21 Mart 2019 Perşembe Günü Politika Haberleri
CANLI YAYIN: Ekrem İmamoğlu Yönetimindeki İlk İBB Meclis Toplantısı Canlı Yayınlanıyor.

21 Mart 2019 Perşembe Günü Politika Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Başkan Yıldırım: 'Erbaanın Birliği Her Makamdan Önemlidir'
Başkan Yıldırım: "Erbaa'nın Birliği Her Makamdan Önemlidir"
Erbaa Belediye Başkanı Hüseyin Yıldırım, "Bu memleketi ayrıştırmadık, ayrıştırmayacağız. Erbaa'nın birliği her makamdan önemlidir.
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu: 'Resmen PKK Tarafından CHP İzmir Listelerine İtelenmiş 14 Kişi Var'
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu: "Resmen PKK Tarafından CHP İzmir Listelerine İtelenmiş 14 Kişi Var"
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu: "Resmen PKK tarafından CHP İzmir listelerine itelenmiş 14 kişi var"
Bakan Çavuşoğlu'ndan Trump'a Golan Tepeleri Tepkisi Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, "ABD'nin İsrail'in uluslararası hukuka aykırı hamlelerini meşrulaştırma çabaları, bölgede sadece daha fa..
Yavaş: Bir Suçluya Yaslanıp, Tertemiz İnsana İftira Atıyorsunuz
Yavaş: Bir Suçluya Yaslanıp, Tertemiz İnsana İftira Atıyorsunuz
MİLLET İttifakı'nın Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mansur Yavaş, hakkında çıkan iddialara sert yanıt verdi.
AK Parti Afyon Adayı Mehmet Zeybek: 'Fatma Şahinle İlgili Sözlerim Çarpıtıldı'
AK Parti Afyon Adayı Mehmet Zeybek: "Fatma Şahin'le İlgili Sözlerim Çarpıtıldı"
AK Parti Afyon Belediye Başkan adayı Mehmet Zeybek, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin hakkında söylediği sözlerin çarpıtıldığını belirterek, "Çarpıtılan bu açıklamalarımla kamuoyunda Sayın Başkanımıza...
Bakanı Soylu: 'Terörün Kökünü Kazıyacağız, Etrafımızdaki Coğrafyaya Barış Getireceğiz'
Bakanı Soylu: "Terörün Kökünü Kazıyacağız, Etrafımızdaki Coğrafyaya Barış Getireceğiz"
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, "Türkiye'yi milli ve yerli üreterek sıçratacağız. Ekonomide gürül gürül adımlar atacağız. Yetmedi terörün kökünü kazıyacağız. Etrafımızdaki coğrafyaya barış getireceğiz" dedi.
Bakan Akar: 'Etkin, Yerli ve Yenilikçi Bir Savunma Sanayi ile Bu Coğrafyada Ayakta Kalabiliriz'
Bakan Akar: "Etkin, Yerli ve Yenilikçi Bir Savunma Sanayi ile Bu Coğrafyada Ayakta Kalabiliriz"
Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, "Etkin, yerli ve yenilikçi bir savunma sanayi ile bu coğrafyada ayakta kalabiliriz. Etrafımızda belirsizlikler, etrafımızdaki çatışmalar, siyasi ve askeri gelişmeler bizi her zamankinden...
Terör Örgütüne Yaşam Tüneli Açabilmek Chp, İyi Parti ve Saadet Partisini Kullanacaklar" İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, terör örgütüne yaşam tüneli açmak isteyenlerin CHP, İYİ Parti ve Saadet..
Putin'den Musul'daki Feribot Kazası İçin Başsağlığı Mesajı Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, Musul kentinde meydana gelen feribot kazası için Irak Cumhurbaşkanı Berhem Salih'e başsağlığı d..
İçişleri Bakanı Soylu: '2018 Yılında 275 Mafya Örgütünü Çökerttik'
İçişleri Bakanı Soylu: "2018 Yılında 275 Mafya Örgütünü Çökerttik"
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, "2018 yılında 275 mafya örgütünü çökerttik. 2019'da da devam ediyoruz, hiç merak etmeyin" dedi.
AK Partili Canikli 'Kariyer Günleri' Programına Katıldı
AK Parti'li Canikli "Kariyer Günleri" Programına Katıldı
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Nurettin Canikli, Giresun Üniversitesi ile Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) tarafından düzenlenen "Kariyer Günleri" programına katıldı.
Kurtulmuş: Örtülü İttifak Ayan Beyan Ortaya Çıkmıştır (2) 'BENZEMEZLER İTTİFAKI, BREMEN MIZIKACILARI'AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, partisinin Burdur Cumhuriyet Meydanı'nda düze..
Emine Erdoğan: Hedefimiz Engellilerin İhtiyaçlarının Karşılamasını Sağlamak(2) KELEBEK VADİSİ'Nİ AÇTI, SERTİFİKA DAĞITTICumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan beraberindeki b..
Kurtulmuş: Örtülü İttifak Ayan Beyan Ortaya Çıkmıştır (2)
Kurtulmuş: Örtülü İttifak Ayan Beyan Ortaya Çıkmıştır (2)
'BENZEMEZLER İTTİFAKI, BREMEN MIZIKACILARI'AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, partisinin Burdur Cumhuriyet Meydanı'nda düzenlediği mitingde konuştu.
Erdoğan: Yapılan İşlere Onların Hayalleri Bile Yetişemiyor (2) KÜTAHYA'DA KONUŞTUCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Eskişehir'deki mitingin ardından helikopterle Kütahya'ya geçti.
Bakan Pakdemirli: 'Türk ve Kürt Kardeşliği Ezelden Gelmektedir Ebediyete Kadar da Gidecektir'
Bakan Pakdemirli: "Türk ve Kürt Kardeşliği Ezelden Gelmektedir Ebediyete Kadar da Gidecektir"
Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, "Bizim Türk ve Kürt kardeşliğimizin önüne set çekmeye hiçbir partinin ve hiç terör örgütünün hakkı yoktur.
Mevlüt Uysal, Mübadillere Verdiği Sözü Tuttu İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı ve AK Parti Büyükçekmece Belediye Başkanı Mevlüt Uysal, mübadillere verdiği sözü tutarak 50 kişilik ilk kafil..
Cumhurbaşkanı Erdoğan Yeniden İzmir'e Geliyor İzmir'de MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile Cumhur İttifakı mitingini yapan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, yerel seçim öncesi İzmir'e bir ..
Türkiye'nin Her Yerinde İktidar Millettir" İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, milleti küçük görüp "bu ülkeyi idare edemezsiniz" diyenlere karşı milletin seçimde gerekli cevabı verdiğini belirter..
AK Parti Genel Başkanvekili Kurtulmuş: '31 Martta Bu Densizlere Haddini Bildireceğiz'
AK Parti Genel Başkanvekili Kurtulmuş: "31 Mart'ta Bu Densizlere Haddini Bildireceğiz"
AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, "Birisi 'PKK'lı kardeşlerimden oy isterim', öteki 'Biz batıda AK Parti'nin karşısında kim varsa onu destekleyeceğiz' diyor, diğeri de 'Tayyip Erdoğan'ı yıkın nasıl yıkarsanız...
Bakan Akar: Amacımız Etkin, Caydırıcı Milli ve Yerli Sanayi (3)
Bakan Akar: Amacımız Etkin, Caydırıcı Milli ve Yerli Sanayi (3)
'ETKİN, YERLİ VE YENİLİKÇİ SAVUNMA SANYİSİ İLE AYAKTA KALABİLİRİZ'Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Kayseri ziyareti kapsamında akşam MÜSİAD'ın ev sahipliğinde şehit aileleri ve gazilerin de bulunduğu programa katıldı.
Dışişleri Bakanlığında Irak'a Taziye Mesajı Dışişleri Bakanlığı, çok sayıda kişinin hayatını kaybettiği tekne faciası nedeniyle Irak halkına taziyelerini iletti.
Ekonomi Büyümeye Devam Ediyor'
Ekonomi Büyümeye Devam Ediyor"
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Nurettin Canikli, Türkiye'nin güçlü bir ekonomiye sahip olduğunu belirterek, ekonominin büyümeye devam ettiğini söyledi.
Bakan Yardımcısı Mustafa Aksu: 'Başkanlarım Ararsa Gece 3de Kalkıp Cevap Veririz '
Bakan Yardımcısı Mustafa Aksu: "Başkanlarım Ararsa Gece 3'de Kalkıp Cevap Veririz "
Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Mustafa Aksu, Cumhurbaşkanının talimatı üzerine, AK Parti Belediye Başkanı Adayı Celil Uzun'a destek amacıyla Alaplı'ya gelerek müjde verdi.
Trump'tan Golan Tepeleri Açıklaması ABD Başkanı Donald Trump, "ABD'nin Golan tepelerindeki İsrail egemenliğini tamamen tanıma zamanı geldi" dedi.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Kütahyada
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Kütahya'da
AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kütahya'nın 2002 yılından beri milli iradenin AK Parti'nin kalesi olduğunu belirterek, "Girdiğimiz 14 seçimin tamamında Kütahya rekorlara zaferlere her biri...
Erdoğan: Yapılan İşlere Onların Hayalleri Bile Yetişemiyor (2)
Erdoğan: Yapılan İşlere Onların Hayalleri Bile Yetişemiyor (2)
KÜTAHYA'DA KONUŞTUCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Eskişehir'deki mitingin ardından helikopterle Kütahya'ya geçti.
AK Parti'nin Kütahya Mitingi Türkiye Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, "2002'de 276 barajımız varken biz buna tam 563 baraj daha ilave ettik. Böylece ülkemizin bar..
AK Parti'nin Kütahya Mitingi Türkiye Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, "HDP'li eş başkanlar bu karanlık ittifak için, ittifakın başarısı için Bay Kemal'den ve Hanı..
31 Mart'ta Bu Densizlere Haddini Bildireceğiz" AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, milletin geleceğine bir şekilde plan kurmak ve Türkiye'yi köşeye sıkıştırmak isteyenlere 31 Mart'ta..
Irak'ta Ölü Sayısı 71'e Yükseldi, 55 Kişi Kurtarıldı Irak'ın Musul kentinde meydana gelen feribot kazasında ölenlerin sayısı 71'e yükselirken, 55 kişinin kurtarıldığı açıklandı.
31 Mart Sonuçlarının Dünya Kamuoyundaki Anlamını İyi Anlamalıyız'
31 Mart Sonuçlarının Dünya Kamuoyundaki Anlamını İyi Anlamalıyız"
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Konya Milletvekili Leyla Şahin Usta, "Farklı siyasi görüş ve düşüncelerde olabiliriz, farklı oy tercihlerimiz olabilir.
Bakan Çavuşoğlu: 'Maduro Dizi Sayesinde Belki Müslüman Bilirim Dedi'
Bakan Çavuşoğlu: "Maduro 'Dizi Sayesinde Belki Müslüman Bilirim' Dedi"
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu ve Diriliş Ertuğrul'un ekibi Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi'nde düzenlenen Gençlik Söyleşisi'ne katıldı.
Yıldırımdan Zeynebiye Külliyesi Müjdesi
Yıldırım'dan 'Zeynebiye Külliyesi' Müjdesi
AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım, Halkalı'da düzenlenen 'Büyük Nevruz Şöleni' programına katıldı.
Bahçeli: Milli Beka, Varoluşumuzun Kaynağıdır MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, ülkenin en önemli meselesinin beka olduğunu belirterek, "Milli beka, şaka değildir.
Bakan Albayrak: Belediyelerin İmkanlarını Teröre Destek Vermek Amacıyla Kullandılar – Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak ve AK Parti İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak, Eyüpsultan'da esna..
Bakan Akar: Amacımız Etkin, Caydırıcı Milli ve Yerli Sanayi (2)
Bakan Akar: Amacımız Etkin, Caydırıcı Milli ve Yerli Sanayi (2)
KAYSERİ 2'NCİ HAVA BAKIM FABRİKASINA ZİYARETMilli Savunma Bakanı Hulusi Akar, beraberinde Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Güler, Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Ümit Dündar, Deniz Kuvvetleri Komutanı Oramiral...
Mehmet Özhaseki: Kötü Adamdı Niye Kankalık Yaptın Bu Adamla Sen?
Mehmet Özhaseki: Kötü Adamdı Niye Kankalık Yaptın Bu Adamla Sen?
AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Özhaseki, rakibi Mansur Yavaş'ın ihtilaflı olduğu Necmettin Kesgin'e 'kötü adam' dediğini belirterek, "Niye 10 sene boyunca yiyip içtin o zaman? Gece gündüz...
Destici: Bbp, 20nin Üzerinde İlde Patlama Yapacak
Destici: Bbp, 20'nin Üzerinde İlde Patlama Yapacak
BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, "BBP, 20'nin üzerinde ilde patlama yapacak.
Bakan Albayrak: Belediyelerin İmkanlarını Teröre Destek Vermek Amacıyla Kullandılar
Bakan Albayrak: Belediyelerin İmkanlarını Teröre Destek Vermek Amacıyla Kullandılar
– Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak ve AK Parti İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak, Eyüpsultan'da esnafları ziyaret etti.
Bahçeli: Milli Beka, Varoluşumuzun Kaynağıdır
Bahçeli: Milli Beka, Varoluşumuzun Kaynağıdır
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, ülkenin en önemli meselesinin beka olduğunu belirterek, "Milli beka, şaka değildir.
İran Lideri Ayetullah Ali Hamaney: "Eminim Ülkenin Geleceği, Bugünden Çok Daha İyi Olacaktır" İran dini lideri Ayetullah Ali Hamaney, İran'a Batılı ülkeler tarafından uygulanan yaptırımların ..
» 1 2 3 4 5 6