22 Mart 2019 Cuma Günü Dünya Haberleri

22 Mart 2019 Cuma Günü Dünya Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Yeni Zelanda Kurbanlarını 51 Seccade ile Andılar
Yeni Zelanda Kurbanlarını '51 Seccade' ile Andılar
Yeni Zelanda'nın Christchurch kentinde iki camiye yönelik yapılan terör saldırısında hayatını yitiren 51 kişi, Almanya'nın Köln kentinde Cuma namazı akabinde dualarla anıldı.
Gana'da İki Otobüs Çarpıştı: 50 Ölü Gana'da iki otobüs çarpıştı.
İngiltere'de Brexit İçin Büyük Yürüyüş İngiltere'nin AB üyeliğinden ayrılması süreci ertelenme talebi ile çıkmaza girerken, İngiltere halkı bu konuda kendilerinin fikrinin alınması talebi ile..
Utrecht Saldırganının Gözaltı Süresi Uzatıldı – Geçtiğimiz günlerde Hollanda'nın Utrecht kentinde meydana gelen, 3 kişinin ölümü ve 5 kişinin yaralanması ile sonuçlanan tramvay saldırısı şüph..
Ukrayna'da Metroya Bombalı Saldırı Önlendi Ukrayna'nın Harkov kentinde metroda yapılması planlanan bombalı saldırının önlendiği bildirildi.
Gana'da İki Otobüs Çarpıştı: 50 Ölü Gana'da iki otobüs çarpıştı.
Pompeo: Tanrının Trumpı, İsraili İrana Karşı Korumak İçin Göndermiş Olması Mümkün
Pompeo: Tanrı'nın Trump'ı, İsrail'i İran'a Karşı Korumak İçin Göndermiş Olması Mümkün
ABD Dışişleri Bakanı Mike Pompeo'ya Yahudilerin Purim Bayramı için gittiği Kudüs'te, "Trump da, Kraliçe Ester gibi Tanrı tarafından Yahudileri kurtarmak için gönderilmiş olabilir mi?" diye soruldu.
ABD Polisi, Kelepçelediği Genç Şüpheliyi Ölümüne Darp Etti ABD'de polis ekipleri, şüphelendikleri bir araç sürücüsünü durdurmak istedi.
Ukrayna Başsavcısı: Abd, Bazıları Hakkında Soruşturma Açmamızı Engellemek İstedi - Ukrayna Başsavısı Yuriy Lutsenko, ABD'nin Ukrayna'da yargıya müdahale etme girişiminde bulunduğunu iddia ett..
» 1 2