi ürettiğinden...
Temelli: Beka Sorunu Yok, Kabine Sorunu Var HDP Eş Genel Başkanı Sezai Temelli, "Bu ülkede siyasi, toplumsal, iktisadi kriz var. Kadınların, çocukların sorunları var; ama bu ülkede beka sorun..
DSP Genel Başkanı Aksakaldan İmamoğluna Tepki
DSP Genel Başkanı Aksakal'dan İmamoğlu'na Tepki
DSP Genel Başkanı Önder Aksakal, CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu'nun DSP Belediye Başkan adayı Handan Toprak ile ilgili yaptığı açıklamaya tepki gösterdiEkrem İmamoğlu, Avcılar'da cumartesi...
Hilmi Güler: 'Orduya Yeni Bir Vizyon Getireceğiz'
Hilmi Güler: "Ordu'ya Yeni Bir Vizyon Getireceğiz"
AK Parti Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Hilmi Güler, çocukluğunun geçtiği Karaağaç-Hacılar-Gümüşköy ve Kuylu mahallerindeki ortak mitinginde hemşerileri bir araya geldi.
AK Partili Tomakin: 'Yazıcıoğlu Yaşasaydı Cumhur İttifakı ile Beraber Olur Ülkesinin Bekası İçin...
AK Parti'li Tomakin: "Yazıcıoğlu Yaşasaydı Cumhur İttifakı ile Beraber Olur Ülkesinin Bekası İçin...
AK Parti Ordu İl Başkanı Halit Tomakin, Büyük Birlik Partisi (BBP) Kurucu Genel Başkanı merhum Muhsin Yazıcıoğlu'nun şehadetinin 10. yılı münasebetiyle bir mesaj yayınladı.
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Karaaslan Açıklaması
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Karaaslan Açıklaması
Bursa'nın Mudanya ilçesinde kadınlarla bir araya gelen AK Parti Çevre Şehir ve Kültürden Sorumlu Genel Başkan Yardımcı Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, Cumhur İttifakı AK Parti Mudanya Belediye Başkan Adayı Dr....
» 1 2 3 4