23 Mart 2019 Cumartesi Günü Politika Haberleri

23 Mart 2019 Cumartesi Günü Politika Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.



Tarih:  Kategori: 
Pınarbaşı Biz Cevabımızı 31 Martta Vereceğiz
Pınarbaşı 'Biz Cevabımızı 31 Mart'ta Vereceğiz'
Birecik Belediye Başkanı Faruk Pınarbaşı, seçmenleri sağ duyulu olmaya çağırdı.
Numan Kurtulmuş: "Cumhur İttifakı Milletin Gönlünde Şekillenen Bir İttifaktır" AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, Ataşehir'de Sivaslılarla bir araya geldi.
Mehmet Kocadon, Büyük Halk Buluşmaları Dalamandan Başladı
Mehmet Kocadon, Büyük Halk Buluşmaları Dalaman'dan Başladı
Demokrat Parti Muğla Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Kocadon ile "Büyük Halk Buluşmaları" Dalaman'dan başladı.
Milletimiz Çok Uzun Süredir Bir Kıskaç İçerisinde'
Milletimiz Çok Uzun Süredir Bir Kıskaç İçerisinde"
Demokrat Parti (DP) Genel Başkanı Gültekin Uysal, "Milletimiz çok uzun süredir bir kıskaç, iki taraflı bir tahterevalli siyaseti içerisinde.
İsmet Yıldırım: 'İstanbulu Altı Ayda Tarumar Ederler'
İsmet Yıldırım: "İstanbul'u Altı Ayda Tarumar Ederler"
AK Parti Ümraniye Belediye Başkan Adayı İsmet Yıldırım, İstanbul Büyükşehir Belediyesinin güçlü ve kurumsal bir yapıya ulaştığını belirterek, "Başkalarının eline geçerse altı ayda tarumar ederler.
Erdoğan'ın Mesajına "Bana Emanet" Yanıtı Türkiye Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın ilk kez oy kullanacak ve genç seçmene yönelik mesajını içeren videoya, Cumhurb..
Türkiyeden Korkmaya Başladılar'
Türkiye'den Korkmaya Başladılar"
Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Mehmet Cahit Turhan, "Şimdi güçlü bir Türkiye var. Savunma malzemelerini, teçhizatını, silahını, her türlü makinesini, malzemesini yüzde 70'ini üreten bir Türkiye var ve biz yurt içindeki...
Kılıçdaroğlu: Ne Yılarız, Ne Korkarız (3) HOPA'DA HALKA SESLENDİCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Artvin dönüşü Hopa ilçesinde yağmur altında toplanan partililere seslendi.
CHP'li İnce: Belediye Başkanı Neden Beka Problemi Olsun CHP'li Muharrem İnce, iktidarın beka söylemlerini eleştirerek, "Belediye başkanı kanun çıkaramaz, silahlı bir örgüt kuramaz, belediye b..
CHP'li Özel ve Ağbaba, Adaylar İçin Destek İstedi CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel ile CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, Mersin'de düzenlenen mitinge katılarak Belediye başkan adayları..
Karamollaoğlu: Sandıkları Gümbür Gümbür Patlatın SAADET Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, "İktidarın düşünerek attığı adımların arkasında oluruz.
Mansur Yavaş Hologram Miting Yaptı
Mansur Yavaş Hologram Miting Yaptı
CHP'nin Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mansur Yavaş, "Beka söz konusu olsa ben başta olmak üzere, buradaki topluluk, bu kadar vatansever insan devletimizin, milletimizin yanında yer almaz mı?" dedi.
Günün 24 Saati, Birlikte Huzur İçinde Yaşamak İçin Çalışıyorum'
Günün 24 Saati, Birlikte Huzur İçinde Yaşamak İçin Çalışıyorum"
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Günün 24 saati, birlikte huzur içinde yaşamak için çalışıyorum.
CHP'li İnce: Belediye Başkanı Neden Beka Problemi Olsun CHP'li Muharrem İnce, iktidarın beka söylemlerini eleştirerek, "Belediye başkanı kanun çıkaramaz, silahlı bir örgüt kuramaz, belediye b..
CHPli Özel ve Ağbaba, Adaylar İçin Destek İstedi
CHP'li Özel ve Ağbaba, Adaylar İçin Destek İstedi
CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel ile CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, Mersin'de düzenlenen mitinge katılarak Belediye başkan adayları için destek istedi.
Karamollaoğlu: Sandıkları Gümbür Gümbür Patlatın
Karamollaoğlu: Sandıkları Gümbür Gümbür Patlatın
SAADET Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, "İktidarın düşünerek attığı adımların arkasında oluruz.
İçişleri Bakanı Soylu: Milli İrade Sayesinde Dik Yürüyoruz. Bizi Dik Yürütmeye Devam Edin İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Kartal'da,Orhantepe Mahallesi'nde vatandaşlara seslendi.
TBMM Başkanı Şentop: 'Türkiye Dışarıdan Hizaya Sokulacak Bir Ülke Değil'
TBMM Başkanı Şentop: "Türkiye Dışarıdan Hizaya Sokulacak Bir Ülke Değil"
TBMM Başkanı Prof. Dr. Mustafa Şentop, Türkiye üzerinde ekonomik olarak manipülasyon yapılmaya çalışıldığını belirterek, "Türkiye dışarıdan hizaya sokulacak bu sınırların dışından kendisine yön verilecek bir ülke değil...
Mahir Ünal: 'Recep Tayyip Erdoğana Her Zamankinden Daha Çok Sahip Çıkacağız'
Mahir Ünal: "Recep Tayyip Erdoğan'a Her Zamankinden Daha Çok Sahip Çıkacağız"
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, "Biz bin yıldan beri bu topraklarda bağımsızlık mücadelesi veriyoruz.
Bu Ülke Ekonomik Sosyal Kalkınmasını Gerçekleştirdi'
Bu Ülke Ekonomik Sosyal Kalkınmasını Gerçekleştirdi"
Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Mehmet Cahit Turhan, "Bu ülke AK Parti iktidarıyla ekonomik kalkınmasını da gerçekleştirdi, sosyal kalkınmasını da gerçekleştirdi, insan haklarıyla ilgili, demokrasiyle ilgili haklarını,...
Hizmet Dışında Başka Bir Şey Düşünmüyoruz'
Hizmet Dışında Başka Bir Şey Düşünmüyoruz"
TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı Lütfi Elvan, "Bakmayın fitne üretmeye, kapalı kapılar ardından hesap yapmaya çalışanlara. Biz işimize bakıyoruz.
Güçlü Bir Demokrasiye İhtiyacımız Var'
Güçlü Bir Demokrasiye İhtiyacımız Var"
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Güçlü bir demokrasiye ihtiyacımız var. Yargı bağımsızlığı, ifade özgürlüğü, can ve mal güvenliğine, tarafsız yargıya ihtiyacımız var. Bunların olmadığı demokrasi, demokrasi...
Saadet Partisi'nin Kocaeli Mitingi Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, "Biz konuştuğumuz kadar hatta daha fazla dinleme ihtiyacında olduğumuzu da biliriz. Biz onun için farklıyı..
Giderek Marjinalleşen Bir Partidir Chp'
Giderek Marjinalleşen Bir Partidir Chp"
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, "CHP'nin içinde DHKP-C'li var, PKK'nın cenaze evlerine giden de var. Giderek marjinalleşen bir partidir CHP çünkü normal yollarla iktidara gelemeyenler marjinalleşiyor.
Dr. Hıdır; 'Yetiversin Gari Osman Abi'
Dr. Hıdır; "Yetiversin Gari Osman Abi"
Seçimlere sayılı günler kala Milas'ta bulunan Cumhur İttifakı AK Parti Muğla Büyükşehir Adayı Dr. Mehmet Nil Hıdır önce Sakarkaya, Dibekdere ve Kafaca mahallelerinde Milas'lılar ile buluştu.
CHP Adayı Aras, Bodrum Projelerini Anlattı
CHP Adayı Aras, Bodrum Projelerini Anlattı
CHP Bodrum Belediye Başkan Adayı Ahmet Aras, 31 Mart Pazar günü yapılacak olan yerel seçimler öncesinde proje lansmanı düzenleyerek Bodrum için hazırladığı insan ve çözüm odaklı projeleri tanıttı.
Bakan Varank: Yerli Kaynaklarla Üretimde Tam Bağımsızlığı Hedefliyoruz (2) İŞÇİLERLE YEMEK YEDİSanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank Sivas temasları kapsamında Organize Sanayi Bölgesi'nde..
Mehmet Kocadon Ekranda Gazetecilerin Sorularını Yanıtladı
Mehmet Kocadon Ekranda Gazetecilerin Sorularını Yanıtladı
Ortaca Dalyan'da düzenlenen Seçim Pusulası programına konuk olan Demokrat Parti Muğla Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Kocadon, Muğlalı gazetecilerin sorularını yanıtladı.
82 Milyon Vatandaşı Başımın Üstünde Taşırım" CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Hangi partiden olursa olsun, hangi görüşten olursa olsun, hangi kimlikten ve inançtan olursa olsun 82 milyo..
Recep Tayyip Erdoğana Her Zamankinden Daha Çok Sahip Çıkacağız'
Recep Tayyip Erdoğan'a Her Zamankinden Daha Çok Sahip Çıkacağız"
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, "Yeni Zelanda'da hepimizin içini yakan o faşist ırkçı teröristin, hedefindeki Müslümanları katlettikten sonra manifestosunda söylediği üç şey var. Ne diyor?
Bakan Ersoy'dan Sandık Görevlilerine "Ev Ödevinize İyi Çalışın" Çağrısı Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, sandık görevlilerine çağrıda bulunarak "Kaleyi tutan sizsiniz.
Akşener: Korkacağım Bir Kul Yok; İsteyen Hapis Eder (2)
Akşener: Korkacağım Bir Kul Yok; İsteyen Hapis Eder (2)
AKŞENER POZANTI'DA Niğde'deki temaslarının ardından Adana'ya geçen İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Pozantı ilçesinde Atatürk Caddesi üzerinde düzenlenen mitingde konuştu.
Bakan Varank: Yerli Kaynaklarla Üretimde Tam Bağımsızlığı Hedefliyoruz (2)
Bakan Varank: Yerli Kaynaklarla Üretimde Tam Bağımsızlığı Hedefliyoruz (2)
İŞÇİLERLE YEMEK YEDİSanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank Sivas temasları kapsamında Organize Sanayi Bölgesi'nde bulunan ESTAŞ Fabrikası'nı ziyaret etti.
AK Parti Sancaktepe Belediye Başkan Adayı Döğücü, Konserde Eğlenen Gençlerle Buluştu
AK Parti Sancaktepe Belediye Başkan Adayı Döğücü, Konserde Eğlenen Gençlerle Buluştu
Sancaktepeli gençler AK Parti Sancaktepe Gençlik Kolları tarafından düzenlenen konserde doyasıya eğlendi.
Bakan Ersoydan Partililerine Seçim Uyarısı: 'Kaleyi Hiç Boş Bırakmayalım, Son Dakika Gölü...
Bakan Ersoy'dan Partililerine Seçim Uyarısı: "Kaleyi Hiç Boş Bırakmayalım, Son Dakika Gölü...
Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, Isparta'da katıldığı AK Parti Merkez Sandık Görevlileri Toplantısı'nda partililerine hitap ederek, "Son dakika golü yemeyelim, son dakika golü atalım hep beraber. O yüzden...
İmamoğlu Bahçelievler'de Konuştu İlkay DİKİCİ /İSTANBUL DHA-CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ekrem İmamoğlu Bahçelievler Yenibosna Kuleli Parkında düzenlenen mitinge katıldı.
Kazakistan Cumhurbaşkanı Ülkenin Başkentinin Adının Değişmesi ile İlgili Kararı İmzaladı Kazakistan'ın geçici Cumhurbaşkanı Kasım-Jomart Tokayev ülkenin başkenti Astana'nın adını' Nursultan' ..
Çavuşoğlu: 'Chpnin İçinde Dhkp-Cliler Var'
Çavuşoğlu: "Chp'nin İçinde Dhkp-C'liler Var"
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Cumhur İttifakı'nın ortak adayı ve Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel tarafından düzenlenen 'Alanya Geleceğine Yürüyor' yürüyüşüne katıldı.
93 Yaşındaki Ayşe Oral: 'Allah, Cumhurbaşkanımızı Başımızdan Eksik Etmesin'
93 Yaşındaki Ayşe Oral: "Allah, Cumhurbaşkanımızı Başımızdan Eksik Etmesin"
AK Parti Kütahya İl Başkanı Ali Çetinbaş'ın, 31 Mart Yerel Seçim çalışmaları kapsamında Tavşanlı ilçesinin Kışlademirli köyünde ziyaret ettiği 93 yaşındaki Ayşe Oral, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a sürekli dua...
Mehmet Özhaseki: 'Ankaparkı Ziyaret Eden Ziyaretçi Sayısı 980 Bin Kişi'
Mehmet Özhaseki: "Ankapark'ı Ziyaret Eden Ziyaretçi Sayısı 980 Bin Kişi"
Cumhur İttifakı Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Özhaseki, eski ismi Ankapark olan, Wonderland Eurasia'yı ziyaret ederek vatandaşlarla buluştu.
AK Parti Sandık Eğitim Çalışması Geçekleştirdi
AK Parti Sandık Eğitim Çalışması Geçekleştirdi
AK Parti Merkez İlçe Başkanlığı sandık eğitim çalışması seçim koordinasyon merkezinde Milletvekili Ahmet Aydın'ın katılımı ile gerçekleşti.
Göçmen Düşmanlığı Üzerine Siyaset Kurmayız'
Göçmen Düşmanlığı Üzerine Siyaset Kurmayız"
CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, "CHP, sosyal demokratlar olarak bir Suriyeli nefreti ya da bir göçmen düşmanlığı üzerine siyaset kurmayız, kurmuyoruz.
Kılıçdaroğlu: Ne Yılarız, Ne Korkarız (2) STK TEMSİLCİLERİ İLE BULUŞTUCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Artvin'de sivil toplum kuruluşlarının (STK) temsilcileri ile bir araya geldi.
Şehitler Bizim Onurumuz ve Gururumuzdur'
Şehitler Bizim Onurumuz ve Gururumuzdur"
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Şehitler bizim onurumuz ve gururumuzdur, onları anmak ve yad etmek hepimizin ortak onurudur.
Ceylan, 'Türkiye, AK Parti ile Değişim ve Dönüşüm Geçirdi'
Ceylan, "Türkiye, AK Parti ile Değişim ve Dönüşüm Geçirdi"
AK Parti Genel Merkez Dış İlişkiler Başkan Yardımcısı Mehmet Ceylan, Türkiye'nin AK Parti ile değişim ve dönüşüm geçirdiğini, hizmetlerin her eve ulaştığını ve gönül hizmetinin dünyaya yayıldığını söyledi.
» 1 2 3 4 5 6