22 Mart 2019 Cuma Günü Politika Haberleri

22 Mart 2019 Cuma Günü Politika Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Kurtulmuş: 'Dünya Tweet Atarak Yönetilmez'
Kurtulmuş: "Dünya Tweet Atarak Yönetilmez"
İSTANBUL (İHA) – AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, Golan Tepeleri üzerinden gerçekleştirilmeye çalışılan gerginlik senaryolarının uygulamaya konulmasına müsaade edilmeyeceğini belirterek, "Dünya tweetlerle...
Bakan Soylu İmzaladıkları Sözleşmeyi Kamuoyu Bilecek (4-Ek) 'PKK'NIN TÜRKİYE'DE ÜST DÜZEY YÖNETİCİSİ KALMAMIŞTIR'İçişleri Bakanı Süleyman Soylu Nevşehir'de düzenlenen mitingde, PKK ile mücade..
Bakan Soylu: İmzaladıkları Sözleşmeyi Kamuoyu Bilecek (4) 'PKK'NIN TÜRKİYE'DE ÜST DÜZEY YÖNETİCİSİ KALMAMIŞTIR'İçişleri Bakanı Süleyman Soylu Nevşehir'de düzenlenen mitingde, PKK ile mücadele..
İsmet Yıldırımdan Ümraniyeye Yeni Bir Millet Bahçesi Müjdesi
İsmet Yıldırım'dan Ümraniye'ye Yeni Bir Millet Bahçesi Müjdesi
AK Parti Ümraniye Belediye Başkan Adayı İsmet Yıldırım, Ümraniyelilere yeni bir millet bahçesi müjdesi vererek, "Ümraniye'ye İstanbul'da olmayan bir millet bahçesini kazandıracağız" dedi.
Gençlik ve Spor Bakanı Kasapoğlundan Beykozdaki Amatör Spor Kulüplerine Müjde
Gençlik ve Spor Bakanı Kasapoğlu'ndan Beykoz'daki Amatör Spor Kulüplerine Müjde
Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Beykoz'da bulunan amatör spor kulüpleriyle bir araya gelerek onlara müjde verdi.
İşsiz Hiçbir Gencimiz Kalmasın Diye Yola Devam Edeceğiz'
İşsiz Hiçbir Gencimiz Kalmasın Diye Yola Devam Edeceğiz"
Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, "Türkiye'de paslı bir çivisi bile olmayan, Türkiye'ye bir faydası olmayanlar bir araya gelmiş 'AK Parti gitsin' diyor.
Hem Afrin'de Hem Irak'ın Kuzeyinde İstediklerini Yapamadılar" İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Afrin'de bir terör bölgesi oluşturulmak istendiğini belirterek, "Bu terör bölgesiyle beraber Irak..
Bakan Turhan: 'Türkiyenin Her Tarafı Gece Gündüz İhalarla Kontrol Ediliyor'
Bakan Turhan: "Türkiye'nin Her Tarafı Gece Gündüz İha'larla Kontrol Ediliyor"
Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Mehmet Cahit Turhan, Türkiye'nin her tarafı İHA'larla dakika dakika gece-gündüz kontrol edildiğini ayrıca artık terör bölgelerinde kimsenin mağaradan kafasını çıkaramadığını söyledi.
Başkan Eroğlu: 'Söz Verdik, Yaptık'
Başkan Eroğlu: "Söz Verdik, Yaptık"
AK Parti Tokat Belediye Başkanı ve Başkan adayı Av. Eyüp Eroğlu, söz verdikleri projeleri yaptıklarını belirterek, "Değerli dostlar ne iktidarımız, ne Cumhurbaşkanımız ne de bizler öylesine boş vaatlerle, Kaf Dağı'ndan...
Rusya: "Rusya'nın, Golan Tepeleri ile İlgili Görüşü Değişmeyecek" Rusya Dışişleri Bakanlığı, ABD Başkanı Donald Trump'ın açıklamasından sonra Rusya'nın, Golan Tepeleri'nin egemenliğine dair o..
İçişleri Bakanı Soylu: 'Bu Ülkenin Kardeşliğine Pusu Kuranlara Göz Açtırmayız'
İçişleri Bakanı Soylu: "Bu Ülkenin Kardeşliğine Pusu Kuranlara Göz Açtırmayız"
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Nevşehir'de düzenlediği mitingde, "Bu ülkenin birliğine bu ülkenin kardeşliğine pusu kuranlara göz açtırmayız" dedi.
Musul'daki Feribot Faciasıyla İlgili Yeni Açıklama Irak'ın Musul kentindeki feribot faciasında hayatını kaybedenlerle ilgili yeni bilanço açıklanırken, Başbakan Adil Abdülmehdi kriz masası ku..
Türkiyenin Seçimlerine Karışmayan Bir IMF Kalmıştı'
Türkiye'nin Seçimlerine Karışmayan Bir IMF Kalmıştı"
Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, 31 Mart'ta yapılacak yerel seçimlere ilişkin, "Türkiye'nin seçimlerine karışmayan bir IMF kalmıştı.
CHP'li Özel: Birileri Artık Umut Siyaseti Yerine Korku Siyasetine Sarıldı CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, "Birileri artık umut siyaseti yerine korku siyasetine sarıldı" dedi.
Biz İsmini Millet Yapıp, Zillete Düşenlerin Karşısındayız'
Biz İsmini Millet Yapıp, Zillete Düşenlerin Karşısındayız"
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, "Hedefine Türkiye'yi, Recep Tayyip Erdoğan'ı koyanlara 31 Mart'ta en iyi cevabı vermemiz gerekiyor.
Beykoz Adayı Murat Aydına Bin Kişilik Meşaleli Karşılama
Beykoz Adayı Murat Aydın'a Bin Kişilik Meşaleli Karşılama
AK Parti Beykoz Belediye Başkan Adayı Murat Aydın, Beykoz'da yaşayan Kastamonulu hemşehrilerle bir araya geldi.
AK Parti'nin Amasya Mitingi Türkiye Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Merzifon Organize Sanayi Bölgemizi 42 hektar daha genişleterek 1000 kişilik yeni istihdam ol..
Sanatçı Metin Şentürkten Cumhur İttifakı Adayına Destek
Sanatçı Metin Şentürk'ten Cumhur İttifakı Adayına Destek
Cumhur İttifakı AK Parti Marmaris Belediye Başkan adayı Serkan Yazıcı, "Tüm kalbimle söylüyorum, her şeyimi, işimi gücümü ailemi bırakıp Marmaris'e hizmet etmek istiyorum.
Bir Tarafta Korku Bir Tarafta Umut Siyaseti Var'
Bir Tarafta Korku Bir Tarafta Umut Siyaseti Var"
CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, "Bir tarafta bu korku siyaseti bir tarafta Gazi Mustafa Kemal'in kendine güvenen umut siyaseti var." dedi.
Adalet Bakanı Gül: "Türkiye'nin Seçimlerine Karışmayan Bir IMF Kalmıştı. Adalet Bakanı Gül: "Türkiye'nin seçimlerine karışmayan bir IMF kalmıştı.
Adalet Bakanı Gül: "İyi Parti Genel Başkanı Çıkıp 'Mehmetçik Cezaevinde' Diyor. Adalet Bakanı Gül: "İYİ Parti Genel Başkanı çıkıp 'Mehmetçik cezaevinde' diyor.
CHPli Özel: Birileri Artık Umut Siyaseti Yerine Korku Siyasetine Sarıldı
CHP'li Özel: Birileri Artık Umut Siyaseti Yerine Korku Siyasetine Sarıldı
CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, "Birileri artık umut siyaseti yerine korku siyasetine sarıldı" dedi.
Muharrem İnce: Belediye Başkanlığı Seçimleri Beka Problemi Olamaz (2) İNCE, İZMİR'DE KONUŞTUCHP'li Muharrem İnce, partisinin Seferihisar Cumhuriyet Meydanı'nda düzenlediği mitingde halka hita..
Emin Olun Bunların Belediyeciliği de Böyledir'
Emin Olun Bunların Belediyeciliği de Böyledir"
AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, Yeni Zelanda'daki terör saldırısına ilişkin, "Bütün dünya o caniyi kınarken CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu çıktı, 'İslam dünyası kendisine baksın' dedi.
AK Parti'nin Amasya Mitingi Türkiye Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Ülkemize Viyana kuşatmasındaki hataları tekrarlatmak isteyenler var.
Fatma Betül Sayan Kaya ve Av. Şeyma Döğücüden Ulu Çınarlara Anlamlı Ziyaret
Fatma Betül Sayan Kaya ve Av. Şeyma Döğücü'den 'Ulu Çınarlar'a Anlamlı Ziyaret
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Fatma Betül Sayan Kaya ve AK Parti Sancaktepe Belediye Başkan Adayı Av. Şeyma Döğücü, Yaşlılar Haftası nedeniyle Sancaktepe'de bulunan Ulu Çınarlar Misafirhanesi'ne ziyarette bulundu.
Muharrem İnce: Belediye Başkanlığı Seçimleri Beka Problemi Olamaz (2)
Muharrem İnce: Belediye Başkanlığı Seçimleri Beka Problemi Olamaz (2)
İNCE, İZMİR'DE KONUŞTUCHP'li Muharrem İnce, partisinin Seferihisar Cumhuriyet Meydanı'nda düzenlediği mitingde halka hitap etti.
AK Parti Genel Başkanvekili Kurtulmuştan Trumpa: 'Golan Tepeleri Babanın Malı Mı?'
AK Parti Genel Başkanvekili Kurtulmuş'tan Trump'a: "Golan Tepeleri Babanın Malı Mı?"
AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, ABD Başkanı Trump'ın Golan Tepeleri'ne ilişkin açıklamalarına tepki göstererek, "İşte görüyorsunuz, elin oğlu dün gece yine bir tweet attı.
Dışişleri Bakanlığı, Çad'da Meydana Gelen Terör Saldırısını Kınadı Dışişleri Bakanlığı, Çad'da yaşanan terör saldırısını kınadı.
Başkan Bozkurt ve Milletvekili Özkayadan Esnaf Ziyareti
Başkan Bozkurt ve Milletvekili Özkaya'dan Esnaf Ziyareti
Anayasa Komisyon Başkanvekili ve AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Avukat Ali Özkaya ve Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt, Atlıhisar köyü ve Şuhut ilçe merkez esnaflarını ziyaret etti.
Erdoğan'dan Akşener'e: Gereken Hesabı Vereceksin (4) AMASYA'DA DÜZENLENEN MİTİNGE KATILDICumhurbaşkanı Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Konya'daki mitingin ardından Amasya'da Yavuz Selim Meydanı..
Bu Ülkenin Her Vatandaşı Başımızın Tacıdır'
Bu Ülkenin Her Vatandaşı Başımızın Tacıdır"
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, hangi siyasi görüşten olursa olsun her Türk vatandaşının başlarının tacı olduğunu belirterek, "Bayrağımıza, milletimize, vatanımıza, devletimize sadakat gösteren her bir...
AK Partinin Amasya Mitingi
AK Parti'nin Amasya Mitingi
Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Mehmet Cahit Turhan, 31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimleri'ne ilişkin, "Bu seçim, sadece bir yerel yönetim seçimi değil. Bu seçim, Türk milletinin zalimlere karşı vereceği bir savaş olacak.
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Merzifon Organize Sanayi Bölgesini 42 Hektar Daha Büyüterek Bin Kişilik Yeni... Cumhurbaşkanı Erdoğan, Merzifon Organize Sanayi Bölgesini 42 hektar daha büyüterek bin k..
Güney Amerika Liderleri Prosur İçin Şilide Buluştu
Güney Amerika Liderleri Prosur İçin Şili'de Buluştu
Güney Amerika'nın 11 ülkesi, Güney Amerika İlerleme Forumu (Prosur) için Şili'de buluştu.
Kılıçdaroğlu: Hep Beraber, Huzur İçinde Yaşayacağız (3) STK TEMSİLCİLERİ VE MUHTARLARLA BULUŞTUCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Giresun'da, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, muht..
Erdoğan: "Teröristlerin Ülkemizde, Bölgemizdeki Eylemlerini İşlerine Geldiği Şekilde Dünyaya... Erdoğan: "Teröristlerin ülkemizde, bölgemizdeki eylemlerini işlerine geldiği şekilde dünyaya ya..
Erdoğan: "Yeni Zelanda'daki Katliamı Gerçekleştirilen Terörist, Bu Husumetin Sonuçlarının Nereye... Erdoğan: "Yeni Zelanda'daki katliamı gerçekleştirilen terörist, bu husumetin sonuçlarının n..
Erdoğan: "Irak'ta, Suriye'de Deaş Neyse, Pkk/pyd Neyse Avrupa'da, Amerika'da Yükselen Irkçılık ve... Erdoğan: "Irak'ta, Suriye'de DEAŞ neyse, PKK/PYD neyse Avrupa'da, Amerika'da yükselen ırkç..
Dünyaya Meydan Okuyan Bir Türkiye İnşa Etmemiz Lazım" CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Bu memlekette görüşü, kimliği, inancı ne olursa olsun hepimizin huzur içinde yaşaması lazım. Kavga..
Erdoğan: "Terör Örgütleri Konusunda İkircikli Davranma Döneminin Artık Kapanması Gerekiyor. Erdoğan: "Terör örgütleri konusunda ikircikli davranma döneminin artık kapanması gerekiyor.
Erdoğan: "Avrupalı ve Amerikalı Dostlarımız Başta Olmak Üzere Tüm Dünyayı, Pkk/pyd Terörü Konusunda... Erdoğan: "Avrupalı ve Amerikalı dostlarımız başta olmak üzere tüm dünyayı, PKK/PYD terör..
Türk-Kürt Kardeşliği Ezelden Gelir, Ebede Gider" Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, "Bu ülkedeki Türk ve Kürt kardeşliği ezelden gelir, ebede kadar gider. Terör destekli partilerin karde..
Erdoğan: 'Deaşı Nasıl Bitirdiysek, Pkk/pydyi de Irkçı ve İslam Düşmanı Örgütleri de Aynı Şekilde...
Erdoğan: "Deaş'ı Nasıl Bitirdiysek, Pkk/pyd'yi de Irkçı ve İslam Düşmanı Örgütleri de Aynı Şekilde...
Erdoğan: "DEAŞ'ı nasıl bitirdiysek, PKK/PYD'yi de ırkçı ve İslam düşmanı örgütleri de aynı şekilde bitirelim. Dünya ancak o zaman hepimiz için çok daha huzurlu, güvenli bir yer haline gelecektir.
Bakan Pekcan, Bursada Sanayici ve İş Adamlarıyla Bir Araya Geldi
Bakan Pekcan, Bursa'da Sanayici ve İş Adamlarıyla Bir Araya Geldi
Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, "Dünya, bir e-ticaretten, teknolojik dönüşümden geçerken, bizim bunu seyretme lüksümüz yok. Bu trenin ya lokomotifi olacağız ya da treni kaçıracağız. Yüksek gelirli ülkeler seviyesine...
» 1 2 3 4 5